• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Tak to já mám štestí,že co ji udelám tak všecko zblajzne,jablíčko ji dám čt rtku do ruky a zblajzne to a o mandarince ani nemluvím..jogurtky taky papká,ty miluje,aji banán atd...a papriku když ji dám tak to zbljzne....chleba se sýrem mi teda vyplivla to je pravda a co teda nejí je koprovka....jinak jsem dnes udelala kuře na smetaně a to se jen zaprášilo...

a ještě jsem se chtěla holky zeptat,už vám papají broučci sami ručenkou....naše ano..na obed ji nekrmím,baští sama,ale lžičkou ji to nejde,ale ručenou papá,vždy ji všecko nakrájím na větší kousky a papá.Je jasný že jogurty a přesnidávky krmím já ale jinak chce sama..a pokud ji chci krmit,tak nebaští..jen sama...a taky to u nás pak vypadá...ji umýt celou..židličku taky,
23. led 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak malá mi včera odpo usla o půl 3,to je normální,ale spává tak půl hodky,hodinku...a představ te si já ji musela ve čvrt na 6 budit...spala jak špalek :wink: :wink: ,tak jsem si říkala,to půjde spát tak o půl noci,naštestí usla ve 22 hodin a spinkala jsem až do 8 do rána..no zázrak spavej :grinning: :grinning: :grinning:

dala jsem do albíčka další fotečk,je tam i Klárinka s Jarouškem od Kolči :wink: :wink:
24. led 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Marti tak to jste měli krásné spinkání. My dnes nic moc. Jaroušek usnul až v devět, ale nebrečel, jen se mu ještě nechtělo spát, spal do dvanácti, kojo, do půl pátý, kojo a vzbudil se v půl osmý. Kojo nechtěl, tak jsem mu zkusila udělat Hami a to zblajznul, tak on už mě asi chce jen v noci. Je to velký kluk už asi.
Jinak vymyslel nové posunování - je na čtyřech, zhoupne se na rukou a posune se oběma zároveň, dělá takové přískoky :confused: :confused: :confused:
24. led 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já si z tvého albíka ty fotky zkopíruju jo, jak je tam Klárinka s Jarouškem.
24. led 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně Oli.... :wink:
24. led 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti a kde jste to byli u vas??nebo u kolci??slusi jim to spolu mrnouskum co....sou to fesaco klarince slusi ty jeji vlasky :dizzy_face:

kolci to pockej za chvili ti uz nekam utece a budes ho hledat,ted zacne uz poradne list a bude radit tesis se :slight_smile:
jarousek uz je fakt kus chlapa toto leti vid....a kojit jsme taky tak prestavali to tak vetsino je ze chce pak uz mrnous jen v noci...vojta doted ji mlicko jen v noci pres den ho vsude prska....jinak jeste ted spinka broucek....
25. led 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak kde jste všeci..my přijeli v 6 chalupy,dens bylo krásně,sluníčko,teploučko..paráda...ted čučím na čt 1
25. led 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek,co je???Kde všichni jste????
Marti taky jsem se včera na to koukala .Docela drsný že???
26. led 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. led 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, já nepíšu, pač nestíhám :wink: zítra ráno jedeme na týden na hory, do Jeseníků a balím se. je to šílený, kočárek, sáně, 5dětí, s náma je to dohromady 7 lyží a 7 lyžáků, 7 tašek s oblečením, 7 povlečení, hračky, jídlo - síla, že ?? no taky nevím jak to zvládneme. máme auto pro 7 lidí , ale asi se něco nevleze, vypadá to, že asi já a prcek, pač je u nás dusno, tak jsem prohlásila, že zůstanu doma :unamused: pač mi nechtějí vzít bud kočár nebo sáně, ale já potřebuju obojí.
tak se tady mějte, určitě se odfouknu a pojedu, vždyt se těším :grinning: Verdik je už doma, tak se určo ozve.
26. led 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tý jo tak to ti nezávidím. :fearful: No snad si to aspoň užijete :slight_smile:
27. led 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:unamused: kde jste????
neříkejte že venku.To je utrpení jít do toho bláta.Už jsem se těšila dnes do cvičení s dětmi a zrušily to kvůli chřipkové epidemii.tak nic.
27. led 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk, Abi. Já dělám obídek.
27. led 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no aspoň někdo.Já taky.Co děláš dobrýho?
27. led 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen bramboračku, mám bebí na prstu ( jsem ho kousíček zapomněla v mixéru :sweat_smile: ), tak aby manža pak neměl moc nádobí k mytí. Děsně to nesnáší.
27. led 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem!! :slight_smile:

Tak jsme z hor doma, bylo krásně, snížek, teploučko (kolem nuly) a Sárinka byla úžasná, spoustu dětí a rodičů, na každého se smála a natahovala ručenky - no nevěrnice jedna :grinning:

Holky mám dotaz, jste už zkušenější, za jak dlouho můžu dávat po zelenince ovoce? Už papká celý obídek, dnes měla zeleninku, rýži, masenko - hodně jí to chutná.... tak nevím kdy začít s ovocem..
27. led 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky tak konečně píšu :grinning:, mám toho ted docela dost takže nestíhám, ale jinak narozeniny jsme oslavili spíš tak za pochodu vyšlo nám to na stěhování a vánoce už byly v pohodě...

Jinak se máme skvěle až na tu rýmu a kašel kterj jsme s Domčou chytli...

jak tak koukám tak všichni už tady papáte sami jen ten náš prcek by se sám nenakrmil a já bych po něm musela uklízet celej byt :grinning:

No už se těším až bude teplo a budu moct vyrazit prozkoumat okolí....
27. led 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy a mimča,

dnes jsem byla u našich s bobkem,hlídali malou a já si v klidu oběhla město a holiče.Když jste u toho vaření,co budete vařit zítra,hodně nejakou inspiraci...chtela jsem malé udelat špenátek s bramburkou,ale to já nejím :unamused:

A jak je pražando,vítáme tě :wink: ....no jo nachlazení....já doufám že nás to mine..tuky tuky....zatím je vše o.k....

Verdíku na tebe nemám číslo na mobil,byla jsem dnes u našich,ale stejně bych ti nepsala,pač jste přijeli z hor a to vybalování,praní atd...máš ted honičku,ale příště bych písla,at si mužou bobánci pohrát....jak jsme se domlouvali,ale jak jsme se rozešli tak jsem si uvedomila,že mám číslo na všechny,jen ne na tebe...tak pak mi ho písni do interní pošty...

Jdu do ložnice čučet na růžovku,tatka bude čučet zase na motorsport...tak se mějte blaze holky pa pa
27. led 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ,zdravím všechny konečně máme PC doma už se mi stýskalo :wink:

tramtararááááááááá mi už chodíme o víkendu jsme začali je to hrozně roztomilí když už ťape miláček je opatrná dělá malé krůčky a jako kdyby si každej rozmejšlela. :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:

A jinak nic nového jo vlastně máme takovou rýmu že zítra jdeme k dr aby nám něco dala má ji už od čtvrtka a ted už je hustá a tak asi nějaké kapičky nebo něco nějak to nebere konce!!!!!!!

Tak se mějte pa pa a JIJI se nějak neozvala že??
27. led 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
jdu vás jen pozdravít mě nefunguje klávesnice tak nepíšu čekáme na novou mejte se
28. led 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer!!

Jé Kristy tak první krůčky, to je super, moc gratuluji :wink: já se taky těším až maličká bude chodit, i když na druhou stranu si říkám, ať to neutíká, ať si to ještě "mimi" užiju co nejdýl :grinning:

Denoušku jj klávesnici potřebuješ to je fakt, jinak toho moc nenapíšeš.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Poraďte mi prosím s tím ovocem :slight_smile: jste už zkušený maminy!!!!!!!!!!!! :astonished:

Dadli krásnej pobyt na horách, je to super, na víkend jedem zase!!!!!!!!

Verdíku haló haló už jste doma??
28. led 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni no s tím ovocem:já jsem to dávala tak po 14 dnech po zelenině ale co vím tak třeba jablíčko by se mělo dávat povařené může to mít vliv na zažívání,a ze svoji zkušenosti Kája musí mít jablka povařená jinak má bolení. Někdy ji dám jablíčko čerstvé ,ale tak čtvrtku a to hned po obědě ,aby to stihla strávit než půjde večer spát jinak má bolení.Kristýnka té to zase nevadilo od malička naškrábat jablíčko lžičkou musíš to vyzkoušet.

dneska jsme byli u dr a máme mukosolvan a pamicon do nasa kapičky a můžeme ven pokud nejsou teploty, v pátek mám volet jak jsme na tom.

Tak pa pa a pište holky pište
28. led 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuku,

Reni my dávali ovoce po 3 týdnech od zeleninky. A nejdřív jsem dávala ty Frutapury - jsou to přesnídávky ze 100% ovoce.
Kristy přejeme brzké uzdravení.

Kde se toulá ten Verdík??? Haloooo Ilčo potřebuju poradit ohledně rehabky
29. led 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdárek,

Tady to jaksi ochablo.

Magee tak už zabydlená????To je fajn.Co malej jak vzal takový přesun?Nemá s tím problémy???

Kristy to je fajn že už ťapáte.Gratulujem :dizzy_face:

To jsou pokroky.Zase by jsme měly udělat nějaký srázek.Třeba v tom cipísku nebo někde ne????Myslíte že by to šlo???
29. led 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Abi,

no srázek teda bychom měli už udělat, jak je to vlastně dlouho co jsme se viděly všechny?
29. led 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

tam je dnes zima co?byly jsme venku a jsem promrzlá a to jsme byly chvilku,malá tomu spaní poslední dobou moc nedává,opet jen 40 minut dopo a odpo to očekávám to samé.Jinak usíná večer po té 9...a spíme do 7,nekdy do půl 8...tak je to fajn...jen jednou na mlíčko...snad brzo odbouráme to mlíčko a bude chrnět nonstop...jééé já budu přespaná :grinning: :grinning: :grinning: .

Abinko jak jsi psala ten srazík..myslela jsi ten cipísek na tom sídlišti? mám to od domu cca 5-8 minut,bylo by to super, mužete parkovat i u našeho,místa je tu dost a mužeme tam zajít,decka tam budou mít více místa a pohrají si...ale nebude lepší tak za týden či více,jak pomine to chřipkový období?Mám z toho hruzu že tam vlezem a pak nám mimoušci lehnout...jak chcete je mi to jedno....pak si kldině mužeme dát u mě čajík a zákuseček..nebylo by to špatný že?....tak se tak mužeme domluvit... :wink: :wink: :wink:

Peču záviny na slano s anglickou,hermelínem,šunkou..mnam mnam ,tak at to nespálím...tatka tento týden jezdí domu až kolem půl 6...tak je to dlouhé to čekání...a to ještě neví jestli nebdou od zítřka bez práce,mají ta firma jak u ní delá smlouvu s Krásnem ve Valmezu jen do dneška a valmez nechce platit,tak firma od Pétu to tam chce ukončit..tak vůbec nevím s jakou přijede....zase ho chtejí šoupnout do Švedka nebo Finská na půl roku a to NEEEEEEEEEE :angry: :angry:

Kolči mě se zdá že Verdík už dlouho na rehabky nechodí a jak jste vy dopadly,kdy jdete k tomu dr?
29. led 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak velká gratulace Kristy..je to užasný sledovat jak z té malé prdolky je už velká holka..... :wink: :wink:
29. led 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek,
Kolci už je to hodně dlouho to bylo přeci v létě ty dva srazíky.Na ten druhý došlo jen pár lidí.Takže půl roku určo.

Marti Taky jsem myslela jak to bude s tou chřipkovou epidemií.Z jedné stránky si říkám tak nejsou ty maminy blbý a nepůjdou tam s nemocným dítkem a z druhé je to risk někdo tam bude jen kuckat a jsme nemocinkaní.
To byl návrh neznamená že musíme zítratakže jak se domluvíme tak se sejdeme :dizzy_face:
29. led 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, už jsem tady :slight_smile:
na horách byla pohádka a kdyby záleželo na nás s Adámkem, tak bychom tam vydrželi i měsíc , vůbec se nám domů nechtělo, přes noc vždycky napadl sníh, ráno sluníčko :slight_smile: opravdu jako v pohádce, navíc jsme to měli s jídlem a tak odpadly všechny starosti a byla to taková ta odpočinková dovolená
každé dopoledne jsme byli buď na saních nebo jen tak ťapali ve snížku, pak se malý nabaštil ,vyspal a odpoledne zas venku a k večeru jsme řádili na bazéně, v 19.00 byl Adámek už v postýlce a spinkal
táta si krásně zalyžoval, většinou tedy jezdil on a jeden den jsem si užívala na lyžích já k tomu svařáček na sjezdovce,hned bych se tam vrátila

cesta tam byla s malým v pohodě, chvíli spinkal a pak si četl a maloval, atd, ale zpáteční cesta byla horší, ke konci už jsme museli častěji zastavovat, už ho to v sedačce nebavilo , přece jen to bylo nějakých 8hodin jízdy, ale zvládli jsme to :wink:
doma, co jsme přijeli jakoby ho nic nebavilo, žádné hračky, to počasí taky nijak není hezké a navíc hnusně fouká :frowning2: :frowning2:

včera jsme jeli k dr se naočkovat, ale byla tam plná čekárna a všichni prskali a tak jsme to vzdali a jeli dnes ráno, nikdo tam nebyl, tak máme hexu v roce a teď chrupká, mladá odjíždí zas na hory dnes, tak opět balení atd, jo má řidičák, tak hurá, hurá

kolci co jsi potřebovala skrz cvičení???jsem na příjmu, tak odpovím
kristyan tak malá už tak ťapká, paráda, gratulujeme :grinning: :grinning:

jo dadli mi psala z hor, počasí prý nic moc, posádka ji trošku marodí prý chřipkou, tak snad to nechytí malý Martínek, byly na úrazovce zašít pořezané prsty od lyží u jednoho z dětí a zapadly do příkopy, takže mají veselo :slight_smile: :slight_smile: myslím, že bude potřebovat pak ještě jednu dovolenou na zotavenou, má tam dětí jako v mateřské školce :wink:
jinak holky moooc děkuji dodatečně za přáníčko k svátku
marti posílám ti telefon in. poštou na ten náš srázek s dětma až budeš tady na sídlišti, budeme se těšit, tak zatím pa
29. led 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilčo mi byli teďka u primáře na kontrole - a máme to zas na další tři měsíce - už mě to se... on všecko umí, a oni pořád vidí něco... jsme o vánocích byli u známé fyzioterapeutky v Hradci, a ta říkala, že je úplně ok, hrála si s ním třičtvrtě hodiny, tady měl primář za pět minut jasno - J. řve jen jak ho vidí, takže nepředvádí skoro nic...
Chci se na to vyprdnout, vím,že jsi psala, že už nechodíte. Co jsi jim řekla, normálně, že už chodit nebudete?
29. led 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek