• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
No jo Silvestr na horách to je jiný kafe, ale teď si to bude muset rok dva odpustit :slight_smile:
Včera večer jsem se domluvila se švagrovou, že k nám zítra příjdou a budeme slavit hromadně. Ona miluje Editku jako vlastní a tak budu mít i hlídání :grinning: :grinning: A já vyrazím na chvilku do ulic. :wink:
30. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už máme Klárinku doma a hádejte jak spala u babi? :angry: :angry: Usla v 8..a vzbudila se v 7 ráno. A vstávala kní jen jednou a to ve 3 hodiny na čurání....ona mi to snad dělá naschvál... :grinning: :grinning:

Jinak se cítím pod psa,bolí me v krku,hlava...ach joo a to jsem minulý týden doprala antibiotika...me asi trefí.... :unamused: :angry: ,mám asi imunitu v prd.....

Koblížek usnul tak ve 2 bude vzhuru a má přijed petova sestřenka s přítelem Klárince popřát...a pak navačer Petuv kamoš s malým se přijít podívat...tak dnes máme návaštevní den :grinning:
30. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zdravím ,
tak mi svátky přežili všude plno hraček a pořád se to přetahuje z pokojíčku do obíváku a dokola.
Kájinka nějak nechce spávat přes oběd ,ale vždycky ji dám hajat a čekám jestli usne a nebo ne někdy hned a někdy po hodině to vzdám. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

Silvestra oslavíme ze známíma u nás v hospodě takže se těším že vypadnu.

Holky jsme už dneska prodali k babi (Kristýnka si to ráno domluvila telefonicky)Měli jsme je tam zavíst až zítra ,ale Kristýnka už to domluvila dneska.A mi z tatínkem tam jedem zítra na oběd..... tak pojedem teď večer do kina do OL ať taky vypadnem za kulturou. :grinning: :grinning:
Prošmejdím globus a do kina, už se těším na popcorn..... :grinning: :grinning:

Jinak jen pro info zatím jsme zdraví všichni nikdo nesmrchtá a nekašle to je pohoda ......... :wink:

a Kájinka je přes den bez plínek hurááááááááááááááá :slight_smile: :wink: i bobišek dělá na nočník a čůrání do záchodu.
30. pro 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristyan jste šikulky bez plínek, my jsme taky bez plínek cca od srpna, ale pak jsme je kvůli strach z kakaání na 2měsíce daly znovu a ted jsem už měsíc zase bez nich, paráda. ale na kakání chce plínku, tak mu ji dám, on se vykaká a zase ji sundáme, no děs.

marti s tím spaním nápodobně. už jsem to tady 100x psala, doma 3x za noc vzůru a vstává v 6 a u babi spí celou noc až do 8h. dělají nám to naschvál, bo jsme jim to nějak nevědomky dovolily :grinning:
30. pro 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dáši já doufám že se to upraví...pokazilo se nám to tou nemocí...jinak do roku spinkala krásne...ale ted ne ne....jsem z toho neštastná....hledala jsem dnes i na ty zony ty odrušovače atd a narazila jsem na stránku,jak lidi sepisují žalobu na firmu v Přerove,jakej je to podvod atd....tak tomu jaksi neveřím i když jsem tu mela paní a ted nevím z jaké firmy a taky mi naměřila po celém byte špatné zony a doporučila koupit ty madračky atd....no jak psali lidi..

A vím že Blanka-bodinka psala že je mají a že je spkojená...tak fakt težko říct...jsem bzradná....

Mám zabal na krku,piju paralen čaj a ted si dím ibalgin...no nic moc....už me to štve... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak jsme taky bez plínek přes den...,na ven ji ji dávám ted vzime,ale nevyčurá se...a v noci chodí taky na nočník,pač hodne pije ale plinku ji radši dávám. Nekdy přemýšlím zda nemá třeba cukrovku když tak pije...nevíte kolik mají vypít?
30. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, marti buď ráda, že Klárinka pije, já Adámka musím do pití popohánět :grinning: :grinning: on je opička malá, čaj mu moc nejede, ale naředěná šťáva od hippu jablíčko hroznová tu miluje, tu by mohl pořád :slight_smile: :slight_smile:
marti já však malému nedávám pít v noci vůbec, dostane mlíčko před spaním a pak někdy nad ránem ,když se vzbudí tak zase mlíčko, já myslím, že by ledviny měly v noci odpočívat, Klárinka pije i v noci čaj??? a to jí ohříváš nebo jak??? protože já jsem si jednou nechala čaj pro sebe na pití u postele a v noci se ho napila a to bylo děsně ledový!!!brrrr
cukrovku určitě nemá a co vím, tak dr řekla, že děti by měli vypít 1 až 1,5 l buď vody, čaje, ředěných šťáv prostě tekutin, ale řekla mi, mlíko do toho nepočítat, tak já nevím, malý je na pití lumpík, takže někdy vypije míň, někdy víc

marti tak se drž a bacily zažeň , žádné marodění!!!!

zítra jdeme k dadli, tak se těšíme, Adámek bude mít silvestra s Martinkem, bude to takové fajn odpoledne, večer budeme doma, mně se ani nikam nechce, jedině na hory, ale to by muselo být sluníčko a snížek, jak je mlha a nevlídno, tak mě to nebaví

renci tak to je fajn , že jste i se Sárinkou, tak si to užijte

holky kdybych se zítra neobjevila tady, tak veselého silvestra, šťastný nový rok, hlavně hoooooodně zdraví, štěstí, lásky, radost z dětí a samé krásné dny se spoustou splněných přání a snů v tom novém roce 2010, pa a pusenku všem dětem od nás :slight_smile: :slight_smile:
30. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verdiku, Ty´s tak krásně napsala to novoroční přání. Vystihuje úplně všechno!!!
Renči, Silvestra si myslím se Sárinkou užijete a mnohem víc, než sami, při "chlastačce". Ať se máte jenom hezky a vyjde vám počasí.
My dnes docela vymrzly. Byly jsme s Elly asi 3hoďky venku, Ellča byla jak kus ledu. Hlavně nechce být v kočárku :frowning2:.
30. pro 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

jsem ranní ptáče protože jak holky nejsou doma tak nemůžu spát........
kino včera super na to že to trvalo 3h tak jsem byla spokojená.

z těma zonama já jsem na tom jako bodinka nechala jsme si poradit kam dát postýlku a malá spí jak dudek a to mi 3 měsíce po nerození jen řvala a řvala i 6 hodin v kuse a po změně místa spaní je klid.tak nevím.

Ilčo i já nedávám Kájince pít v noci páč spí celou noc nepřetržitě takže nic.Jen máme teda plínky páč když se nebudí nemůžu ji dát ani na ten nočník jak píše Marťa .Ráno ta plínka teda má snad kilo.... jak je načůrná :sweat_smile:

Jo holky měla jsem tady chlapa u Worwerku (vysavač)kdo by měl zájem tak řekněte předvedl by vám super vysavač.........Mi ho dostali od tchyně takže u nás neuspěl....... :confused:

Dáši no mi už jsem byli tak bez plínek ,ale měla horečky a začala se počůrávat tak jsem ji vrátila plínky a ted už O.K a bobiš teda na nočník a to i 3x za den páč si myslím že to není kakaání jak mí být....proto kaká víckrát,ale aspoň že tak :wink:

tak pa pa krásného silvestra a šťastné vykročení do nového roku 2010 a buďte všichni hlavně zdraví a šťastní......pusinku všem :slight_smile:
31. pro 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak já ted dorazila s krčního -lužková část..chteli si me tam nechat :angry: :angry: ,mám opet angínu,dali mi antibiotika,nemužu vubec poknout,pak mám tantum verde a koupila jsem si wobenzyn..tak uvidíme...Jestli se mi to i pak vrátí po tech ATB tak si me nechají na krnčím...a budu dostávat ATB injekčne.... :angry: :angry: :frowning2: :frowning2:

to mi ten Novej roke pekne začíná....ach joo...

Jinak přeju štastnej a veselej.....

Verdíku malá je bez mlíka,nechce ho od ténemoci tak pije jen čajíky a štávičky...a vypijeurčo litr a litr a půl....a pije i v noci bohužel....

Dnes se vzbudila opet o půl 11ado půl 1 řev,jen chování,připadá mi že se nečeho bojí...,pak usla o té půl 1 a spala dopůl 7..

nejhorší že mi nemáme kam postel přestehovat...nemáme tu prý ani jednu zonu dobrou.. :astonished:
31. pro 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti tak tebe si chtěli nechat v nem.. to by byl děs a kam by jsi dala malou?
Jo tak to je blbí že nemáte kam postel přetěhovat...nebo se to spaní upraví z věkem až bede Klárka větší bude líp spávat...

Lu ještě spí a mě to tady nebaví to ticho dala jsme prát púračku a než pojedem k babi na oběd tak to pověsím a odpol. hned vyžehlím.......páč do večera bude dlouho a celé odpo. hledět na tv to není pro mě.... :sweat_smile:
31. pro 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, přeju Vám i ratolestem krásného Silvestra a ať ten Nový rok pořádně oslavíte. Taky ať je ten příští minimálně tak skvělý jako tento...mějte se krásně, zdraví vás Zuzka, Luba a taky Ondrášek
31. pro 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy naše kaká taky 2,ráno i večer, ale bobany jako chlap,no hold je v tomto po mě... :grinning:
31. pro 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu hajat..Péta jel s malou na chalupu....a 2noci bude malá spinkat po babičkách at to nechytne a než mi ty ATB za berou...

Už ted mi je smutno....loučila jsem se sní v aute jak malá holka :frowning2: :frowning2: , v nemocnici bych se zbláznila...řekla jsem že mám malé mimi,že tam nebudu....nemusí je zajímat že už mimi má 2 roky :grinning: :grinning: ,snad ty léky zaberou a bude dobře a nebudu tam muset
31. pro 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky task dnešní den prožijte v pohodě..at už na horách nebo doma s dětmi...a hl.teda ŠTĚSTÍ A HODNĚ ZDRAVÝ DO NOVÉHO ROKU............ :wink:

Marti chjo...honem se uzdrav snad už bude dobře.... :frowning2:
31. pro 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda marti, to je mazec, tak se rychle uzdrav a odpočin si, to je taky tím že jsi nevyspaná a oslabená, tak to tělíčko nemůže moc bojovat. držím palečky

mě martinek taky krásně spával, celou noc a jak měl před 3měsíci ten kašel tak jsem ho chovala, brala k nám atd. a on to ted vyžaduje a budí se, a taky mám někdy pocit že se něčeho bojí. My jsme přestěhovali ted pokojíček , ale žádná změna se spaním. ale není to tak hrozný jak u vás. vzbudí se vždy kolem půl 1 nebo 1h, bud ho pochovám, nebo vezmu k sobě a do 5min. zase spí, tak ho zanesu do postýlky, pak se budí cca 4h, 5h. na mlíčko a od těch 5 většinou nespí.

tak jako dnes, v 5.05 vstávačka, jsem grogi, jdu si ted lehnout, at vydržím dnes do půlnoci. :grinning:
jsme sami doma a ani nikoho nečekáme večer, takže budeme polehávat v posteli a popíjet šampíčko.
jen odpo přijde verdik s adámkem a tatkou, tak to se těšíme.

PŘEJEME vám všem jen to nejlepší do nového roku, zdravé a štastné děti . papapa
31. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristyan Martinek má taky ráno plínku jak 100kg bombu, to je někdy fakt děs. a to večer a v nociu nepije. někdy ho v tu 1h přebalím, někdy ne.
31. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, malej taky pije moc, jen ráno před snídaní vytáhne celou flašku na ex, po snídani druhou a před obědem třetí, vypije skoro 2litry denně. ale jen s flašky s dudlíkem . Když mu dám pitko tak vypije za celý den 2 , když mu dám jen hrníček tak si občas jec cucne, a to umí pít krásně. takže on je miminko s flaškou :grinning:
31. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
NÁŠ tOMÍK..MÁ TAKY JEŠTĚ PLÍNU NA NOC..SPÍ TAK TVRDĚ A HODNĚ VYPIJE :unamused:
31. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak ja včera byla na pohotovosti teploty bolest v krku ani jsem nemohla polknout tak beru ATB už je to o něco lepší večer k malímu staval manža ale moc jsem se nevyspala pořad v pohotovosti jinak všem přeji krasny NOVÝ ROK
31. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé evíku tak vítej v klubu..je to jak naschvál....takhle jsem si silvestra nepředstavovala....sice doma ano,ale zdravá ane s ATB a takové bolesti krku...nemužu taky ani polknout...hnus...

tak se opatruj...já se ted vzbudila a jdu se pokusit neco zbaštit.... :wink: ,nad náma delají asi přípravy na silvestra takovej rachot,že jsem ráda že tu malá na noc nebude.pač to by ji budili....u nás v baráku totiž odbytá izolace....v záveru žádá...je slyšeti čurání atd.... :grinning: :angry:
31. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, marodi je mi vás líto, i mě a přítele bolelo ráno v krku, tak snad to bude ok. Valinka má rýmu jak trám, takže noci hrozný, budí se po 1,5 hodině, jsem k.o. Do dnešní půlnoci asi nevydržím, pak mě vzbudí asi až petardy :angry: .
Jinak všem přejeme hodně štěstí, lásky, ale hlavně ZDRAVÍ do Nového roku 2010, ať se Vám všem splní vše co si přejete.
31. pro 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnýho Silvestra všem hlavně at nám není špatně :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2009 v 17:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
tak my jsem naštěstí všichni zdraví, doufám, že to tak dlouho vydrží!!! Právě jsme se vrátili ze silvestrovské procházky, takže jsme příjemně vymrzlí :slight_smile:.
Přejem všem maminkám,tatínkům a dětem jen vše NEJ do celého roku 2010 a úplně nejvíc zdravíčka, štěstíčka a pohodičky. Užijte si dnešek, doufejme že nebude moc velkej rambajs, ať nám dětičky pěkně spinkají.
31. pro 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak nějak jsem se sem nedostala ale přeji všem do nového roku hlavně zdraví taky štěstí a pohody.

My měly doma známe a pak k nám dorazily Blanka s manželem kolem 3 hod se to rozprchlo.Nic mi není, hlava nebolí, ani špatně juchú a to jsem stáhla 3/4 lahvinky cinzana :grinning: asi mám trénink :grinning: Ráno mě nechal tata spát, dole všechno uklizeno no sama koukám jako hrom.No jestli to bude tak, jak se řílká jak na nový rok tak po celý rok tak už se nemůžu dočkat :slight_smile:

U nás doma vedou knížky se zvířátky a slova a čteme a ukazujeme pořád dokola.Mám z toho radost, protože dřív ji knížka nebavila a mě to trochu mrzelo.Ovšem teletubies jí baví pořád dokola do zblbnutí...ale má smůlu víc jak jednou ji to nepustím.A hračky se hromadí a hromadí....

Tak to je asi vše co se tak děje.....
1. led 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky a všem přeji krásný nový rok.

My byly na silvestra doma a popíjelo se u nás už od 1 hod odpolední. Byla u nás jen setřenka, ale výborně jsme se bavili. V 18hod jsem šlamalou uspát a manža šel k rodičům. Já samozřejmě vytuhla s Laurou. V 9 večer se probudila a šla k bedně. No docela núďo :frowning2: . V 11 jsme šli s manželem do pelíšku a zaspali i ohnostroj :frowning2: :unamused:

Laura dostalak vánocům spoustu hraček, ale nejoblíbenější jsou gumové kostky, nevěřila bych, ale dokáže si s nima hrát celé dny.

Jo a dostala písničky od Dády na Dvd a to mámmin hodku klid, stojí tancuje a pobrukuje si celé dvd :slight_smile: :slight_smile:
1. led 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnej Novej rok maminky a miminka....

tak Péta jel ráno pro berušku na Brnenskou a prý spala špatne jak doma,taky se vzbudila a plakala,nosit,chovat,atd cca hodku a půl a pak usla nababi v náruči a spala až do8 hodin....dnes ji Péta vezl k babi na chalupu na noc...ted prý spinka po obede...tak jsem zvedavá jak to zvládne Klárinka a i babi,pač ji tam samotnou bez nás na noc nemely....no každopádne zítra vylízám z postele a jedu za ní a už bude spinkat doma...Zítra budu mít ATB 3 den tak snad nic nechytne...
Ještejsem včera zjistila že byl druhý uplnek v prosinci,tak třeba se to zlepší zase na chvíli když je po..včera jsem stehovali i pokojíček,dali jsmeji postel kde spával Péta,tam snad by mela být nejlepší zona tak uvidíme...ale nejak už to musíme překousnout a ja kpsala kristy časem bude spávat určite... :wink:

Včera jsem usla o půl11,pak jsemse vzbudila o půl noci,popřáli si s Pétou,čučeli chvíli z okna na ohnostroje a šly spát...vozil celej den dřevo na chalupe tak byl zničenej...stejne se spát nedalo,bouchali tu u nás ješte ve 2 ráno...nechápu co na tom vidí..já to nesnáším a neuznávám,zvlášt když to mají v ruce děti...

snad další Silvestr bude lepší.. :wink: ted jsem všude douklízela a jdu si hajnout.... :wink:
1. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem na tom líp ale štvalo mě že si nemúžu dat ani skleničku minulej rok sem taky nemohla to jsem byla těhotna a tet taky nic ale co nařvu tak pa a užívejte novéj rok marti a ty se taky brzo uzdrav
1. led 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

tak nám začlo snežit...brr je tam zima i za oknem :grinning: :grinning: ,táta jel za Klárinkou na chalupu,vzal boby.prý je tam snehu a jak se po bede malá vyhajá takji doveze...tááák se na ni těším.dva dny jsem ji nevidela...Jinak je prý božíí až natu noc...spinkala špatne jak nám doma,4 krát vzhuru..tam tam...apak zase hned usne...tak to nebudou zony....ale četla jsem dizkuzi na koníkovi a nejsem sama komu deti nespí i ve 2 letech....prý v puberte budou spávat až až... :grinning: :grinning: :grinning: ,ale vydržet do té doby :grinning: :grinning: ,zkusím nejaké to homeoptaikum na zklidnení a uvidíme....jak pujdem k mudr.na očkování atd.,tak si sní taky promluvím,at slyším i její názor....ale když jsme o tom mluvili do roku jak nespávala,tak mi řekla žeje to normální a že musíme vydržet....že v 15 spávat bude :grinning: :grinning: :grinning:
Mám uklizeno,vypráno a jdu se natáhnout...jak přijede čertice tak už si nelehnu :grinning: :grinning:
2. led 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj marodi, tak snad jste na tom už líp.

Na dnešek máme domluvené hlídání a chceme si s manžou někam vyrazit, ani se mi nechce. Jsem dnes nějaká zničená, Laurinka dnes přes den vůbec nespala. DOUFÁM ŽE JÍ TO NEZŮSTANE. Jsem zvědavá jak bude spát v noci.
2. led 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek