Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

Nazdárek Tak kromě snažilek a těhulek js Pv nenašla tak snad nám to nezruší 🙂
dadlina
9. pro 2009
tobi, půjdeš dnes ven?? my už jsme dva dny nebyli, tak budeme muset vylézt 😉 ted ještě dovařuji krůtu na paprice, tak bych mohla tak kolem 9.30. no snad mi Martinek neusne zase v kočárku, pač vstával 5.10 jak na nějakou šichtu .
tobi1
9. pro 2009
Dáši, to my musíme ven každý den, i kdyby trakaře padaly....jinak se to naše malé miminko pěkně nudí 😃. Ven jdeme, ale musíme k Dr. na Prevenar, volala jsem mu a máme dorazit. Chodíme tak k vám, ke Spurňákovi, tak na vás můžem zamávat 🙂.
dadlina
9. pro 2009
tobi, kam k nám. 😃 nevím kde spurný sídlí, ale já bydlím jinde než na sušilce, ale to víš. nebo ne??? asi ne, pač jsi u mě nebyla jen na starém, že??
tobi1
9. pro 2009
Spurňák má ordinaci na Ruďáku, tam teďka myslím bydlíš..., nebo si to s někým pletu, i to je možné 😃
dadlina
9. pro 2009
jj, bydlím, ty jsi šikulka. a v kolik jdeš ??
tobi1
9. pro 2009
Jo jo,to já jsem :-p . Půjdem tak, abychom tam byli tak kolem desáté, ať máme brzo za sebou a není tam moc lidí....doufám! Chodíme přes ten park, tak jestli se tam budeš tak nějak pohybovat, tak se můžem vidět.
dadlina
9. pro 2009
tak já jdu ted, na město a zavolám ti , pa , vycházím
kolca
9. pro 2009
dobré ránko,
Kristy narozeninová foto krásná, ta společná je super, jak jste si to rozdělili a Kristýnka podobná tatínkovi u tatínka a Kájinka podobná mamince u maminky 😉
U nás dnes v noc mručení, v půl šesté mlíko a spal aspoň do půl deváté pak. Jsem ráda, večer jsem nemohla usnout, v noci vstávala k Jajdovi, tak jsem jakási polomrtvá. V poledne jedu s prstem. Se fakt zeptám jestli na to nejsou atb, pr to je na palici už. Bych tak potřebovala doma uklízet pořádně, ale s prstem v rukavici toho moc nepošudlám.

Nevím jestli jsem včera psala, Jája seděl u stolečku, maloval si a u toho zpíval - houpy houpy, koč, houpy, koč, houpy houpy - příště to musím nahrát, byla to prča.

Jája mě pořád tahá od pc, tak zas musím jít, nakuknu později.
kolca
9. pro 2009
Jinak Dadli těch 5.10 je maso. To bych fakt nedávala, bych chodila spát s ním po o.
kolca
9. pro 2009
Jo ještě jsem chtěla k tomu Priorixu -
Jajda měl jen pár dní teploty, ale nižší než 38 a týden rýmu. Jinak nic. Ale on teda na Hexy a Prevenar měl max. jednodenní teploty.
evik26
9. pro 2009
ahoj holky mi byli před tydnem na první očkovaní SYNFLORIXEM je to něco jak prevenar ale o nějake procento na víc druhu teho meningokoka dnes jse mi zbudil vo pul druhe a usnul až ve 4 no mazec furt si drti pusenku přeji všem krasny den
jonuska
9. pro 2009
ahojky
jj krystian moc vám to tam všem sluší..krásná rodinka... 😉
tak já snad dnešní noc ani popisovat nebudu...zaprvé byla děsná a za druhé už si připadám trapná jk pořád píšu o hrozné noci.ale kdybyste mě viděli pochopíte...zombie je vedle mě krasavice.hruza.malá má uplně oteklé oočička,z nevyspání ale spát prostě nebude.myslím že neštovice se na ni řítí.......... 😞 😞
zítra budu píct korpus na dort a v pátek budu zdobit to jsem zvědavá co z něj vznikne 😃 Honzík má 6 let.... 😉 v sobotu
Tobi taky chodíme ke spurnýmu 😉
Oli tak brzo vstává?naše Jonuš...dnes od pul3 do 5..nespala.... :-| :-| do té doby nespala v kuse hodinu.kdo poradí jak se vyspat.............. 8-( 😞 platím zlatem...........!!!!! 😃
martinataylor
9. pro 2009
ahojky,

tak nevím zda to nespinkání detí nelítá vzhduchem 😃 😃 ,pač malá opůl1 mlíko a ve 3 řev a pak vykládání a zase řev,naštestí ve 4 usla a spali jsme do půl8....tak jsem vypadly o půl9 ven a přišli jsme o půl12...tak tedmáme po jídle,uklizeno a malá čučí na krtka v postýlce...

já delám ted testo na linecké a loupu lískače atmužu udelat těsto naklášterní rohlíčky(výborný) a pak večer ješte na vanilkáče a budu zítra večer péct....
tobi1
9. pro 2009
Tak dneska u doktora teda mazec, poradna měli začít v deset, ale začala až v jedenáct....no mazec :-| . Vikula se na všechny culila do té doby než dostala píchanec, pak bulela, do toho měla hlad, tak jsem tryskem musela valit domů. Ani jsem nestačila prohodit pár slov s Babu, kterou jsem viděla na městě....tak snad příště 🙂 .
Jonuško, tak třebas jsme se tam už někdy viděly 🙂.
martinataylor
9. pro 2009
jo a malá po priorixu male teplotku,rýmu,osypala se a zánet spojivek,zhnisané očenka....melyjsmeto 6 nebo 9 den po očkování a mela vše naco nás mudr.upozornovala,takže jsme mazali a kapali do očenek....ale malá vpohodě...řádila atd..až na ty příznaky....tednás čeká 2 dávka,ale určo pujdeme taky v lednu až..
dadlina
9. pro 2009
martinek neměl žádné reakce na hexu ani na synflorix. jen na priorix tetra, měl 9-tý den 39horečky a trvaly 2dny.
kolca
9. pro 2009
Romi prosímtě, vůbec si nepřipadej trapně, od toho tu jsme,abychom se vypovídaly 😉
Já si taky pořád stěžuju na ten můj prst.

Jinak jsem teda byla u dr, a nic novýho. Hnis tam prý asi už není, takže višňák (kterej stejně dávám už od soboty) a když se to nebude horšit, tak už chodit nemusím. ALe kdy se to zlepší to jaksi nevím. Jsem se ptala, jaktože se to pořád vrací - neví, mohla tam být prý tříska někde hluboko...jestli by nepomohl Wobenzym - prý je to malý zánět a nemá to cenu. Tak nevím. Fakt už mě to točí. 😞
martinataylor
9. pro 2009
oli to je divný...si mi to ukazovala a je to škaredý...a co to je to bílé pod kuží když ne hnis :-S
kaelan
9. pro 2009
Ahojky
Dáši pokusím se tam být ale myslím že to stihnu 😉 no jěště si musím vybrat penízky zadarmo mně to asi nedáš že???????? 😃 😃 😃
romca14
9. pro 2009
ahoj dadli prosím tě ty pracuješ ve Slendru tady na Plumlovské?Chtěla jsem se tě zeptat,jestli tam máte takový ty stoly co cvičí s tebou.Asi dostanu pernamentku od tchýně,já pořád kojím a nemůžu nějak shodit ještě mám tak 3-4.kila navíc a bříško taky.doma se nepřinutím cvičit,i když vím že je to asi u mě jediný co by mi pomohlo a taky jak kojím,tak mám pořád na něco chuť a hlavně teď když budou ty vánoce,sladký,cukroví atd.Je to k něčemu ty stoly,předem díky za odpověď a radu 🙂
dadlina
9. pro 2009
ahoj romco, jojo, ale ne na Plumlovské, ale u Dony, SLENDER CLUB U DONY, na náměstí Padlých hrdinů . jo a máme tam takový ty stoly a orbitrek, rolletic, vibrační plošinu atd. však mrkni na www.slender-club.cz
jonuska
9. pro 2009
holky malá spí... =-) =-)
ceha
9. pro 2009
Ahoj holky malá mi odpoledne neusla tak jsme byly celé odpoledne na městě.
Doma nálada moooc príma v tv nic tata nevrlej jak pes už s takovou dojel z prace tak ani nemluvim je to nekdy lepší.
Myslela jsem že malá lehne jak špalek a jak si brečí asi je přetažená nevím co se děje
Tak se mějte ja jdu za ní a tata musi neco delat na notasu tak mam utrum se vším 😃
bonynka1981
9. pro 2009
ahojte holky, zrovna jsem dodívala v telce zápas ve volejbalu Prostějov-Polsko, byl to boj, ale vyhráli jsme 🙂. No jinak mě asi Val "slyšela" jak si stěžuju, že nespí, tak dnes v noci spala od 19.45-1:30 pak do 5:00 a do 7.00, jsem čučela teda 🙂. Jsem zvědavá na dnešek, jestli to nebyla nějaká výjimka 😉
romca14
9. pro 2009
ahoj dadli,jo tak tchýně mi to koupí u té Dony říkala,že je lepší že se tam nemusí objednávat.tak už se moc těším po novým roce jsem tam jak na koni 🙂
jonuska
9. pro 2009
bonynko taky jsem zvědavá na dnešní noc..zatím spí.. 😉 tuktuk
martinataylor
9. pro 2009
holky tak si povíme ráno s nespavcama našema.... ]-( jdu taky hajat...přešlapyskončili..tak dobrou 😉
bodinka
9. pro 2009
Bonynko, u nás na volejbal kukala 16-ti měsíční Elly - hrozně ji to bavilo a pořvávala u toho "goool".
Holky, já jsem na tom s pečením asi jako Tobi - moc tomu nedám. Ale baví mě to a vaše úspěchy mě inspirovaly a tak se pokusím o víc, než jen perníčky a vánočku. Budu vás informovat.... :-p
Jo, vzpomněla jsem si na ten web, kde se dají taky sehnat dekorace do pokojíčků (ty co prodávají nahoře v Prioru): www.tiny.cz.
kaelan
9. pro 2009
Ted jsem se dodívala na Dům snů a bečela jsem jak želva.Naštěstí to vyhráli moji favoriti.Ty druhý jsem nemohla ani čut. ]-( ]-( ]-( ]-(

jdu nachystat věci a pak budu už muset jít lehnout dnes jsem do práce zaspala :-p dopufám že zítra vstanu.Ale nejhorší je že se mi vůbec nechce spat 😃
zítra kuknu pa
tobi1
9. pro 2009
My máme dneska za sebou píchanec, tak snad to s Vikulí moc nezamává a bude klídek...
Bodinko, to jsou přesně ty dekorace, co na nich ujíždím, nejvíc na té žifafě 😃

Začni psát odpověď...

Odešli