• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Peti upřímnou soustrast :frowning2:

Jinak všem přeji krásné a pohodové Vánoce
23. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Ceho upřímnou soustrast je mi do breku právě jsem dozdobila stromeček dobalila dárky a jsem nějaká dojatá....... a teď si přečtu že vy máte takový smutek ach jo . :pensive:

Táta šel na pivko a já přemýšlím co ty naše milunky zítra řeknou na stromeček a pak večer na dárky ještě že ty děti máme vždyť to všechno chystáme hlavně pro ně a ty očička rozzářený to je pohled co....... :confused: nic hezčího snad není....
A hlásím že zuzík je marod dneska jsme ji viděla u billi a říkal že je nějaká nemocná.....
A Evik tak tu jsme taky viděla a ta se zdá být v poho .....zplkli jsme.......tátu poslala vyvenčit malího a šla utrácet......... :grinning:
23. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVY ty máš přehled kurna :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tady se snad chrápe bo co já jsem z toho zítřka tak nervozní že asi neusnu co tomu stromečku Kájainka řekne.Jo a jsme bez plínky přes den, ale zase už 4 dny v poledne nespíme a jsme protivní jak něco..........tak doufám že mi začne zase spávat přes poledne nebo už nic neudělám .Byla jsme zvyklá že když spala tak jsme si podělala co bylo porřeba a teď nevím nevím....
23. pro 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, všechny jste šikulky. Taky máme nazdobený stromeček, právě jsem dobalila dárky a koukáme na telku. Každý u toho teda "klepeme do počítače", ale spát se nám nechce. Taky se hrozně těším - na to, jak bude Ellinka reagovat :slight_smile:
Sněhu škoda, mohl vydržet. Snad bude aspoň na horách. Pokud jo, vyrazíme za sněhem tam....
Na zítřek i svátky se moc těším - na lidičky, se kterýma se máme potkat.
Dopo jsme byli s tátou na městě, já tam "vlítla" ještě i po obědě a bylo do v poho. Na poslední chvilku jsme ještě dokupovali poslední drobné dárky, ale můžu prohlásit, že letos mám většinu dárků přes net nebo přímo z obchodů na náměstí. Obchodní centra v této době nesnáším. Jak to tak čtu, tak si můžu pogratulovat, že jsem na nákupu potravin byla v Tescu minulý týden. Teď je to tam asi i v noci na zabití.
Romi, ať máš záda brzo v pořádku a Johanku ať už ouška netrápí.
Jo, to vám ještě holky musím říct. Byly jsme na očkování Priorix Tetra. Paní primářka nás varovala, že reakce na toto očkování jsou snad nejhorší a Elly to "přežila" úúúúplně v pohodě. Ani zvýšená teplotka. Jsem za to moc ráda.
Zítra se asi na počál nedostanu, takže vám všem přeju krásný štědrý den, vánoční svátky i celý příští rok. papa
23. pro 2009 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..

reakce na očkování Priorixem nejsou hned ale myslím až od 6-9 dne.... :wink: ,alepřeju Elynce at žádný nemá..mymely všecky :sweat_smile:

Ted jsme vstávaly před 8...a za chvíli začneme s Klárinkou zdobit stromeček a po obede pojdeme k našim zavést dárečky at jsme pak odpo doma,navait atd..už se těším jak bude rozbalovat.... :grinning:

Včera jsme byly celý den na chalupe a sníh taky žádnej..zavezli jsme dárečky...

Petko držte se....to umrtí kolem Vánoc je snad nejhorší... :frowning2: :unamused:

Jinak chci popřát všem krásné prožití vánočních svátku a co nejlepší vykorčení do Nového roku :wink:
24. pro 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tak přece jen musím ještě nakouknout, protože chci popřát:

Adámkovi od Verdíka k svátečku, ať si užije nejen dnešní den a hlavně ať se mu vyhýbají bacily a rodiče ho nezlobí :slight_smile:

Adámkovi od Normy také vše nejlepší k svátečku, hodně dárečků pod stromečkem a zdraví.

Evikovi také vše nejlepší k svátečku, hlavně zdraví a pohodu.

Tobi je myslím taky Eva...doufám, že se nepletu :sweat_smile: Takže také vše nejlepší k svátku, pohodu, zdravíčko, ať se vám krásně bydlí.

Ty jo, tak snad jsem na nikoho nezapomněla.
24. pro 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk :wink:

Jak píše Marťa, reakce na Priorix jsou kolem týdne, naštěstí Sárinka neměla vůbec žádný, tak jsem ráda :slight_smile:

My strojili stromeček včera v noci, Sárinka se ráno vzbudila a když ho viděla, tak pořád opakovala jééé, jééé, jéé a potom tu svoji hatmatilku, které nikdo nerozumí, vydržela tak dlooouho, pořád koukala a vlastně ještě teď se dívá a už zkouší prstíčkem ťukat do ozdob... jsem zvědavá, jak dlouho stromeček vydrží :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Všem kdo má svátek a narozeniny přejeme všechno nejlepší, hodně zdravíčka, štěstíčka a od Sárinky velikou uslintanou pusinku :wink:

A všem přejeme krásný Štědrý večer, pod stromečkem dárečky které si přejete, ať se Vám vyplní všechna přání a ať jste všichni šťastní a spokojení.
24. pro 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
EVIKU VŠE NEJ NEJ NEJ K DNEŠNÍMU SVÁTEČKU :slight_smile: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
24. pro 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti - upřimnou soustrast. :frowning2:

Všem Adámkům a Evičkám všechno nejlepší.

Vám všem krásné a pohodové Vánoce a do Nového roku hodně lásky, štěstí, zdraví a spokojenosti.
24. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stromeček je nazdobený a Eduš je to úplně jedno :grinning: :grinning:
Ale normálka se kouká na pohádky. Já jsem z toho úplně mimo, leží v lehačce, ve svém vánočním oblečku, a čučí na Čert ví proč. No je toto normální?
Ona bude televizní maniak po mamince :grinning:

Všem Evičkám a Adámkům vše nej. A všem ostatním ještě jednou přeju klidný a opravdů sváteční večer.
24. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujeme za přáníčka pro Adámka , také přejeme Adámkovi od normy a Evičkám

já zdobila stromeček včera večer až Adámek usnul a dobalila poslední dva dárečky :slight_smile:
ráno se Adámek vzbudil a říká, že už tu byl ježíšek se stromečkem , dotáhl si ke stromečku křesílko , sedl a koukal, ty jejich rozzářené očička jsou taaaaak krásná :grinning: :grinning: a až bude tma tak přinese dárečky pořád opakoval :grinning: :grinning: :grinning:

takže všechny naše děťátka už čekají netrpělivě na to zacinkání :grinning: :grinning: :grinning:

holky přejeme všem krásný štědrý večer, prožijte kouzelné vánoce plné splněných přání a snů,hodně zdravíčka, lásky a radosti Ilona s rodinou
24. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obyčejným přáním chci se ptát, jestli křídla andělů uslyší ti malí, kteří z oken nejvíc vyhlíží..........Kam se vytratily tradice a proč staří v domovech smutní?Proč nevážíme si zdraví a děti své odkládáme jak použitý papír? Je Vám taky občas smutno? Proto přeju těm malým a opuštěným, co pro mámu pláčí, proto přeju těm starým, kteří z oken domovů vyhlíží, často marně své nejbližší a také těm nemocným a všem ostatním se skrytou bolestí v srdíčku-tiše, tichounce zapalte svíčku, smutek pomalu odplouvá. Jsou lidé, kteří na vás myslí....slyšíte?To andělé mávají křídly a je slyšet jejich hlas.....dary zdraví a štěstí nesou v náruči......

Zapálila jsem svíčečky, četla jsem tohle přání a tekly mi slzičky....
24. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak u nás už taky finišujeme. Včera jsme koupili stromeček, dneska ráno ho nazdobili. A jak píše Edit, malýmu to bylo taky samozřejmě jedno. Tak snad příští rok si to víc užije. Za chvíli se vrhnu na obalování tresky, salát je ze včerejška a musím teda říct, že se mi na poprvé náramně povedl. Ještě máme uzeného lososa...tak se na večeři hrozně těším.

Také přeji všem Adámkům a Evičkám vše nej nej k svátku a hlavně vám všem krásné prožití Štědrého včera a celých svátků.
24. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adámkům a Evičkám vše nej
24. pro 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj babulky.....já nemám říkanku žádnou..tak jen popřeji trošku opožděně krásný vánoce...a trošku vám závidím..mám dnes maličkou deptičku no.)
bude líp...
děti si to dnes užili...paráda.....:slight_smile:
Evy taky hodně moc a moc zdravíčka a lásky... :wink:
25. pro 2009 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo - neboj zase bude líp!!! Teď máš prostě jen blbý obdobý a k tomu ty svátky kdy to na člověka všechno padá. Máš 3 krásný a zdravý děti, za to by spousta žen dala všechno zlato světa.

Já jsem byla letos asi super hodná, protože jsem dostala to co jsem chtěla a ještě něco navíc :slight_smile: Nejlepší dárek byl jeden z dárků od manžela - flasch disk ve šperku. Dal mi ho proto, abych prý fotečky Editky měla pořád u sebe a mohla je všem ukazovat :wink:

Jinak večere u našich se povedla jen Editka nám k tomu dělal hlučnou kulisu :grinning: A nová pohádka byla taky pěkná (láska rohatá), ale na hrátky s čertem nebo byl jednou jeden král to teda nemělo :wink:
25. pro 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky to byli ty nej vanoce co jsem zažila malej se pořad řechtal a včera se začal převalovat z břicha na zada a na opak už i večer v postylce takže mazec papa
25. pro 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný sváteční pátek..... :wink:

tak máme ježíška za sebou....dárečku a dárečku...všude samá hračka...malé se vše líbí :wink:

Mám nadelány jednohubky a chlebíčky...bobeček spinká a jak se vzbudí dorazí babi,deda,teta strejda z Petové rodiny a budeme slavit dnešní Klárinčiny narozeniny..hrozne to uteklo...už 2 roky....A Klárinka jako kdyby to tušila,tak asi nemohla dospat a vstávala už po 6 hodine... :grinning: :grinning:

V noci se vzbudí a huláká kakat...tak musíme na nočník a plinečka opet suchá.... :wink: Jdu se nachystat..at se nekazím pak fotky....zítra nás to čeká s moji rodinou..... :wink:
25. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
nebyla jsem tady , takže opožděně.............krásné vánoční svátky. dětičky byly všechny určitě nadšené. Martinek zářil. jsme u našich, vždy na štědrý den, i sestra s rodinou, tak je nás u vánoční tabule dvanáct, jako měsíčků :grinning:
martinek rozdával dárky, to bylo super. dostal moc dárečků. já dostala kolo, to jsem nečekala, bylo to překvapení a taky kávovar dolce gusto, takže zvu na kávičku :grinning:

všem oslavencům dodatečně vše nej nej.

a všem co máte nějaké trápení, depky, tak hodně síly do nového roku, a bude určitě lepší, sťastnější.
25. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji Klárince vše nejlepší hlavně zdravicko a štěstíčko a pořadně to oslavte :grinning: :slight_smile: :wink:
25. pro 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

juu Dadli teda ty jsi byla hodná. :wink:

Já nakonec taky dostala nějaké ty dárečky. :slight_smile:

Jajdu nejvíc zajímal stromeček, včera na něj ozdoby přidával (mašle z dárků), dnes už bohužel ubíral ozdoby, jedna už je k.o. :sweat_smile: Dárky jsme mu museli rozbalovat, nehodlal se namáhat :grinning: , ale pak už juchal a nechtěl jít vůbec spát. Šel až v deset, pr pořád zdrhal z ložnice a chodil si pro hračky :grinning: Tak jsme ho výjimečně nechali.

Marti parádně si užijte oslavu, doufám, že smska dorazila. :wink:

Edi ten flash disk ve šperku zní super ty jo.

Romi a Editka má pravdu, nesmutni, máš nádherné zdravé děti a co je víc... CHlapík se taky najde, ale chce to nějakého pořádného a na toho se vyplatí chvíli počkat.
25. pro 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli čekááám
malá dostala ten kobereček hrací piano..to se jí moc líbí pořád se na něm válí..i kluci.a taky pejska ses rdíčkem od fisher price..ten ji bere taky hodně.
ted mi zrovna vytahala šaty ze skříně a nasazocvala si je jde vidět že je to baba :grinning:
ráno chodila s Honzíkovýma trenkama na hlavě...to byl model :grinning: :grinning:
25. pro 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jája včera chodil s manžovo černýma trenkama na hlavě, vypadal jak Jeptiška, hodím pak foto
25. pro 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska dorazil bratránek s tetou a dědou...malá dostala kočárek holky já bulííííííííííííím :slight_smile:
25. pro 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jsme od rána po návštěvách tak jsem nestihla napsat přání tak že Klárince vše nejlepší k dnešním narozeninám až bude odnávštěvováno tak přijdeme popřát osobně.
Malá má největší radost z houpacího koníka a taky z ,,po,, teletubies je to sranda.Zítra další návštěva v neděli zase rodina k nám.
Já dostala lístky na muzikál těším těším jako hrom :slight_smile:
25. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dekujeme za přáníčka...to je dárku a dárku....Klárinka spokojená jak muže rozbalovat,nikdo ji nesmí pomáhat....řekne ..nee to je Klárinky..sama a trhá....je to sranda :grinning: :grinning: ...Je tak rozdivočená,je jak z divokých vajec...ješte ted nespí..furt žvaní,noc opet nic moc...uvidíme dnes....
Zítra oslava na novo...ted jsem přežrana...

Pak se Peti domluvíme,psala Oli s Jarouškem taky přijedou popřát tak se domluvíme společne a vememe to jedním vrzem,deti so pohrají atd....

Já dostala sexy prádýlko+ k tomu dáreček(ale to tady nebudu rozebírat) :grinning: :grinning: :grinning: ,jdu se podivat na toho divocha.... :grinning:
25. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárinko všechno nejlepší, to je dárečků co, ani se ti nechce jít spát, jak píše maminka, mně by se taky nechtělo :grinning: :grinning: :grinning: tolik nových hraček, zítra tě čeká další oslava, tak už hajdy do postýlky a pěkně spinkat, Adámek ti posílá velikááááánskou pusenku, já se taky připojuji a až se potkáme předá ti ji sám :grinning: :grinning:

taky jsme před chvílí dorazili od našich, ti malí roznášeli dárečky , byla to sranda a Adámek taky před chvílí teprve zalehl :wink:
zítra nás čeká další návštěva, jedeme k rodičům od toma a tak hurá směr opava, tobi budeme kousek od sebe :slight_smile: :slight_smile:

jonusko, debka přejde a i když chlap chybí, s tím souhlasím, doma máš krásné tři zdravé děti a ten princ určitě najde cestu k tobě :wink: :wink:
marti tak sexy prádélko, tak to bude brzy nějaký klouček na cestě a ten dáreček :grinning: :grinning: :grinning: to je nám ženským všem jasné, co to asi je :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
hezký sváteční večer
25. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Klárinko vše nejlepčí malé..hlavně zdravíčko a spoustu dárečku:slight_smile:
25. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
taky jsem neměla už moc času tak všem opožděně krásný svátky :grinning:
doufám že je přežijeme všichni ve zdraví a nebudeme se moc přejídat :wink: :wink:
Klarce vše nej nej k narozeninám :slight_smile: a Vojtovi od Denouška taky :slight_smile:
25. pro 2009 ve 23:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek