• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Čauki,
u nás teda pěkný mazec, vůbec nevím kde co mám, postel rozebraná, takže noc pěkně na zemi....no doufám, že se stěhovat zase dlouho nebudu.... :unamused:.
Bodinko fotečky moooc pěkný :slight_smile:.
Já doufám, že si zalyžuju v lednu v Beskydech a pak bych to taky viděla na nějaký ten jednodenní zájezd do Alp, ať se pořádně vyblbnu.
Nakupovat bych potřebovala jako sůl, trošku obnovit šatník :grinning:, ale do těch center se mě taky vůbec nechce, tolik lidí mě dycky akorát otráví....
13. pro 2009 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo Evíku 4 ledna :wink:

Bodinko....pojedeme bez malé....jinak se to nedá....bude mi smutno taky...ale vpátek odpo zavezeme malou k našim,a pojedeme tam a v nedeli po snídni vyrazíme doma...jsou to 2noci....musíme to vydržet.... :wink:
13. pro 2009 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
fotečky moc krásnýýýýý :wink:
13. pro 2009 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
Blani fotečky nádherný. Škoda, že já toho svého muže nemůžu přesvědčit na tohle focení :frowning2:
13. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti to je mi líto, že se teplota zas vrátila, chce to pořádně vyležet.

Jajda v noci taky mručel, myslím, že se klube ten čtvrtý špičák.
Jinak teplotku už včera neměl, tak to asi bylo k těm zubům. Pr už ani nefuní.

Hory zní parádně, ale finančně taky nevím teda. Zřejmě velmi brzo vyhraju sázku :grinning: , takže vybíráme tu myčku a nechci zas úplně nějakej šunt. A slíbila jsem manžovi, že si po Vánocích může objednat ten "zbytečnej" kryt motoru. A navíc musí zaplatit druhé pololetí školy. Naštěstí už poslední.
A ještě jde od ledna na nový útvar, takže vůbec nevím jak bude mít cvičení a volné víkendy atd. :frowning2: Tož uvidím...

Holky sranda, Jája hlásí, že má "moko" - mokro, samozřejmě až po :angry: :grinning: . A teď se naučil říkat krásně kaká - říká to úplně nádherně, jsem z toho hotová, ale to teda hlásí při akci :grinning: . Takže vyndavám opět ze skříně nočník a zkusím, jestli bude bobek do nočníku :sweat_smile:
13. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Blani fotky jsou nádherný...moc
já jdu hoit z oslavy:slight_smile:
malá usla paráda
jo noc dobrááááááá...
13. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ak jsou tam:slight_smile:)v klucích:slight_smile:) :wink:
13. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky
tak mi taky přejeme Honzíkovi vše nej k narozeninkám.

Holky jsou u babi v PV jsem sama doma táta v práci.Mě skolila asi chřipka a tak jsem si naordinovala ibalgin a polehávám .Myslela jsem že když budu o víkendu sama tak budu píct cukroví ať mám na to klid a prdlajs.Dneska jsem sice udělala těsto na šlehačkové a van peřinky ale nevím jestli se do toho pustím.Páč jak si vemu prášek dobrý ,ale za chvilku je mi zase mizerně.

jo a přihodím do alba můj učes byla jsem ve čtvrtek u holičky.kuknite
13. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
holky..tak já se nasr.....a jela jsem na pohotovost...pač se mi po modafenu neulevilo atd...a dali mi antibiotika...mám zduřelý uzliny a zarudlej krk...já hned petovi říkala že je to na ATB...příšte si je napíšu sama :grinning: ,snad zaberou a bude už hned zítralépe..

a chtela jsem se zpetat,dají Petovi paragraf? zustane doma..ale dovolenou nema atd...a zadara doma být nemuže žejo?
13. pro 2009 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti dají paragraf..ale na tebe.vyžádej si u svýho dr.je to ale nějak omezené dnama
měla jsem to tak už
13. pro 2009 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
děkuji Jonuško....zítra si zavolám k mudr....a uvidíme...
13. pro 2009 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Marto tak čekám :grinning: dojede ten tvůj nebo ne???????
13. pro 2009 v 17:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
malé začal týct soplík.....tak si zase odsává sama,ale i smrká...to bude noc.... :unamused:
13. pro 2009 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
už je na ceste.... :wink:
13. pro 2009 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
díky moc za pujčení.....snad nám zavolají tento týden,pač by to melo být 14dní co jsme ho reklamovali... :confused:
13. pro 2009 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jo snad sem trefí :grinning: ale už to není žádnej zázrak ten kočár ale snad to chvíli s ním jěště odjezdíš :wink:
13. pro 2009 v 17:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
nebuj trefí......kukl na net do mapy a našel si vás.... :wink:
13. pro 2009 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti to je teda radost ale to ant se ti určitě uleví.Já byla nedávno nachlazená a pořád jsem tomu nevěnovala pozornost až mi dala dr ant a bylo to super.Byly jen na čtyři dny což mi uplně vyhovovalo.

Tobi nezávidím uplně se vidím minulej rok.Všude krabice zmatek bordel nekonečné.Ale být na vánoce v novém je super tak tě to bude na štědrý den těšit.

Já bych taky hory viděla tak na jeden den.S hlídáním by asi problém nebyl táta by to zvládl kdybych mu pro malou navařila ale po vánocích asi finančně nic moc asi tak jako u všech.

Blani vidíš že jsou fotky hezké říkala jsem ti že to bude v pohodě.Ellenka je uplná modelka i vám to sluší.

Já chci zdobit cukroví o víkendu v týdnu ještě vanilkové rohlíčky a je to.Dárky jsem dnes začalla balit když malá spala pak se probudila a bylo po všem.Zítra taky den
13. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte
tak já byla dnes ve vídni, hrozná kosa, hrůza, ale lidí málo, takže úplně na pohodu a nic jsme neutratili,pač v neděli jsou tam všechny obchody, včetně potravinových zavřeny, tak jsme jen pochodili po stáncích, dali si několik super punčů, obří klobásu v rohlíku, kávičky, a další dobrůdky.

já bych nutně potřebovala do nějakého centra na nákup, chcui pořád ty kozačky a taky nějakou sexy halenečku na páteční pracovně-vánoční večírek

tobi, to se v těch karlovicích určo uvidíme, budeme tam 14-16 leden a lyžovat na razule. Jinak ti držím palec at se rychle dostěhujete a vybalíš a stihneš to do vánoc a pak si tam hezky hačneš a bude pohodička.

na ten lyžovací srazík taky můžu na jeden i na dva dny. ale na dva může jen verdík ?? tak dáme jen jeden den?? tak to potom někde tady a podle toho jak bude sníh. ju?? tak kdo by jel??

marti, brzo se uzdrav, snad to zabere, určo ano
13. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ahooooooooooooojjjjjjjjjj :grinning: :grinning:

Tak jsme zase v ČR, holky lyžovačka supeeerr, ale fakt držet Sárinku v náručí je pro mě lepší :wink:

Verdíku jj BOMBARDINO na svahu nemá chybu. Koupili jsme si flašku domů a už jsme si dnes dávali. Je to výborný :grinning:

K tomu lyžovacímu srazíku - za jiných okolností bych jela hned, ale teď jsem jednak vylyžovaná a lyže tuto sezonu asi nesundám. Jedeme ještě kolem Silvestra, pak 2x po týdnu i se Sárinkou do Beskyd, tam jezdíváme už 7 roků s bezva bandou 30-ti lidí a nakonec v té Itálii se nám tak zalíbilo, že pojedeme v dubnu ZNOVU!!! Ale už teď mám zase hrůzu z toho, že nebudu s Sárinkou, chjo :frowning2:

Nestihla jsem toho moc dočíst, tak marodi uzdravujte se, cukroví budu péct v úterý se sestrou, dárečky nějaké mám a s úklidem to nebudu nějak moc řešit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak zatím pápá
13. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
kristyan, taky se uzdrav, papa

holky, a co jak jsou ty jednodenní lyžařs. zájezdy na ledovce, se svazem lyžařů, vyjede se nad ránem a vrací se v noci, to by jste daly ??? zjistím kdy, ju?? asi až únor, březen, uvidíme, zavolám tam .
13. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadli předvánoční Vídeň je krásná i bez nákupů :wink:
Teda sexyhalenečku jo? No já bych taky nějakou potřebovala, nemám vůbec nic, jen samé sportovní věcičky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My např. jezdíme na ty jednodenní na Hochkar, odjíždí se kolem 4hod ráno (už to přesně nevím, možná i dřív) , na sjezdovce jsme v 9hod a zpátky se jede kolem půl 5, takže se člověk vylyžuje do aleluja. Jede se busem, takže pohoda :wink:
13. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauki,
já bych to viděla teda na ten jeden den a brala bych více ty Alpy, to je přece jen jiná lyžovačka než u nás, že jo...nemám s takovým zájezdem teda zkušenost, ale vím že spousta lidí takhle na jeden den jezdí.
Dáši tak hlavně že jste si Vídeň užili, já to tam mám moc ráda, skvělá je ZOO a Schonbrunn - parádní zámecký park.
Na nákupy taky potřebuju jako sůl, v práci byly odměny, tak mám i co utrácet, ale mezi ty davy se mě fakt nechce.... :unamused:.
Není zítra ten kamión?
13. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky...tak já nepojedu lyžovat...a kamion je ve středu že?jne nevím v kolik :confused:
13. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak Renulko vy jste si to užili..parádně....závidím
krystian na tebe něco leze?
Daši........paráááááááááda krásný den jste měli.je vidět holky že si užíváte života..fakt... :slight_smile:
13. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
já si dnes užívala ty davy lidí v Olympii v Olmiku :grinning: :grinning: :grinning: něco málo jsem koupila ale budu muset v týdnu stejně do Pv dokoupit.Ale hlavně že mám koupený asi 6 rolí balícího papíru :wink:

Marti doufám že ti kočár poslouží kdyžtak ho budeš muset trošku vyčistit.Já ho čistlila v létě ale udělaly se tam takový mapy.No však uvidíš.Stejně bude mít Klárka určo deku nebo fusak.A co to víno??????????? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nějak mě začíná bolet hlava to je z těch nákupů.Nic jsem celou dobu nepila a pak se to snažím dohnat ale marně.Prášek už si ale neberu půjdu radši lehnout.Ale už 2krát se mi stalo že jsem šla lehnout s bolavou hlavou a ráno bolel škopek stejně. :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Teda vy si fakt užíváte hory,Vídeň..... a já nevytáhnu paty z okresu :cry: :cry: :cry:
Dáši v týdnu pojedu určo do Pv tak bych se pro to stavila jestli to teda už máš????????????
dočumím na star a jdu do sprchy dobrou :slight_smile:
13. pro 2009 ve 22:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dáši, tak to jste měli štěstí - na málo lidí. Kamarádka tam byla včera a prý jich tam bylo....
Na lyžovačku bych se určo připojila. Jednodenní Alpy sice plánujem s manž. (nejlépe 2x), ale i tak - je mi to jedno. Jestli by se jelo někam u nás nebo do Rakouska. Ale každopádně - i když mi lyžování moc nejde, tak mě baví. Takže se jako účastník zájezdu hlásím.
Reni, vítáme Tě zpátky doma :slight_smile:. Jaké bylo uvítání se Sárinkou? Byla ráda a skočila kolem krku nebo spíš ostýchavá a "naštvaná", že jste ji nechali doma?
Kaelan - mě se už mockrát nevyplatilo jít spát s bolestí hlavy. Jednak mi tak nejde usnout, špatně spím a ráno se probudím zase s bolestí. Nedávno jsem o tom četla zajímavý článek. Bylo to něco ve smyslu, že na to, že si člověk vezme prášek, ještě nikdo neumřel, ale z nevyspání se "rodí" různé nemoci. Tak se tím asi začnu řídit, něco na tomu bude.
Půjdu spát. Dobrou všem.
13. pro 2009 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
bodinko tak to budu hodně nemocná :confounded: :confused:
13. pro 2009 ve 23:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte

tak martinek zase v půl 1 vhůru, a do 2 čučel do stropu, byl hodnej ale nespí, fakt nevím, u našich spal 3 noci paráádně.

koukala jsem na ty jednodenní zájezdy na hochkar, a jiné ledovce, odjíždí se cca po 3h ráno a stojí to cca 1300,- +40 euro s sebou na skipass, což jsou skoro 2 tisíce a to se mi zdá moc na jeden den. mrknu jak najdu s tím prostějovským svazem lyžařů, to bývá levnější. možná . zjistím.
14. pro 2009 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:

Romi dortík nááádhernej...tan spiderman to je tam obrázek nebo jak jsi to tam dala? Jsme nad tím s Tomem včera přemýšleli a moc se nám to líbí :wink: :grinning:

Jinak už jen týden a máme tatínka do konce roku doma huráááá :grinning:

A týden a 3 dny a jedeme do PV :grinning:
14. pro 2009 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek