• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
holky já jsem tele..já myslela že je to už zítra ten kamion..a ono až příští týden :wink: :grinning:
kde jste? :confused:
7. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

tak jsem zhlídla superstar...vypadl Bendík toho jsem tipovala...mela jsem se vsadit :grinning: :grinning: ,favoriti mojí jsou šmajda a stará...

bobek chrní...uvidíme noc...celý odpo jsme byly venku a u kamošky...přišli jsme domu opůl 7,tak snad se vyřádila....

myslím říkali holky 15.12 ten kamion...
7. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
no hurá že vypadl bendíííík, ne že by neuměl zpívat, ale byl mi šíleně nesympatickej, jak se tvářil, ksichtil, jak mluvil, jak byl labilní

kristyan, nááádherné perníčky. já jsem je měla celkem hezky upečený, ale to zdobení, hrůza, to vůbec neumím, měla jsem i blbou konzistenci polevy. ale jsou skoro všechny snězený, dobrý jsou, ale na koukání nee :grinning:

jj, ten kamion je až příští úterý, ted to jsem to viděla v reklamě na nově, v titulku pod reklamou .

eviku, šla bych to ukázet, té, prodavačce ten špendlík,když byla tak protivná
7. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
jonusko, s tím drátem v chlebě taky dost dobrý, to je síla, to aby člověk všechno kontroloval, já dám martinkovi rohlík a nekoukám se a fakt nevíš co tam do pr.... může být
7. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
tobi, půjdu dopoledne do města, musím něco vyřídit, nesejdeme se ?? kolem 10h , pisnu ti sms, kdyby jsi tady dnes nenakoukla
7. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko, vidím že si tady tak kecám sama pro sebe :grinning:

volala jsem dr. máme jít zítra na očkování PRIORIX TETRA, druhou dávku, ale odložil nám to kvůli chřipkám, že prý je toho moc a necháme to na leden. až zmrznou bacili.

noc hrůza, od půlnoci do 4h byl vzhůru, střídavě ležel u mě, koukal do stropu, pak po nás lozil, pak mrčel v postýlce, dostal i na prdel, vymýšlel si,nic mu nebylo, jen nemohl spát, a od 7h je už vzhůru, nechápu

venku je hnusně, potřebuji jít do města, ale nevím nevím
8. pro 2009 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko,

venku hnus. Tak pojedem asi do Sparu nakoupit. U nás nemaj nic dobrého na mou dietku a jogurty pro Jajdu taky ne.
Jinak u nás spaní luxus - v šest mlíko, vstával v osm :slight_smile: ale tohle si moc často neužiju.

Juu ty pokojíčky jsou krásný, mě štve, že mu nemůžu dát žádné obrázky nad postel, pr by je sundal, musely by být hrozně vysoko a to by zas nebylo hezký. Musím počkat, až "dospěje" k tomu, že je hezčí, když jsou na zdi :grinning:
8. pro 2009 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
holky byla jsem tam jim to ukazat a ještě ta bunda po vypraní pelicha a to jsem prala na rucní30 a ona mě řekla ad jí neotraVUJU Z KRAVINAMA A ŽE AD JSEM RADA ŽE JSE MALEJ NEPICHNUL NO MAZEC TAK JSEM ZAVOLALA DO NOVIN A JA JÍ UKAŽU KRAVĚ NAMIŠLENÉ
8. pro 2009 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauki,
Dadli tak z toho města asi nic nebude co....myslím že pořád prší, to je děs. My máme jít taky dneska nebo zítra na třetí Prevenar, no ale asi tam raději taky brnknu jestli máme dojít, aby Vikula něco nechytila. Koukám na ty pokojíčky, je jich tam hafo :slight_smile:, tak jsem zvědavá.
8. pro 2009 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky tak jsem tu včera psala a příspěvek tu není tak znova.

Dáši perníčky peču ráda ,ale zdobení jen když Kája spí jinak nevím co bych zesmolila.
Včera večer jsem ještě pekla asi 250 ks na dešek do školky páč jsem aktivní maminka :wink: a máme ve škoce perníčkové odpoledne.

dneska i u nás venku hnus zase budem doma ach jo.Ve školce řádí nějaká viroza páč je tam asi 15 dětí ze 40 no děs snad Kristýnka nic nedonese.

Evik no děs někdy ty prodavačky stojí fakt za to . :unamused:
8. pro 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Já našla stránku s pěknýma dekoracema
www.veseledekorace.cz
8. pro 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
juuu Tobi, tam je super věcí...tam by se utrácelo :frowning2:
8. pro 2009 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě se to taky mooooc libí :slight_smile:, ty dřevěné věci jsou prostě super.
8. pro 2009 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
já bych taky koupila ještě na vánoce, ale už toho máme až až a za tolik peněz, si píšu co jsem malému koupila a včera jsem to sečetla , přes 5tis. to je mazec a přitom to nejsou drahé položky ale je toho hodně. naštěstí jsem to udělala tak že jsem nakoupila i za ségru, švagro. babičku atd a ukážu jim seznam věcí a oni si ode mě koupí, aby nekupovali kraviny které nechceme, to je pak škoda penízku, takže jsem překupník :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
eviku, to je teda přístup té prodavačky, to je děs, bych si zavolala šéfa, a v dnešní době, se nebojí o místo ?? co je to za jednání, taky bych ji teda pěkně dala. a to se tě nebálá?? ty jsi taková huba. já bych zklapla a snažila bych se omluvit atd.
8. pro 2009 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
martinataylor - používáme Pampersky,ale asi je to tím jak tu plínku má za celou noc pročůranou a pak se pokaká,tak to potom sjede a má to až na zádech.včera usnul až ve 22.40hod,no hrůza mrčel,vypadával mu dudlík ale nakonec usnul,ale byly to teda nervy ho tam nechat kňourat,spal až do pěti a pak do osmi.teďka zase chrupká :slight_smile:
8. pro 2009 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
romčo, taky se nám stávalokdyž byl mimi , že byl pokaděnej až na zádech, a zrovna včera, neřekl a jezdil na motorce, tak to pak byla dooost hrůůůza, ale to bylo tím že si to sám rozmatlal tou motorkou :grinning:
8. pro 2009 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Romi - Editka má taky někdy hovinka až mezi lopatkama :slight_smile: Prostě sebou v té postýlce asi moc mele a plenka se ji posune, ale je to málo kdy. Hlavně tehdy když má taky hodně načůráno a plena je těžká :slight_smile:

Ty dekorace jsou nádherný!! Hned jdu hledat jestli tam nejsou nějací sloni a řirafky, které by se nám hodily.
8. pro 2009 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda Dáši, to musel být asi zážitek co.... :grinning: .
Edi, já taky ujíždím na žirafách :wink:, asi jich bude mít VIkula celý pokoj, tak snad je potom nebude nesnášet...
8. pro 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte
tak u nás noc..nebyla spíš děsivá noční mura..malá nespala v kuse snad ani hodinu.snažím se ted trochu dát do kupy...abych mohla vubec fungovat moc mi to nejde.... :confounded:
Jonis mívá..plinku taky vyjetou až nevím kam a jak ji svlíkám je to rovnou na vanu.... :angry:
dekorace jsou krásný...
8. pro 2009 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
jonusko, tak to je taky dobrý, to nevyspání je fakt síla, zvlášt když máme být silné proti chřipce.

ja martinek začal kakat, tak začíná i zase papat jako otesánek. ted snedl hustou rozmixov.polévku z červené čočky s česnekem , plnou misku a k tomu dávám nadrob.chleba, snědl celý krajíc i s kurkou a ještě si přidal půl krajíce a 2 šufánky /naběračky, at i meggi z prahy ví / , to bych nedala teda ani já , tak nevím kam to ten 10kg střízlík dal :wink:
8. pro 2009 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky - tak jsem tady dlouho nebyla nějak před Vánocema nestihám. :frowning2:

Evi - to je fakt masakr, je neuvěřitelné, jak se některé prodavačky chovají.

Krystian - malé dodatečně vše nej. Perníčky jsou krásné, ale 250ks, jsi fakt akční. :slight_smile:

Reni - dovolenou opravdu závidím. My se chystáme v březnu, tak uvidíme jak to z malou zvládneme.

Tyhle dřevěné dekorace máme v pokojíčku na jedné stěně. Koukala jsem na ně na internetu, a pak zjistila, že je můžu objednat nahoře v Prioru v tom Bio obchůdku a za stejné ceny. Tak když tak koukněte tam. Utratila jsem tam majlant. :unamused:
8. pro 2009 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
dadli :grinning: neboj já tyhle výrazy ještě nezapoměla a pražsky taky zatím moc nemluvím, každej hned ví, že jsem z moravy :grinning:
8. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Megee - ta naše moravština střihnutá hanáčtinou je k poznání hned :slight_smile: Já se snažila svého přízvuku a slovníku zbavit víc než rok a nepomohlo to :slight_smile: Pak jsem se vrátila do PV a zas mluvím jak mi zobák narost. Náhodou je super, že nemusím říkat od kud sem, jak otevřu pusu tak je to každému jasné :grinning: :grinning:
8. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Krystian - to jsem nějak zazdila, že jsi těch perníčku pekla 250ks. To jsi fakt dobrá a já žabař. :slight_smile:
8. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
megee, jsem ti blbě napsala jméno , promin :wink:
8. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadli teda to papá slušně Martínek. To by se do Jajdy asi nevešlo, a ten teda spíš vypadá na to, že sněd mámu, sněd tátu :grinning:

Já mluvím napůl Moravštinou, napůl pražsky, takže u našich je to hned poznat, že jsem z Moravy a tady si občas někdo ťuká na čelo, cože to komolím...
8. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek