• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
To u nás vedou koníci, když se nějaký ukáže v bedně hned zbystří a nehne se od televize

To je fakt že nám na mateřské je jedno co je za den, ale je to přece jen jinačí, máme tatínka doma, má ještě týden dovču. :slight_smile:
3. led 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky právě jsme taky myslela na srazik jsme zdravý,Honzík začne chodit do školky..a mě už to chybí
musím zítra zjistit ten ujezd.zda to tam nevylapšili :wink:
3. led 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo, zjisti co a jak a můžem se sejít. :slight_smile:

Jdu na újezd až ve čtvrtek na zumbu. Jak já se těším, už jsem asi měsíc nebyla a hrozně mi chybí pohyb :confounded:
3. led 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzka se tu dlouho neukázala. co je nového?
3. led 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurito prosímtě já se tě už ptala na m+stsě jak se jmenuješ..hruza já mám tu hlavu na prd :grinning: si tě nemužu zapamatovat..Alča???
jo zjistím..hned zítra:slight_smile:kdyžtak bych brala v uterý srazík:slight_smile:
já měla mít dnes rande ale nějak to dotyčnému nevyšlo tak bude zítra :confused: :sweat_smile:
tak jsme s malou dospávali noc..paráda jsem vyspaná snad dnes bude chrnět v klidu.
ráno jdeme k dr.s tím Tomáškovým ekzemem nebo co to má :confounded:
3. led 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jmenuji se Ivana. Nejseš sama co má problémy se jménama :wink: , mě se někdo představí a hned to zapomenu :frowning2: . Romi, prosím tě jestli se tu neukážu do úterka ráno, tak mi prosím pisni z netu na mobil, moc ráda bych šla na srazík. :wink:

Budu na tebe zítra myslet, ať ti randíčko vyjde :wink:
3. led 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mě se tam Iva motala :grinning: fakt
Alča je tady ale myslím taky že jo...ted zas nevím přezdívku..ok pisnu na mobil kdyžtak:slight_smile:
a díík snad přeskočí nějaká ta jiskřička :grinning:
3. led 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ale Romi randíčko tak ať ti to vyjde .............
3. led 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malá chrupká, usne hned se mnou...horší ale co nám v noci předvede opet...
táta je na badmintoně a za ukol má na benzince koupit maminku časopis....
Zapla jsem si venkovského učitele,tak uvidíme co to bude za film

Romi at ti to zítra vyjde a přeskočí jiskřička...ty si to určo moc zasloužíš... :wink:
3. led 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak u nás se taky spí a doufám že až do rána...............
3. led 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás to určo nehrozí....spí půl hodky a už jsem tam ted byla poprvý....zařve maminko maminkodojdu k ní lehne a spí... :angry:

Až začne spávat celou noc já se asi střískám :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to se pak musí oslavit :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se taky spí.nějak brzy dnes..to je divný..a nebude to dobrý určitě :confounded: už ted mám strach
3. led 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi, mě se taky líbí žirafy, ale když on si Martinek vybral krtka sám, jak ho viděl poprve na dvd tak pak jen krtek ,krtek, tak jsem mu musela vyjít vstříc :grinning:

Martinek dnes taky nespal po o, pač spal u babičky do 9h, tak uvidíme jaká bude noc, ale už jsem tam taky jednou byla, seděl a volal mamíí, ale podle mě ze spánku.

romi, držím palečky at rande vyjde a přeskočí ta jiskřička

papa jdu spinkat, mám co dospávat.
3. led 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli , s tím prstem to není normální, klido běž, at si myslí co si myslí, je to tvůj prst

já zas musím zítra na gyndu orodovat že potřebuju něco abych nedostala menzes na náš romantický víkend, taky takový blbý :wink: to zase budou připomínky :grinning:
3. led 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši určo bež....nebudeš si s tím kazit pohodu na horách :grinning:

Oli to je divné stím prstíkem....že se to furt dokola sbírá a ješte i ted nehtík je divnej....nemáš v tele nejakej zánet? to není možný ale určo si stím zajdi...

mě dnes bolí záda nebo to jsou ledviny nevímje to šílený... :unamused:

jinak malá dnes spala podle ostatních dnu docela pekne....volala mamí ješte ve čtvrt na 11,sedela na postýlce,ale hned usnula,ani čurat nechtela,byla nedospala z noci předtím a pak se vzbudila o půl 4 až,chvíli mrčela,pak chtela na nočník a usla u nás a spali jsme do čtvrt na 8....

ted jsem zapla pračku,posnídáme a pujdeme na koupit,dnes už pujdu ven na chvíli..
4. led 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, tak u nás noc dobrá, pokud nepočítám jednou dudu. Akorát milostpán usnul až v deset, pr spal odpo od dvou do čtyř a to jsem ho v ty čtyři ještě budila.
No ale dnes doufám už najedeme na starý režim, bo to je hrůza jinak. Půjdem se pořádně projít ať hezky spinká po o :slight_smile:
:slight_smile:

Holky a nemáte zkušenost s nějakým chirurgem v PV? Chci jít rovnou na chirdu, ale ne do nem. pr tam bych se nedočkala...
4. led 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
od nového roku jsem tady nebyla takže všechny vás i dětičky zdravím. Už jsme doma bez tatínka, takže se vše vrátí do starých kolejí, jak píše Olča.
Jo Oli, dobrý chirurg je prý MUDr. Musil na Jihoslovanské, vedle staré polikliniky na Trávnické. Hodně si ho chválí (ordinuje tam tatínek i syn) Já tam byla, když měl malý ten absces. Staršímu je už určo přes 70 let. Ale je prý dobrý...

Jinak u nás nic extra nového...malej začal pěkně spinkat. Přes den krásně v postýlce 2 hodinky, v noci skoro celou, třeba do půl paté a pak po kojo zase do sedmi. Takže fakt parádička. A přitom má večer jen moje mlíčko...noo, asi mu to stačí. Teda určitě, protože už má 9 kilo a 72 cm. Tomu našemu jednomu zoubku pořád ne a ne vyrůst kamarád. Teď zase usnul, tak se jdu nachystat a chtěla bych vyrazit, jak se probudí, do města. Tak já pádím...mějte se krásně a pěkný den
Pak vás musím dočíst...
4. led 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi díky za tip, našla jsem si ho na netu, že si ho chválili. A objednává se tam, nebo přijdeš a čekáš....Jo a nevíš prosímtě ordinační dobu, ta na netu není :frowning2: Kujííí

Jinak super se spinkáním, že už nemusíš korzovat s kočárkem v té zimě :wink:
4. led 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, ordinační dobu mám pocit, že od osmi do čtyř s přestávkou na oběd od dvanácti do jedné. Střídají se tam jaksi...jeden den mladý, druhý den starý...je to bez objednání. Teda aspoň my to tak měli. Přišli jsme a čekali...nebylo to na dlouho. Na tu jednu, po té přestávce je to asi nejjistější...ale ani ráno jsme nečekali dlouho. Doufám, že už budeš mít konečně pokoj...musí to být hrůza
4. led 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak to je mazec malejstaval zanoc vyc jak dvakrát na to nejsem zvyklá vždy se zbudil jen 1 nebo vubec a spal celou noc jsem utahaná jak kotě nechce mi papat a pořat plače asi zajdu k doktorovi
4. led 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zajdi evi..psala si že kašlal suchý kašel...mi to meli taky..záčínající zánet hrtanu..ve 4 mesících,jen plakala plakala nechtela papat....pak ji to sedlo na prudušky... :angry: ,tak radši jo..je to furt neco s detma..

já se pustila do vaření,dnes vařím rajskou s hovezím...mnam..už se těším...

dostali jsme tlakače od tescomy pod stromeček 2 v1 a nemužu si je vynachválit....kolik ušetřím energie atd...fak tparáda...

vždy jsem se tlakáču bála,že to bouchá atd...aleto byly ty staré... :grinning: :grinning:,tak jsem ráda že je mám :wink:
4. led 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli ted jsem to chtěla psát..Musil..taky tam chodíme...
chodili jsme na novou ale tam to k ničemu nevedlo.možná vás pak pošle ještě na urologii...ale myslím že jer zatím malej no uvidíš třeba budete jen mazat :wink:
holky po 12 na mě myslete :confused:
4. led 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi já tam nejdu s malým ale se sebou, s tím prstem.

Chjo, no uvidím jak se to vyvine, dám tomu ještě pár dní. Jinak budu muset dát Jajdu do školky a to bych měla jen dvě hoďky na to i s cestou do školky :frowning2: Navíc nevím jestli by neřval, pr tam už dlouho nebyl a celkem mamí poslední dobou :confused: J. dělá do čtyř, takže to je naprd...
4. led 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojiky,
tak mi noc dobrá jednou volala mamííííííííííí a já nic :sweat_smile: tak usnula......až do 8.15 :wink: za to teď jsem ji dala hajat a pořád říká Moni dělá trmelce(kotrmelce)dostala ji od ježíška tak s ní spinká. Já ráno vypravila Kristýnku do školky a šla zalehnout.Táta jak jel z noční tak ji zavezl :slight_smile:

Mi teda dneska dojídáme a od zítřka přecházím na dietu páč si myslím že mám tak 3kg navrch.Nejde mi váha tak se ani nemůžu zvážit..........

Oli a co ty a hubnutí jak jsi na tom..........

Romčo budem myslet :wink:
4. led 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééé Zuzik koukala jsem do alba a máte super fotku u prababičky všichni v zeleném a zelené pozadí superrrrrrrrrrrr :wink: :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy já mám po Vánocích 1 kg nahoře. ALe to se dalo čekat, bo jsem žrala jak čuně... Ale včera jsem už najela na svůj režim, takže se nebojím, že by nešlo rychle dolů.
A ve středu přijde myčka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli a kolik jsi teda celkem zhubla a za jak dlouho
4. led 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi za dva měsíce 6 kg.
4. led 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj super tak to jsi borec
4. led 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek