• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
kalean to jahodový linecký...mnaaaaaaaaaam :wink:
25. pro 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kuknite....muj vytvor na dnešek pro KLárinku :wink: a v albu je i druhý dort co dostala včera... :wink:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3641713&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
26. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ten tvůj dort je nádhernej!!! Ten obrázek je z jedlého papíru? Kde jsi ho koupila?
26. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé dekuji...je to jabličkovo piškotovej dort,jednoduchej,dietní...i pro deti...a na tom je jedlej papír..z internetu objednán...v loni měla medvídek pu jedlý papír...a Klárka z kočenky byla unešená :grinning:
26. pro 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dnes jsme byli na orl..malá má atb.včera dostala teploty tak jsme ujížděli...:((((
doted plakala.ted usnula..snad bude klidná noc:(já se už zblázním...má oboustraný zánět zas.. :frowning2:
26. pro 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško tak se držte...chuderka na to trpí..brouček malinkej....vím jak jije...pač já jako díte mela zánet co 3 mesíce,píchaly mi uši,pak jsem přestala slyšet a operovali me obě uši a naštestí slyším.Ale nesmím se už nikdy potápet atd....

My máme noci pořád taky nic moc...tou nemocí se vše zkazilo....nejradši by spala s náma a když spí snáma tak spí celou noc bez probuzení a včera řvala a chtela k nám o půl 11,pak usla.pak ve 12 tak jsem ji půl hodiny chovala v pokojíčku,nedala jsem ji k nám a pak se vzbudila ve 3,tak jsem si ji vzala k sobe a spala do půl 8....
Přestehovali jsme ji postel ke druhé zdi at se nebudí...už nevím co na ni...snad prášky na spaní :grinning: :grinning: :grinning: .Táta jde zítra už do práce,tak jsem zvedavá kolik toho chudáček naspí do tech 3:45 jak vstává.pač s jejím řevem....hruza..

Dnes jedem na chalupu...vůbec se mi nechce...ale tata zavelel....chce si cosi čuchtat v garáži :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. pro 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jako bych ten dort nekdy viděla :grinning: Je moc pěknej
27. pro 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsi mela takovej? tak stejnej oplatek že....v jednoduchosti je krása...

no nic..jdu se oblíct,mám pobaleno a jedeme....pa pa holky :wink:
27. pro 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky a "miminka"

Verdíku až teď si čtu Tvoje přání a bulím jak malá... uf.. ale je krásný :wink:

Jonuško vydrž, vše bude ok, malá se uzdraví a uvidíš, že až to budeš nejmíň čekat, tak potkáš toho pravého :slight_smile:

Já už mám 2kg navrch, ale neřeším to, po svátkách to půjde hned dolů, s tím teď problém nemám :wink: :wink:
Přítel se vážil a honem si hned nechal ode mě naordinovat "přípravky na hubnutí" pže má strach, že se neunese :grinning: :grinning:

Co plánujete na Silvestra? My vyrážíme opět na hory, ale jen na ty 3dny kolem Silvestra, takže jen na "chlastačku" s partou :wink:
27. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. pro 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte my jsme byli dneska na ušním..ouška se zdají být lepší ale do soboty berem atb...,jinak je hodně zahleněná.noc nebudu popisovat hruza... :unamused:
takže zítra klušem k obvodnímu dr.
i s Tomáškem..myslím že neštovice to nakonec nebyli..protože to nechytli zbytek..a taky včera se osypal uplně stejně znova....tak to bude asi něco jinýho :confounded:
28. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuško jo jo i KLárka byla zahlenená....tak snad nikdy nebyla...semtam zakašle ale už je to dobrý...spaní opet nic moc...fakt zbytenčý komentovat :wink:
S tema detičkama je fakt práce....třeba to bude u tomáška nejaká alergie...

My ted doobedvali a za chvíli pujde chrupkat max.na hodku tak já se taky natáhnu a pak pujdeme zase aspon na chvíli na procházku...dopo jsme byly hodku,bylo fajn jak svítilo sluníčko..ted to vypadá spíš že bude pršet nebo snežit...

Petr volal že toho mají moc tak budu ráda když bude do 6 doma... :fearful:

Jinak to tu vázne,ale není se čemu divit...všichni mají chlapi asi doma tak jsou po návštevách atd....
28. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jonusko, mladá taky trpěla na ouška a spravilo se jí to až ve třech letech, pak ,jak když utne nebyla nemocná, ono jak má Johanka asi rýmu a neumějí se vysmrkat, tak je to jen kousek cesty do oušek a je problém na světě, takže jsem si taky užila s ouškama a přesně jak píše marťa , vím jaké je to trápení :frowning2: :frowning2:
tak ať ty atb brzy zaberou a hlavně jí to nebolí, dej ji pusenku za nás

marti, takže vidím táta u vás v plném pracovním nasazení a ještě přifrčí taaaak pozdě, ach jo
náš taťka jel do práce taky, ale říkal tak max 2-3hodinky a dorazí, tak uvidíme :slight_smile: ráno byli s Adámkem na městě na procházce , venku je to tak na déšť či sníh, takový nijaký

renci, tak si to tam užijte na těch horách, i když jen tři dny , ale prima vzduch, fajn lidi a dobrá nálada dělají super dny, tak krásné zakončení letošního roku a moooc se neopijte, doufám, že po novém roce se brzy sejdeme

malý spinká, tak já se jdu taky natáhnout na chvilku, zatím pa :slight_smile:
28. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško, Ty máš tolik trápení i o Vánocích?! Přeju, ať je to brzo za váma a nikoho z vás nic nebolí.
My to máme opačně - táta je doma a Elly se mnou v práci :wink: . Dnes jsem musela...
Na hory jsme plánovali vyjet si na pár dní zalyžovat, ale všude hlásí víc lidí než sněhu. Tak pokud bude sníh, vyrazíme třeba o víkendu.
Reni, Silvestr s partou bude určitě príma, jak píše Verdík - nejde ani o to kde jsi, ale hlavně s kým jsi :slight_smile: Užijte si to a oslavte to za nás všechny, co budem s dětma čumákovat doma :unamused:
Odpo vyrazíme někam na procházku nebo návštěvu, se těším. paa holky
28. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my máme "konečně" všechny návštěvy za sebou :slight_smile:. Byli jsme celý víkend v Ostravě (kousek od Verdika :slight_smile: ), ale ani tam po sněhu ani památky, jen dneska ráno trošku sněžilo. Do Ovy je už konečně dálnice, tak jsme tam byli za hoďku, no prostě parádička :slight_smile:. Na Silvestra taky pořád přemýšlíme co podniknout, samo že hory by byly to NEJ, ale letos to neklapne, jedem na týden do Beskyd až druhý týden v lednu. Takže budem asi nejspíš taky čumákovat doma, popíjet a třebas hrát i nějaký hry, Osadníci a spol. to možu :grinning:.
28. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
taky budeme na silvestra doma, rozhodila jsem mezi osamělými známými at se staví půjdou-li kolem, tak uvidíme, ale asi nic. a já bych tak chtěla někoho pohostit. Jinak silvestra úplně nesnáším, takže jsem nejraději když jsme doma :wink:

tobi, musí ten sníh napadnout , má na to 14dní tak at pohne at máme na čem lyžovat, se uvidíme v Karlovicích , že?? manža byl rád za dárek ,za ten romantický víkend, jen nechápal že automaticky s ním pojedu já, myslel si že si může vzít jinou :grinning: naivní, že??? ale já se nedám, nacpu se mu tam :grinning:

martinek u štědroveč.večeře snědl plný talíř rybí polívky a kousek kapra a brambory. hrozně mu kapr chutnal, ale já se bála aby tam neměl kost, pitvala jsem to úplně šíleně.

Klárince dodatečně vše nej nej k narozkám. už 2 roky, toto letí

Jonusko, vůbec si nedovedu představit být na vánoce sama, zažila jsem to jednou a bylo to fakt hrozný, měla jsem depku a probulela jsem to. a ještě nemocný děti, do prd.... se to vždy pos... najednou, že??
do novýho roku ti přeju super chlapa ,zdravý a štastný děti. jak tady někdo psal, on přijde až to nebudeš čekat, tak jak u mě. dokud jsem hledala, hrotila to, tak nic, to tak je, tak se na to vykašly , pust ho z hlavy, však on si tě najde sám.

byla jsem ted na zumbě, hrůza, málem jsem tam vypustila duši, ale musím fakt už začít něco dělat. papa
28. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky, samo, přejem dvouleté slečně Klárce vše NEJ :slight_smile:.
Dáši, tak manža je teda hustej, dostat takovej dárek a ještě chtít vzít jinou ženskou :grinning:, myslím že u nás by to bylo stejné...jo jo, chlapi :grinning:.
Už mám taky předsevzetí do Novýho roku, začít zase pořádně cvičit, bo po těch svátkách to je fakt děs, furt se někde uždibává....z cukroví už je mě zle, ale je to jako mor...no děs :angry: .
28. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi, co děláš zítra ?? že by jsme dopo zašly na kávičku s miminkama. já mám manžu dopo v práci. a tvůj je doma??
28. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Dáši a Evi, vy jdete zítra na "rande"? Tak to si pěkně užijte :wink: .
My zítra razíme s tátou do Zlína vyměnit stříšku na kočárku, bo nám v mrazu rozpraskala slída. Pokud bude dobré počasí, asi se stavíme v ZOO na zvířátka a na návštěvě u známých v Kroměříži.
Marti, já si až teď uvědomuju, že jsem vaší slečně nepopřála k narozeninám, takže dodatečně vše NEJNEJNEJ!!!!
Dnes je to poprvé, co necháváme Elly spinkat bez dudlíku. Jsem zvědavá, jak proběhne noc. Usnout nechtěla, opička naše malá :frowning2:
Vy někdo vyrážíte do Beskyd v polovině ledna? Protože je teď všude málo sněhu a hodně lidí, rozhodli jsme se nejet teď, ale až ve druhé polovině ledna. Máme vybraný hotel ve Velkých Karlovicích. Tak pokud bude sníh a táta si bude moct vzít volno, snad vyrazíme.
Dáši, s těma poukazama je to asi všude stejný. T. dostal poukaz k vám do Slenderu a tvářil se hrozně překvapeně, když jsem se zmínila, že bych mohla s ním.
28. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodinko, my jedeme do velkých karlovic na ten romant.víkend 14-16 leden, čtvrtek - sobota. a evi psala že tam budou ten celý týden tak se uvidíme, já věřím a vím že do té doby napadne :wink:
28. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši,
my dáváme zítra auto do servisu a pak musíme do realitky, takže to zítra neklapne. Ve středu jdem na očkování, takže bych to viděla až na ten první týden v roce, třebas se k nám na to rande někdo i přidá :slight_smile:.
Já věřím, že sníh určo bude, alespoň trochu, ať se můžem s Dášou potkat na svahu :grinning: .
Bodinko, už bydlíme naproti, tak až někdy půjdeš kolem tak zazvoň a provedeš mě po Krasicích :slight_smile:.
28. pro 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidím, že příští mini srazík bude v Karlovicích. Jestli bude sníh a Editce přejde rýma tak tam budeme o tom víkendu taky (jen v sobotu) :slight_smile: Na spaní někde jinde si s ní ještě netroufám, ale na lyže už se těším moc. Ségra s tatkou jsou dnes v Hlubočkách, jsem zvědavá s čim se vrátí. Já tam nikdy nebyla a ta vůbec netuším jak to tam vlastně vypadá.

Na Silvestra budeme doma, snad prvně za celých 10let co jsme s manželm spolu, ale stejně jako Dáška, jsem to řekla několika přátelům a tam se tady budou během večera různě míhat :grinning: :grinning:
29. pro 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
:confused:
29. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Romčo. Co ty plánješ na Silvestra? Budeš doma s dětma nebo máš hlídání?
29. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak jsem sama a užívám si klidu :grinning: ,s Klárinkou jsme šly k našim v 9 hodin,a po obede jak šla hajat s babi tak já se zdejchla a zítra ráno si ji vyzvedneme.....se táááák těším jak se dnes doufám vyspím,pač noc děs--běs.Vstávala jsem kní o půl 11,v 11,o půl 12,o půl 1, v 3:45,v 5:45 hod a v 8 jsme vstávali.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

tak ted poklízím,čekám jak dopere pračka a vyrazím do mesta nakoupit a pochodit si obchody v klidu co potřebuju.... :wink:

a na Silvestra budeme asi doma..ješte uvidíme....zve nás čeha at dorazíme když budeme mít hlídaní ale uvidíme s tím spaním Klárinčiným u babi dnes a neveřím že na silvestra vydržím do půlnoci....jsem vždy grogy hned jak usne do tech 9 a pak jak vstává..je to šílený...takže mám obavy že bych na silvestra nebyla dobrej společník ale uzívanej společník..no uvidíme...

Dnes me tak šílené bolí záda....lehla jsem si dopo u našich a nemohla jsem z gauče ani vstát a dojít na WC....tak jsem se naprala ibuprofenem a uvidíme... :angry: :angry: Když se s...,tak se s... :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti - já jsem se furt těšila, že až bude Editka větší tak bude spát celou noc a na Klárince vidím, že se těším zbytečně :slight_smile: Já vstávám k Eduš tak 2-3x za noc.

Taky si nejsem jistá, jestli na silvestra vydržím až do půlnoci, teď usinám už kolem 20hodiny, ale snad se na ten jeden den přemůžu.

Záda to je svinstvo, Olinka by mohla vykládat.
29. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edith budu doma..dokonce sama s dětma
naši tedy nějak večer dojedou..ale i tak:((
jo Editko mě taky nespí...hruza.nevím jak dlouho to ještě mužu vydržet :confounded:
a záda,...fuuuuj.já s ebelhám každej večer jako by i bylo 100
29. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, vidím, že když se daří, tak se daří :cry: . Uvidíš, bude brzo líp. I u vás Romi.
Dnes jsme byli ve Zlíně, bylo nááádherné počasí, jsme si užili vycházku, a máme i novou boudičku/stříšku na kočárku. Vypadá jako nový. Ta dvouletá záruka se mi moooc líbí :slight_smile:.
Do Karlovic se zdá, že nás pojede víc a tak uvidíme, jak bude přát sníh a taky, jak si naši tátové budou moct vzít dovolenou. Každopádně okolo poloviny ledna bychom tam chtěli vyrazit. Uvidíme, jestli ten termín vyjde a potkáme se tam :slight_smile:. To by teda fakt byla sranda :grinning: :grinning: :grinning:.
Už druhý den a druhou noc je Elly bez dudlíku a zatím (to klepu) zvládáme!!! Snad to vydrží a v 17ti měsících budem bezdudlíčkoví :wink: .
Na neděli plánujem s kamarádkou vyrazit na povánoční slevy, tak pokud to klapne, asi vyrazíme někam do nákupáku utratit penízky od Ježíška :slight_smile:.
Tobi, společná procházka by byla moc fajn. Kdy obvykle chodíváte ven? My bychom mohly dopo (okolo desáté hodiny) a pak odpoledne okolo čtvrté. Je to doba, kdy by to vyhovovalo i Tobě? A co ta okna, máte některé na sever, abychom si konečně zamávaly?
Jdu pro prádlo, mám ložní, tak asi budu žehlit a u toho popíjet svařáček. papa a dobrou noc všem
29. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk :wink:

Hoky tak bude lednovej srázek v Beskydech jo? No my tam jsme od 17-ho ledna celý týden (na Makově)..

Čtu, že na Silvestra budete po většinou doma, u nás je změna, nakonec vyjíždíme už zítra na ty hory a nakonec i se Sárinkou!!! Prostě jsem se rozhodla, že nechci, aby mi bylo zase smutno jako v té Itálii. Takže tam budeme nakonec 5 dní až do neděle, huráááá!! :slight_smile:

Jedeme na Ramzovou, ostatní tam už jeli dnes, hlásili, že se lyžuje, takže paráda. Dnes nám přišly nové boby pro Sárinku, tak je hned vyzkoušíme :grinning: :grinning:

Holky a miminka, tak se mějte krásně, užijte si Silvestra a na Nový rok ať Vás moc nebolí hlava a samozřejmě vykročte tou správnou nohou!!!

Sárinka všem posílá pusinky!!!
29. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
závidím všem co budou trávit Silvestra na horách....to je úplně o něčem jiném než tady ve městě...a to zrovna tento den teda moc neprožívám.
Na povánoční slevy se chystám taky, bo jaksi nemám co na sebe...a taky nemůžu nic nijít :grinning:.
Bodinko, tak se určo nějak domluvíme, kolem desáté to je ideálka, taky tak vyrážíme :slight_smile:. Viděla bych to nějak na další týden, tento už to asi nevyjde. Na sever okna nemáme...tak to mávání budem muset oželet :unamused:.
Sraz v Beskydech bude super....tak teďka už jenom ať je kopa sněhu :wink:.
29. pro 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek