• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Čauki holky,
úplně jsem dostala chuť na to jogurtové linecké, asi to zkusím, bo to vypadá moooc lákavě :slight_smile:.
Už máme novou kuchyň, ale aby tam nějaké ALE přece jen bylo, tak spotřebiče budou až v pondělí...no už to raději nekomentuju.... :angry:.
No a jak tak pozoruju, tak další ročník Pretty woman bude složený z Prostějovských mamin, bo jsme tady kočky všechny, že jo :grinning:.
Bodinko, tak kde je ukázka fotek? Ať se můžem taky pokochat :slight_smile:.
Ny lyže bych jela hnedka. My máme v lednu na týden objednanou chalupu v Beskydech, tak jsem zvědavá jestli vůbec sníh bude.... :unamused:
12. pro 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já nakonec psala email na welness víkend do Velkých Losin v Jeseníkách...tak uvidím co mipsínout :wink:
12. pro 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak z pocení nic nebylo. Hned ráno jsme dali malou k prarodičům a šli kupovat do města vánoční dárky. No řeknu vám, hrůza!!! Všude lidí jako blech a hlavně v hračkářstvých. :frowning2: :angry: Ale dala jsem si vánoční punč a byla jsem v pohodě. :slight_smile:
12. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marťo ty wellnes víkendy vypadají skvěle, tak to určitě uděláš manžílkovi radost . Já myslím že ženská na mateřské "dovolené" by měli aspoň jednou za rok takový welnes víkend dostávat automaticky :wink:
12. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vařila už včera fazolku na smetaně a brambor a pečené maso malé vajíčko.Polévku kuřecí s nudlema.

To je super že už máš kuchyn tobi na vánoce v novém to bude romantika.Tobi nemáte modrého fordíka?Manžela asi od někud znám jestli teda nedávno na náměstí stál vedle tebe tak nevím jeslti patřil k paní vedle něho nebo k tobě :slight_smile:Stál mezi vámi

My jedeme za chvíli na návštěvu tak se těším na procházku to moc není je tam zima.Byly jsme v plzenské na zabijačce a jsem vymrzlá jako hrom.Tátovi bylo teplo se nedivim když měl slivovičku.
12. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, mě osobně se nejvíc líbí ten wellness víkend na Pálavě
http://www.hotel-iris.cz/cz/s619-Hotel-IRIS/Aktualni-nabidka/c311-Nabidka-2010/n164-Wellness-vikend
když bude hezké počasí, můžete vyrazit do lednicko-valtického areálu, který je nááádherný a 2 dny vám na to určitě stačit nebudou, takže se tam brzo vrátíte....
Ať je Ti brzo líp.
12. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dnes dopo byli na náměstí, i s tátou :slight_smile:. Po dlouhé době, bo ho doma moc nemáme...
Poprvé jsem si dala pořádný svařák (ten francouzský), řídil táta. Byli jsme jen koupit pro mě jeden vánoční dáreček :dizzy_face: , který jsem měla předvybraný, takže jsme žádné tlačenice a fůry lidí nezaznamenali.
Odpo po spinkání bychom chtěli péct, pak na procházku a večer přijde návštěva. Už se těším, připravuju domácí vánoční punč. Snad se povede.
Tobi, jsem hrozně zvědavá, jaký máte byteček a tu dlouho očekávanou linku. Pak musíš napsat podrobnosti nebo se k vám pozvem :grinning: :grinning: :grinning: . No, korpus linky je základem pro uložení hrnců, v kuchyňském studiu zřejmě počítali s tím, že cukroví budeš péct ještě na "starém".
Jdu poklidit, dokud Elly s T. spí. Paa, ještě zkusím kuknout později.
12. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahjky my dnes slavíme Honzíkovi narozeniny 6let má dnes:slight_smile:))
potom večer hodím fotečky vč.dortu kterej jsem mu upekla :grinning:
hoky se máte vybíráte pobyty...:(((
12. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem objednala tu Pálavu.... :wink:
12. pro 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
tak jsem se vrátila z bytečku, no a z nové kuchyně jsem nadšená :slight_smile: a ta červená barva je prostě skvělá :slight_smile:.
Ceho, Forda sice máme, ale né modrého, ale černého, je možné že manžu znáš, on je Prostějovák.
Blani, nebudeš to mít k nám daleko, tak klidně pak můžeš dorazit na návštěvu :slight_smile:, no problemo.
Welnes víkend musí být skvělá, ale spíše bych si to představovala jako takovou dámskou jízdu, to by bylo bájo :slight_smile:.
Všechno nejlepší potencionálnímu ženichovi Honzovi :slight_smile:, určo má z dortíku velkou radost.
Marťo Pálava je super,stejně jako Lednicko-Valtický areál.
12. pro 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už tam byly tak před 8 lety na dovolené a bylo tam krásne...takže jsem to vzala....tu Pálavu...

a jinak laurito máš pravdu,ale myho chlapa nic takového nenapadne,tak jsem si to nadelím sama :grinning: :wink:
12. pro 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :grinning:

Romi Honzíkovi přejeme vše nej nej k jeho dnešním 6. narozeninám a hodně štěstíčka a zdravíčka :wink:

A oslavu si užijte :grinning:
12. pro 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak táta dorazil před chvíli s beruškou....2dny celé jsem ji neviděla a uplne mi ukápla slzička...ona je tak velká a hned mi všecko vykládala....no brouče muj malinkej :wink:
12. pro 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi Honzíkovi také vše nejlepší k narozeninkám :wink:

Marti :wink:
12. pro 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky za gratulace.doŕt se líbil pak hodím fotečky:slight_smile:)
12. pro 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odkaz na dekorace: paní má účet v ČR a posílá do ČR :wink:
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?strana=3&album=64183
12. pro 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zase se hlásím po delší době, poslední dobou to jaksi flákám, ani nevím proč. Dneska jsem se konečně pustila do pečení...říkala jsem si, že letos na to asi prdím, ale nakonec jsem stejně neodolala. Moc toho ale dělat nebudu, jen pár oblíbených...zbytek si vyptám od tchýně :slight_smile: Takže už mám hotové nugátové rohlíčky a vajíčkové věnečky s krémem. Ještě chci zítra udělat pařížské ořechové rohlíčky a takovým mňam čokoládovým šlehačkovým krémem.
Jo a my budeme mít asi brzy zoubek. Má takový drsný na dásínkách dole...jakoby tam fakt něco vylízalo. Včera prořval večer asi 2 hodiny v kuse, takže se asi fakt něco děje :grinning:

Romi, Honzíkovi taky všechno nej nej. Jsi šikulka, dort bude určitě mooc pěknej.

Marti, ať se co nejdřív uzdravíš...je to otrava, a ještě když jsi bez malé (ale to je zase v jejím zájmu, ale i tak)...prostě ať je ti brzy lépe.

Tobi, červená kuchyň, to musí být fakt paráda. My, když jsme dělali novou - tak rok a půl zpátky - tak jsem byla celkem při zemi (myslím co se barevnosti týče)...máme olši. Ale teď už bych asi taky hodila nějakou barvičku.

Hezký večer všem
12. pro 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, nestíhá, nesvačím...znáte to :slight_smile:. U nás nic moc nového, akorát se Val klubou horní zuby, takže nálada mrzutá. Marodům přejeme brzké uzdravení, fotečky nádherný. No počasí mě moc netěší, vůbec by mi nevadilo, kdyby teploty neklesaly pod nulu. Romi a Honzíkovi vše nej přejeme :slight_smile:
12. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

marti, taky mám ten víkend už zaplacenej a schovanej pod stromeček, určitě se to tem našim miláčkům bude líbit, jen by to mohli vymyslet oni, že??? my aby jsme na vše myslely, byly dobré milenky, maminky, kuchařky, uklízečky, kamarádky a nevím co ještě... :grinning:

malej je u babičky od čtvrtka, já tam byla od pátku s ním a ted jsem přijela a ráno jedeme do té Vídně, bez prcka. a musím opět ¨napsat že u babičky spí celou noc , a vstává až po 7h, se na to vy...... :wink:

peti, tu čočku mu vařím spíše jako poléffku, pak ji rozmixuju a drobíme do toho chlebík

Romi, Honzíčkovi taky vše nej nej , a at máte klidné noci, to co píšeš, je hrůza, tak se držte

pro sraz na horách jsem pro !!!! a na jeden den , nebo na dva??? pisněte a já to zařídím :wink: a samozřejmě že pojedou i nelyžařky, vezmou si sáně, nebo budou dělat zdravotnice a podávat nám do fronty grog :grinning: :grinning: , nebo půjdou na procházku ..... tak co vy na to???

pretty women , si děláte prdel néééé?? tam jsou dááámy, já jsem takový střeštěný střevo, ale pokud půjdeme všechny , tak jdu , uděláme jim tam tooočo :grinning:

tobi, červená kuchyn, dobrýýý, kdy si v ní můžu přijít dát černý kafe :grinning:

zuzi a ty nás tady nešiď jo??? a přijd častěji :wink:

jo a Marti, ten víkend mám obj. na 14-16 ledna . dnes jsem dostala menzes, takže to určo vyjde na ten víkend, s tím mým 5-8dením zpožděním to tak vychází, no to je v pr.... s tím budu muset něco udělat.
12. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, tak to se možná v tom lednu potkáme někde na svahu, my budem ve Velkých Karlovicích od 9.-16. ledna :slight_smile:.
Konečně máme koupenou trysku na mléko, takže můžu v červené kuchyni udělat parádní cappuccino :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Ty hory zní superk, akorát si nejsem jistá jak by se na to tvářil manže, někdy má problém VIkuli zvládnout i jednu hodinu :grinning: .
12. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti to bude tak na autobus ten náš lyžařský zájezd, už to vidím živě v barvách, bude sranda a jak píše dadli i nelyžaři jedou :grinning: :grinning: :grinning:

já jsem to oznámila doma, jen tak zkušebně , že vyrážíme na prodloužený víkend do Alp a táta dodal a kdy, není problém, jen si vyberte ať je hezky, takže mám schváleno :grinning: :grinning: :grinning:

koukám, co by se kde dalo objednat a taky nevím, jestli by jste chtěli jet jen někam sem na hory, nebo si pořádně zalyžovat o kousek dál, třeba kaprun????

tobi taky se těším k tobě na parádní cappuccino a červenou kuchyń schvaluji, byly jsme koukat na kuchyně kováč v Ol a nevěděla jsem , kterou bych si vybrala dřív, jedna hezčí než druhá, ale ty ceny, ufff

dnes jsme byli s kámoškou v Brně, táta hlídal, Olympie byla narvaná, nebylo kde zaparkovat, každý plné náruče dárků, pěkně jsme si prošli , dokoupili co chybělo, dali kafíčko, pohodička

marti to je dobře , že je líp a hlavně, že to nechytila Klárinka, oli vy se s Jarouškem držte a ať to není chřipajzna

jonusko taky přejeme Tomáškovi vše nej, nej,pusenku k tomu
dadli tak se asi budete muset odstěhovat na Stražisko k babičce, když tam Martínek tak krásně spinká :grinning: :grinning: to je ale malá potvůrka,ty děti jsou pěkně mazané :slight_smile: :slight_smile:
12. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, Tomík už asi spinká, ale i tak vše nej nej k narozeninkám :slight_smile:
Vidím, že lyžařský zájezd nabírá konkrétnější podobu. Jsme na tom asi jako Tobi - náš táta se vždycky na malou hrozně těší, ale když jsem u toho já. Když má hlídat, tak hoďka a půl je strop :confounded: . Hin sa ukáže...
Odpoledne se nám podařilo napéct parádní perníčky a linecké. V týdnu bych pak ještě chtěla udělat vanilkové rohlíčky (ty miluju).
Snažila jsem se do alba nahrát nějaké fotky, tak snad se povedlo.
Jo, dělala jsem i punč. Asi byl dobrý, už není :sweat_smile:
Verdiku, Ty máš teda odvahu a náladu - o víkendu do nákupáku. Já letos nikde nebyla, vůbec mě to neláká. Všude spousta lidí... Na dnešek mě kamarádka "lámala" na vánoční nákupy ve Vídni, ale bohužel zastávám názor jejího manžela - líp je někde v hospůdce poblíž náměstí, než přímo v centru :sunglasses: . Ale vidím, že vy jste si to užily.
Marti, myslím, že na Pálavě se vám bude líbit, zvlášť pokud už jste tam byli. Takže víte, do čeho jdete :dizzy_face: .
Já letos žádný takový víkend neplánuju. V únoru (pokud bude sníh) máme jet na týden do Beskyd a ještě bychom chtěli tak 2x zajet do Alp na jeden den. Déle to bez našeho broučka asi nezvládnu, závislák.
12. pro 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě. V rádiu běží reklama, že na webu Českého rozhlasu "visí" seznam dárků dětí z dětských domovů; věci, které by si jednotlivé děti přály. Nerada přispívám na něco, když si nejsem jistá, že penízky doputují tam, kam mají. Tak jsem tam kukla a přání jsou to teda zajímavá: PlayStation, MP3, mobily, notebooky, soupravy Nike nebo Adidas... Byla jsem překvapená, čekala jsem spíš "hračky", ale tohle se mi do vánočního rozpočtu už bohužel nevejde :unamused: . Tak snad příště.
12. pro 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tomášek má až v lednu....ale že děkuje :grinning: :grinning: :wink:
fotky hodím zítra jsem ko...
12. pro 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak včera bez teploty a dnes ráno 38 :frowning2: ..noc desná..malá furt plakala a volala mami...tak jsem se nevyspala..táta dorazil o půl 3 se srazu..

táta pojede s malou k našim na oběd a popřát mé sestře....k dnešnímu svátku.....Chudera jde 4.ledna na operaci...to ji vybraly termín,zrovna když máme spolu narozky.... :angry: :frowning2:

ty hory jsou fajn,ale finančne to asi holky nedám....ten víkend bude stát skoro 6 tisíc....po nedeli miposílají poukaz a fakturu..tak se teším a my máme 1 unora s tátou výročí 10let,tak to budeme mít krásný dárek,když ten víkend máme na 5unora...

venku prý zima a vidím sníh
13. pro 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti ty maš 4ledna narosky? muj manža taky
13. pro 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to je blbý, se to pořád vrací. Zkus hajat, co to jde.
A na ten víkend plánujete vzít i berušku, nebo sami? My máme 14.výročí v únoru, jak je Valentýn. Bych taky nějak jela, ale jednak hlídání nám na celý víkend asi neklapne a taky bych to bez ní nevydržela....
13. pro 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek