• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Ivi tak to jseš víc jak borec seš megaborec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já ted dodělala jěště kávový zrna a už NIC máme toho dopo.... ani nevím kdo to bude jest my na to moc nejsme snad jen holky ale těm jde jenom linecký :wink: :wink: ale aspon pro ten dobrý pocit že mám napečený :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak přesně tuhle motorku máme taky :slight_smile: dostala ji jěště Ela když měla rok a pořád drží a to na ní jezdí Anet taky už druhý rok :wink: takže je to asi kvalita a ta cena je taky super :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Tescu jsem byla nakupopovat tuším ve středu v noci - přijela jsem před půlnocí, nechala tam spoustu peněz, ale byla to paráda. Až na to, že jsem "ucpala" pokladnu.
Většinu dárků mám zabalenou, všechny už teda nakoupené. Postupně dodělávám nepečené cukroví a těším se. Už máme stromek a táta má mít ve středu volno. To bude paráda..... Se hrozně těším.
Jídelní židličku máme od Chicca, je to Polly. Jsem s ní strašně spokojená. Když jsem ji kupovala, nevěděla jsem. Ale je parádní, že je polohovací (takže tam může být maličké miminko nebo třeba i tříleté dítě) a hlavně - tác má okraje. Taky se mi líbily ty moderní dřevěné stolky, ale Elly tam má vyskládaný "krámek" a všechno by bez těch hran letělo na zem. Takže tak.
Paa
21. pro 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
mám šprajclý záda tak jsem dnes seděla doma:(((
ještě než s emi to stalo jsem fotila děti mrkněte :slight_smile: :wink:
22. pro 2009 v 00:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahhoj holky!
Tak ppočasí nám mo tak jsem se těšila že budou bílé vánoce.No co už sníh malá viděla, na bobech taky byla.Cukroví je dopečeno, uzené máme taky, stromeček na dvoře tak už to může začít. Moc se malé ale mamé prarodiče přes vánoce v nemocnici tak to mi je moooc líto.
Marti myslím na tebe jak se máte to co popisuješ nic moc.Snad bude po novem roce dobře.
Dnes jsme vstávaly v 7 tak jsem zvědavá jak bude spát už ji dávám jen jednou, protože si posunula ranní vstávání.Uvidim jak bude unavená.Dnes jdeme s dětima do solné tak snad bude nelli vyspana a nebuidee protivka.
Fotky máte moc pěkné i Jonuška i ostatní.Všechno čtu jen jaksi neodepisuju protože se pořád cosi děje.A večer si říkám napíšu ale jak si dám deku tak jsem do pul hodiny tuhá a o půloci psát se mi už nechce.
22. pro 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
tak my máme dřevěnou židličku podobnou téhle: http://www.kocarky.as/inzerat/3569-detska-zidlicka-anezka-i
Líbí se mi, že jde rozdělat na ten stoleček a židličku zvlášť, Jajda si tam může malovat apod.
Peti to mě mrzí, že máte prarodiče v nemocnici :frowning2: , tak ať je jim brzo lépe.
Jéje Romi bloklý záda, au au - trpím s tebou, ťuk ťuk, jsem ráda, že u mě dobrý teď. Tak doufám, že u tebe to také rychle povolí.
My jeli na nákup včera do Olmíka do Tesca, bo manža chtěl ještě do OBI. No a tam masakr, lidi se rvali o ty kosmetické balíčky s 50% slevou. Jak jsme jeli domů, tak ucpaný parkoviště, pak ucpanej Prostějov...hrůza. Příště taky pojedu v noci.
Ivi ještě jednou smekám nad cukrovím.
22. pro 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy a super s plínkama. To je paráda. Já se těším,a ž to Jarýs taky konečně pochopí :sweat_smile:
22. pro 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

tak dnes malá mela opet suchou plínku,čurala v noci ve 12 jak se vzbudila a pak se vzbudila ve 4 na přesnidávku a vyčurala se taky....pak se opet po tom rozkašlala ale naštestí neublinkla....Tak pak usla a spala s tátou do 8:15 hodin. :wink: ,tak ted snidáme...Pak ji zavezeme s tátou k babi a vyřídíme do potřebujeme... :wink:

fotečky krásnýý holky...
mám novou pračku....ježíšek přijel dříve....tak už peru... :grinning:
22. pro 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajoj Marti,
ty jo to je super. Je to šikulka. Já chci taky.. :sweat_smile:
22. pro 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já musím objednat tu myčku, jenže mezi svátky tu nebudem, tak budu muset asi až v lednu a bojím, že ji vyprodaj :frowning2:
22. pro 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky , tak to máme dneska srázek v tescu o půlnoci :grinning: :grinning: :grinning:
taky se chystám v pozdějších hodinách , jen dokoupit potraviny, neboť včera jsme byli v tescu v Ol a jak píše Olinka, děs.....kolona už od sjezdu z dálnice :angry: :angry: :angry:

marti tak ať už je Klárinka dobrá, dej pusenku za nás
já bych tak nejraději si udělala štědrý večer a pak hurá na hory, tak snad příště :wink: :wink:
dárečky mám taky zabalené, cukroví napečené,stromeček na balkoně,kapr už je taky , ještě dopírám nějakou pračku, večer jdu k holičce a Vánoce můžou začít, jen nám ten sníh asi zmizí :frowning2: :frowning2:

ivi ty jsi fakt jednička s tím pečením :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tak se zatím mějte, dadli co ty, psala jsem ti 2sms a žádná odpověď, nestíháš, nějaké info o nedělním večírku???? :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte:slight_smile:
Ivi ty jsi ďábel :grinning: šikovnej
tak a malá má zánět oušek..na atb to prý není ale máme kapat odsávat rýmu..no ještě jsme to zastihli včas...
ted budem baštit...
22. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
to je na prd s těma nemocema takhle před Vánocema, tak přejem ať je všem marodům brzo OK!
Nám omarodilo auto, taky jak na potvoru, a to máme jet na druhý svátek do Ostravy k rodičům.... :unamused:.
Dneska budu dělat svůj první bramborový salát, vždycky jsme dostávali, tak jsem zvědavá co z toho vyleze :grinning:.
Ceho kam do té jeskyně chodíte? Já už taky uvažovala že s Vikulí vyrazím, ale nevím jestli na to není ještě moc malá.
Sraz v Tescu o půlnoci je dobrej nápad :grinning:!
22. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: jo ty záda..no mám to nad prdelou..vpravo..uplně cítím to místo...fuj.je to lepší jak včera ale při chuzy a při ohnutí ještě nadávám..
22. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak měla jsem naplánované na dnešek taky tesco, ale když jsem si včera přečetla jak to všude vypadá, tak jsem se rozhodla tady pro pasáž penny a big billu...nakoupila jsem všechno co jsem potřebovala, dokoupila dárky, pohodička...a nikde jsem se nemusela mačkat.

Tobi, židličku máme tuto: http://www.ajuty.cz/shop/jitro-detska-rostouci-zidle-prirod2400kc.detail.1360.html
ale ještě jsme ji nezkoušeli, takže nemůžu říct reference...
Jo a salát dělám letos taky poprvé...vždycky jsme dostávali, přesně jak píšeš...tak ať se povede :wink: :slight_smile:

Právě mám rozdělanej likér bayleis (nevím jestli to píšu dobře :sweat_smile:) tak jsem zvědavá jakej bude...zatím paa, malej už tady trošku mrčí...
22. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, právě jsem dobalila všechny vánoční dárky a jsem zase o něco klidnější. Poslední dárky jsem dokoupila dnes dopoledne ve městě, a lídí tam bylo dost.

Zítra dopoledne musím vyrazit ná nákup potravin, vidím to na Interspar. Doufám, že to ráno nebude tak hrozné a jestli jo tak se na to vykašlu a nakoupím naproti u vietnamců :slight_smile: No co, na štědrý den jsme u našich, 25.jdem k tchánovcům a 26. jdeme na tradiční procházku, takže to bude lepeňák :grinning:

V židličkách pro malou mám chaos. Asi ji koupíme takovou tu klasikou dřevěnou, ale ta co má Zuzka se mi taky líbí. Ještě máme trochu času tak uvidím co nakonec vybereme.

Romčo - záda to je s.... Já jsem trpěla jen jednou a to když jsem si je "nachladila", hrozná bolest. Snad to brzo přejde.

20 druhů cukroví? Ty jsi blázen :grinning: :grinning: Příští rok napeč i pro nás :wink:
22. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já mám den blbec...odřela jsem si ruku a narazila,pak zase nohu mám to pěkně nateklý..chodím jak lazar... :grinning:
to ty vánoce začínají
malá spinká od 9 a zatím klid.nečekala jsme že tak brzy usne.
snad ty kapičky zabírají..
já bylím zítra :wink:
22. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Byli jsme v tescu a Intersparu kolem 21h a lidí jako by tam dávali něco zadarmo............. tak to co jsem chtěla to mám koupené, zítra jen proběhnu město a bude.

Jonuš v yna ty ouška trpíte že.............
22. pro 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivy no už je má podruhé:(
22. pro 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

nešel nám net, tak jsem tu dlouho nebyla, už se mi stýskalo. Co přípravy, jsou v plném proudu?

Jonusko, byla jsem na té mlýnské a ještě jsi mi tu knížku tam nedala, nebo ji někam zašili?

Holky, byla jsem dnes ráno jen u nás v sámošce a horor, a to jsem se chystala do sparu.Ještě že jsem tam nešla :frowning2: :cry:

Taky se tak těšíte na zítra? Já vánoce miluju, hlavně tu atmosféru a pohádky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem vám přeji KRÁSNÉ VÁNOCE A HODNĚ DÁRKŮ.
23. pro 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Byla jsem na městě dokoupit maličkosti a lidí teda davy.........
Po obědě jedeme domů a vrhnu se na úklid a pohodičku večer z tátou upečeme štolu a hotovo.

Kdybych se k PC nedostala tak všem šťastné a veselé hlavně zdraví a pohodu v novém roce.
23. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky uklízím ještě peču vánočku a dělám br salát.
Taky se těším moc na vánoce hlavně kvůli malé, ale jinak smutno je mi moc.Krom prarodičů v nemocnici nám dnes ráno umřela teta, tak mi není moc do smíchu.Tak moc jsem si přála aby aspon na vánoce byla mezi námi....

VŚEM PŔEJI ŚTASTNÉ A VESELE VANOCE AŤ DĚTEM OČKA ZAŘI a vy máte tak usměv na tváři.
23. pro 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem přeji krasné prožití vánoc hlaně hodně štěstí a zdraví a spoustu dárku
23. pro 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
my byli, jak jinak, taky dopo ve městě, ale jen pro pár blbin, teda naštěstí, bo to tam bylo fakt šílené. Do toho mrholilo....mohl ten sníh vydržet alespoň do zítřka, že jo.
My máme takový malý Štědrý večer už dneska, dorazí ségra s přítelem na véču, tak si dáme štiku a salát a nějaký dárky, děláme to tak každý rok.
Ceho upřímnou soustrast. S těma nemocema to je na prd, mě psala máti, že jí taky není nějak dobře, že musela i na pohotovost, tak snad to bude v pohodě a budem mít klidné Vánoce.
Jinak přeju všem hlavně klidné a pohodové Vánoce :slight_smile: .
23. pro 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
čeho....upřímnou soustrast :frowning2:

PŘEJI VÁM VŠEM KRÁSNÉ A VESELÉ VÁNOCE..HL.TEDA ZDRAAVÍČKO...DÁRKU A ŠTĚSTÍ V ŽIVOTĚ....
23. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti to mě moc mrzí s tetou, upřímnou soustrast. Drž se.
23. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dodělala bramborový salát, kluci usínaj, tatínek určo vytuhnul dřív než malej :slight_smile:, tak jdu poklidit v kuchyni.

Užijte si Štědrý den i svátky. :wink:
23. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti - to je mi moc líto, drž se!

Taky vám všem přeju za celou naši minirodinku - krásné a klidné prožití nejen zítřejšího dne, ale i celého zbytku roku.
23. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja dodělávám salat a že nazdobíme stromeček až dáme hříbečky na stromeček tak nesvítí tak že akce tesco tata sedl do auta a jel.Bože to jsou vánoce snad to nějak přežijeme ještě v po to je pohřeb a snad do nového roku vyjdeme líp.
Děkuji vám všem....
23. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek