• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
kamion by měl být 15.12 a to je úterý, takže zítra, ale v kolik , nevím.
14. pro 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
reni, já jsem ani nákupy neplánnovala ve vídni, ale chtěli jsem občas někam zalézt , ohřát se.
Jo a potkala jsem tam Halinu Pavlovskou, já ji mám ráda, ale ona je fakt almara, to je síla.
14. pro 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

kukněte na www.vanocnikamion.cz je tam info.
Myslím od třech program a v půl páté přijede kamion na náměstí. :wink:
14. pro 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Renču vítám doma z lyžovačky, to bylo objímání a pusinek se Sárinkou viď.

Ty jo, jsem chtěla něco napsat,a normálně jsem to zapomněla, skleroza už od rána :cry:

U nás dnešní noc katastrofa, myslím, že fakt roste čtvrtej špičák. Kolikrát jsem vstávala ani nevím, ve čtyři jsem mu dala mlíko, s tím,že jsem si říkala, že ho to uklidní a uspí. Ale prd, za hodinu znova, jsem si lehla k němu pak, tulil se ke mě, ale budil se a volal dudu a hledal mě, jestli tam jsem. Takže odpo to asi zalomím s ním.

My máme až do začátku ledna tatínka doma. Takže si budeme užívat, a já si doufám, trochu odpočinu a vyčistím hlavinku. Pr dráče mi dávalo pěkně zabrat poslední dobou.

Dadli moc se těším na tu masáž ve čt. :slight_smile:
14. pro 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nakukuji, co je u Prostějovských maminek a miminek nového a vidím, že řešíte jednodenní lyžovačku. Já jezdím každoročně s CK Valaška a doporučuji - je to super. Tady máte odkaz: http://www.ckvalaska.cz/

HOCHKAR: vzdálený pouze 500 km od V.M. představuje největší a sněhem nejjistější lyžařskou oblast předhoří Alp, která umožňuje skvělou zimní zábavu od prosince až do konce dubna.Výborně připravené sjezdovky nabízí to správné vyžití všem kategoriím lyžařů a snowboardistů.

Termín v roce 2009:
26.12.
Termíny v roce 2010
16.1.,30.1.,6.2.,6.3., 20.3.
Ceny:
1) dospělí: 1.650,-Kč
2) Mladistvý tafif od r. 1994 – 1991 : 1.525,- Kč
3) Dětský tarif - od r. 2002 – 1995 : 1.285,-Kč
4) děti nar. po 1.1.2003 platí jen dopravu 790,- Kč

Cena zahrnuje: dopravu lux. busem, skipas, technický doprovod,
Cena nezahrnuje: pojištění léč. výloh 31 Kč/osoba
14. pro 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky

tak jen v rychlosti...Klárinka od noci horečky...nejde ji to srazit.....rýma a kašel...celou noc v náruči proplakala...takže jsme s tátou k.o....snad bude za pár dní lépe do vánoc zdravoučký...ješte aby to nechytl táta :grinning:
14. pro 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je mi to sice moc líto, ale nemám teď tolik času chodit na net a číst co je tu nového :frowning2: Když neběhám kolem Editky, nepeču, nežehlím a nebo nejsem v práci tak spím :slight_smile:

Letošní dovolená na horách nehrozí, ale přeju vám, aby vám to vyšlo a líbilo se vám tam. Je jedno jestli pojedete do Jeseníků nebo do Alp, důležité je to s kým se tam jede.

Chádák Klárinka všechny nemocinkané dětičky. Posíláme pozdravení a přejeme rychlé uzdravení.
14. pro 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reaguji na ty alpy ač je mi to opravdu jedno jestli by to bylo tady nebo v rakousku.
Co středisko Stuhleck?Je to jedno z nejbližších středisek na lyžování je to pouze 80km od Vídně směr graz.Denní skipas stojí 34,5 Eur což není tak moc jen ta doprava.Autem by to vyšlo nejlíp ale záleží kolik nás pojede.Chtělo by to auto pro 7 lidí a nejlépe s řidičem :slight_smile:Tím busem vstavat ve 3 hodiny nevím proč tak brzo ale jestli je to na Hockar atd tak to je opravdu dlouhá cesta.

jinak Marti moc na vás myslím to je zase príma předvánoční čas.Kdybys chtěla nakoupit nebo něco pisni v podvečer budu mít auto tak bych ti to hodila.

Editko chápu uplně taky jsem byla ze začátku v jednom kole ale až bude mít malá pravidelnej režim tak si ledacos poděláš protože s tím budeš počítat.

Ahooooooj Renčo!Vítáme tě zpět v rodné vlasti.Tady se nic zásadního neděje jen je o pár marodů víc
:cry:
Uplně ti závidím ale pěkně závidím jela bych hned.K tomu sluníčko nějakej ten čajik s rumem....No tak nic konec snění čajik si dám na městě, večer upeču vanilkové rohlíčky a život jde dál :grinning:
14. pro 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti...to je mi líto posíláme zdravíčko s dětma.děti by neměli být nemocný:(
Honzík taky začíná kašlat a rýmu ...bojíím
14. pro 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já vám s lyžováním neporadím..já nikde nebyla :grinning: :grinning: ,táta je doma,dovařuje obídek.....Klárinek snedl ten polívečku plný talíř a jinak moje obvodní napsala Pétovi paragraf na 9 dní..tak zaleží na nem jak dlouho bude s námi...

jonuško taky posíláme uzdravovaví pusenky
14. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

musím zaklepat ale Laurinka je zatím bez kašle a od rána bez teplot. Včera jsme přišli od našich a zase 38,3 teploty a to se s náma táhne už týden :frowning2: . Ale dnes jsem jí objevila 2 prořezávající stoličky, tak jestli to je tím?

Marti, posíláme brzké uzdravení :slight_smile:

My na hory taky asi nee, na lyžích jsem stála naposlet na střední, a to už je nějaký čas :frowning2:

Jo, Eviku moooc děkuji za medicínku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
teda veroniko, vyčerpávající, díky za info, vypadá to zajímavě

peto, aby jsme nemusely vstávat ve 3 na bus, tak co jít do večírku a pak na lyže?? to by jsme asi nedaly, by jsme byly mrtvolky :grinning:

marti, držíme pěstičky nemocné Klárince, at to nic není a je to rychle za váma, tatka at se o vás pěkně stará a vy obě hajinkejte a nechte se hýčkat.

oli, doufám že už hajinkáš, taky máš super noci, to je fakt mazec, no jo.... miláčci :wink: Martinek už spinká a mě se chce taky, ale já to neumím,neusnu a když nááhodou ano, tak jsem totálně pak nepoužitá a bolí mě hlava, nevím proč. už to raději nezkouším

editko, neboj ten kolotoč se ustálí a bude to pak jiný , uvidíš. Já ji ještě neviděla, tu tvoji babulku, jen na fotkách, no snad to brzy napravíme a někde se uvidíme
14. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti, auto 7 lidí jsme měli, ještě před 2týdny, ale prodali jsme ho , to je škoda, mohli jsme si ho nechat na srazíkové akce :wink:
14. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
tak po dnešním lítání po radnici, katastrálních úředech a podobných mňamkách jsem fakt dost KO...
Ty hory by byly super, akorát teda nevím s tou noční pařbou, aby se nemuselo vstávat...to bych asi nedala :grinning:, tydle doby už jsou myslím nenávratně pryč.....
Asi by byla lepší cestovka, bo chudák ten který by řídil..no mě by se to určo nelíbilo, vstávat ve dvě, pak řídit, zřídit se na svahu a pak zas řídit, no brrrr...
Ten jeden den by snad ustál i taťka, no budu ho muset začít více trénovat :grinning:.
Kolčo na jakej útvar manže nastupuje od ledna?
Jo a jinak, já taky nejsem nějakej excelentní lyžař, ale baví mě to, běžky, prkno, sjezdovky i boby :grinning:.
14. pro 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky neznátě nějakýho normálního....SVOBODÝHO chlapa?? :cry:
achjo
já dnes byla vyřizovat..uřady,zítra zubař :confounded: :confounded: ,
Honzík chraptí tak bude asi doma... :unamused:
krystian kde se touláš?nemarodíš??
14. pro 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
svobodnýho normálního chlapa,to je fakt v dnešní době dost problém,ale kdyby se nějakej objevil dám určitě vědět :slight_smile:
15. pro 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi, nápodobně, taky nejsem super lyžař, začala jsem až ve 29 letech, ale taky mě to baví, o votomtoje :grinning:

určo pojedeme s cestovkou, autem to je na prd, nevíš kde zaparkovat, takhle tě autobus doveze až pod vlek, atd. tak já budu sledovat a budu vám to tady psát, ju?? ale kdyby jste narzily i vy tak dejte odkaz. zkusim ten svaz lyžařů, ju??
15. pro 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já bych jela na lyže hned, ale nevím jak bych to udělala s malou. Mám mlíka tak akorát a vůbec nic neodstříkám. :frowning2: Tak snad to vyjde příští rok. Už mám lyžařský absťák. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Chtěla jsem se zeptat, jestli Vám při kojení vypadávaly hodně vlasy, mě totiž teď padají po hrstech a to beru vitamíny pro kojící. Nemáte nějakou radu?
Dáši - můžu si u tebe objednat ještě do Vánoc jednu symbu? Asi jahodovou. Jenom písni jestli by se to stihlo. Díky
Blani - fotky jsou pěkné. Tomáš si dal záležet. :grinning:
15. pro 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky babu jopadali a začlo to 4měsíce po porodu u každýho..ted mám asi 2měsíce pokoj :wink:
romi..:(
15. pro 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško používala jsi na to něco?
15. pro 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,

Babu jojo padaly šíleně, ale po skončení kojení se to spravilo.

Jonuško no já pár svobodnejch fajn chlapíků znám -ale jsou to všechno vojáci, takže "normálnost" nemůžu zaručit :sweat_smile: Ale jsou to hodní kluci. Jako kámoše je mám ráda.

Mám doma oba kluky, takže nemám moc času :frowning2:
15. pro 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to jsem si chtěla odpočinout... ne jako nechali mě vychrupat, vstávala jsem o půl desáté, tak teď doháním vaření a pečení a kluci jsou venku.

Nakuknu jak půjdou chrupat po o.
15. pro 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
babu moje dr.mi poradila normální tabletky pro kojící a těhule...ted nevím co jsem měla..nebo zkus tablety s panthenolem :wink:
kolčí sem s nima :grinning: :grinning:
já mám doma taky všecny..oba kluky.Honzík chraptí tak nešel..ale na kamion jdeme jen se mrknout.v kolik to teda je?
15. pro 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
jdete dneska někdo mrknout na ten kamión?
15. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
babu, taky mi padaly, kolem 5 měsíce . ale už úplně ok, a ted jich mám až až, pořád to stříháma a furt to roste, budu je asi prodávat na kšeft, kamoška je vozí až z ukrajiny, na naplétání, paruky atd. tak bych mohla udělat cop a fik ho :grinning:

symba by se určitě stihla, zařídím to, ju?? budu ji mít v pátek. tak ti pisnu.

dnes mi Martinek usnul v 11 na městě, a já se tak těšila na po obědní siestu, tak ted nevím, zda mi vydrží do večera. půjdeme určo na město, i s tatínkem , tak po 16h. beztak mi usne zase v kočárku a uvidí prd

:grinning:
15. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi ahojtky, jsem ti volala jak malej usnul na městě, jestli taky někde nejsi, že bychom daly punč
15. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli, spát do půl desáte, no to je luxus, malej zase vstával v 5.10 . jo a u babičky v neděli spal do 8.45, to fakt není normální, máme tady nějakej rušivej element, asi mě. :grinning:

v pátek jdu do večírku vánočního s kolegy, tak mám naplánováno, že si půjdu lennout v noci do pokoje Kristýnky a poprosím o vyspání, ale nevím nevím :wink:
15. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste?? spíte??? no to je děs :wink:
15. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki Dáši,
my byly v Olmiku v nemocnici, měly nám píchnout nějaké očkování pro RS infekcím, ale nakonec nic, bo dostala minulý týden Prevenar....no domluva jak prase a úplně zbytečná cesta... :angry: . Pak se mě zdechnul mobil, tak jsem nemohla ani odepsat...ale myslela jsem si, že půjde o punč :grinning:
15. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
editko, že jsi šla dnes kolem 10h od Moravy směrem k Rudáku?? já šla po druhém chodníku, a nebyla jsem si jistá, tak jsem nechtěla na tebe řvát, co když si to nebyla ty??? přece jen tě znám jen jako těhulku, a po porodu vypadá člověk trošku jinak. jestli jsi to byla ty, tak mě to bude štvát, že jsem nehoukla. :wink:
15. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek