• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
ahoj..
tobi dostaneš...:slight_smile:
já byla ještě dokoupit poslední dárečky....
16. pro 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. pro 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristyan........co :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tady mrtvo co všichni děláte uklízíte na vánoce??????????
16. pro 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:
já sem načuhuju....a nikde nikdo...:(
je ti líp?
16. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No co jeééé holky, kde jste? :grinning: Já jsem od 4.15 na nohou, no spíš na kolenou, protože jsem k.o. Od půl jedenácté vzhůru každou hodinu s Val a ve 4.15 vstávačka, teď si tady hraje a mě padá hlava. Musela jsem do obýváku, aby se přítel trochu ještě vyspal a taky kvůli sousedům :slight_smile: . Chudáci, asi jsme pro ně antikoncepce, když slyší to řvaní tak si asi děti nepořídí :grinning:
17. pro 2009 v 05:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky taky jsme rzy vtáali..noc šíenáale máme zubdoe..dvojku.arda.
kluci soplý i malá:(
17. pro 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
zdravím z nového bytečku, včera proběhla akce kulový blesk..no mazec, vůbec nevím kde co mám, v bytě je asi tisíc krabic...no mazec. Dneska nám byli zapojit net, tak su klidná :grinning:.
Bodinko včera jsem Ti mávala do oken, vidělas? :grinning:
Za chvíli jdem Vikči propíchnout uši, tak doufám že nebude moc bulit a já s ní....
17. pro 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak konečně zamrznou ty potvorský bacili...doufám, že budou všechny dětičky zdravé.
Taky bych jela hrozně lyžovat, jen nevím jestli nebudu ještě kojit jak pojedete. To by asi nešlo. Hochkar bezva, ale jestli je něco blíž, tak by to asi bylo lepší. Ty jednodenní zájezdy jsou náhodou super, krásně se to dá...náročný to není...ale píšu to tady jak pro nezasvěcence, vy lyžařky to všechny víte...se omlouvám :sweat_smile:

Dneska jsem vyrazila do sparu pro pita chleba (tady v bille ani v penny ho nemají) a zpátky jsem šla jako vánoční stromeček...no hrůza kolik toho člověk koupí vždycky navíc...ještěže mám tak velkej koš v kočáru :grinning: ...však Olča ví, viděla jsem jí v autě, taky jela nakupovat. A taky mám pocit, že jsem zahlídla Romču14, ale nejsem si jistá...myslím takovej zelenej kočár. Chtěla jsem něco říct, ale bylo mi to nakonec jakýsi blbý :dizzy_face:

A hlásím, že máme první zoubek. Myslím, že ho bude velice rychle následovat ten vedle...ale malej to zvládá krásně, skoro ani nevím, že rostou...musím to zaklepat :wink:

Tobi, gratuluju k novému bytečku...musí to být paráda. Je pravda, že kramování asi bylo a bude ještě hodně, ale určitě to bude stát za to. Ať to všechno zvládneš pěkně vybalit...

Bonynko, tobě teda vůbec nezávidím...ty dětičky jsou takový malý potvůrky. Ať se vám to brzy spraví.

Kristyan, nevím jestli ještě máš ten kelímek. Nezapomněla jsem na to...aby jsi neřekla, že jsem si něco objednala a pak ti to nechala...Určitě bych si ho vzala, jen nevím kdy a jak. K vám se nejspíš nedostanu tak nevím jak to udělat.

Tak já jdu dělat ty pařížský rohlíčky, pěkný den všem
17. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

zizík písni mi do IP telefon mi jedeme 23 do města tak bych ti ho dovazla nějak se domluvíme kde bydlíš nebo tak ju.Jo a nevíš kdo chtěl ten kelímek ještě mám jeden. Kaelan už ho má a ten třetí nevím nevím jestli né laurito nevim nevim....

Tak a já mám zatím 9 druhů cukroví heč.a teď už budu dělat jen nepečené košíčky rumové pro dospěláky :wink: a kokosové kuličky.

U nás je sníh je to konečně trochu vánoční čas.

Marti tak to spaní je teda záhul že , Klárinka má určo nějaké trápeníčko škoda že to ty děti ještě neumějí říst aby jsme věděli co je trápí.

Kája je rarach má plínku a to už jsme byli bez a teď jaksi spohodlněla opice jedna uvidíme po vánocích chci se do toho opřít a zase ji odnaučit.... to bude boj....

tak se mějte zatíííímmm
17. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Kristy to klobouk dolů před tebou, já mám 3 druhy plus perníčky a další asi péct nebudu. Pr manža se nevyjádřil jaké by ještě chtěl, a já se pokusím ho nejíst :grinning:

Ju Zuzi tak to je paráda, že takhle pěkně zvládá růst zoubků. Tak to taky ťukám, ať to takhle jde i nadále. Jajda si teda prořval všechny.
Jsem chtěla zastavit a pozdravit tě ne jen mávat, ale jelo za mnou auto už :frowning2:

Já dnes dokoupila poslední dárky, udělala velkej nákup a byla u Dadli na masáži. A bylo to super.
17. pro 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..tady dnes malá učast...
my jsme doma..
zítra musím ráno vylízt do rosmana malé pro kašičky atd.plinky,
holky jsem zelená závistí fakt..... :confounded: jak čtu jak si užíváte hor,masáží..apod.já včera koupila drobnustky dětem a nemám nic:(
moc vám to přeji ale ... :wink:
17. pro 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zuzik28 a kde jsi mě viděla,šli jsme s tchýní pro záclonu ke Kaufu a pak ještě cestou do Peršanu a pak po Plumlovské domů.A máme oranžovo tmavě modrej.Dneska super procházka,skoro tři hodiny venku.Jo holky jak dlouho můžou být mimča venku,když venku mrze.Četla jsem,že malý mimi může ven do -5 stupňů a nad -5 jenom tak na hoďku,co je natom pravdy,jaké máte vy zkušenosti,díky za rady :slight_smile:
17. pro 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
romči jámyslím že e nic nestane..když budete dýl.my chodili s uplným miminečkem na hodku.malej má už 2m..klido i víc....:slight_smile:
jsou tam pěkně zapytlovaní prdínci ne? :wink:
17. pro 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no 25.12 už budeme mít tři,tak díky moc za radu.my jsme byli víc jka dvě hodiny a byli jsme namazaní infadolanem.ale svědčí mu to,jak je na vzduchu,tak je nejspokonější :slight_smile:
17. pro 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak zítra konenče vylezem ven...po týdnu...už me z toho doma hrabe..malá je bez teplot,jen stále kašle,ale vykašlává a soplí,tak sní ráno zajedem radši na kontrolu poslechnout...Akorát mi nechce papkat Klárka ale v ypije přes litr a půl vody a čaje,tak aspon že tak...Ted se čvachtá ve vane... :wink:
jinak doma trošku poklízím...musím zítra dozdobit to ckroví co jsem napekla předtýdnem,mám toho sice jen 3 druhy+perníčky...ale i tak to stačí,ješte udelám to rafaelo a kokosky....a stejne človek pak se cpe po návštevách tak to bude stačit...

po nedeli musím dokoupit ješte maličkosti....a zabalit dárky,nic nemám jak jsme zavřené doma..

Jste holky šikulky kdo má tak napečeno ve velkém....,
romča 14....my smalou když byla mimi.tak byly taky i dve hodky venku....spávala my jen v kočárku a narodila se vprosinci 25 takže jsem ji pekne zababušila...

kaelan ten kočár od vás jsme zatím ani nevyužili,pač trčíme doma,zítra prý bude už ten nás snad,tak jsem ráda,tak dekujeme zapujčení..u nás vpředcíni mu bylo fajn :grinning:
17. pro 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hi hi hi...tak ještěže jsem se k Romče nehlásila...nebyla to totiž určitě ona...potkala jsem "Tě" před intersparem... :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak Martinek má už skoro všechny zuby, mimo posledních stoliček a ani o jednom zoubku jsem nevěděla, vůbec neplakal a ani první dvě děti , takže trable se zoubkama neznám, ale zase máme jiné neduhy :grinning: :grinning: to aby jste nezáviděly :grinning: :grinning:

oli, tak jak to ti chlapi dnes bez tebe zvládli, když si měla den sama pro sebe :wink: Jsem ráda že masáž byla super :wink:

marti, jj, už zítra vylezte at vám ty bacouši zmrznout, hajzlíci jedni :wink: Hlavně že už jste ok a nebudete nemocní na vánoce. ten soplík a kašel vždy pak ještě chvíli trvá, tak držíme palečky

romčo, já vím že se nějak nedoporučuje s miminkama ven pod -5st . někde jsem to četla, ale já taky chodila. jsou zababušení a v kočárku mají teplo. pokud nemá studenej čumáček :wink: nosánek, tak mu je teplo a to je v poho.

tobi, vítej v novém
17. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi , vítej v novém, kdy máme všechny přijít na kolaudačku, trochu ti to tam zabydlet :grinning:

kristyan jsi borec s tím pečením. já bych to nedala, ale to je asi tím, že moje babička pečení miluje a peče přes 10 druhů a pak to rozdá po krabičkách, teda po krabicích :grinning: a má z toho ohromnou radost, takže ji to nemůžu brát :grinning: já pekla jen perníčky a dávno jsou pryč :grinning:
17. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, gratulujeme k zoubku, už jste taky sakra velicí, toto letí

píšu na etapy, pač vždy zapomenu co kdo psal .... skleroza

zítra máme pracovní večírek, se těším .
17. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
náhodou jsem najela na tohle, přečtěte si ten článek feministky a pak diskusi a 11 diskuse od vrchu stojí za to, jsem se fakt pobavila

http://www.feministky.com/proc-se-musi-o-hnusnych-miminech-rikat-ze-jsou-hezky.html
17. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jestli ted nemáte co dělat, mrkněte na diskusi na to stejný téma, přečetla jsem celé 3 stránky a pobavila se.

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=120515&vGroupOffset=0&vOffset=0
17. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tady sama, spíte??? já čekám v posteli na tátu, šel do sauny k nám a pak na pivko a ještě není doma, tak se tady nudím na netu.

ale jdu spát, tak dobrou . a klidnou noc všem
17. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se sem zase po čase dostanu a vy už spinkáte :unamused: . No jo, je pozdě.
Tobi, internet super, mávání jsem nezaregistrovala. Příště musíš viditelněji - zvukové nebo kouřové signály :sweat_smile: . Máte některé z oken na sever? Pak by to fakt šlo...
S pidimimískem bych asi do víc jak -5st. nešla. Jde i o to, že ten studený vzduch dýchá. Nebo dát třeba šálu přes nosík. Nevím, říkala nám to doktorka.
Zítra jdem na očkování, už teď ji mi Ellušky líto. Chuďátko to bude určitě bolet, jdem na Priorix. Se bojim...
Jdu do hajan. Za tátou. Zítra má dovču, tak budem spolu. Po dlouououohé době :wink:
Jo Marti, jsem ráda, že je vám líp.
17. pro 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zuzik28,tak před Intersparem jsem to nebyla určitě já.Většinou mám takovou bílo-zelenou zimní bundu,nebo červenou a bílou čepici.Dneska je tam teda pěkná kosa,to jsme chtěli jít na punčík na město,tak asi nee.Jinak všem nemocným brzké uzdravení :slight_smile:
18. pro 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonusko, jdu ted do města a pak budu doma cca od 11 h do 17h, tak se stav, vyjde-li ti to. uvidíš. pa
18. pro 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi se ted vrátili od mudr. z ušní,nosní,krční...a beruška má na tu hnusnou rýmu a kašel ATB..kruci snad zaberou..noc hruza,má to zánetlivý už,pač odnedele nic nezabralo a ani rýma odsát nejde,tak ji napustili nosánek tamponkama a konečně ji teče sopel.....
odpo pojedem nachvíli k babi...
18. pro 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem konečně vyzdobyla okna a dveře vyzdobyla dum a už jen ten ježišek :grinning: statou si nic davat nebudem mame novou pračku malímu jsme naqkoupili spoustu darečku už se těší první vanoce ve třech napečeny nemam budu dělat jen nějakou roladu a medovník a tyramisu a čajovy nakoupím v obchodě jo holky ty liže si užíte ja taky rada jezdím ližovat ale je to moc peněz už ted jsme vyždímaní bylo moc vydaju pa pa
18. pro 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
venku pěkná zima, právě jsme se vrátily z kontroly kyčlí, no a trošku jsem tady po Krasicích bloudila :grinning:....holt tady ty zkratky ještě neznám.
Jinak od včerejška už máme doma holčičku s náušničkama, Vikča byla docela statečná, ani moc neřvala, jen poprvé jak se lekla, paní doktorka nás hnedka vystrašila na úvod, že prej některým dětem to musí přepíchávat i třikrát.... :unamused:. No my to máme pěkně, tak snad to nebude potřeba!
V bytě dobrý, akorát jsme si na sebe ušili pěknou boudu, máme novou parádní varnou desku, akorát že je indukční a jaksi nemáme to správné nádobí, že jo, tak jsme včera museli valit do Tesca. ať si můžem vůbec něco uvařit.....
Čeho příště už se snad poznáme mnohem jistěji :grinning: (jo a manža Tě prej taky odněkud zná :wink: ).
18. pro 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
eviku liže??? to je nádhera :grinning:

tobi , taky jsme pěkně zmrzli ve městě, ještě ted kosím, uvařila jsem si čajík s medem a martovi dala teplou políffku a už je v postýlce, tak snad usne.
gratuluju k naučničkám :grinning:
18. pro 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek