• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
tobi, půjdeš dnes ven?? my už jsme dva dny nebyli, tak budeme muset vylézt :wink: ted ještě dovařuji krůtu na paprice, tak bych mohla tak kolem 9.30. no snad mi Martinek neusne zase v kočárku, pač vstával 5.10 jak na nějakou šichtu .
9. pro 2009 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Dáši, to my musíme ven každý den, i kdyby trakaře padaly....jinak se to naše malé miminko pěkně nudí :grinning:. Ven jdeme, ale musíme k Dr. na Prevenar, volala jsem mu a máme dorazit. Chodíme tak k vám, ke Spurňákovi, tak na vás můžem zamávat :slight_smile:.
9. pro 2009 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
tobi, kam k nám. :grinning: nevím kde spurný sídlí, ale já bydlím jinde než na sušilce, ale to víš. nebo ne??? asi ne, pač jsi u mě nebyla jen na starém, že??
9. pro 2009 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Spurňák má ordinaci na Ruďáku, tam teďka myslím bydlíš..., nebo si to s někým pletu, i to je možné :grinning:
9. pro 2009 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, bydlím, ty jsi šikulka. a v kolik jdeš ??
9. pro 2009 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jo,to já jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Půjdem tak, abychom tam byli tak kolem desáté, ať máme brzo za sebou a není tam moc lidí....doufám! Chodíme přes ten park, tak jestli se tam budeš tak nějak pohybovat, tak se můžem vidět.
9. pro 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já jdu ted, na město a zavolám ti , pa , vycházím
9. pro 2009 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko,
Kristy narozeninová foto krásná, ta společná je super, jak jste si to rozdělili a Kristýnka podobná tatínkovi u tatínka a Kájinka podobná mamince u maminky :wink:
U nás dnes v noc mručení, v půl šesté mlíko a spal aspoň do půl deváté pak. Jsem ráda, večer jsem nemohla usnout, v noci vstávala k Jajdovi, tak jsem jakási polomrtvá. V poledne jedu s prstem. Se fakt zeptám jestli na to nejsou atb, pr to je na palici už. Bych tak potřebovala doma uklízet pořádně, ale s prstem v rukavici toho moc nepošudlám.

Nevím jestli jsem včera psala, Jája seděl u stolečku, maloval si a u toho zpíval - houpy houpy, koč, houpy, koč, houpy houpy - příště to musím nahrát, byla to prča.

Jája mě pořád tahá od pc, tak zas musím jít, nakuknu později.
9. pro 2009 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak Dadli těch 5.10 je maso. To bych fakt nedávala, bych chodila spát s ním po o.
9. pro 2009 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo ještě jsem chtěla k tomu Priorixu -
Jajda měl jen pár dní teploty, ale nižší než 38 a týden rýmu. Jinak nic. Ale on teda na Hexy a Prevenar měl max. jednodenní teploty.
9. pro 2009 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky mi byli před tydnem na první očkovaní SYNFLORIXEM je to něco jak prevenar ale o nějake procento na víc druhu teho meningokoka dnes jse mi zbudil vo pul druhe a usnul až ve 4 no mazec furt si drti pusenku přeji všem krasny den
9. pro 2009 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
jj krystian moc vám to tam všem sluší..krásná rodinka... :wink:
tak já snad dnešní noc ani popisovat nebudu...zaprvé byla děsná a za druhé už si připadám trapná jk pořád píšu o hrozné noci.ale kdybyste mě viděli pochopíte...zombie je vedle mě krasavice.hruza.malá má uplně oteklé oočička,z nevyspání ale spát prostě nebude.myslím že neštovice se na ni řítí.......... :frowning2: :frowning2:
zítra budu píct korpus na dort a v pátek budu zdobit to jsem zvědavá co z něj vznikne :grinning: Honzík má 6 let.... :wink: v sobotu
Tobi taky chodíme ke spurnýmu :wink:
Oli tak brzo vstává?naše Jonuš...dnes od pul3 do 5..nespala.... :unamused: :unamused: do té doby nespala v kuse hodinu.kdo poradí jak se vyspat.............. :rolling_eyes: :frowning2: platím zlatem...........!!!!! :grinning:
9. pro 2009 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,

tak nevím zda to nespinkání detí nelítá vzhduchem :grinning: :grinning: ,pač malá opůl1 mlíko a ve 3 řev a pak vykládání a zase řev,naštestí ve 4 usla a spali jsme do půl8....tak jsem vypadly o půl9 ven a přišli jsme o půl12...tak tedmáme po jídle,uklizeno a malá čučí na krtka v postýlce...

já delám ted testo na linecké a loupu lískače atmužu udelat těsto naklášterní rohlíčky(výborný) a pak večer ješte na vanilkáče a budu zítra večer péct....
9. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak dneska u doktora teda mazec, poradna měli začít v deset, ale začala až v jedenáct....no mazec :unamused: . Vikula se na všechny culila do té doby než dostala píchanec, pak bulela, do toho měla hlad, tak jsem tryskem musela valit domů. Ani jsem nestačila prohodit pár slov s Babu, kterou jsem viděla na městě....tak snad příště :slight_smile: .
Jonuško, tak třebas jsme se tam už někdy viděly :slight_smile:.
9. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a malá po priorixu male teplotku,rýmu,osypala se a zánet spojivek,zhnisané očenka....melyjsmeto 6 nebo 9 den po očkování a mela vše naco nás mudr.upozornovala,takže jsme mazali a kapali do očenek....ale malá vpohodě...řádila atd..až na ty příznaky....tednás čeká 2 dávka,ale určo pujdeme taky v lednu až..
9. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
martinek neměl žádné reakce na hexu ani na synflorix. jen na priorix tetra, měl 9-tý den 39horečky a trvaly 2dny.
9. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Romi prosímtě, vůbec si nepřipadej trapně, od toho tu jsme,abychom se vypovídaly :wink:
Já si taky pořád stěžuju na ten můj prst.

Jinak jsem teda byla u dr, a nic novýho. Hnis tam prý asi už není, takže višňák (kterej stejně dávám už od soboty) a když se to nebude horšit, tak už chodit nemusím. ALe kdy se to zlepší to jaksi nevím. Jsem se ptala, jaktože se to pořád vrací - neví, mohla tam být prý tříska někde hluboko...jestli by nepomohl Wobenzym - prý je to malý zánět a nemá to cenu. Tak nevím. Fakt už mě to točí. :frowning2:
9. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
oli to je divný...si mi to ukazovala a je to škaredý...a co to je to bílé pod kuží když ne hnis :confounded:
9. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky
Dáši pokusím se tam být ale myslím že to stihnu :wink: no jěště si musím vybrat penízky zadarmo mně to asi nedáš že???????? :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj dadli prosím tě ty pracuješ ve Slendru tady na Plumlovské?Chtěla jsem se tě zeptat,jestli tam máte takový ty stoly co cvičí s tebou.Asi dostanu pernamentku od tchýně,já pořád kojím a nemůžu nějak shodit ještě mám tak 3-4.kila navíc a bříško taky.doma se nepřinutím cvičit,i když vím že je to asi u mě jediný co by mi pomohlo a taky jak kojím,tak mám pořád na něco chuť a hlavně teď když budou ty vánoce,sladký,cukroví atd.Je to k něčemu ty stoly,předem díky za odpověď a radu :slight_smile:
9. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj romco, jojo, ale ne na Plumlovské, ale u Dony, SLENDER CLUB U DONY, na náměstí Padlých hrdinů . jo a máme tam takový ty stoly a orbitrek, rolletic, vibrační plošinu atd. však mrkni na www.slender-club.cz
9. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
holky malá spí... :confused: :confused:
9. pro 2009 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky malá mi odpoledne neusla tak jsme byly celé odpoledne na městě.
Doma nálada moooc príma v tv nic tata nevrlej jak pes už s takovou dojel z prace tak ani nemluvim je to nekdy lepší.
Myslela jsem že malá lehne jak špalek a jak si brečí asi je přetažená nevím co se děje
Tak se mějte ja jdu za ní a tata musi neco delat na notasu tak mam utrum se vším :grinning:
9. pro 2009 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holky, zrovna jsem dodívala v telce zápas ve volejbalu Prostějov-Polsko, byl to boj, ale vyhráli jsme :slight_smile:. No jinak mě asi Val "slyšela" jak si stěžuju, že nespí, tak dnes v noci spala od 19.45-1:30 pak do 5:00 a do 7.00, jsem čučela teda :slight_smile:. Jsem zvědavá na dnešek, jestli to nebyla nějaká výjimka :wink:
9. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj dadli,jo tak tchýně mi to koupí u té Dony říkala,že je lepší že se tam nemusí objednávat.tak už se moc těším po novým roce jsem tam jak na koni :slight_smile:
9. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
bonynko taky jsem zvědavá na dnešní noc..zatím spí.. :wink: tuktuk
9. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak si povíme ráno s nespavcama našema.... :angry: jdu taky hajat...přešlapyskončili..tak dobrou :wink:
9. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Bonynko, u nás na volejbal kukala 16-ti měsíční Elly - hrozně ji to bavilo a pořvávala u toho "goool".
Holky, já jsem na tom s pečením asi jako Tobi - moc tomu nedám. Ale baví mě to a vaše úspěchy mě inspirovaly a tak se pokusím o víc, než jen perníčky a vánočku. Budu vás informovat.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo, vzpomněla jsem si na ten web, kde se dají taky sehnat dekorace do pokojíčků (ty co prodávají nahoře v Prioru): www.tiny.cz.
9. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ted jsem se dodívala na Dům snů a bečela jsem jak želva.Naštěstí to vyhráli moji favoriti.Ty druhý jsem nemohla ani čut. :angry: :angry: :angry: :angry:

jdu nachystat věci a pak budu už muset jít lehnout dnes jsem do práce zaspala :stuck_out_tongue_closed_eyes: dopufám že zítra vstanu.Ale nejhorší je že se mi vůbec nechce spat :grinning:
zítra kuknu pa
9. pro 2009 ve 22:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
My máme dneska za sebou píchanec, tak snad to s Vikulí moc nezamává a bude klídek...
Bodinko, to jsou přesně ty dekorace, co na nich ujíždím, nejvíc na té žifafě :grinning:
9. pro 2009 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek