• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Kaelan, dobrou noc, jsi fakt dobrá, že se dokážeš dostat z postele tak brzo ráno.
Reni a co vy? Jak je na vrcholcích hor?
9. pro 2009 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte:slight_smile:
tak noc docela dobrá.bez řvaní.vzhuru snad 5krát ale to je uspěch a vstávali jsme s malou až ted.mamka mi vypravila Honzíka do školky tak jsem trošku dospala.i když od 7 už ten spánek nebyl spánek.spíš jen poležení :grinning:
mám rýmu a dělá se mi opar :angry:
10. pro 2009 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky se mi udělal opar. Fakt nechápu kde jsem k tomu přišla, vždyť se s nikým nelíbám :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
edith..no a já??? :grinning:
jsem nachlazená to z toho asi..:(
10. pro 2009 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Já nejsem nachlazená, ale prý to může být ze stresu :slight_smile:
10. pro 2009 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj dadli,tak jsem se dívala na ty vaše stránky slender clubu a zjistila jsem,že tam dělá moje známá Editka Žemličková,to je náhodička.Tak aspoň tam budu mítněkohoznámýho,tak papa.My noc úplně suprová,usnul v osm a vzbudil se až ve 4.15 a pak spal až skoro do devíti.No prostě super,pořád je vysmátej a povídá si se mnou a krásně se na mě směje.Tak krásný den všem :wink:
10. pro 2009 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj dadli chtěla jsem se ktobě obědnat ale nemam hlídaní aš příští tyden ve čtvrtek šlobyto napiš vkolik dík eva
10. pro 2009 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Romi to se máš že ti tak spinka mě taky tak spaval ale tento tyden je to katastrofa furt se vrtí a je neklidnej uží si to jak začnou zoubky je po spanku :frowning2: :wink: a jak seč jinak maš?
10. pro 2009 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ted jsem to chtělapsát.taky mi spala než začli v 5m.zuby :confounded: :angry:
10. pro 2009 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :slight_smile: Januš tak to jsme na tom stejně každy mu jsem se chlubyla jak mě buca skoro celou noc a ted je tomu konec jsem zvykla spat celou noc a ted je to husty ale co se da dělat vydrží to ostatní musím i ja :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
evi...taky tak...ted je to teroristka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ty maš doma teroristku a ja teroristu že ty děti nas tak radi mučí? :grinning: :grinning: ale stejně je milujem :wink: :wink: včera jsem se bavyla z manžou o druhem a zhodli jsme se že nam na dlouho stačí jedno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: januskoobdivuju tě že zvladáš tři smekam před tebou ja bych to nedala to se veřejně přiznam ja mam dělat co zjednym
10. pro 2009 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
u nás se terorismus projevuje akorát když hlídá taťkam, máme malýho mamánka :grinning:. Dneska jsem konečně byla na té tetovačce (mimochodem jsem nadšená), tak hlídal taťka no a prej děs, malá řvala jako tygr...to mě teda nedělá, tak nevím nevím...
Zítra nám KONEČNE přijedou udělat tu kuchyň, už se moooc těším :slight_smile:.
Blbý je, že možná do konce roku budem bez netu..(to asi nepřežiju... :angry: ), prej maj hodně zakázek, neznáte někoho u Infosu, že by naši žádost jako trošku popostrčil :grinning:.
10. pro 2009 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Tobi..tam nikoho neznám :grinning: škoda
a ukááááž tetováníčko....... :wink:
10. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky tak já teda peču ale kdyby jste videli v jakémstavu....mám zimnici,bolí me celý človek,baštím ibalgin a čaj se slivovicí,snad to do rána bude pryč....malou jsem zavedla ve 4knašim...tak snad bude i ona o.k a já teda taky...tak pak vás dočtu pa pa
10. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Tetování mám zatím zarudlé a zalepené, musí se to nejdřív pohojit, pak určo ukážu :grinning: . Neím jak to bez toho netu vydržím, jsem úplnej závislák :grinning: :unamused:
10. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti jestli chceš tak to nechej zalez do pelechu a zítra až mi malá usne tak ti to upeču.Uplně vážně

Jinak u nás nic noveho.Jo dnes deda vyzvedl malé koníka tak jsem zvědavá co na něho bude říkat.

Renči dnes jsem potkala maminku v parku se Sárinkou a pejskem.Malá spala jako andílek prý je mooooc hodná říkala mamka tak můžes být v klidu.Ale vím jakké to je když je malá u našich vím že je o ní postaráno ale pořád na ni myslím.Hold ty děti to snášíí lip jak my rodiče.

Tobi super internet nějak přežiješ hlavně že bude kde usmažit kapříka.Budeme kousek od sebe :slight_smile: Ale stěhování nezávidím teda to balení atd stěhovali jsme se když měla malá 2 měsíce a měla jsem toho nad hlavu.
10. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky kočky
tak včera jsem šla lehnout stějně až o půlnoci a o půl 1 jsem jěště nespala.Já prostě dřív jak před půlnocí neusnu ani boha :angry: :angry:
Dnes jsem si udělala těsto na linecký a na jahodovo jogurtový linecký tak budu bud zítra nebo až v sobotu s máti píct. :wink:
Anetka už ve školce nebrečí :slight_smile: hurááááááá protože to bylo dost na nervy hlavně pro R :frowning2: je to jen o zvyku tak doufám že neonemocní protože to by bylo zase nanovo.

Marto tak se na to vyprdni na to pečení a zalez do peřin a vypoť se. :wink: a jěště když máš od čehy tak lákavou nabídku tak toho využij :grinning: :grinning:
Tobi ty se máš nová kuchyň to já se asi nedočkám nikdy :cry: :cry: :cry: holt musím šetřit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdu se dívat na jste to co jíte a pak na zoufalky tak dobrou
jo a konečně mám pro holky nějaký hračky z netu už jen nějaký drobnosti a něco našim a babičkám a mám to z krku :slight_smile:
10. pro 2009 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tobi, Ty teda jedeš - afroúčes, teď tetování.... Co bude dál? Jaké je Tvoje povolání (teda předtím, než jsi se stala profesionální maminkou na plný úvazek)? Nedávno jsi psala, že současný účes by sis v práci dovolit nemohla..... Jsi odvážná. Tetování se mi moc líbí, ale odvahu na to bych asi neměla. Zvlášť, když se představím jako 70-ti letá babička (víc se asi nedožiju, protože naše generace do důchodu bude odcházet okolo 75 let, že?).
10. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jo, já jsem samé překvapení :grinning:. Tetování už mám dvě, ještě z pubertálních dob, teďka jsem si nechala udělat Vikčin monogram, už jsem se tetovat nechtěla, ale po těch všech komplikacích, jsem si to prostě musela nechat udělat. Už v dnešní době se dá tetování odstranit laserem bezbolestně a bez jizvy, takže až budu starší tak bude technologie ještě zase dál,na druhou stranu pak bude pokérovaný každý, tak se to asi řešit stejně nebude :grinning:.
10. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, renca mi dnes psala z hor, tak mají sluníčko, 1,5metru sněhu, parádička, ale to víte, že se jim už mooooc stýská po Sárince
marti tak se drž, vyprdni se na cukroví a rychle do pelíšku a ať to vyženeš z těla, mladá tady taky leží v peřinách :frowning2: :frowning2: Adámek už bez horeček , konečně , uvidíme co zítra bude za výsledek

olinko, já to říkala i dadli, my co máme doma ty velké děti, tak ty hned přijdou ze školy s kašlem, chřipkou , rýmou , no a ten nejslabší článek je pořád ještě Adámek , neboť nemá ještě tak sil.imunitu a hned je zaděláno na nemoc, navíc táta tu ležel minulý týden s chřipkou a asi těch byciů bylo na malého hodně :frowning2: :frowning2: :frowning2:

dnes jsem potkala čehu-byla jsi nějaká smutná?? s Nelinkou, ta si chrupkala, letěla jsem jen do Kauflandu a do lékárny mladé pro paralen :frowning2:

jé já bych tak vzala lyže a jeden den brázdila sjezdovky, neuděláme nějaký jednodenní lyžařský zájezd jenom maminy na hory????? tak pa a klidnou noc
10. pro 2009 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte
romčo, budu se těšit,ozvi se pak v tom lednu

eviku, pisni mi , v kolik hodin v ten čtvrtek, myslím že tam je ted hodně volno , před vánoceme, v poho

marti, jj lehni si, at pak nepadneš na štědrý den, pečení počká, držím palečky.
a koukala jsi na ty romanti. víkendy?? některý jsou parádní, že??

tobi, ty si krevní skupina mého manžela,tetování, vlasy..... to by jste si fakt rozuměli a navíc se mu i líbíš, to je teda vražedná kombinace, no budu muset vás hlídat :grinning:
s tou kuchyní, konečně, vid???

kaelan, super že ti anetka už nebrečí, mě by to rvalo srdíčko. nebyla zmrzlá, v tu středu?? než jste dojely k autičku?? Martinek chtěl furt za ní, pořád se otáčel a vztekal se v kočárku, asi se mu moooc líbila :wink:

já jsem dnes vyspaná, pač martinek je od včera u babičky.....parádička

verdíku, držím pořád palečky, nevolalas, takže ti asi v laborce řekli?? pak pisni nebo mi zavolej co výsledky, a jak to dopadlo s ATB. jo a ten nápad jet lyžovat bez dětí je doooobreeej .
:wink: jako sraz z koníka na víkend na lyže ??? holky jedeméééé

holky , ležím s notebookem v posteli, manžílek mi udělal snídani do postele, šel do práce,děti do školy, martinek je u babičky, mám volnooooo, v 10 jdu s kamoškou na kafe, ve 12 s manželem na obídek, pak mě vyzvedne sestra a jedeme k našim , slavíme narozky, svátky atd. tak budeme čuchtat nějaké dobrůdky.
11. pro 2009 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdarec,
Dadli neprovokuj s tou snídaní do postele!!! (To by se mě taky líbilo....ale kdeže ty časy jsou :grinning: ). S tou kuchyní jsem fakt napjatá, aby ještě nevolali, že jim zas něco chybí nebo nadbývá!
Ty lyže jsou fakt super nápad, mám prakticky novou výbavu a prubla jsem ji jen jednou....a už mám teda pěkný absťák :grinning:.
Já se na víkend těším i netěším, budem stěhovat....takže to druhé převládá, zase najdem spoustu již ztracených věcí, předpokládám :grinning:
11. pro 2009 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a Dáši, jen tak mimochodem, Ty se zase líbíš mojemu manžovi :grinning: (tak jsme si kvit).
11. pro 2009 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti kde pak jsi?Píšu i do IP na mobil radějoi ne at te neprobudím
11. pro 2009 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Kaelen můžeš mi napsat recept na to jogurtovo jahodove linecke vypada to zajímavě.Dá se to chutově nějak popsat?
Dnes jdeme s malou k zubařce tak jsem zvědaavá jak ji otevře pusinu
11. pro 2009 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
nooo tobi, tak to je v klíídku, až nás omrzí, tak se vyměníme :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Tobi a dáši jste podobné typy tak že se není čemu divit.A Dáši ty se příští rok přihlaš na prety women my ti budeme posílat hlasy jsi vybraná za naše koníkovské družstvo :grinning:
11. pro 2009 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,

jé Tobi jsi dobrá, že jsi se odhodlala s tetováním. Můj manža má na rameni, a já jsem chtěla buď na kotník, nebo na lopatku - chtěla jsem Jájovo datum narození a písmeno J, měla jsem to i celkem vymyšlený, jakože to bych to věděla jen já co to znamená (takový ornament to byl). Ale nějak jsem se neodhodlala :sweat_smile:

Dadli tééda, snídaně do postele to je paráda, a vůbec celý zbytek dne budeš mít super. :wink:

Venku je hnusně zase :frowning2:

Ilčo nojo to mě vlastně nenapadlo, že to nosí Verunka ze školy. Je fakt, že švagrové starší holčička to taky pořád tahá ze školky a věčně jsou s tou mladší nemocné. :frowning2:

Tobi tebe ani mému muži nebudu ukazovat, pr už se mu líbí Dadli a to bohatě stačí :angry: :grinning:
No ale mě se zas líbí manža od Verdíka :wink: :grinning:
11. pro 2009 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Dáši vařim malé tu červenou čočku co ji k tomu dát chleba?Jinak to uvařit jako klasickou čočku?
11. pro 2009 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek