• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
jééé holky děkujúúúú :wink: to jste mě dojaly
18. led 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ,Tak hlásím že nám lezou dva zoubky najednou jednička na hoře a dvojka dole zatím žádné horečky akorát trochu řídší kakání ale jinak pohodička v noci spinká krásně usne v 20,00a ráno kolem 6-7 vstáváme no dneska v 8,15 nádhera tak jsem spokojená.

Do rána u nás napadlo trašku sněhu tak jsme šli chvilku ven a když jsme vycházeli tak bylo -2 a za hodinku když jsme přišli tak bylo -4,5 no zimenka pěkná.

V pátek jedeme do města tak kdo má čas můžem zajít na kafíčko nebo čajíček :wink: budeme tam kolem 13hod.
18. led 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak dneska jsme zase nespali celou noc usnula v 20,00a v 22,30 už zase bračela abrečela až do 3h pak konečně usnula a vstávala v 9,15 takže asi ty dva zoubky co se nám tam tlačijou zase zlobí :frowning2: .
Dneska je krásně že odpol.pujdeme ven na sánkách se provětrat.pokud nepřituhne. tak zatím pa pa
19. led 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak já dala Jáju včera spát ještě v pět, spal do šesti a usnul pak až v devět :frowning2: , ale zase spal až do tří, kojo, pak až do půl sedmé a od sedmi do půl deváté se mnou v posteli. Tak nevím no. Uvidím jak dnes, zkusím mu to spaní posunout na dřív, aby spal třeba od čtyř do pěti a chodil spát tak v osm. Třeba to bude fungovat. Když spí dvakrát denně tak v sedm usne do pěti minut, ale v noci se budí co dvě hoďky na dudu :cry:
19. led 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy u vás je krásně? :frowning2: :frowning2: u nás od rána mlha,hnus a minus 4...jsem zmrzlá.... :angry: :angry:
a když píšete o tom spaní,tak naše klasinka..ve 21.30 usne,kolem 1 mlíčko a spinkáme do 7...takže paráda....
dnes jsem tu mela kamošku skoro s 2 letým chlapečkem,a on strašně ječel jen tak..a vždycky když zaječel tak malá plakala a plakala..slzy jako hrachy....hruza..tak miluje děti ale jak zaječel tak des...no snad se nezačne kvůli tomu bát detí...zvyšili jsem na ni pak jen hlas a plakala taky..a jindy se řechtá... :unamused: :unamused:
19. led 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ,musím vám napsat co se přihodilo naší Kájunce.Dneska před koupáním jsem ji sundala plínku a protože ještě nechodí tak jsem ji dala elasťáčky ,aby si neodřela kolínka.Za půl hodinky přijde Kristýnka z pokojíčku,že Kája smrdí že se po.... tak jsem tam šla s tím ,že to není možný ,že kakala ráno a fakt měla hovínko v nohavici tak jsem si vzpoměla na Stebou mě baví svět (Matýsek se posral).Jak jsem se přiblížila že ji chytnu a převleču tak si myslela že budeme dělat blbosti a začala kmitat,sem se celkem orosila při představě co z toho bude kdyby na to sedla rarach jeden. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuku,
Verdíku vše nejlepší k svátečku :wink:
20. led 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdárek co je dnes,že jsme to nechaly spadnout dolů :fearful:

Dnes jsme byly ve cvičení pro děti.Malýu se to moc líbilo.Tak budem chodit.
20. led 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,je tady nějak mrtvo že?
A mi máme další novinu dneska se začala nějak moc mouštět poprvé udělala 3 krůčky a podruhé 4 krůčky.Během dne se pouštěla ,ale vždycky 2-3 krůčky a žuchla ne zem hurá už to nějaké bude sned se brzo rozchodí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .

Ilčo taky všechno nej k svátečku ať tě doma poslouchají :slight_smile: :slight_smile:

Abi kde jste byli v Konici?

Holky a co ten pátek srazík nebude???
20. led 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,já tu mela sestru celej den...kristy naše když se začla poštet a udela 2-3 krůčky jak píšeš tak do týdne začala chodit.Uvidíš to bude brzy....Zítra dorazí Kolča s Jarouškem..tak se těšíme...
Dne bylo nádherně..takové teploučko,že jsme vytáhli i fusak z kočárku..kdybyb tak bylo pořád už,bylo by to supeeer!!!
20. led 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdárek byly jsme tu v přemyslovicích.

Jiank já jedu v pátek do mateřinky do Konice takže nic.
21. led 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tak jsme dorazili od Marťi a Klárinky. Bylo to moc fajn. Klárince se Jájoušek moc líbí :slight_smile: Ještě až Jája trošku povyroste, tak si i pohrajou spolu.

Kristy mě se to v pátek nehodí, manža končí brzo v práci, tak jsme rádi,že si ho můžeme víc užít.
21. led 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
Kristyan já chodím každý den ven , od cca 14h, bydlím skoro na náměstí, takže se můžeme potkat . ještě si v pátek ráno pisnem kdy a kde a jak se poznáme, nějaké znamení, at kolem sebe nekroužíme a blbě nečumíme :grinning: :grinning: jako já tenkrát v Konici :grinning:
21. led 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky dadli,Tak já mám světle modrej kočárek (sporťák) a já nevím asi budu mít i Kristýnku tak je to holčina 5let a má červenou bundu .jinak nevím budu kroužit kolem třeba knihkupectví u radnice Kristýnka táda kouká po výlohách tak snad to klapne :wink:
21. led 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek lidičky,

Tak kolči moc díky za tip.Už jsem si zase něco stáhla a pokusila se zas o něco tak jukni.Není to pořád ono ale jsem ráda i za tohle :dizzy_face:
21. led 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Abi parádička ,škoda že na tohle já nemám hlavu :frowning2: ale je to pěkný moc
21. led 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Na tom není nic těžkého když na to příjdeš.Mě to sice pár dní trvalo ale dobrý.Já umím prd o proti některým.
21. led 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
Abi není zač. Je to krásný, asi taky zkusím proniknout do tajů tohoto umění :grinning:
22. led 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kolčomě to okouzlilo.aKORÁT TO NENÍ NA MOJÍ HLAVU TAK S TÍM DOST BOJUJU.Ale stojí to za to.
22. led 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Dadlino omlouvám se ale dneska do rána se Kájince spustila tak hustá a zelená rýma že vběhnu na město sama a proletím co potřebuju a ji nechám u babi at nechytneme horečky nebo tak něco .snad jindy :unamused:.A ke všemu táta veze dneska pC na opravu a tak ani nebudu moct sem mrknout a asi to bude v pondělí zatím pa pa a nezlob se .
22. led 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
v pohodě Kristyan nic se neděje, však jindy, já jsem fakt kdykoli na městě za 5 min.
Psala mi dnes Verdik, jsou v Alpách na horách a psala, že sněžilo a ted je sluníčko a paráda, Adámek spokojený na saních, válí se ve sněhu, takže asi idylka, dnes prý jedou dospěláci na večerní 8km sjezd na saních , tak snad to přežije :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tý jo tak to musí být nádhera :dizzy_face: taky bych jela :dizzy_face: Jsem zvědavá na to jak to přežije :slight_smile:
22. led 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,dlouho jsem tu nic nepísla....konečně se venku otepllo...to je paráda že? beruška konečně muže hajat dopoledne a odpoledne na vzdoušku...Dnes jsem si všimla že ma Klárinka něco na spodním víčku,jak kdybyb malinkatá bradavička,nebo že by to bylo ječné zrnko začínající?fakt nevím,nemám stím zkušenosti...vy holky náhodou nevíte...no každopádně zítra sní skákneme na oční ambulanci rovnou,at na i mrknou,snad na to budou stačit kapky nebo nejaká mastička..četla jsem že to i chirurgicky odstranují...no to si radši ani nepředstavuji... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ale je to opradu malinkatý..tak za včas....zjistila jsem to včera,tatka nic nevidel,až ted že to vidí.....no my mamky to máme v oku...

Abinko moc krásný ty tvoje obrázky...jsi fakt šikulka...vůbec nechápu kde to bereš a jak tam ty fotky dáváš...musela bych to proštudovat a met na to čas...

Verdík se musí mít,aspon si to krásně užijí...já na zimní sporty teda nejsem,ale musí tam být báječně...já si teda osobně nedovedu s klárinkou představit tu cestu..ječí jen když jeem autem na město...nevydrží ani minutu v klidu....na chaloupky jezdíme vždy kdy má spát,at tu cestu prospí.. :wink: :wink: :wink: :wink:
22. led 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik ja vas jdu jen pozdravit...
my jsme byli minuli vikend v aquaPARkU rikala jsem si ze vojta se rad koupe ze to bude neco a on byl nejvetsi uplakana poserka!!!jak jsem ho vzala do velkyho bazenu do naruce a trosku vic potopila tak konec!pak si akorat zvyknul v detskem brouzdalisti tam uz byl hrdina ale jak jsem ho vzala do toho velkyho tak konec :slight_smile: sem fakt cumela on se nikdy niceho neboji...

jiank venku je sice nad nulou ale pocasi teda hnus musim mit roznuto je tady pekna tma....

)preji pekny vikend co budete delat??mi nic zajimavyho akorat zabijacka :slight_smile:
23. led 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen v rychlosti.....na oční jmse nakonec nejeli...zdá se mi to menší :wink: ,tak uvidíme co z toho bude..pádíme ven,mála usla tak jdeme na procházku..pa pa
23. led 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,

Marti dobře, že se to zmenšilo, tož uvidíš, ono to zmizne určo.
My dnes dopoledne procházku nestihli, Jájoušek vstával v půl desáté :grinning: . Normálně luxus - usnul v osm, v půl třetí kojo, v půl sedmé kojo a pak chrupal až do těch půl desáté.jsem se zas konečně jednou pořádně vyspala :grinning:

Denoušku no já jsem zvědavá co malej na vodu ve velkém bazéně - na plavčo nakonec nechodíme - nejdřív byl nemocnej, pak osypanej a navíc mě štvalo že pro červnová mimča ten kurz začínal až v jejich 7,5 měsících místo šesti (díky vánocům)
23. led 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ted jsem byla malému koupit boty a šly jsme od prioru pěšky k autu, to bylo dobrýýýý :wink:
jinak malej taky v autosedačce od miminka řve a nechce tam být, taky jezdím když má spát, ale ty nervy, když se vzteká a já řídím , raději jezdím s někým, aby ho mohl ze sedačky vzít, takže pak se to mine účinkem- nějaká bezpečnost.

já přemýšlala taky o plavání, vůbec nevím jak se chodí. od kdy. máme 10 měsíců a chce se mi až ted, ted to bude zábavný. máte kontakt na chobotničku ?? nebo mrknu na net . Problém byl, že do vody se nechce mě, jsem zmrzlina :confounded:
23. led 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chtěla jsem se zeptat,co dáváte broučkum na chleba? četla jsem že mužou i tresčí jatýrka a pomazánky ruzné z ředkvičky atd..mám recetpy tak chci neco vyzkoušet...ted jsem ji namazala chlebík s detskou šunkou a zblajzla to jako manlinu :wink: ,tak písnite nejaké inspirace.dekujiiiiiiiiiii
23. led 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek,
Marti to je fajn,že se to zlepšilo.

Denoušku taky jsem minulý víkend navrhla aquapark na tátu to bylo moc rychlý(řekla jsem to v něděli po obědě a o nechtěl)tento víkend má službu tak musí být doma na drátě a příští nám to snad vyjde :slight_smile:

Marti já mu mažu lučinu a sypu na to pažitku nebo jen tak.dělám zeleninové pomazánky nebo míchaný vajíčka to mi řekla mudraže mu už od roku můžu dát.jen na másle a hodně udělat tak ty má moc rád.Jinak kiri sýr.šunku moc nechce.

To ovoce do něj nemůžu narvat vykrajuju mu z jablíčka kraviy a dám mu to do pusinky jako koko a on se zaksichtí a vyplivne.tak nevím. :frowning2: jogurt mě s ní pár lžičke ale aspoň něco jedl by jen obídky a kokinka :confounded:
23. led 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
abii mi taky jedem zase pristi vikend asi v sob jestli chces muzem se vseci domluvit .. bylo by to fajn aspon si mrnousky navzajem v satne pohlidame je to des vsude mi vojta utikal...mozna by jela i segra nebo sestrenka ale moc tomu neverim..
23. led 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek