• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
no já umím i Hanácke mluvit heč :wink:

co jste vařili ?? já špagety a víc než obvykle takže zítra dojídáme :sweat_smile:
8. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já jen na skok, srub je udělaný, nazdobený, ještě dodělat sobí spřežení se sáňěma a pak přidám fotečku :slight_smile:
Adámek má od neděle večer horečky, takže je to na ho.....takže jsme na ibalginu a střídáme s paralenem, včera hořel celý den jak kamínka :frowning2: :frowning2: , takže jen poleháváme, čteme, malujeme, dnes o trošinku lepší, ale pořád to není on, k dr ani chodit nemáme jak píše krystian řádí viroza a k tomu chřipka, jen kdyby nebyl zítra lepší, ach jo :frowning2: :frowning2: noc stála taky za ..... jak se nalil naráz flaškou čaje , tak ji vzápětí vyzvracel :frowning2: :frowning2:
asi to chytli od tátu, ten si vzal pár dní volno, že mu není dobře , vyležel to , ale Adámek zřejmě ty bacily neustál, navíc ho minulý týden trošku trápil průjem,tak asi jedno s druhým a to dadli jsem dávala poctivě symbu 2xtýdně malému a nic,nic ve zlém

venku hnusně, kdyby aspoň mrzlo ať ty potvory bacilové zamrznou!!!!!!

krystian perníčky krásné, mě to baví taky , ale to zdobení pak... a těch tvých 250ks bych tedy zdobit nechtěla :grinning: :grinning:

renousku není jak vám na sjezdovkách a v ruce italské BOMBARDINO, to je dobrota, co :slight_smile: :slight_smile: já věřím, že už se vám tak zalíbí, že nebudeš chtít jezdit nikam jinam, hned bych vyrazila taky
Sárinka to s babičkou zvládají určitě na jedničku, a než se naděješ máte Sárinku u sebe v náruči :slight_smile:

tak pa, jdu dělat nějaké těsto, dokud Adámek spinká, myslete na nás a děkujeme
dadli, doufám, že se s Sárinkou od lei ještě do vánoc sejdeme :slight_smile: zítra masáž platí a v kolik, táta pohlídá a snad už bude malý z nejhoršího venku
8. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilčo mi posíláme uzdravovací pusinku od Kájinky :wink:
8. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo Verdíčku...zase trápeníčko....minulý týden píšeš o prujmu a ted tohle...tak taky posílámepusenky.....at jste brzo fit... a malé dávám vitaminovej sirup..klidne název napíši,ráno do čajíka a pak to střídám i s nutrolinem na střeva.... :wink: ,je to vše naimunitu...tak snad tuky tuky... :wink:

kristy perníčky nádherný....máš to v ruce... :grinning: já je jen letospostříkala bílou čokoládou a jsou taky pekné...no hlavne chutnají :wink:

Dnes jsem malé svítila tím nočním svetlem a vzhuru jen na míčko a chrneli jsme do 8....tuk ytuky... :wink: a dnes jsme tu mely na návšteve Jáju s OLi...tak jsme se aspon dopoledne zabavili :wink:
8. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aho všichni nemáte někdo zkušenosti s Biopronem Junior,je to na imunitu a jsou to speciální probiotika pro nejmenší a stojí to kolem 160kč.Jo aještě splenkami Baby Time,mají je v Penny a psali o nich v časopise speciál Betynka.Jsou levný a prý dobrý.Díky za názory a rady :slight_smile:
8. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ja dnes jen tak ze srandy udělala nepečenej jahodovej dort a fakt se mě poved a ja nerada peču nebo dělam buchty ale musím uvařím cokoli ale píct ne malej kašle a nechtěl vubec papat no mazec ale už mi snědl zeleninku z masem asi zabrala medicinka.Holky ta prodavačka si to ještě pořadně vodskáče ja to takhle nenecham
8. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dnes jsme byli na 18ti měsíční máme 87cm a 15.70kg až na tu váhu dobrý,hlavička srostlá,pindík šel krásně stáhnout,tak snad už ta obřízka nehrozí.A máme šílený atopák po tělíčku,máme masti,olej do koupele,tak snad nám to pomůže.Jinak jsme zdravý jako řípa.
Ve čtvrtek jedem s tátou do Prahy,tak snad nebude pršet,ať si můžu projít Prahu,a na zpáteční cestě se stavíme v Ikey v Brně pro nějaké dárky.
Jdu péct linecké a perníčky,tak to snad zvládnu i s Adámkem.
8. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
já jsem rozená Ostravačka, takže tady na Hané jsem měla občas trošku problém, hlavně takové zapeklité slovička jako třebas štrample apod. tak ty se tady vůbec nechytaly :grinning:.
Verdi přejem ať se Áďa rychle uzdraví, no a úplně jsi mě s tím Bombardinem udělala chuť....už vidím tu pohodičku na sjezdovce....ach jo, letos to asi neklapne....
8. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
erdiku...hodně uzdravovacího teplíčka posíláme.... :wink: :unamused: hruza když mrnata marodí
Tomík je už dobrej ani není tak podrážděnej..td dčekám jestli to neleze na Jonis noc stála za prd.....:(
8. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, vůbec nestíhám, přítel měl hnisavou angínu, malá v po nocích nespí...jsem jak zoombie, ani nechodím mezi lidi :grinning: Už nevím co s ní, vyzkoušela jsem všechno možný....ze soboty na nedělu nespala od 1:30-4.00, pak si dáchla do 6 a bylo po spaní. Přes týden vstáváme v 5. Tohle dlouho nevydržím :frowning2:. Nemocným přejeme brzké uzdravení, perníčky krásný a Evi no z té prodavačky jsem teda na větvi...to je něco na moji nevymáchanou pusu :slight_smile:
8. pro 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéje Verdíku, to nás mrzí, že Adámek je nemocnej opět. Posíláme velikou velikou pusenku, od tolika tet a batolátek to musí rychle zabrat a bude zas zdravoučkej.

Jajda byl poslední dobou hodňoučkej, ale dnes mě dostal. On prostě nemá pud sebezáchovy ještě.
Venku byla louže, přišel na to, že se v ní dá ťapat, měl holinky, tak jsem mu to nezakazovala, pr jako děcka jsme to taky milovaly.
No a stála jsem od něj asi tři metry od té louže a lákala ho, že se půjdem kouknout, jesti nejede tatínek. A on místo aby šel za mnou, tak se otočil na druhou stranu a šel z toho svahu co tam máme. ALe nezastavil se jako dycky, ani se na mě nepodíval... prostě tam běžel vesele...no je dost strmej, takže po chvilce se začal dolů koulet, sprintovala jsem za ním co nejrychleji ale chytila jsem ho až v půlce. On teda vysmátej jak lečo, takže se mu nic nestalo. Hysterák proběhl až posléze, když jsem mu nedovolila tam běžet znova. Já šok, že si moh něco udělat, on vztek, že tam nemůže znova běže. Super kombinace.

Ještě jsem si venku libovala předtím, že je hodnej, že chodí i za ruku se mnou. A že tohle období válení a běhání ze svahu je pryč. No to mám za to.

Bonynko tak to je maso s tím nespaním malé. A přes den Ti spí jak?
8. pro 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
bonynko..vidím že ty naše dvě dračice....nám dávají zabrat....není to tím že ted budou uoplnky dva?jinak nevím :confounded:
8. pro 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a holky malá uýž dává pednost upně chzi...ne pčtyrec ty jen na delší vdálenosti..nes přela celej obývák.... :grinning: darebačka
8. pro 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolča: no přes den spí tak 2x cca po hodince...ale v tu noc ona neplakala, hrála si v obyváku, prostě byla jakoby vyspaná, a to chodí spát po 20:00 :frowning2:
8. pro 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bonynko, tak malej taky vstává v 5h, už asi 5 měsíců :grinning: a dnes nespal od půlnoci do 4, taky nepláče, čučí do stropu, hraje si se stíny atd. psala jsem to už ráno. takže znám , a je to fakt hrozný, to nevyspání.

verdíku, adámkovi pusenky, už jsme si volaly, tak držím palečky na noc, bez hrozných horeček

oli, jaroušek je dáblíček, no a mamko makej :wink: :wink: procházky za ručičku, to my vůůůbec neznáme, vždy letí úplně naopak než já a má z toho hroznou srandu.
8. pro 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli procházky za ručičku právě byly poslední dva dni poprvé, si hrál na hodného asi...aby mohl teď zas vyvádět.
8. pro 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi už jsem doma z perníčků holky okoupaný napapaný a Kája už spinká.Bylo to super.

Teď jsem si uvařila kafe normálně to nedělám v tuhle hodinu.Měla jsem na něhoho takovou chuť že jsem si uvařila turka a to piju zásadně rospostný nevím co se mi děje .No dostala jsem menz. že by to nevím.

Oli mi procházky zásadně na kočárku a když po nohách tak kaluže jsou naše nebo tlačí kočár a to je šneči chůze,nesnese abych ji to vyrovnávala tak pořád někde vysí a vsteká se.

mi teda spaní pohůdka od 19 h do 7-8 ráno ,ale ťukťuk znáte to..........
8. pro 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk do alba narozeninové fotečky
8. pro 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristyan taky jsem dnes dělala špagety na obídek

krásně ti spinká .
8. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem!Marůdci at jste brzo fit budeme na vás s nelli myslet.
Petko Vali ta ti dává.Snad je to jen obdobi a bude zase dobře.
Já nestihám moc psat protože už druhej den peču.Včera tmavé a linecké a dnes pudinkové tyčinky.Pak někdy časem nazdobit promazat atd to bude asi horší než rozválet a protlačit to je celkem pohoda.
Dnes jsem si konečne objednala adventní věnec tak se moc těším
Jinak není nic noveho pořád dokola znáte to
Marti kdy ti mám hodit tu teplákovku?
8. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy moc ti to na těch fotkách sluší a dortíky a perníčky máš krásný :

:grinning:
8. pro 2009 ve 21:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
perníčky užasnýýý a dorty taky....taky bude mít malá hello kitty,jeden od tety pečenej na 1 oslavu a druhej den ode me taky s hello kitty ale nepečenej jablíčkovej... :frowning2:

jdeme hajat
8. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji za komplimenty skro se červenám........ :grinning: a to ještě nevíte že jdu ve čtvrtek k holičce na dvojbarevnej melírek ať na ty svátky vypadám. :grinning: :grinning: :grinning:

No hello kytty to je naše značka ..... včera jsem Kristýnce objednala zamykací deníček hello kytty no bude spokojená páč ujíždí na deníčkách a bločkách http://email.seznam.cz/redir?hashId=732575899&to=http%3a%2f%2fwww%2emimibazar%2ecz%2ffoto%2ephp%3fid%3d26453194 snad se ta adresa objeví :confused: a taky jsem chtěla legínky a tuničku ,ale mají jen 128 a to je Kristýnce velký a menší paní zatím nemá :frowning2: a má ji levnější jak v tescu tam byla 490,- a u paní 380,- to je rozdíl že
8. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se ta adresa nějak sekla zkusím to sem vložit zvlášť :wink:
8. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je ono :slight_smile:
8. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristyan krásné fotečky, nádherné dorty, jsi šikulka, moooc vám to tam sluší všem , omluva za ranní přehození písmenek i, y.... :grinning: :grinning:
jdu spinkat, snad bude klidná noc a děkujeme moc za pusenky pro brzké uzdravení :wink:
8. pro 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla. V poslední době docela po večerech nestíhám a jindy se na net nedostanu.
Renči - závist je škaredá vlastnost, ale opravdu vám závidím. Sjezdovky, sníh, pohodičku na hotelu... Jak na líbánkách, ne? Jen asi kdyby mohla být maličká s váma. Ale tak jak tak vám to uteče a zase se brzo uvidíte. Je to zase nová zkušenost pro obě.
Jak tak pozoruju, jste všechny hrozně šikovné - já pečení moc nedám a tak se o víkendu chceme pustit do perníčků a příští víkend do vánočky. Snad aspoň něco z toho vyjde.
Kukla jsem na ty dekorace - některé jsou náááádherné. Nakonec jsem sice nakoupila v Prioru nahoře, ale mají to tam o trošičku dražší než výrobce, kterého jsem si našla na netu. Když se ale připočte poštovné, tak to při menším nákupu moc neoplatí.
Nám očkování Priorixem paní primářka taky odložila na leden, takže taky budem čekat. Nevím, kdo z vás už má tohle za sebou - paní primářka mě varovala, že reakce dětí je na tohle očkování snad nejhorší. Chuďátka naše.
Kristyan - taky ujíždím na Kyttynce. Elly na Vánoce dostane "její" kuchyňku.
O víkendu jsme byli ve fotoateliéru, snad budem mít nějaké pěkné fotky. Se uvidí ...
I když je v poslední době nefajn počasí, jsme každý den aspoň 2 hoďky venku. Dnes se dalo vylézt až vpodvečer, šly jsme s kamarádkou na kačenky. Byly hladové - v tak škaredém počasí a zimě se lidem nechce chodit je krmit. To jsou ale lidi!
Paa a dobrou noc všem
8. pro 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
no já se úplně stydím, já na pečení moc nejsem, jednou za čas udělám hrnkovou bábovku a moje pečící touha je na dlouho ukojena :grinning:. Kristyan fakt parádní dorty i perníčky :slight_smile:.
9. pro 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek