• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
jo a chtěla jsem vám pisnout , ta víden byla krásná ale nenadchlo mě to nějak zvlášt, zklamalo, že to nebylo takový jak jsem si představovala, a víte proč?? včera jsem zjistila, že jsme byli na malém náměstíčku, to hlavní, vyzdobené atd. bylo jinde :grinning: :grinning: :grinning: jéééé, hanák ve vídni, tak asi tak no :grinning:
18. pro 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši - my vždycky jezdíme na Stephnas platz, od tama je kousek všude a je to tam nádherný. Ukecávám manžu, že tam v sobotu vyrazíme, ale on má strach, že tam bude moc lidí a navíc, že buce zima.

Já teda s Eduš chodím ven i v tomhle mrazu, ale ne na víc jak 2 hodiny, protože ona je v pohodě v teple a já mám obličej zmrlej jak... :grinning:

Marti držím palce ať ATB zaberou a Klárinka je na Ježíška úplně zdravá!!

Jinak mi právě malá zlomil moje nejoblíbenější brýle vejpůl. :frowning2: Opravit to asi nepůjde :angry: Kdyby nebyla tak malá a já nevěděla, že to bylo omylem tak ji asi taky přetrhnu vejpůl :grinning: :grinning: Ne, dělám si srandu, já vím, že se to stává, ale fakt mě to mrzí.
18. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koblížek v 1 usnul,tak já slepila linecké a nazdobila klášterní rohlíčky :wink: ,volali že je kočár spravnej..jupíííí :sweat_smile:

to se nedivím Edi....brýle nejsou levná záležitost :wink: ale je to bobeček,kterej nevím co mamince :stuck_out_tongue_closed_eyes: udelala...
18. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti - co jsou klášterní rohlíčky? To slyším prvně v životě :confused:
18. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou rohlíčkypodobné jako vanilkové,akorát je neobalí šv cukru,ale namáčíš je do čokolád.polevy a kokosu.mužeš strouhaných ořechu...mám je moc ráda...našla jsem je v receptech před 2roky,taky jsem to neznala,ale všem chutnají tak od té doby je delám... :wink:
18. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, to je dobrej nápad. Dnes možná udělám ještě jednu rohlíčků tak je taky tak obalím v čokošce a v kokosu, bude to vypada jinak a budu mít další druh cukroví :slight_smile:
18. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se právě dozvěděla, že jsem špátná matka, protože v tomhle mrazu chodím s malou ven. Nevím jak to ty "dobré" matky budou dělat, když bude mrznout až do března :grinning:
18. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli jsem holt blba neumím psát rychle :grinning: :wink:
18. pro 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
edi tak to ja jsem taky hrozná matka mi každý den chodíme ven ja bych se doma zblaznila a malej taky potřebuje čerstvej vzduch
18. pro 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi, tak to jsme špatné matky dvě :grinning:, my taky chodíme ven, alespoň na chvilku přes poledne.
18. pro 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi my chodili každý den dopo a odpo...spávala mi jen vkočárku do roka,takže vmrazech jsem byla hodku dopo a hodku odpo....nedalo se nic delat...asi jsem špatná matka :frowning2: :grinning:
18. pro 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fíhá, v Prostějově těch špatnejch matek ale je :grinning: :grinning: :grinning:
Já bych se doma zbláznila a Eduš v kočárku vždyky hned usne a pak se ještě dospí doma na chodbě a já si můžu něco udělat. Dnes jsem třeba zvládla i uvařit oběd :slight_smile:
18. pro 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak ve středu tu byl opravař na pračku.....mu šlapala...odešel,já tam dala prádlo a nejde s prádlem..tak jsme mu volali,nadšenej nebyl,tak že příjde dnes...a ono houby,ani se neozval...tak jsem nasraná.Pujčili nám pračku z chalupy,takovou starší ale ta prozmenu teče :angry: :angry:
takže tu mám pračky dvě a na hovno :grinning: :grinning: :grinning: ,poletí to z balkona :grinning:
18. pro 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, taky se přidávám ke špatnám matkám, taky chodíme ven :grinning:. Dneska jsme byli nakupovat v Olmiku a Valinka byla to nejhodnější miminko, už jsem myslela, že ani není naše. Vydržela v pohodě od 10.00-16.00 chození po obchodech. A teď už hezky půl hodinky spinká. Noci nic moc, ale to jsou ty horní zoubky, už se pěkně ukazují přes dásně.
Tobi gratuluji k novém bydlení a marodům přeji brzké uzdravení.
18. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Já mám napečeny jen 4 druhy cukroví, ještě udělám 4 nepečené a to stačí :grinning: Nic se nemá přehánět že? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky ještě k těm lyžím, my jezdíme už několik let na ten Hochkar s Brněnskou cestovkou Tušla a odjezd mají i z Prostějova. No a ty ceny jsou v porovnání zhruba u všech cestovek stejné, ale rozhodně si myslím, že to drahý není. Nedá se to s našimi horami porovnat :wink:

Jo a my v těch mrazech taky chodíme ven, Sára už je větší, ale když byla miminko, tak jsme chodili v těch největších mrazech jen maximálně na hodinku, anebo dr. doporučují vícekrát denně po menších intervalech a hlavně ještě než vyjdete z vytopené místnosti ven, tak být tak 10min v nějakém nevytopeném prostoru - třeba předsíni apod.

Nejhorší jsou rizika z omrzlin - tvářičky a nosánek - mají je dětičky moc citlivé a náchylné k omrzlinám :unamused: To jen co jsem slyšela, četla a říkal dr... :confused:

Marťo teda to si užíváte, to musí být síla.. tak snad teď atb zaberou a bude to ok.

Holky klepu všude možně, na čelo, na dřevo.. Sárinka je zdravá, nic ji netrápí, tak snad to tak i zůstane!!! :wink:
18. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli s tou Vídní jsem se nasmála, jsi číslo :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem takyšpatná matka,my dneska byli dvě hoďky venku,pořádně jsem ho zababušila a namazala Infadolanem a spal jak zabitej,ale v sobotu ani v neděli nikam nejdeme.Má být fakt kosa jako hrom.Já jsem dneska taky v klidu uvařila,zapečenou brokolici s bramborem,mňam :grinning: dobrou všem
18. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
já chodila tak do těch minus pěti s mikromimoušem. Oni v tom kočárku mají fakt teploučko.
Jinak s batolátkem myslím tak do těch minus deseti. :slight_smile:

Marti co opravář, dorazil nakonec?
S atb je to naprd, ale pomůžou jí a u stromečku už to bude zase Klárinka jako dřív. Jájoušek posílá pusinku.

Já minulý týden pekla čokoládové dortíčky, co peče tchýně - pr si je manža vyžádal. A dnes koukám, že jich už půlku sežral :angry: - tak se mi nejspíš povedly :grinning: No ale asi budu muset ještě nějaké přidělat teda.
19. pro 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli den pro sebe byl fajn - vyprdla jsem se večer na nádobí atd a uklidila to až druhý den ráno, abych si ho nekazila :grinning: :sweat_smile:
Akorát teda v půl šesté večer jsem si šla na hodinku bucnout, pr mě ta masáž a obchody nějak zmohly.
A vody jsem čoveče vypila snad tři litry, pr jsem měla žízeň, ani jsem se nemusela nutit. :slight_smile:
19. pro 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

když se sere tak se sere....dnes ráno zapnu pračku od tchýne a než se převlíknu,tak potopa v byte až nachodbu,přecín plná vody,teklo to vedle na záchod,do kuchyně....čekám kdy přiletí sousedka že má strop od vody :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,opravař nepřišel takže letí obe pračky z domu a zítra nekde v elektro koupím

a aby toho nebylo málo,tak táta jak jel na chalupu dopo,tak jel s hafanem na vetrinu,má špatný očenko,takze zánet má a v pondelí ji budou operovat... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,ale prý je tojednoduchý,po obede bude doma a nebude ji ni bolet...takže i tak já jsem smutná..bojím bojím i za keysinku,aby přežila vůbec jen tu narkozu :frowning2: :frowning2: :frowning2:

malá zlobí jako čert,rozmýšlím se zda jít odpo na chvíl iven na vzduch...vy jste byly sprckama,přece jen je tam minus 11..tak sama ani nevím,jdu uspat raracha a udelat to rafaelo,akorát to mám jaksi řídký..tak nevím co z toho vytvořím :angry: :grinning:
19. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky pak dočtu jen kuknite přidala jsem fotečky z atelieru. :wink:
19. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi dnes byli hodku venku a super malej bucal pořadně jsem ho oblíkla a namazala
19. pro 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my dnes venku nebyly radši....uvidíme zítra,ale naštestí se má oteplit tak jsem ráda....nesnáším zimu :angry: :sunglasses:

fotečky krásný kristy...aten nový učes..super...jsi kočka :wink:
19. pro 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahite už mi jde net..konečně..doufám že to vyřešili:(
j jdu zítra píct k tetě marokánky:slight_smile:
dnes mám jedno dítě tak zadělám na linecký a bude supr večer:slight_smile:)) :wink:
19. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my dneska venku byli - i s tátou, na náááádherné procházce. Sice sněžilo, ale všichni máme nepromokavé oblečo, takže super. Cestou domů jsme si koupili vínečko (zase na svařáček a punč :stuck_out_tongue_closed_eyes: ).
CK Tušla má pobočku i ve Zlíně, známí si ji vždycky chválili. Tak snad něco vybereme, shodneme se a i někam vyrazíme.
Jonuško, dnes máš "jen" jedno dítě. To je supr! Já ho má pořád, ale nic s ním neudělám. Jen když v noci spinká.....
Kristyan - fotky opravdu moc pěkné. Třeba některé využiete jako vánoční dárečky pro rodiče?
Tobi, Krasice poznáš za chviličku. Mě se nejlíp prozkoumávalo se psem (kterého už bohužel nemáme), ale brzo zjistíš, že je to tu SUPER :wink: . Zrovna dnes jsme zjistili, že už tu býváme 5 let. To ňák utíká.
Asi se půjdu naložit do vany. Se těším, není mi dnes zrovna nejlépe. Tak paa všichni. Jo a Marti už ty bacouchy vyžeňte.
19. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my s Klárinkou taky chodíme pořád ven. Doma nespí a je strašně protivná. V noci teď vstáváme co hodinu. Má už přes 7 kg, takže si myslím, že ji moje mlíčko nestačí. Koupila jsem Nutrilon a včera večer jsme poprvé přikrmovali. Vůbec neví co má s tou lahvičkou dělat. Polovinu vyprskala ven a pak už jenom řvala. Krmil ji přítel a u toho se díval na Zora, takže mlíko bylo všude. Myslela jsem, že ho zabiju... :angry: No takže dneska dáme druhý pokus. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dáši - jak to vypadá s tou Symbou? Nevím jestli jsi to už nepsala. Kdyby to šlo stavila bych se pro ní v úterý za Markétkou do práce.
Marti - ty máš fakt pech.... :frowning2: Držím palce ať je Klárka brzo zdravá.
Kristyan- fotečky jsou moc pěkné.
Tobi - gratuluju k novému bydlení. Já se stěhovala 3x a naposledy jsem říkala, že jestli se budu ještě jednou stěhovat, což jestli postavíme domeček mě ještě jednou čeká, takže v bytě všechno nechám a koupim všechno raději nové. :grinning: Tak už šetřím. :grinning:
20. pro 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
babu ona na to za chvilku přijde. Já jsem Jajdovi dávala mlíčko do toho Avent hrnečku s bílým pítkem a celkem rychle na to přišel. Možná ji Nutrilon nechutná, kdyžtak zkus i jiné mlíčko, pokud tohle nebude chtít. A nebo stříkačkou.

Kristy fotečky suprový, krásná rodinka.
20. pro 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
babu ja davam na večer nutrilon a dam do toho žičku ryžové kaše jen tak trochu se to zahusti a dam to do avent flašky bala jsem se toho protože máme problemi s kakaním ale pohoda kadí mě líp a ta kaše je od hami instantni a malej mě vydrží spat do pul čtvrty zachvýli začnu davat hustější kaše a co zoubečky už se klubou? nam jo a fest
20. pro 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
dneska budu dělat marokánky,jsme s malou pěkně nachlazený.chytá si na oušku tak ještě zítra valíme k dr.na ušní.radši před svátkama:(
20. pro 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: :confused: :confused: :confused:
vidím nikde nikdo
já ještě udělala těsto na vizovické...
to linecké jsem konečně udělala.to upeču zítra..
kluci jsou u tchýně až do zítra paráda...malá ted spí
tady je takovej klid..divnej :confused:
20. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek