• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
ahojky

tak táta me veze kmudr...rok jsem tam nebyla...tak budou hledet že jsem vdaná,že mám jinou :grinning: pojištovnu,jinak zima je mi furt,všeme bolí a mám 38,3 hned ráno...takže fakt super,ani na nohách stát nemužu... :angry: :angry: :angry: ,Beruška je u našich tak pak za ní pojede...já nemám sílu se o ni postarat.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

jinak jsem napekla,tak to mám z krku,pak udelám jen rafaela...kdomá recept,takpísnete...ztratila jsemjo...děkuji blbne me mezerník,tak proto ty slovau sebe...
11. pro 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuuu...., tak právě začalo i pršet. Tak my asi pojedem do Tesca na vláček.Teďka jsem natočila Jáju jak trsá, jak bude spát tak nahraju a hodím link. :slight_smile:
11. pro 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolčo, škoda že ses neodhodlala, určo by se Ti to líbilo....tak třebas na to ještě dojde.
Souhlasím, Dášu určo musíme přihlásit a vsadit si na ni, ať vyhrajem nějaký prašule :grinning:.
Jo a souhlasím s Kolčou, Verdik má fakt šmrncovního chlapa :wink: .
Marti, tak hlavně ať to není nic vážného a jsi brzo fit!!!
11. pro 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti...chuděrko..at jsi brzo dobrá...achjo:(
mě malá zas jen řve...tohle už dlouho nevydržím a to mám dneska píct dort Honzíkovi:(
noc raději popisovat doopravdy nebudu protože snad ani žádná nebyla:((((((
Tobi je fakt kočka já už dávno chtěla tetování mám známího..i za levno.ale já byla ted v poslední dbě bud těhu nebo jsem kojila:slight_smile:))))))))))))))a to mi nedoporučoval:(
11. pro 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem doma...lidí jako hrom....nemužu sedet,stát nic...zimnici mám,hořím...jdu hajat.Péta jel za beruškou,dnes a zítra budu ležet...snad semi uleví.....táta sní zítra pojede nachalupu a dnes ješte bude spinkat u našich...nechci abyneco chytla....tak pa holky....

ajinak s tema krasavicemi....je tu jedna vedle druhé....klidne udelat miss mužete.takpa pa
11. pro 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak se brzo uzdrav.Ještě že je mamka doma a máš hlídání.

Dala jsem nějaké fotky do alba jak jsme se byli fotit.Dnes si jedu pro kalandáře pro babičkz pod stromeček
11. pro 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, po dlouhé době se hlásím. Nëmám šanci vás celé přečíst. Od středy Lauru zkolila chřipka, tak jen trčíme doma. Jen dnes jsme museli vypadnout za babičkou. Včera ta chřipajzna přišla na mě, ale snažím se ať mě to nezkolí úplně. Těším se na víkend, budu se válet a o malou se bude starat manžílek :slight_smile:
11. pro 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ceho, móóóc pěkné fotečky :slight_smile:.
11. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi když bys chtěla malou taky u ní vyfotit tak ti dám na paní kontakt je moooc hodná sama má malé dítě
jen je potřeba objednávat dopředu protože je na mateřské a dělá to po večerech
11. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petí krásné fotečky :wink:

Laurito, tak ať je brzo líp.
11. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ceho a paní je z Prostějova? Kontakt si určo vezmu, to se dycky hodí, že jo.... :slight_smile:.
11. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo tobi,taky jsme se fotili s malou u té paní fotografky...je strašne fajn....

já se vypotila a ležím,bolí me hlava desně...horečka aspon trochu klesla...jen jemi moc smutno po malé :frowning2: ..ale prý je moc hodná a i krásne spinkala.... :wink:
11. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se picnu..odešla nám pračka....už naposled jak ji spravovali tak říkal,že to dlouho nevydrží že to vypadá na druhej motor a ten je cca 5 000 kč....to je jak naschvál před vánocemi...ach jooooo
:angry: :angry:
11. pro 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti nam odešla pračka tak před měsícem museli jsme koupit novou protože to nemá cenu nechat opravovat koupili jsmesi zanusku za 8500 a jsem sní spokojena je to vrchní plnění ma to i odloženej start a ruzny vychytávky aještě nam přišel doplatek za plyn 10000kč takže mi uš máme po vanocích mysto myčky na nadoby tak mám pračku a zaplacenej plyn :frowning2: :angry:
11. pro 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo Eviku to jsou opravdu už Vánoce....že se vždy skoro vše vysere před nimi.....no my máme pračku 5 let a už jsem ji nechala 3 krát zpravovat...tak koupíme novou,pač za ty opravy jsme ji mohly mít...co človek nadělá..

novidím že chřipka zautočila....laurito...ted mi psala švagrová,že leží taky a její 15mesíční maty taky.... :unamused:
11. pro 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi jí měli necele 3roky prostě po zaruce bum a bylo je to na h........ale neš jí opravovat to je fakt lepší nová
11. pro 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ted jsem koukala napočasí a hlásí od pondelí na noc až -17 apřes den tak ypod nulou,je to naprd.....ale aspon zmrznou bacily :wink:
11. pro 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi a holky paní se jmenuje Havlíčková bydlí na Moravské to budete sousedky
Na netu se to dá najít pod ateliér Havlíčková má ho na rejskové ulici
Je potřeba objednat se dopředu má toho hodně a jelikož je na mateřské tak stihne tak jedno focení za den
Marti to je dobře že už je líp myslím na tebe jak válčíš
My byly s malou dnes u zubaře nic moc jsme se nedozvěděly ale asi dobrý když nic neříkala
11. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je ten recept:
Jogurtovojahodové linecké
400g hladké mouky
180g moučkového cukru
1 prášek do pečiva
180g tuku
1 žloutek
1 jahodový pudink (prášek)
1 ovocný jogurt
Ze surovin vypracujeme těsto,necháme je odpočinout v chladu a pak zpracujeme jako obyčejné linecké.
Vzhledově je takové narůžovělé a je tam i cítit ta jahodová chuť. :wink:

Dadli no zmrzlá byla :frowning2: :frowning2: jsu kráva nos a ručenky měla jak z ledu.Příště beru deku a nánožník.Jsu hrozná matka :angry: :angry: :angry: nejradši bych si nafackovala.V týdnu pojedu určitě do Pv tak písnu a stavím se ;-

Holky hlavně to pořádně vyležet at z toho pak není něco horšího :cry: a at si v klidu a ve zdraví můžete užívat vánoce.
Máti má angínu tak doufám že to holky od ní nechytnou to by byl zase kolotoč :cry:
Tetovačku bych taky chtěla ale ten můj o tom nechce ani slyšet ale jako překvápko bych to mohla zkusit letos mám druhý patnáctiny tak bych si to mohla dát jako dárek :slight_smile: :slight_smile: ježiši už to živě vidím jak bych s tím přišla dom :grinning: :grinning: :grinning: ale ty monogramy to je hezký :slight_smile:
tak hezkou noc
11. pro 2009 ve 21:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalean to zní strašně dobře píšu si:slight_smile:
11. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti krásný fotečky,jste kočeny obě :slight_smile:

dadli taky navrhuji na pretty woman, stejně tak s tobi :grinning: :grinning: :grinning: takže příští kolo je vaše

olinko tak tobě se líbí ten můj taťulda,už na něj měla zálusk kamča a teď ještě i tobi :grinning: :grinning: :grinning: taky si na vás budu muset dát pozor :grinning: :grinning: :grinning:

já jsem taky všema deseti pro víkend na horách , táta už tady plánuje pánskou jízdu někam na pár dní do ALP, takže taky něco podnikneme :wink: :wink:

musím dodělat ještě světlo do srubu a už hodím fotečky, mám zatím jen linecké a rohlíčky, ale ty pomalu mizí, takže budu muset další várku :slight_smile:

tak pa, hezký víkend a marodům hodně síly a ať jste brzy fit
11. pro 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, snad to dobře dopadne. Mám z dnešního večera hotová těsta, zítra se s rodinkou pustíme do pečení.
Dnes nám přišly fotky z fotoateliéru. Chtěli jsme jít tam, kde byla Peťa (Čeha), ale i když jsem se snažila objednat v listopadu, fotky by byly až po Vánocích. A to je naprd. Známá po nás chtěla fotky do novin ještě před svátkama a třeba je použijem i jako vánoční dárky pro babičky.... Přes všechna očekávání jsem nadšená :slight_smile:.
Pro lyžovačku bez chlapů a ratolestí určitě hlasuju oběma rukama. Takže pokud se do organizace někdo pustí (Dáši co říkáš na srazík na svahu?), hlásím se.... :wink:
Marti, Laurito a ostatní nemocinkánci - pokud můžete, válejte se a brzo uzdravte!
11. pro 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji sama jsem z fotek opravdu nadšená.Včera jsem si vyzvedla kalendáře pro babičky ty udělají určitě největší radost.

Jinak lyže super nápad.Už je mám snést z půdy? :grinning: Jestli budeme v hojném počtu tak můžem vzít bus z ftl :grinning: mamka tam pracuje :grinning: :wink:

Dáši Marta by nám mohl udělat samolepky expedice modrý koník, že by jsme je leply na auta popř. bus. :grinning:Už to vidím v barvách

Hlásí zimu jako hrom no nic vytahnu zimné fusak zima už je asi za dveřmi.
Tak bych chtěla aby byla bílá zima aby Nelli viděla snížek.

Marti jak ti je?Doufám že líp je to na prd.

Kaelen dekuji moc za recept jdu si ho napsat
12. pro 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blani nevím nevim myslím že je na to elli malinká ale uvidíš ona má ty ručičky na ruční práce jako dělané :wink: Hlavně at nemáš po pečení těsto i na záclonách.
Já se s malou do pečení nepouštím jen mi pomáhala dávat ořechy do robota než jsem je pomlela.
12. pro 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tak mám jen zatím 37...tak tokleslo podle včerejška....táta za chvíli jede pro bobka na chalupu..už se na ti těším jak odpo přijedou,táta jde večer pak na sraz školy....

tak vy jedete lyžovat...tak já jsem asi jedinej človek co lyže nevlastní a ani na hory nejezdí....takže já se nehlásím..ale každopadne když vyrazíte tak si to pořádně užijte....jdu zase hajat....bolí me hlava papa

fotečky krásný Peti...jako modelky...

holky a to rafaelo nekdo deláte?
12. pro 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Marti to je dobře, že už je líp trochu.
Já lyže taky nemám. Jela jsem naposled někdy ve dvaceti myslím. Teď jezdíme s Járou akorát na běžkách v Krkonoších. Já to dycky nesnášela, ale ty panoramata nahoře stojej za to, zvlášť když svítí sluníčko. Sice muže pořád přemlouvám, ať si sjezdovky půjčíme, ale nechce se mu stát v těch frontách :frowning2: a já se teda taky trošku bojím, že si namelu, bo to už je fakt mrtě let.
12. pro 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co vaříte dnes?
já udělám asi červenou čočku Jajdovi a mě, a mužovi teda nevím, pr ten se nad čočkou ofrňuje :sweat_smile:
12. pro 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajda měl večer teplotu a nějak funí, ale rýma neteče, tak stříkám mořskou vodu a uvidím co z toho bude. :confused:
12. pro 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vybírám ten dárek pro nás..romanitcko relaxační víkendy...tak sem pošlu odkazi a kdyžtak poradte.....

http://www.romantickevikendy.cz/vikendove-pobyty/relaxacni-vikend.php

http://www.romantickevikendy.cz/vikendove-pobyty/relaxacni-vikend.php

chtela bych jed ješte vlednu...at nemusíme čekat na jaro,léto...myslíte že se to bude chlapovi líbit?
12. pro 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli já nevařím nic,Péta včera večer udelal zapečené brambory,tak si je dojím....

a Jájovi pusenky,at je to jen rýma a ne cřipajzna....
12. pro 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek