• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
oli, to je teda pěkně v prd...... co se ti to furt děje, to je na prd, že ??? tak se prosím tě drž a k dr. raději zajdi at se ti to nějak nezanítí nebo něco. držím pěsti. a Jaroušek se teda rozkecal, to martinek furt stojí na svých pár slovech :grinning:

reni, parááááda, uživej si , ikdyž to nejde na 100% , pač myslíš na malou berušku, ale ona je jistě v poho s babičkou, tak si to vychutnávej plnými doušky, zááávidím, tady sníh asi ani nebude.

tobi, bucatini all ametriciana, co to je??? ale mám na to chut :grinning:

marti, malá se určitě bojí , nebo ji něco bolí, babulka . dneska jsem ji viděla, a opět i tatínka. u vašeho baráku , vyzvedávali jsme tam dominika, syna od Martu, bydlí tam jeho babička a martinova ex-tchýně.

a jeli jsme na celé dopo do Ol na trhy a hlavně na dvanáctou na orloj, a pak rychle domů spinkat.
Tobi má pravdu že tam mají jen samé punče a jídlo.

a příští neděli jedeme na vánoční trhy do Vídně, ale to zase s velkými dětmi a malého necháme u babičky, no máme to rozdělený , velký děti nad trhy v OL ohrnuly nos , ale do Vídně to jojo

dnes jsem s kikou zdobila perníčky, no moc nám to nešlo,napřed to bylo moc řídký a teklo nám to , spojovalo se to, pak to sice bylo už ok, ale výtvarně nic moc, ale zasmály jsme se u toho a o to jde, jo a taky se víc jak půlka snědla, takže výborný jsou, díky marti za recept

verdiku, adámek je šikulka že s ním můžeš dělat srub, martinek by ho zbořil , on taky rád pomáhá, ale jinak :grinning:

martinek dnes celý den jedl jen ty perníčky, snad mu nebude blbě
6. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti , asi myslíš orbitrek, u toho zapojuješ, na rozdíl od rotopedu i horní část, prsní svaly, paže, na bříško taky , ale jen trochu, super je to na zadek, spíš tam spaluješ kalorie, takže je to celkově na formování postavy, spálíš tuky a tím i samozřejmě na břichu. ale je potreba min. 20min. 3x týdně.
6. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli tak bucatini all ametriciana jsou vlastně makaroni s takovou rajčatovou omáčkou a parmazánem :grinning: , ale byly bombovní, dělali jsme to podle toho pořadu S Italem v kuchyni.
My byly na trzích ve Vídni jednou se ségrou, ale nějak jsme se zapomněly na Mariahilfe Strasse, že jsme ke stánkům ani nedorazily :grinning:
6. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to más napsat rovnou těstoviny s kečupem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dáš tomu takovy název a já tady slintám, samozřejmě si dělám srandu
6. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši Péta říkal..slezu dolu s malou a koho nepotkám....dášu... :grinning: ,já vím že tu bydlí jeho bývalá tchýne...chtela jsem ti to říct užkolikrát,že bydlíme ve stejným baráku ale vždy jsem zapomnela :grinning:

čučíme na superstar.....malá usla...bojííím se noci..... :unamused:

ten orbitrek je super....ale my ho tu nemáme kam dát..škoda..... a je pak Dáši u vás možné chodit jen na orbitrek? jen se tak ptám.... :wink:
6. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj , může se i jen na orbitrek . a neboj noci, bude to v poho, nepřivolávej si to, mysli na to že to bude ok
6. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tsss, těstoviny s kečupem....ještě že jsi neřekla nudle :grinning: :grinning: :grinning:. Je fakt, že když se občas na toho Itala koukám, tak slintám pěkně, do toho jak mluví...no parádička :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
nějak jsem se k pc nedostala tak dodatečně vše nej Kájince k 2 narozeninám :grinning:

Nějak jsem tu Anetku přechválila jak to ve školce zvládá :frowning2: začala dělat ráno scény :cry: :cry: a řvala.R ju tam vodil a řekl že ju tam vodit nebude ona se na něho pověsila a že nepůjde.No bylo mu jí líto :cry: :cry: zítra ju vedu já tak uvidím.Slíbila ale před čertama že už plakat nebude :wink: Čerti u nás byli a to byl masakr řvaly obě.Ale Ela nakonec básničku řekla a Any řekla jenom jak se jmenuje.Moc je nestrašili ale stačilo jenom když je viděly a slyšely.Oni házeli petardy a bouchaly na dveře.Tak třeba budou chvíli hodný. :grinning: :grinning: :grinning:
Já zdobila v pátek druhou várku perníčků.Musím je ale někam uklidit.Třetí už nepeču :grinning: :grinning: Zbytek budeme dělat asi až 14 dní předem.U nás by to holky zase snědly. :slight_smile:
Chtěla jsem přes net objednat konečně nějaký dárky a to co chci mají samozřejmně vyprodané.Jak kdybych to neříkala :angry: :angry: :angry: :angry: a nebo už nepřijímají další objednávky.

Marti vydž :wink: to spinkání se určitě zlepší.
Kolči to je mi líto s tím prstem.Asi jsi to neměla doléčený že se ti to udělalo znova :angry: tak maž at nemusíš zase k mudr.
Dadli Anet taky pořád volá stoupne si k oknu že prý jde na signál a kecá a kecá a my se chlámeme.
Jdu nachystat věci na zítra do práce,školy,školky.... tak zatim páááááááá
6. pro 2009 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky neznáte nějaké stránky na inspiračku na děcák?....brouzdám po netu, ale nic moc tam není...sem tam něco málo...
6. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi to jsem samozř. pisla schválně, těstovi. s kečupem, vím o co go. :grinning:

tobi na děcák ??? jako dětský domov??? ale vikulinka je hodná néééé ??? :wink:
ale jestli myslíš na dětský pokoj, tak to čumím taky, ale celkem nic moc stránky , až narazím, pošlu ti.

ted jsem se vzbudila u superstár, to je normálka, nikdy nic moc nevidím :grinning:
6. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli najdete nějakou inspiraci na dětský pokoj (která nás nezruinuje :slight_smile: ) tak prosím pěkně sem sní!! My začneme zařizovat na jaře a tak se taky rozhlížím a když se mi něco líbí tak je to strašně drahé :frowning2:

Lyžovačku závidím a doufám, že příští rok taky zase vyrazíme. :frowning2:

Do Vídně jsem chtěla jet tento pátek, ale Editka začina nějak kašlat tak ji nebudu trápit cestou. Jeden rok bez super punče vydržím :wink: V sotobu jsem na městě ochutnala tu věc, které říkají Francouzský vánoční punč a toho kdo to udělal bych navrhla na trest smrti, bylo to nechutné. Tak jsem si udělal doma svůj vlastní :slight_smile:

Tobi - Mariahilferstrasse považuju za jednu z nejlepších ulic v "našem okolí" :slight_smile: :slight_smile:
7. pro 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

Dadli Jajda umí celkem hodně slov a i pár těch "vět". Ale zas nedrandí tak na odrážedle jak Martínek. Baví ho to chvilku a ještě jede pomalu. :frowning2:

Orbitrek bych taky chtěla domů. Jsem říkala mužovi, když on kryt na motor tak já Orbitrek. Hele a kryt na motor se normálně odkládá, to je ale zajímavé :grinning: :grinning: :grinning:
Jako taky nevím, kam bych ho dala, asi místo rotopedu, si říkám, že by se to tam vešlo. Manža samo tvrdí že ne... a co ten rotoped... tak říkám, že ho prodám, to ne, že na něm taky jednou za půl roku jezdí :angry: . No uvidíme.
Kdyžtak budu chodit k Dadli a manža bude hlídat a hlídat a hlídat. :slight_smile:
Tak už nevím co jsem chtěla ještě, venku prší, ale musíme pro pečivo, bo jsme byli pryč a tu nic.
Prst není horší, tak uvidím.
7. pro 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak malej začína kašlat včera mě usnul v devět ale spal až do šesti do rana kež by mu to vydrželo spat celou noc :grinning: ale ten kašel mě štve :frowning2:
7. pro 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi - naše Editka usnula v 7, spala do 1 do rána (pak si hodinu brumlala v postýlce a já u toho spala), pak se vzbudila na kojení v 6 a teď ještě pořád spinká :slight_smile: Doufám, že ji to takhle ještě pár dní vydrží,protože jsem ze všeho toho pečení, uklízení, vyrábění svícnů, procházek docela unavená :slight_smile:

Oli - ségra má doma Orbitrek na kterém nikdo necvičí, zeptám se jestli ho nechce za rozumnou cenu prodat.
7. pro 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Edi zeptej se, já nemusím mít novej. A manža by třebas souhlasil, když by nebyl drahej. Kují.
Teď jsem domyla lednici, Jajdovi skončila Kouzelná školka,teda dnes je vlastně Sezame..nebo jak se to jmenuje. Přestalo pršet, tak pádíme pro rohlíky a ven :slight_smile:
7. pro 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda poslední dobou jsem vás jaksi zanedbávala...musím to napravit :wink:
Než na to zapomenu, tak dodatečně Kájce všechno nejlepší k narozeninám. Ivi, musíme se pak domluvit na ten kelímek...jak někdy budeš mít cestu do města. Doufám, že oslava se povedla. Řekla bych, že byla určitě parádní. Ono s takovýma krásnýma dortama, jak pečeš, to ani jinak nejde...jsi fakt šikovná. Teda vlastně to jste tady všechny. Skoro se stydím, že jsem letos to pečení tak odflákla.

Edi, taky jsem na městě po tom punči koukala, ale nějak jsem se neodvážila a asi jsem teda udělala dobře :slight_smile:
Jejda, kdo jede lyžovat? To jsem nějak nezachytila...ale ať si to ta dotyčná bezva užije :grinning: To teda taky závidím, bych jela až se nevidím. Holt si budeme muset Edi ještě počkat. Ikdyž taková Francie....jéééé, nemůžu na to ani myslet :cry:

Holky, já jsem snad jediná kdo nezná Tobi...asi budu muset chodit víc na město, abych ji aspoň zahlídla :slight_smile:

Oli, zase tě zlobí ten prst? To jsem taky nějak nedočetla :sweat_smile: Tak to raději nepodceňuj a frč k doktorovi, určo to není žádná sranda.

Doufám, že si vaše dítka užila Mikuláše, já jsem nepotkala ani jednoho, ani na sídlišti, prostě nic. Jo vlastně jak jsem byla v pátek ve sparu tak tam jeden chodil.

Malej měl včera půl roku...to tak letí. Už to není žádný mimino...
7. pro 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Tak mi oslavili no super letí to už máme 2 ročky :slight_smile:

Kájinka v sobotu po mikulášovi usnula v 17,30 prospala to až do rána do 8,15 no už jsem tam chodila a byla nervozní co je a v poho asi dospávala ten stres.Mikuláše se nebála ani čertů ,ale byla zaražená koukala a pak řekla bojim a otočila hlavičku na mé rameno a pak už se nepodívala.
Podle balíčků co holky dostali máme zaděláno tak na cukrovku vyššího stupně :grinning: .Dávám jim kokinka na příděl páč to je mazec.A to Káju ještě obalamutím že ji dám mandarinku a je to jako kokino. :wink: (někdy teda dostane kokino ,ale když to klapne tak ji dám tu mandošku)

Dneska bych teda chtěla nazdobit perníčky pak hodím fotečku jestli to stihnu.

Tak se mějte pa pa
7. pro 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
tak počasí nic moc co, i když myslím že už teda neprší....
Zuzik28, myslím že určo nejsi jediná :wink:. Dá se říct, že jsem se s většinou holek viděla jen jednou na tom rozsvěcování stromečku, no a některé - včetně Tebe - jsem ještě neviděla, musíme to určo napravit :slight_smile:
7. pro 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
editah22 - tak my chodíme spát až tak kolem 20.30hod,dneska se vzbudil ve 2.ráno a pak vstával v šest a ještě k tomu byl pokakanej až na zádech,stává se vám to někdy taky.Pak má pokakaný i pyžamko,ach jo
7. pro 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti díky za info, puntanelu tu máme taky :grinning: zajedu se tam mrknout, super tip na dárek díky :grinning:
7. pro 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo kristy to mela zážitek z mikuláše když ti tak hajala :wink: :wink: super..

megee nemáš za co,sama jsem zvedavá jak se ji to bude pak líbit... :wink:

malá usla tedpřed 1,a odpo jdeme ke kamošce za malou :wink: Večer usla po půl 9,a vzbudila se akorát jednou v 1 na mlíčko....a spinkali jsme skoro do čtvrt na 9....ale nechala jsem ji tam svítit celou noc to noční svetýlko....tak asi se bojí tmy,nebo fakt nevím..uvidíme další nocy ale dnes paráda...až na to že jsem hrozná šikula a večer před spaním jsem ji dala plínku naopak,takže nesála a v tu 1jak chtela mlíko tak mi říká že chce čurát a já ne ne ted se spinká a chytla jsem na ni...a celý pyžamo mokrý,prosteradlo,madračka....ona jak led....tak jsem si nadávala...převlíkla rychlo,dala pod ní deky,mlíčko vyzungla a spala.... :grinning: ,jsem hrozný vemeno...fakt...

romča-jaké používáš plínky....švagrová to mívaly taky pač byl malej furt durch a používá myslím hagys(nevím jak se to píše)
7. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky....:slight_smile:
tak jakej byl mikulda????a kdyže je ten kamion zítra????
7. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, dobrýýýýý :grinning: s tou plínkou :grinning:

zapomněla jsem napsat, že už týden se martinek nebojí kakat, kaká sice do plíny, ale nepláče a je v poho a kaká každý den,

takže jsme týden bez plínky na čurání a kupodivu, když jsem mu to chození na záchod skoro na měsíc pokazila tím že nosil plinku aby kakal v klidu, tak si pamatuje a nepočurá se, říká si aa, takže paráááda a taky je už mnohem hodnější už tak nelupačí :grinning:

zítra bych šla na ten kamiooon, ikdyž coca colu odsuzuju, ale jde o ty světýlka , že ??? :wink:
7. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ani neuvěříte co se nam stalo koupila jsem malímu zimni bundu v kiice vedle interšparu a dojdu domu a na tom byl ten kod jak to pípa tak jsem se tam vratila i z učtenkou ad mi to oddělají a ona na mě začala že jsem to ukradla tak jsem jí podala tu učtenku tak se trochu uklidnila ale arogantně odemě tu bundu vzala odcvaklato ani se neomluvila no chovaní řeznickýho psa tak jsem došla dom dala prat bundu nechala usušit a že ji malímu skusim tak jsem ji začala oblékat a najednou cítím v ruce strašnou bolest v male kapsičce na pravo byl velkej špendlik ještě že jsem tam měla ruku jinak by to bylo zapíchlí v malím ještě ted se nemužu stoho spamatovat
7. pro 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

No Evi tak to je teda mazec ještě že jsi nepíchla malího.

Kdo má odvahu kuknite do alba na moje perníčky :sweat_smile:

Du umýt nadobí večer kuknu
7. pro 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristyan..krásný perníčky.....já jdu zjistit ten kamion...
7. pro 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy perníčky nádherný :wink:
Dadli to je paráda s kakáním i s čuráním. Šikula je to.
Evi ještěže jsi na ten špendlík přišla. Ale je to maso.
7. pro 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja stoho měla šok uplně jsem začala brečet kdyš jsem si uvědomila co byse mohlo stat malimu a to byl ten velky špendlik a silnej mě to bolelo jak čert no byl to mazec nikomu to nepřeju
7. pro 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
j m heviku...to musí bt hruza..fuj.. ..
,astou prodavačkou..raději nemluvit.já sei někdy taky připadám jako kdybych krada.a kdyby něo jo poznají to na mě ještě 10min.předtím :grinning: :grinning:
já jsem ted dělala nedávno chleby dětem.takovej ten krájenej balenej.a mezi nima něco bylo..a všimla jsem si toho naštěstí než to dostali na talíř..jakoby dva zkřížený 2cm drátky.tak ymě polilo horko :confounded:
holky já nemužu nikde najít ten kamion je to vubec tady v PV???
7. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
vánoční kamion - http://www.vanocnikamion.cz/trasa-kamionu.php :wink:

Romi taky hustý s drátkem teda.
7. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek