• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
15. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady jsme byli
:wink:
15. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak dočítám, vidím, že dnes si tu píše tobi s dadli :grinning: :grinning:

odpoledne jsem byla taky na městě, ale bez Adámka, ještě jsem něco potřebovala dokoupit , potkala jsem babu, jinak nikoho a to jsem se stále rozhlížela jestli tě dadli nepotkám s Martinkem :slight_smile: :slight_smile:

na ty hory s váma se fakt docela těším, taková babská jízda :grinning: :grinning: ten jeden den na svahu bude určitě stát za to, jsem pro vyrazit na ten zájezd autobusem, neboť řidič by byl opravdu chudák, takže dáme alpy něco poblíž, ještě musíme vybrat aby bylo sluníčko a bude to super, já tedy bych to nechala až tak na konec února či březen , ten leden to většinou bývá velká kosa a lyžovat v nějakých -15 není moc příjemné :wink: :wink:

dadli myslíš, že se sejdeme s dětmi do vánoc i se Sárinkou od Lei´, já bych byla pro :slight_smile: :slight_smile: však zítra na masage probereme :grinning: :grinning:

jinak holky nevíte o někom kdo by chtěl dřevěnou ohrádku ,Adámek už si dělá místečko na dárečky od Ježíška a tak jeho domeček už prý dáme nějakému miminku, moc toho místa tu nemáme.je to ohrádka dřevěná geuther 2232, pokud si najedete do vyhledávače, vevnitř je potah a kuličky k tomu, když tak písněte, děkuji

jonusko s tím chlapem to je hoooodně těžký, přemýšlím, potřebovala bych pro 2kamarádky taky nějakého suprového hodného a marně pátrám ve své paměti , nějak nejsou a nebo jsou , ale to není na život , víš jak to myslím :frowning2: :frowning2:

tak zatím pa, táta má opět večírek , takže jsme se měli sejít jak říká tobi, že dadli, :grinning: :grinning: ale my se uvidíme na večírku co nevidět :slight_smile:
15. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě jsem dočetla rozhovory Dášky a Evči :slight_smile:.
Na kamionu jsme byly taky, ale protože Elly odpo chrněla jak lední medvěd, vyrazily jsme později a stálo to zato. Po půl šesté už tam bylo maličko lidí, tak jsme i fotily, ale kosa teda festovní. Jsem Dášce záviděla punč. Na půli cesty domů jsem si vyzvedávala auto a tak jsem mrzla. Myslím, že ten by mi zvedl náladu i tělesnou teplotku :slight_smile:.
Holky, zítra 10-10,45h jdem do solné jeskyně. I přes všechna plánování asi nakonec dorazíme jen tři ze šesti. Pokud by se některé z vás chtělo, dorazte. Je to BUdovcova 16. Jen já už se na net zítra ráno zřejmě nedostanu. Takže neorganizovaně....
Na zájezd do Alp bych byla pro Stühleck, jak navrhovala Peťa Č. Na Hochkaru je to opravdu dobré (byli jsme tam asi 4x), ale pokud je Stühleck blíž, nemuselo by to být špatné. Nějaké zájezdy za dobré ceny mívá cestovka FTL vedle radnice. Zkusím tam mrknout a hodila bych sem tip.
Tobi, rozlučte se s bytečkem řádně, ať máte na co vzpomínat :slight_smile:.
Jonuško, v dnešní době hledat tátu je jako hledat jehlu v kupce sena. Tady každá rada drahá.....
Darči, mě vlasy padaly moc, od druhého měsíce po porodu až do konce kojení. Pak se to spravilo. Kadeřnice mi doporučovala nějaké séra či co, ale cloumají s náma hormony. Jak se vrátí do normálu, přestanou padat i vlasy. Takže vydrž!
Jdu pinkat :slight_smile: papa
15. pro 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky teda lyžařky dát 1500 a ještě platit slipas mi přijde fakt dost peněz.Kolik nás je blanka ja dasa a verdik?Počítám správně?Kdyby bylo větší auto se zahrádkou a řidičš co by byl lyžař taky tak by to vyšlo nejlevnějí složily by jsme se na naftu + nějaké peníze za opotřebení gum atd co vy na to?My máme aüto pro 5 ale tam by jsme byly jako sardinky.Nevím jestli bych petra přemluvila aby nám dělal garde.On lyžuje taky tak že bÿ tam nesedel v hospodě ale s tím autem je to na prd.
Mamka děla v ftl zkusím ji zaukolovat at tam zajde za paní se zeptá se na hory
Dari taky mi vlasy padaly a používala jsem od schwarzkop serum nebo takovou vodičku dávalo se to do kořínků vlasů a pomohlo to
16. pro 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže od nedele jsme se nevyspali....spí vždy tak hodku a pak se vzbudí a plače a plače..chodím sní pobyte vnáruči a furt řve tam tam...takprojdu sní byt tak 20pak chce hajat,tak jdeme zpátky do postele a za hodinu znova,znova...až do rána....jsmes petou uplnek.o...,nevíme co chce...jinakpotom hedelixu vykašlává,aji ublinknejak je zahlenená,tak nevím zda ji nekoupit mucosolvan na odhlenení...

vnoci jsem už brečela,protože už nemužu a chci spát...
aji odpoledne spaní probrečí a spí mi v náruči

tak já se ozvu,nemám chut ani psát..jen si vás tu dočtu vždy...tak pa holky
16. pro 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, je mi Tě i Klárky moc líto. Má teplotu, nemohla by Klárka ven? Že byste ji dali do kočárku a třeba by spinkala venku v kočárku. Mohli byste se třeba i prostřídat s manž.....
16. pro 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak my jsme spali..ale taky nic moc :(
dnes mám zase lítání po sociálce... :unamused: už ted se mi nechce..
ještě pokoupím nějaké maličkosti pod stromeček a konec..snad mi dojde roidčák dnes:(
holky Johanka se rozjela říká mnam mnam,mama to už dlouho,hají,houp...to je muj miláček:slight_smile:
Marti u nás je to tak vždycky..když jsou některej nemocnej tak jsou uplakaní a podráždění:(
jdu si uvařit kafi a pohledat nějaký recepty.mnám svoje všechny v krabicích na pudě a nevím ani kde je kuchařka takže nemám nic..tak najdu něco tu na etu
jo zkusím dnes zadělat na ty linecky s jogurtem :wink:
16. pro 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky bylo mi doporučeno.....Kaloba...na rýmu,kašel....přírodní..tak kuknite... :wink:

http://www.online-lekarna.cz/index.php?cmd=product&catid=17&id=3350
16. pro 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, Marti s tím spaním je mi tě líto, taky jsem to teď měla, teď je 2 dny jakž takž klid, snad to nezakřiknu. Prostě každá noc je úplně jiná. A Marti dnes se mi o tobě zdálo, uklízela jsem u vás a měli jste krb, ale nebylo to ani u vašich a ani u vás, tak nevím :grinning:
No s lyžováním....já jsem už 8 let stálý začátečník :slight_smile:, každej rok jakobych na tom stála poprvé. Loni jsem nebyla skrz těhu. A na Alpy si raději netroufám :slight_smile:, ještě bych si zlámala hnáty a kdo by pak pečoval o Valinku :slight_smile:
16. pro 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti - jak tě tak čtu, tak bych taky brečela. Editka měla včera jen trošku zvýšenou teplotu po té Hexe a já jsem ji snad každou půl hodinu kontrolovala jak blázen. A to ji nic nebylo, spinkala pěkně.

Bonynko - to je omyl, v Alpách jsou mnohem lepší sjezdovky i pro "začátečníky". Já sice jezdím na lyžích od svých cca 7 let, ale taky většinu času na horách strávím na modrých sjezdovkách, to u nás nejde a v Alpách jo. Celý den přejíždím z jedné modré na druhou a jsem v klidu.
S lámáním kostí na lyžích to ale taky znám :slight_smile: Jedny Alpy jsem odnesla zlomenou klíční kostí, ale jezdím dál, jen mnohem opatrněji :wink:

Romčo - svobodného, super chlapa hledám i pro ségru. Bohužel je jich velký nedostatek a tady v Prostějově kor. Všichni normální jsou zadaní a zůstavají jen podivíni a nebo takový ti baviči - ti jsou super na jednu noc, ale rozhdoně ne pro život.

Je fakt, že jednodenní zájezd do Alp je drahej, ale přijde mi to lepší busem než autem. Řidič/řidička je chudák unavená a ani si nemůže dát bombardino :grinning:
16. pro 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
edith..to vidím..kor když chci něco nad 30...nedostatek :unamused:
16. pro 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
my jsme se vrátily ze skvělého výletu v chumelenice....parádní počasíčko :grinning:.
Alpy vyjdou sice dráž než lyžovačka u nás, ale zase né tak o moc a navíc ten komfort se nedá srovnat, že jo. Lepší by to bylo fakt busem, řidič lyžař by byl fakt chudák. Navíc to hledání kde zaparkovat, kde se co kupuje...leda by to tam někdo znal.
16. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky chtěla vyrazit s Edinkou ven, aby si užila svůj první sníh a ona furt spí :grinning: Asi na ni opravdu ta hexa působí spavě, protože tohle jsem ještě nezažila. Doma už mi spí 3 hodiny!!
16. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi Jája po první hexe chrupal a chrupal, ale po druhé pro změnu po o skoro nespal :confused:
16. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli nestraš :wink: Kdybych věděla, že bude tak chrnět tak jdu ještě něco upíct, no jo, tak aspoň chatuju :slight_smile:
16. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vikča očkování zatím nijak neprožívá, ani po hexe ani po Prevenaru naštěstí nebylo nic.
16. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
marti, tak to je síla, taky občas nespíme, tak vím jaký to je, taky se mi chtělo plakat, jak jsem byla unavená, vyřízená, znám to a je to na h..... a pak už jsem zase byla tak přetažená že mi nešlo spát, musela jsem se nacpat magnézkem, pač jsem byla roztřepaná. tak držím pěstičky at už je to lepší a vyspinkáte se.

na ty alpy bych taky raději busem , je to dražší, ale bez starostí. tak budeme hledat, máme na to 2-3 měsíce, takže si už odkládejte po troškách někam pod polštář, at to tak pak nebolí :grinning: Já dostanu v lednu od celé rodinky penízky k narozkám, tak si je schovám na alpy.

a souhlasím, že alpy pro začátečníky jsou nejlepší, a taky mám nejraději modré sjezdovky, takže máš bony partáka :grinning:

před obědem jsem byla s martinkem venku pěšky, skoro hodinku jsme byli tady na rudáku v parku, měl krásně červené tvářičky, ted spinká.
16. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.zajezdy.cz/125615/

tady jsem našla zatím nejlevnější, do schladmingu, za 899,-
16. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
www.tusla.cz
Brněnská cestovka, jezdí s ní známí a je prý moooc dobrá, dělaj i ty jednodenní zájezdy. Myslím že po novém roce bude hodně last minute, takže není kam spěchat.
16. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve Schladmingu je to super. Ale u tohodle zájezdu je problém to, že autobusy nejdřív sváží do Prahy a pak se teprv jede do Rakouska (aspoň tak jsem to vyčetla v podminkach) což mi přijde pro nás dost zbytečné a dlouhé. Já jsem byla na těch jednodenních zájezdech jen 2x a to vždy s FTL.
16. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dá se k té kožní Baťkové dostat s kočárem?
16. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj edi, to je právě to, že se jede za prahy, a to mají skoro všechny, což nee, budeme to řešit až po novém roce a já zajdu i na ten pv svaz lyžařů . ju??
16. pro 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi, koukla jsem a ty ceny jsou už se skipasem a dopravou, takže se dá vlézt do 1400,- což je dobrý a odjezd je z Brna, taky dobrý a např. Hochkar z brna je jen 290 km, taky dobrý :grinning:

s Bátkovou ti neporadím, neznám :wink:
16. pro 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukala jsem špatně, odjezdy jsou i z PV z nádraží, takže super. tak holky schovat tuhle adresu a pojedeme
16. pro 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak super, já to ještě moc neprojížděla. Po novém roce budou určo i slevy, tak by to mohlo být v poho.
16. pro 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme v Prostějově svaz lyžařů? To jsem vůbec netušila. Tak to snad dělají i zájezdy do Alp ne?

Tobi - já jsem sice u Baťkové nikdy nebyla, ale kámoška k ni chodí s mimoušem, takže se tam s kočárem asi dostat dá.
16. pro 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupí, teďka volali z Infosu a zítra nám přijdou udělat do nového bytečku net :slight_smile: ....nevím nevím, jak bych si bez něho poradila ...holt závislák :grinning:
16. pro 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak včera jsme byli v Brně nakupovat darky vyjelisme rano a domu jsme se dostali až večer v sedm mazec malimu jsme koupili chodítko a dečku ktera hraje kdyš se jí dotykáš a ruzné hračky jen za něho 4000kč nakupovali jsme v Olompii a vedle ikeji je velké hračkařství sobě si koupíme satelit jo Dadli ja letos už nestíham pak napíšu a domluvíme se na příští rok ju?Jo holky chtěla jsem se zeptat nemáte někdo na prodej houpačku takovou tu domu že se jenom postaví a je to díky za odpovědi
16. pro 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi tak to je paráda, to je rychlovka s netem :wink:

Edi hoď nějaké nové fotečky Editky, ať kouknem jak vyrostla :wink:
16. pro 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek