• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
ahojky,

tak hlásím návrat od tchýně. Dočtu později, vybaluju atd... hrůza, to nesnáším dycky.
2. led 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdeme laurito taky s tátou ven tak se třeba potkáme ale nic velkého jen na večeři a nějak rozumně domů tak ahojky jdu se vypravit :wink:
2. led 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak jsem ráída že je to za náma :grinning:
malá je zdravoučká
dnes jsme byli u kamošky ve vrahovicích a cestou zpět jsem myslela že zmrznem.fuuuj
holky je zítra někdeotevřená kavárna nekuřácká?vím že je lerk zavřený..tak nevím kam jít :unamused:
2. led 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak malá byla odpo na spaní u babi bez plínky...tak paráda... :wink:
2. led 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janusko nekuřacká kavarna je vedle špalíčku za priorem je malá a utulna rada tam chodím ikdyš jsem kuřák aspon ušetřím :grinning: :grinning: :grinning: a nebo taky u kocourka dole je nekuřácky a na hoře kuřácky pa a dobrou
2. led 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zdravím,
silvestr dopadl dobře akorát mám pocit že je to rok od roku horšííí či co.Letos na silvastra by to chtělo změnu (tak jed z dětma na hory a užít si to tak nějak) páč tak hospoda už byla nic moc.

A tak se pochlubte co vám naježil ježíšek...........ženský nebo jste zlobili??? :confused:

Jo a trmtararáááááá mi kakáme na záchod a vždycky řeknem bobiš žbluňk je to sranda jak to Kájinka okomentuje...........no ještě vyřešit ty plínky na noc a máme to z krku,ale to bude v našem případě na dlouho,když spí jak dudek a nebudí se ........ :wink:
2. led 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy tak ti závidím to spaní holek, my dnes k.o.,do 1 spala krásne,jen 1 krát čurinkat ale od 1 do 4 vzhuru,řvaní atd...
3. led 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to je mazec je mi tě uplně líto snad ji to přejde.U nás už všichni spí mala to zalomila po desáte společně s tátou ten koukal do 3 na tv tak je ko.Roste nám dole stolička ale zatím tukám relativně v pohodě.
Po obědě chceme jet do ikey uvidím jak se tata po spaní bude tvářit a omrkla bych něco na oblečení jestli nám to časově vyjde a ráda bych ty kozačky.
Jonuško v atriu je nekuřácká kavárna ale jeslti je otevřené netuším
3. led 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo Peti je to mazec..vůbec nevím co chce....a s takovou ji na noc asi nikdo nechce....dnes jsem ji od rána zabavila flašku na ten čaj....má hrnek....tak jestli bude mít žízen tak se napije....umí to...,na té flašce tahá cumel spíš a v noci tím pádem vypije i 3 flašky čaje,pak furt čurá...by me jeblo..tak musím bojovat....ona by od té 1 spala ale jen v náruči v křesle nebo na gauči..jinak ječííí a ječííí...děs...dostala tak na zadek....sousedi nás musí za dnešek milovat s tím jejím hlasem...jestli má nejakej spurt..fakt nevím...ale brzo me asi trefí....

volala mi segra,už je v nemocnici.zítra ji operují,tak snad to bude dobrý....

Závidím ti tu ikeu atd...já tema nemocema znám jen doma sedet,už me to nebaví...a ted kor zase má mrznout...to me taky štve....
3. led 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Marti nezáviď páč jsme to zakříkla a celou noc jsem na teba myslela Kája se vzbudila v 0.30 a do 2.30 nesapla volala mamí a tak jsme si ji vzala do postele a nespala žvanila mi tam do té půl třetím a pak jsem to nevydržela a zanesla ji do postýlky a usnula ,spala do 8,30 no coment.................. :confounded: :angry:
3. led 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé kristy tak nápodobne....snad to byla jen u vás jedna noc..u nás to trvá přes zhruba mesíc to nespaní...,nebo jestli je neco ve vzduchu a došlo to už i k vám :grinning: néé delám si srandu...je to šílený....,já si ji chtela dát k sobe o té 1..ale nechce,ječí chce sedet na gauči a nebo v kresle v náruči až ve 4 si lehla k nám a usla a spala do půl 8,ale tata chrápal tak já stejne nespala...děsný....ted opička usla a já se jdu natáhnout ale než usnu tak bude vzhuru a me bude ješte hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.tak vidím noci byli děsný všude.malá nespala vubec...no hruza..a to ani Tomáš dneska ne..nevím co bylo ve vzduchu... :angry:
na ujezdu na ceduli mají napsáno..baby kavárna..20m čtverečních herna pro děti a 25míst k sezení...to s emi teda nezdálo tak velký..leda že by měli nějak nově udělaný...musím to zjistit.. :wink:
malá taky prso nechtěla,čaj nic...jen vala.a když jsem rožla tak si plkala a hrála si... :confounded: :confused:
3. led 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti na silvestra jsem šla spát ve 2h, malej od 2 do 4 vzhůru a v 6 vstávačka, druhý den přišli známí se zbytky a byly u nás taky do 2h, a malej opět od 2 do 4 se stále budil a v 6 vstávačka. včera jsem ho zavezla k babi a jeli jsme s tatkou domů vyspat se, pač jsme měli pařbu s 15 známými včera večer.
malej u babi spal celou noc , v 6 mlíčko a spal do 9h , to není možný..... chápeš to??? to je síla.....
3. led 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem jednu fotku v albu Matláček, mrkněte na náš krtkov :grinning:
3. led 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
nějak zatím nestíhám nakukovat. Snažím se zkulturnit byt, přebrala jsem Jajdovi hračky, pr tu není kam stoupnout pomalu. Navíc nechtěl jít spát po o a usnul až ve dvě. Nějak ho to rozhodilo, že už má kolem sebe jen maminku a tatínka. U tchýně bylo běžně tak pět deset lidí v baráku, tak měl furt někoho na dělání blbostí. Je jak utrženej ze řetězu. Hrůza.
Holky může mít i takhle velké batole růstový spurt? on s prominutím "žere" jak kyselina a kaká 1x za 3 dni. Nechápu.

Ty noci vám Marti a Dadli nezávidím, u nás se teda nespí celou noc, ale po podání dudáku či medvěda usne za chvilku. Ale vstávám tak dvakrát cca.

Jinak mám náladu na h... pr mě celkem dost zase bolí prst a už i ten nehet je jakýsi podivný. Takže se chystám, že půjdu asi rovnou na chirdu s tím. Čekám teda ještě, jestli nezabere ta mast znova. Ať zas nejsem za blba.

Marti na Lucku moc myslíme ať má operaci rychle za sebou a ať je to v pořádku pak.
A co ty? už je líp?
3. led 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo Dadli tak to máte slušně překrtkováno :grinning: :slight_smile:
3. led 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dáši aspon že u babi ti spí...aspon si ho vezmou a ty to dospíš.....u nás si ji asi nikdo dlouho neveme...pač nespí nikde :grinning:

Ted malá usla v 1,já šla spát taky a za půl hodky vzhuru a řev,vzala jsem si ji k sobe a spala do půl 3,takže hodku a půl....ale i po obede se budí tak to fakt nechápu...

jinak vidím že bylo dnes neco opravdu ve vzduchu asi... :grinning: :grinning: :grinning:

Fakt to nechápu co ty deti s nama delají.... :unamused: :angry:
3. led 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ješte chci zkusit odpo ji už nedávat spát... :confused:
3. led 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ta mi na dnešek taky nespali kašlal až se zalikal ma suchej a draždivej kašel tak jsem mu dala medycínu a mlíčlo a dala do pstylky ale poiřad plakal tak jsem si ho vzala k sobě a na chvyli usnul no mazec a ještě ktzomu se nam tlačí dva zuby chudaček ma stoho teplotu tak natíram zoubky gelem tak to je pak na par hod vpoho a dala jsem i čípek
3. led 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti zkus to, uvidíš. Některé děti už po druhém roce nespinkají :sweat_smile:

Juj Eví tak u vás taky trápeníčko. Tak at je brzy líp.
3. led 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

u nas se na dnesek krasne spalo. Po dlouhe dobe se probudila az o p;l 2. LUXUS :sweat_smile:

marto, poydravuj moc Lucku a myslime na ni, s cim jde na operaci, smim li se ptat?

OMLOUVAM SE, ALE MAM NEJAK PREPLOU KLAVESNICI A NEJDOU MI CARKY A HACKZ, LAURA SI HRALA
3. led 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a v polede zase nespala mě jebne fakt............Kristýnka když byla malá tak spávala do 4let ještě v poledne no to asi z Kájou neklapne............ :sweat_smile:
3. led 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky nedame zase nekde sraz? TREBA zase v utery?

KURNIK NEVITE JAK TO MAM TU KLAVESNICI PREPNOUT. POMOOOOOOC :frowning2:
3. led 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laurito zkus vypnout Caps Lock
3. led 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Huráááá. Já jsem na to antitalent. Děkuji za radu kolco. Máš nové fotečky, že? Náhodou jsem vás našla v nových fotkách, říkám si "ju tu od někud znám" Hraje si Jaroušek s těma kostkama? Laura ji s dřevěnejma nehraje, jen s gumovíma
3. led 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laurito není zač.
Juju hodila jsem fotky z vánoc. Jája k tomu má ten kyblík s otvorama, a baví ho házet je dovnitř.
Jinak má ještě ty plastové podobné Duplu co na něj pasujou a ty se teď naučil zacvakávat na sebe. Tak jsem čučela. A jaké máte gumové?
3. led 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolco mrkni mi do alba, dala jsem tam fotečku - je v Laurince
3. led 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
juu to jsou ty Clemmy ne? ty voňavý? ty jsem kupovala neteři k narozkám. Jsou super.
3. led 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo voní úžasně, ale to jsem zjistila až po pár dnech. Viděla jsem je u kámošky a Laura si s nima hrála tak jsme je koupili.

Děda mi udělal video Laury na dvd a teď jsem na to mrkla, to už není ani pravda jak byla Laurinka malušenká. A furt měla zavřené oči, zlaté časy :slight_smile:
3. led 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
tak a je po svátkách co...i když nám, na mateřské, to je celkem jedno co :grinning: . Jak tady píšete jak vám děcka v noci nespí, tak v nové Mamince je k tomu dost velkej článek s nějakýma radama. Ten časák se dá shlídnout myslím i na netu.
Dáši, tak koukám že u vás je krtek velký favorit :grinning:, to my budem mít jednou přežirafováno :grinning: .
3. led 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek