Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

Nazdárek Tak kromě snažilek a těhulek js Pv nenašla tak snad nám to nezruší 🙂
bodinka
9. pro 2009
Kaelan, dobrou noc, jsi fakt dobrá, že se dokážeš dostat z postele tak brzo ráno.
Reni a co vy? Jak je na vrcholcích hor?
jonuska
10. pro 2009
ahojte🙂
tak noc docela dobrá.bez řvaní.vzhuru snad 5krát ale to je uspěch a vstávali jsme s malou až ted.mamka mi vypravila Honzíka do školky tak jsem trošku dospala.i když od 7 už ten spánek nebyl spánek.spíš jen poležení 😃
mám rýmu a dělá se mi opar ]-(
editah222
10. pro 2009
Taky se mi udělal opar. Fakt nechápu kde jsem k tomu přišla, vždyť se s nikým nelíbám 😃 😃
jonuska
10. pro 2009
edith..no a já??? 😃
jsem nachlazená to z toho asi..😞
editah222
10. pro 2009
Já nejsem nachlazená, ale prý to může být ze stresu 🙂
romca14
10. pro 2009
ahoj dadli,tak jsem se dívala na ty vaše stránky slender clubu a zjistila jsem,že tam dělá moje známá Editka Žemličková,to je náhodička.Tak aspoň tam budu mítněkohoznámýho,tak papa.My noc úplně suprová,usnul v osm a vzbudil se až ve 4.15 a pak spal až skoro do devíti.No prostě super,pořád je vysmátej a povídá si se mnou a krásně se na mě směje.Tak krásný den všem 😉
evik26
10. pro 2009
ahoj dadli chtěla jsem se ktobě obědnat ale nemam hlídaní aš příští tyden ve čtvrtek šlobyto napiš vkolik dík eva
evik26
10. pro 2009
Romi to se máš že ti tak spinka mě taky tak spaval ale tento tyden je to katastrofa furt se vrtí a je neklidnej uží si to jak začnou zoubky je po spanku 😞 😉 a jak seč jinak maš?
jonuska
10. pro 2009
ted jsem to chtělapsát.taky mi spala než začli v 5m.zuby :-S ]-(
evik26
10. pro 2009
😃 🙂 Januš tak to jsme na tom stejně každy mu jsem se chlubyla jak mě buca skoro celou noc a ted je tomu konec jsem zvykla spat celou noc a ted je to husty ale co se da dělat vydrží to ostatní musím i ja 😃 😃
jonuska
10. pro 2009
evi...taky tak...ted je to teroristka 😃 😃 😃 😃
evik26
10. pro 2009
Tak ty maš doma teroristku a ja teroristu že ty děti nas tak radi mučí? 😃 😃 ale stejně je milujem 😉 😉 včera jsem se bavyla z manžou o druhem a zhodli jsme se že nam na dlouho stačí jedno 😃 😃 😃 😃 januskoobdivuju tě že zvladáš tři smekam před tebou ja bych to nedala to se veřejně přiznam ja mam dělat co zjednym
tobi1
10. pro 2009
Ahoj holky,
u nás se terorismus projevuje akorát když hlídá taťkam, máme malýho mamánka 😃. Dneska jsem konečně byla na té tetovačce (mimochodem jsem nadšená), tak hlídal taťka no a prej děs, malá řvala jako tygr...to mě teda nedělá, tak nevím nevím...
Zítra nám KONEČNE přijedou udělat tu kuchyň, už se moooc těším 🙂.
Blbý je, že možná do konce roku budem bez netu..(to asi nepřežiju... ]-( ), prej maj hodně zakázek, neznáte někoho u Infosu, že by naši žádost jako trošku popostrčil 😃.
jonuska
10. pro 2009
ahoj Tobi..tam nikoho neznám 😃 škoda
a ukááááž tetováníčko....... 😉
martinataylor
10. pro 2009
Ahojky holky tak já teda peču ale kdyby jste videli v jakémstavu....mám zimnici,bolí me celý človek,baštím ibalgin a čaj se slivovicí,snad to do rána bude pryč....malou jsem zavedla ve 4knašim...tak snad bude i ona o.k a já teda taky...tak pak vás dočtu pa pa
tobi1
10. pro 2009
Tetování mám zatím zarudlé a zalepené, musí se to nejdřív pohojit, pak určo ukážu 😃 . Neím jak to bez toho netu vydržím, jsem úplnej závislák 😃 :-|
ceha
10. pro 2009
Marti jestli chceš tak to nechej zalez do pelechu a zítra až mi malá usne tak ti to upeču.Uplně vážně

Jinak u nás nic noveho.Jo dnes deda vyzvedl malé koníka tak jsem zvědavá co na něho bude říkat.

Renči dnes jsem potkala maminku v parku se Sárinkou a pejskem.Malá spala jako andílek prý je mooooc hodná říkala mamka tak můžes být v klidu.Ale vím jakké to je když je malá u našich vím že je o ní postaráno ale pořád na ni myslím.Hold ty děti to snášíí lip jak my rodiče.

Tobi super internet nějak přežiješ hlavně že bude kde usmažit kapříka.Budeme kousek od sebe 🙂 Ale stěhování nezávidím teda to balení atd stěhovali jsme se když měla malá 2 měsíce a měla jsem toho nad hlavu.
kaelan
10. pro 2009
Ahojky kočky
tak včera jsem šla lehnout stějně až o půlnoci a o půl 1 jsem jěště nespala.Já prostě dřív jak před půlnocí neusnu ani boha ]-( ]-(
Dnes jsem si udělala těsto na linecký a na jahodovo jogurtový linecký tak budu bud zítra nebo až v sobotu s máti píct. 😉
Anetka už ve školce nebrečí 🙂 hurááááááá protože to bylo dost na nervy hlavně pro R 😞 je to jen o zvyku tak doufám že neonemocní protože to by bylo zase nanovo.

Marto tak se na to vyprdni na to pečení a zalez do peřin a vypoť se. 😉 a jěště když máš od čehy tak lákavou nabídku tak toho využij 😃 😃
Tobi ty se máš nová kuchyň to já se asi nedočkám nikdy 😢 😢 😢 holt musím šetřit :-p
Jdu se dívat na jste to co jíte a pak na zoufalky tak dobrou
jo a konečně mám pro holky nějaký hračky z netu už jen nějaký drobnosti a něco našim a babičkám a mám to z krku 🙂
bodinka
10. pro 2009
Tobi, Ty teda jedeš - afroúčes, teď tetování.... Co bude dál? Jaké je Tvoje povolání (teda předtím, než jsi se stala profesionální maminkou na plný úvazek)? Nedávno jsi psala, že současný účes by sis v práci dovolit nemohla..... Jsi odvážná. Tetování se mi moc líbí, ale odvahu na to bych asi neměla. Zvlášť, když se představím jako 70-ti letá babička (víc se asi nedožiju, protože naše generace do důchodu bude odcházet okolo 75 let, že?).
tobi1
10. pro 2009
Jo jo, já jsem samé překvapení 😃. Tetování už mám dvě, ještě z pubertálních dob, teďka jsem si nechala udělat Vikčin monogram, už jsem se tetovat nechtěla, ale po těch všech komplikacích, jsem si to prostě musela nechat udělat. Už v dnešní době se dá tetování odstranit laserem bezbolestně a bez jizvy, takže až budu starší tak bude technologie ještě zase dál,na druhou stranu pak bude pokérovaný každý, tak se to asi řešit stejně nebude 😃.
verdik
10. pro 2009
ahoj holky, renca mi dnes psala z hor, tak mají sluníčko, 1,5metru sněhu, parádička, ale to víte, že se jim už mooooc stýská po Sárince
marti tak se drž, vyprdni se na cukroví a rychle do pelíšku a ať to vyženeš z těla, mladá tady taky leží v peřinách 😞 😞 Adámek už bez horeček , konečně , uvidíme co zítra bude za výsledek

olinko, já to říkala i dadli, my co máme doma ty velké děti, tak ty hned přijdou ze školy s kašlem, chřipkou , rýmou , no a ten nejslabší článek je pořád ještě Adámek , neboť nemá ještě tak sil.imunitu a hned je zaděláno na nemoc, navíc táta tu ležel minulý týden s chřipkou a asi těch byciů bylo na malého hodně 😞 😞 😞

dnes jsem potkala čehu-byla jsi nějaká smutná?? s Nelinkou, ta si chrupkala, letěla jsem jen do Kauflandu a do lékárny mladé pro paralen 😞

jé já bych tak vzala lyže a jeden den brázdila sjezdovky, neuděláme nějaký jednodenní lyžařský zájezd jenom maminy na hory????? tak pa a klidnou noc
dadlina
11. pro 2009
ahojte
romčo, budu se těšit,ozvi se pak v tom lednu

eviku, pisni mi , v kolik hodin v ten čtvrtek, myslím že tam je ted hodně volno , před vánoceme, v poho

marti, jj lehni si, at pak nepadneš na štědrý den, pečení počká, držím palečky.
a koukala jsi na ty romanti. víkendy?? některý jsou parádní, že??

tobi, ty si krevní skupina mého manžela,tetování, vlasy..... to by jste si fakt rozuměli a navíc se mu i líbíš, to je teda vražedná kombinace, no budu muset vás hlídat 😃
s tou kuchyní, konečně, vid???

kaelan, super že ti anetka už nebrečí, mě by to rvalo srdíčko. nebyla zmrzlá, v tu středu?? než jste dojely k autičku?? Martinek chtěl furt za ní, pořád se otáčel a vztekal se v kočárku, asi se mu moooc líbila 😉

já jsem dnes vyspaná, pač martinek je od včera u babičky.....parádička

verdíku, držím pořád palečky, nevolalas, takže ti asi v laborce řekli?? pak pisni nebo mi zavolej co výsledky, a jak to dopadlo s ATB. jo a ten nápad jet lyžovat bez dětí je doooobreeej .
😉 jako sraz z koníka na víkend na lyže ??? holky jedeméééé

holky , ležím s notebookem v posteli, manžílek mi udělal snídani do postele, šel do práce,děti do školy, martinek je u babičky, mám volnooooo, v 10 jdu s kamoškou na kafe, ve 12 s manželem na obídek, pak mě vyzvedne sestra a jedeme k našim , slavíme narozky, svátky atd. tak budeme čuchtat nějaké dobrůdky.
tobi1
11. pro 2009
Zdarec,
Dadli neprovokuj s tou snídaní do postele!!! (To by se mě taky líbilo....ale kdeže ty časy jsou 😃 ). S tou kuchyní jsem fakt napjatá, aby ještě nevolali, že jim zas něco chybí nebo nadbývá!
Ty lyže jsou fakt super nápad, mám prakticky novou výbavu a prubla jsem ji jen jednou....a už mám teda pěkný absťák 😃.
Já se na víkend těším i netěším, budem stěhovat....takže to druhé převládá, zase najdem spoustu již ztracených věcí, předpokládám 😃
tobi1
11. pro 2009
Jo a Dáši, jen tak mimochodem, Ty se zase líbíš mojemu manžovi 😃 (tak jsme si kvit).
ceha
11. pro 2009
Marti kde pak jsi?Píšu i do IP na mobil radějoi ne at te neprobudím
ceha
11. pro 2009
Kaelen můžeš mi napsat recept na to jogurtovo jahodove linecke vypada to zajímavě.Dá se to chutově nějak popsat?
Dnes jdeme s malou k zubařce tak jsem zvědaavá jak ji otevře pusinu
dadlina
11. pro 2009
nooo tobi, tak to je v klíídku, až nás omrzí, tak se vyměníme 😃 😃 😃
ceha
11. pro 2009
Tobi a dáši jste podobné typy tak že se není čemu divit.A Dáši ty se příští rok přihlaš na prety women my ti budeme posílat hlasy jsi vybraná za naše koníkovské družstvo 😃
kolca
11. pro 2009
Dobré ránko,

jé Tobi jsi dobrá, že jsi se odhodlala s tetováním. Můj manža má na rameni, a já jsem chtěla buď na kotník, nebo na lopatku - chtěla jsem Jájovo datum narození a písmeno J, měla jsem to i celkem vymyšlený, jakože to bych to věděla jen já co to znamená (takový ornament to byl). Ale nějak jsem se neodhodlala :-N

Dadli tééda, snídaně do postele to je paráda, a vůbec celý zbytek dne budeš mít super. 😉

Venku je hnusně zase 😞

Ilčo nojo to mě vlastně nenapadlo, že to nosí Verunka ze školy. Je fakt, že švagrové starší holčička to taky pořád tahá ze školky a věčně jsou s tou mladší nemocné. 😞

Tobi tebe ani mému muži nebudu ukazovat, pr už se mu líbí Dadli a to bohatě stačí ]-( 😃
No ale mě se zas líbí manža od Verdíka 😉 😃
ceha
11. pro 2009
Dáši vařim malé tu červenou čočku co ji k tomu dát chleba?Jinak to uvařit jako klasickou čočku?

Začni psát odpověď...

Odešli