• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
babu, mám to u sebe, vezmu to do práce a nechám to tam u Markétky, ju???

v pátek jsme měli prac.večírek, byl parádní, takže super, přišla jsem ve 2 a malej v 5 vstával, takže jsem byla celou sobotu polomrtvá, ale šla jsem ve 20h spát takže dospáno.

dnes jsme byli na hřbitově, asi tak půl hodky a pěkně zmrzlí, bylo -10st. nedá se být déle, bez kočárku, měl červené tvářičky, ale tělíčko a končetiny teploučké.běkně řádil v tom sněhu, úplně štastný dítě. já jsem ale byla jako rampouch.
20. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, s tou pračkou, to je sííííla, do pr.....

pejskovi držíme palečky, at to zvládne v pohodě. to je furt něco marti, že??? na svátky už budete mít klídeček, uvidíš.
20. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím jen v rychlosti mám hnisavou angínu tak jsem byla asi 4 dny nepoužitelná :angry: :angry: :angry: :angry:
dočtu pozdějš jak bude čas a síla :wink:
20. pro 2009 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo Dáši...zdá se mi že záver roku se nám nevyvedl,ale snad si ted všecko vybereme a od Noveho roku začnem líp..

malá zlobí,v noci vůbec nespí,přes den taky jen chovat,furt ječí,steká se,brečí,dnes spala po obede 20minut..nekdy si říkám co jsem komu udelala,že to mám vše snad za trest...já snad začínám mít depresi :confounded: :grinning: ,fakt je mi dnes jaksi do plače pořád....malá je fakt strašná...snad se to zpraví....dám ji asi neco na uklidnení a na noc neco na spaní :grinning: :grinning: :grinning:

hafanovi nesmím dát papat a napít....jsem z toho špatná,furt se s ní mazlím..snad to beruška zvládne... :unamused:

v uterý si vezme mamka malou přes den...at si odpočineme,zajedeme na nákup,pobalím dárky a jdu do kosmetiky tak se moc těšíííímmmmmmmm :wink:
20. pro 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak furt kašle....i ze spaní...tak jsem dnes začla vařit i cibulový čaj...už fakt nevím...rýmu mu lepší
20. pro 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky mužete mi prosím poslat odkaz jaké máte odrážedloprodeti...my máme takové blbé na 4kolčeka,široké,takže ho prodávám na MMB a chci koupit jiné ješte pod stromek v uterý :wink:
20. pro 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, Marti s pračkama je to na houby....hlavně před vánocema, vždycky když to člověk nejmíň potřebuje tak se něco pos...
Dáši vše nejlepší k svátku, teda jestli jsi Dagmar :grinning: , chtěla jsem se zeptat jestli ceny na tvém webu jsou aktuální, chtěla bych koupit asi máme cvičení u tebe k vánocům, protože jsem úplně bez inspirace...děkuji
20. pro 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalean...prosímtě co si to taky bereš na sebe na vánoce... :confounded: uzdrav se...:slight_smile:
marti zkus tu cibulovou medicínu..fakt
my jdeme ráno s malou ana ušní..:(pořád si šahá na ouška tak radši
20. pro 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuško tak at je malá dobrá,je to trápení jak detem neco je...
20. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak zae já..
vyhrál CHodur je teda fakt že zpívá nejlíp.pravda ale Šmajda je zase bavič a líbí se mi ten jeh chraplák tak jsme mu ti i přála..škoda.(
malá usnula až ted.
má takovou radost že chodí..tak obcházela v obýváku stul a smála se tak nemohla ani spát... :grinning: :grinning: :grinning:
když spadne tak je to báááá,a umí se pěkně rozčilovat baba... :grinning:
20. pro 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se do konce nedívala,ted to čtu..škoda přála jsem to Smajdovi....

malá holky tak furt desně kašle,že jsem z toho na mrtvici,v noci vždy záchvat,že se poblinká...vůbec mi nepřipadá žeji ty léky zabírají....už nevím co delat....naše dr.tam není,má dovolenou....

ted jsem nakrájela cibuli a posypala cukrem a musím do ni narvat tu štávu..čaj cibulový mi vypila se sirupkem...

jinak v noci chce čurat na nočník,tak jsme ted 2noci mely suchou plínku...
21. pro 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
já už jsem lepší akorát kašlu a musím dobrat atb. zato Anet ta má sopel tak dávám Sinupret tak uvidím.Ale horší je že je komplet osypaná taková krupička hlavně na tvářích to má úplně rudý, a pak na nohách rukách..... vypadá to fakt dost škaredě.Balneum máme,mastičku od dr taky od minule ale nějak to nepomáhá.Jěště vyšlu odpo R at koupí v lékárně syrovátku to prý taky pomáhá :wink:
Dodělávám jěště cukroví dělám marokánky a mám 8 druhů :wink: ale většinu musela dodělat máti protože já jsem lehla.My pečeme spolu a pak to rozdělíme. :slight_smile:
Marti tak zkus Koryčánka ten ji myslím zastupuje. :wink: a ten náš kočár se vám akorát prodražil že????????? :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Jo taky jsem byla nas... když vyhrál Chodúr už jsem na něho byla alergická :slight_smile: Šmajda je šoumen a taky mě to mrzelo.Ale zdálo se mi že to už brali jako jistotu protože moc velký ovace u toho nedělali.

Jdu uvařit holkám polívku tu sand sní poslední dobou nejí vůbec nic ani jedna :angry: :angry: :angry:
21. pro 2009 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Práve že nezastupuje...zastupuje dr.co je na proti jen v akutních případech a my tam byly a ona tam je jak kdy..ordinovala v bedihošti...není tam furt...tak jsme byly na ORL...rovnou..dávám ji tu cibuli k tem antibiotikám a sirupu na kašel a ve středu před svátkama radši ješte zajedem....jinak je v pohodě až na ty záchvaty kašle v noci a po ránu...jak začne pít atd...,v noci jsem ji místo mléka dala přesnidávku s ředenou a stejne pak začla kašlat a vyblinkala to..

kaelan to nevadí s tím kočárkem...asi se vyvetral a vy si dáte s R.do nosu :wink:
21. pro 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daši- tak já se zítra zastavím za Markétkou. Moc děkuji.
Jinak jsem včera zkoušela vyměnit lahvičky a místo Aventu dala Nuk a zblajzla ten Nutilon jak nic. Jenom jí musí dokrmovat přítel protože jak vidí mě tak se sape do výstřihu a řve jak tygr.
Evi - zoubky zatím nemáme, ale slintáme jak bernardýn, tak myslím, že brzo budou. :slight_smile:
Všem marodům držím palce ať se brzo uzdraví. Ty nemoci jsou fakt hnusné a teď je toho všude. Doufám, že bacily už pomrzly.
Taky jsem fandila Šmajdovi, Chodur pěkně zpívá, ale je takový ledový čumák. A Šmajda je fakt šoumen. :slight_smile:
21. pro 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my máme keysinku už doma,očenká krvaví,modrý pod očima a nemuže ješte chodit...ted spinká....snad to zvládne beruška...samo že jak jsem ji videla tak jsem začla fnukat... :frowning2: :wink:
21. pro 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, Martinek měl takovy kašel 2x za sebou asi tak před 2měsící, jsem to tady taky psala, v noci záchvaty s poblinkáním, musela jsem ho stále nosit, aby se kašel uklidnil, takže vím jaký to je. já dávala na noc tussin, pak ribotussin a přes den hedelix. po prve kašlal snad 14 dní a po druhé jen 3dny. ono to někdy fakt asi trvá, tak at už máte brzo konec.

taky mám depky když je malej nemocnej, nebo stále vyvádí. ted je naštěstí už trochu hodnější, nebo jsem si na to zvykla :wink:

bonynko,díky za přání, nejsem dagmar, ale bohužel to na ni slavím, pač za komančů to ani jinak nešlo. podle slovensk.kalendáře mám až 11.1. ale to neslavím, nejsem zvyklá.
Máme dárkové vánoční poukazy s 15% slevou, v jaké hodnotě si vybereš, to záleží na tobě. tak kdyžtak se ozvi, pisni IP

Marti, když malej kašlal, tak jsem mléko nedávala, zhoršuje to kašlání. Pomáhá na to silný hovězí vývar, bud jako polévka, nebo po lžíčkách. musí se vařit hrozně pomaličku a 4h. a naopak citrusový plody to zhoršují, pač ochlazují organismus a tím i plíce.
21. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dopo jsem byla s Martinkem na saních, ted pro změnu jsem nadávala na odhrabané chodníky, pač to nejelo, tak jsme chvíli jeli, chvíli šli a saně na zádech, jsem zničená jak hrom :grinning:
21. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.hracky365.cz/mad-odrazedlo-odstrovadlo-enduro-male/

marti, už jsem to tady psala petce, tohle je nejlepší odrážedlo, je několik velikostí, tak kup to nejmenší, je nejstabilnější . moje zkušenost i zkušenost mých kamarádek, ostatní fakt nejsou tak super, jako tohle klasické, normální. my máme doma 3 druhy a všechny děti co přijdou jezdí jen na tomhle.
21. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,nakukuju po dlouhé době,nějak nemám čas.
Dnes v noci hrůza,Adámek se vzbudil v 1:45 a plakal a seděl v poblinkané postýlce,tak všecko vymáchat a hned do pračky,samo se mi dělalo taky zle jak jsem to viděla.Tak ještě 3xkrát zvracel,tak znovu převlíct,přebalit a uklidit.Manžel šel spát s malým,já jsem nemohla usnout,tak jsem do pěti hodin žehlila.Teď ráno ok,vypil flašku mlíka,baštil pár piškotů a pije černý čaj,kterej plive ven.
21. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Ahoj holky tak ja už mam vše makoupeny dnes jsem byla kupovat malímu židličku a novou flašku a par hraček a 3000kč fuč no mazec a na učtě už nic moc nějak jsem se rosšoupla kor z hračkama :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, vy už budete mít malýho v židličce? Možná se ptám blbě, promiň... My už ji taky máme koupenou (takovou tu rostoucí), ale ještě jsme ji ani nesložili...
Ach jo, taky musím ještě koupit nějaký dárky, ale vůbec se mi nikam nechce...asi budeme muset zajet zítra dopoledne do tesca, jestli už teda bude tatínek doma.

Máme na cestě asi dalšího zuba...dneska se mi teda 4 x náramně po.... bylo to vždycky na vanu :grinning: :grinning:

Marti, doufám, že je Keysince i Klárince lépe a že budete na vánoce všichni zdraví.

Dari, malej flašku od aventu taky vůbec nechce...je zvyklej na Mam a tak s tou kulatou od aventu vůbec nevěděl co dělat. My už zkoušíme ten učící hrneček, ale to zatím taky nic moc...teda spíš nic než moc :grinning:
U Mikuláškové jsi asi nebyla co? Mně to toho 14. zrušila, prý je sestra nemocná. Takže zatím s atopákem nic...jdeme 28. tak ti pak dám vědět...ale to Brno určo až příští rok, ale chtěla bych tam rozhodně jet. Doufám, že se vám to spravuje...kdybys chtěla vyzkoušet ten konopný krém tak se ozvi. Já teďka začala používat místo indulony Atoderm od Biodermy...a jsem spokojená. Je to prý speciálně na atopický ekzém. Půllitr krému s pumpičkou stojí asi 550 kč.
21. pro 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karoli, koukám, že jste měli celkem divokou noc...snad už je to lepší. Teda ale žehlit v pět ráno....no fuuuuuj :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi jí koupili na vanoce a jak začne sedět sam tak ho tam teprve dame
21. pro 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,zatím je to dobrý,mám strach mu cokoliv dát,ale zatím v sobě všecko udržel a lítá tady jak utrženej z řetězu.Začal trochu pokuckávat a má rýmu,tak uvidíme co se z toho vyvrbí,jen doufám že odjedeme do Jeseníků jak máme v plánu.
No s tím žehlením,jsem se do tří hodin převalovala v posteli,tak jsem vstala a 2hoďky žehlila.Dnes jsem vyprala snad už 5praček,tak se opravdu nenudím,je pořád co dělat.
21. pro 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem jet nakoupit,přijel Marian domů a říkal ať raději nikam nejezdím,že je to jedna velká katastrofa,že auta u Kaufu parkují i venku mimo parkoviště :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Takže 23hodina to jistí a budu muset do Tesca.
21. pro 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo manža jel dopo do tesca na nákup a vrátil se že hruza...zacpaná olomoucká...tak říkal že pojede hned ráno kolem7 hodiny....ti lidi blázní.šílený....musíme udelat nákup,v pátek slavíme 2 roky Klárinčiny s jednou babi a dedou a hned 26 s dalšíma..takže náročný svátky :wink: :wink: :wink: ,

já si furt říkám proč malá tak smrdí a došlomy to....to je ta cibule kterou do ní cpu
21. pro 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
tak manža vyrazil do Tesca teďka, tak jsem zvědavá jestli bude do půlnoci doma :grinning:.
Holky co jste kupovaly za ty židličky? Já mám vybrané dvě, ale ta první je taková hoooodně moderní a stojí asi deset litrů, tak to mě doma asi neprojde :grinning:, tak druhá je dřevěná rostoucí, taky moc pěkná.
21. pro 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky když jsme u tech židliček,tak my mely dve..nejdřív od baby ono..modrá polohovací,od 4 mesícu možno použivat,pač v ní ležela jako v lehátku...ale pak v ní nechtela byt jak byla starší.Stála přes 2 tisice,naštestí jsem ji prodala a koupila jídelní židličku z Ikei,cena cca 500 kč....a vyhrála v testech Mladé fronty....nejbezpečnejší židlička....tak pak babo rad..

malá usla,tatka je na pivku tak jdu balit dárky konečně....zítra ješte neco pokopím a mužou být Vánoce...

Keysinka už chodí pekne,i papala...akorát musíme do Silvestra očenka pořád mazat a přijít na kontrolu...no už je to lepší ale ten první pohled...rvalo mi to srdce..jsem strašná mekkota.... :pensive:

tak já pádím balit...malá bude určo za chvíli vzhuru tak at neco udelám... :wink:
21. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!

Dáši tak přesně tohle odrážedlo jsme koupili Sárince, zdálo se mi stabilní ze všech nejvíc. Tak jsem ráda, že jsme vybrali dobře :wink: :wink:

Já byla dnes se Samikem od 12hod do čtyř hodin tak různě po městě a v Arkádě, ještě dokupovat dárky a docela se to ještě dalo, provoz nebyl až tak hrozný a těch lidí taky moc ne. Určitě k večeru to muselo být šílený.. :confused:

Taky ještě potřebujeme dokoupit jídlo, ale vidím to tak na půlnoc do Tesca. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marťo nejlepší je tu cibuli pokapat medem, skvěle to chutná a med je zdravější než cukr. Sáře to aspoň šmakovalo :grinning: :grinning:
21. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
přejeme brzské uzdravení všem marodkům i pejskovi :wink:

jídelní židličku jsme nekupovali jsme ,měli jsme po tatínkovi 30let starou.Moc jsme ji stejně nepoužívala takže tak.
odrážedlo máme takovou malou motorečku ze 4 kolama a Kája stejně nejvíc jezdí na odrážedle autíčku páč je tam úložný prostor pod sedadlem :grinning: :grinning:

A mám pro vás novinu Kájnka je 3 dny bez plínek,v sobotu ráno říká bobiš nočník tak jsme ji tam posadila s tím že z toho nic nebude a ona se vykakala.Pak už nechtěla plínku že prej chce kalhotky jak má Kristýnka.Tak jsme ji dala kalhotky a nepočůrala se ,ale chodíme na záchod na ten nočník nechce tak jsme ráda že to šlo nakonec tak hladce.Na spinkání teda máme plínku ale to už je pohůdka.....

Jo a jen tak ze srandy mám +/- 20 druhů jsem borec (peču pro tchyni,mamku ,babičku a pro kámoščinu babičku)

tak pa
21. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek