• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Taky mě bere spaní, to počasí je fakt děs....ale bůhví kdy budem mít v novém net, tak si ho musím ještě užit :grinning:
15. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem zkusila dát malého do postýlky, tak uvidím jestli zabere. já ležím s notáskem na sedačce, měla jsem snahu o umytí podlahy, dala jsem do pračky koberečky, vysála nachystala si kýbl s hadrem a lehla si , hahaha :grinning: asi to počká do večera, ted se mi fakt nechce. a pak půjdu na město. tobi sejdeme se tam??? pisnu kdy a kde, smskou
15. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě povídej něco o úklidu..bordel ve starém, bordel v novém :grinning: ....raději nemyslet.
Napiš, jestli nebude nějak hnusně, tak určo půjdem mrknout.
15. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak v kolik teda to je..nikde to nepíšou :unamused:
15. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonusko, já nevím v kolik, taky jsem to nikde nenašla , ale někde jsem slyšela, možná psal tady někdo na koníkovi, že je tam od 15h nějaký program a pak přijede ten kamion v půl páté, ale nevím, já půjdu tak po 16h
15. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě abych tam dlouho nemrzla :grinning:
tak ju po 4 vyjdeme..jdu sama s dětma..ta jen mrknout jak pojede:slight_smile:
jo Dáši mě ještě nepřišel rodičák.tak zítra..nebuj myslím na to :wink:
15. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, psala to tady kolča , tak snad to někde vyčetla, ja koukala na ty stránky co poslala ale tam čas není.
15. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.vanocnikamion.cz/vanocni-vesnicka.php holky kuk, tady je program, je to asi ve všech městech stejné

my nejdem, manžovi se nechce a J. stejně navečer mívá teplotu k zubům :frowning2:
15. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, já o kolči a kolča za rohem :grinning: díky
15. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já si tady surfuju v klídku a martinek se po zdi přeručkoval s postýlkou- mám ji na kolečkách , a dostal se k sušáku s prádlem a co dosáhl tak naházel na zem, není klidu ani když je zavřenej v postýlce, fakt rarach :wink:

jonusko, neboj, já nebojím :wink: Jak budes mít, v pohodě, ju?? nehroď to :wink:
15. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Dáši byla jsem to já. Já si tě vůbec nevšimla :angry: :angry:
Šla jsem s Eduš na 3měsíční kontrolu a na první hexu. Zatím je v pořádku, protivná je stejně jako vždycky :wink:

Včera jsem se prohrabávala našema lyžákama, protože jsem hledala nějakou přijatelnou velikost pro 7 letou neteř a děsně se mi zastesklo po horách. Editka bude mít půl roku v polovině března a začneme ji cpát kašičkama a přesnidávkama a ta bych snad v dubnu mohla na nějaký ten jednodenní zájezd do Alp vyrazit.
15. pro 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Synflorix nebo Prevenar?
Co je podle vás lepší? Máte dětičky naočkované proti pneumokokům? Já ji chci nechat naočkovat v lednu, možná to bude dokonce i zadara - teda jestli to pojišťovny schválí, ale klidně to i zaplatím.
15. pro 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vida, takže příště volám ju??? já to měla risknout,jsem srab :grinning:
malej je naočkovanej synflorixem, je to stejný jako prevenar, jen novější a je tam o nějakého koka víc
15. pro 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, zavolej. Já jsem totiž naprosto slepá i když nosím brýle :grinning:

Já jsem právě slyšela, že synflorix je lepší, ale prevenar, že zas děti líp snáší. Uvidím jak ji bude dnes po hexe. Dala jsem ji i homeopatika a snad bude v pořádku.
15. pro 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
není z :wink:

Edi my máme Prevenar. Ale jak píše Dadli, Synflorix je novější.
15. pro 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme z kamionu doma:slight_smile:
byla pěkná zima teda..jen jsme počkali až přijede a šup domu :wink:
Honzík teda chtěl na klín santovi ale já na to nemám se tam mačkat.byla jsem se všema dětma :grinning:
tak ted klasika..vana,večeře a uspávání :grinning:
holky prosím máte nějaké receptíky na nepečené cukroví???pisněte díky :wink:
15. pro 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme se byly taky mrknout na náměstí, ale moc mě to teda nenadchlo, pěknej chaos a spousta lidí, taky kosa...no nic moc.
Dneska jsme poslední noc ve starém bytě, takže si otevřem porťáka a budem mít asi trochu melancholickou náladičku...
15. pro 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi a davové šílenství :grinning:
jak se ti lidi hnali za kamoinem konec :unamused:
no přišlo mě to odfláklý...poprvý když tady byl..tak to bylo takový pohádkovější a lepší....
15. pro 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, taková cola zadara, to dělá divy :grinning:....
15. pro 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
taky jsem tam byla a taky teda nic moc, jen jsme koukli, pozdravili se s babu, bodinkou a čehou a šli si s tatkou dát punč, nakoupit a domů. zima byla fakt hrozná, ledový vítr.

ani jsem ti tobi nepsala, když jsme byli s tatkou a šli jsme stejně na chviličku.

zítra dopo půjdu určo do města, pokud nebude fučet ta ledáárna, tak ti kdyžtak zavolám, ju???
15. pro 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši v pohodě, my byly taky jen na skok, já si musela vybrat prachy, tak jsme jen proletěly. Já jdu zítra s Vikulí na rehabku, takže do města mě to dopo určo nevyjde.
15. pro 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok tobi, a hezký poslední večer ve starém bytečku, pozdravuj Ivoška a užijte si to. papa
15. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díkec, ale Ivča ještě kontroluje novou kuchyň, takže dorazí bůhví kdy..... :unamused:
Koukám na ty jednodenní zájezdy a pod dva litry se myslím nedostaneme....
15. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.recepty.cz/recept.asp?id_receptu=JNFOGOKQQ3&id_kategorie=JNLQCOO5

koukám na recepty, jen tak a našla jsem pařížské kostky a vypadá to báječně

tobi, jj, taky jsem koukala a pohybuje se to od 1200 nahoru +cca 40euro za skipas.
tak začni s tím slavením sama :grinning: já jsem měla půl piva a ležím u růžovky s notasem :grinning: Podlahy jsem stihla umýt odpo a trochu jsem i vygruntovala, takže si zasloužím :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych měla balit poslední kousky, ale vůbec se mě do toho nechce... :unamused:, tak hledím do PC a čekám až dorazí, no a hlavně jsem zvědavá jak to kuchyň vypadá kompletně. Sama začít nemůžu, bo by se mohlo stát, že než dorazí, tak bych usnula :grinning:
15. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj manža je zasa naloženej ve vaně s dvd-čkem a kouká na dokumenty o válce co jsem mu koupila k svátku. ach ta technika. mohli jsme hrát třeba karty, ale my je asi ani nemáme :grinning:

si tady tobi nějak píšeme sami, takový soukromí večírek :wink:
15. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj editah222,tak my jdeme na kontrolu ve třech měsících příští úterý a samo na očkování taky.jo a ohledně toho prevenaru,prý děti co jsou narozený od 1.8 dál to budou mít prý zadarmo,všechny tři dávky.říkala mi to kamarádka,že to přišlo její doktorce na mail.tak aspoň něco,jinak my byli dneska taky na městě,pěkná kosa a lidí jak na václaváku.prubli jsme ten francouzský punč úplně až skoro na konci jak kdyby naproti Floridy v takovým bílým pojízdným a neměl chybu a pak ještě ruskej punč a ten taky neměl chybu.nakoupila jsem nějaký blbosti k vánocům a domů jsme přišli v 17.45hod,teď už asi dlouho ven nepůjdeme,má být víc jak -5 stupňů a to nechci riskovat.
15. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Dáši, To jsem mohly raději jít někam na panáka, že jo :grinning:
15. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zdravím
Pokoušela se o mě chřipajzna a přeprala jsem ji dnesk auž dobrý ,ale včera jsem myslela že je to můj konec.

Holky jsou zdravé ťuk ťuk a tak posíláme pusenky marodům Klárince a spol.

Dneska jsem byli v atelieru se fotit tak doufám že s těch fotek něco bude páč Kájinka nechtěla moc spolupracovat ..........

Já peču jak vsteklá včera nic ,ale dneska už mám 3 druhy a další 4 druhy mám hotové od víkendu .... zítra pokračování....

Já na lyžovačku nejedu páč asi nebudou penízky po vánocích a taky mám z tátou v lednu 10 let výročííííí .........

Tak zatím pa
15. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek