• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
No ale těch pár měsíců před tím, co jsem se snažila a nic... :angry: Doufám, že to počítání kalorií bude ještě chvíli fungovat na mě. Chtěla bych ještě aspoň 4 kg.
4. led 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já zhubla za 4měsíce 10kg a pak se to zastavilo a nic (ale musím říct že se to drží i když někdy zhřeším)
teď bych chtěla po svátcích ješte tak 5 kg dolů tak snad to klapne ať jsem do plavek jak laň :wink:
4. led 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže u nás se nespí a asi ani spát nebude Kája volá že už se vzbudila a to ještě nespala opička jak je vyčůraná to je mazec............
4. led 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy toho se právě bojím, že se mi to zasekne na těch mých normálních 63 kg :frowning2: ale třebas ne, když na sebe budu přísná. Navíc budu chodit cvičit pravidelně. Tak snad budu do léta kočka :slight_smile:

Jé tak to je naprd, že neusnula beruška. Jajda díky bohu usnul ve svých dvanáct hod. Procházka zabrala, tak půjde i večer normálně. Hurá.
4. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem právě dočetla že má fakt dost sněžit :slight_smile: PARÁDA. V sobotu jedem do těch Beskyd, už se moooc těším, hlavně na pořádnou lyžovačku, snad mě Vikula nechá.
Taky cítím, že to není úplně ono. Celý svátky jsem nebyla nikde cvičit a jen se cpala. Už se mooooc těším až se někde pořádně zřídím na spinningu nebo squashi.
Chtěla jsem dát nějaký vánoční fotky do alba, ale jsou všechny nějak moc velké, tak jsem musela udělat koláže, ty jsou menší.
4. led 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi fotečky krásný..... :wink:

malá usla hned do 10 minut...tak jsem ji dala...už u obeda zívala...zapla jsem myčku a jdu si obarvit hlavu...a odpo pojedeme k babi....

Laurito šla na plastiku čípku...má špatný vysledky pořád... :unamused:
4. led 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
tak o kilech mi ani nemluvte já se té váhy bojím a prostě tam nevlezu by mě asi kleplo :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale začala jsem zase po večerech cvičit a omezuju se v jídle .Já potřebuju tak 6 kg dát dolů a to beze srandy cítím už jak mám rifle na těsno a to mě teda dost se.... :angry: :angry: :angry: :angry:

Já dnes byla s Anet u doktora a hlásím se do klubu atopiků :cry: :cry: :cry: doporučil nám krém Atopic ten stál 215kč ale strašně smrdí tak uvidíme jeslti se to zlepší.Nejhorší to má pod očima úplný vaky a vrásky jak stařenka.Vypadá hrozně :frowning2: :frowning2:
Mě zase nějak zlobí oko.Nějak mě bolí doufám že ho nebudu mít červený to bych nemohla nosit čočky a to by byla pro mě smrt nosit brýle :grinning: :grinning: :grinning: Nosím už 10 let čočky a brýle mám na očích jen když jdu večer z kopelny do ložnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jdu něco vařit na zítra protože už jdu do práce a Anet povalí zas do školky.

Tak zatim pa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2010 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
malej leží už hodku v postýlce, teda leží, skáče atd. takže asi neusne. včera taky po o nespal.

marti dnes malej spal do 8h , ale v noci od 1 do 3 každých 10min. mamíííí a chtěl do postele, ale nevzala jsem ho a trpělivě chodila ho stále ukládat. teda až to mamíííí bylo nesnesitelný, a zkusím ho trochu ignorovat, chudáci sousedi. jinak nebrečí jen volááá

a jak je zvyklý vstávat v 5, v 6 dnes až v 8 , tak nechce spát po o. no to by mě asi jeb... pač to je nejkrásnější za ted den, když po o spí 2 hodky :grinning: :grinning:

Oli jsi borec, to chce vůůli, já pořád tvrdím že mi to nejde, ale když dám ruku na srdce, tak musím uznat že nic pro to nedělám :grinning:
4. led 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá ted spala hodku a půl a tojen díky tomu že u me v posteli....usla ve své,po20 minutách vzhuru a že spát nebude a takj jsem ji dalak sobe a spala až do ted....

chci vyzkoušet..na noc ji dát svuj polštář a peřinu.....už mi tokdosi radil,že dát polštář svuj...tak uvidíme...me malá nevydrží nejít spát...no uvidíme čase..musíme zkusit vše....dnes jsemjikoupila i do aromalampy medunku tak ji to nakapu na polšář a ješte chci dnes koupit zvlkhčovač vzduchu...
4. led 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši Ty mě teda bavíš, u Tebe nemá co jít. Vypadat po třech děckách jako Ty, tak do toho jdu klidně taky :grinning: .
Marti četlas ten článek v tém Mamince? Našlas tam nějakej tip?
4. led 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobííí , ty lichotnice :grinning: Mám 6kg navíc než běžně , a nechci to, cítím se v tom blbě :grinning:

malej ted usnul, no usnul.... uchovala jsem ho v náruči, miminko :grinning:
4. led 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
To znám, každý říká že nikde nic, ale člověk sám na sobě cítí, že to prostě není ono. Má pekelně sněžit, tak nám to v těch Karlovicích asi vyjde :grinning:.
4. led 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je super, já to věděla :grinning: a možná prý přijede na jeden den na lyžovačku i verdík , tak to bude fakt srazík
4. led 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted volala moje mamka že mám vzít veci sebouže chce malou na noc i když nespí..že zítra do práce nejde....tak mám vyčitky svedomí.....že zase nebude s náma....Péta říkal at jsem rádaže když to jde...horší kdybyb ji nekdo nechtel...tak pujdeme oslavit moje dnešní narozky večeří.... :wink:
4. led 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
A myslím, že ještě někdo psal, že tam v tom termínu bude......to bude good :grinning:
4. led 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, krásný fotečky, Vikinka je náádherná a už taky veliká :frowning2:
4. led 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě povídej...vidím to hlavně na oblečkách, některé ani neměla na sobě nebo jen jednou, až mě to je někdy líto, bo jsou fakt krásné. Má 2x větší garderóbu než já...jó to kdyby mě pořád někdo dával nějaké oblečky :grinning:
4. led 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj marti tak jsme byli u doktora a dobry je jen nachlazenej a zoubky jo ja taky byla na plastice čípku už v 17l a musím chodit na testy každyho pul roku není to nic veselího od ty doby mam pořad zaněty tak 10krat do roka možna i vyc jo jinak Marti vše nejlepší k narozeninam taky večer otevřeme božolé tata ma taky dnes narozky :grinning:
4. led 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:
:grinning: :grinning: holky vy jedete človk tu chvíli není a co mám dočítat
Oli a kdy jdeš na tu chirdu??já myslela že jdete se šuldou...já bydlím za rohem a Honzík je ve školce kdyby si chtěla mužeš ho tu chvíli nechat a pak dát třeba kafe.... :wink:
jo a rande dopadlo nad moje očekávání..uvidíme co pisne večer :wink:
4. led 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi ještě nevím, čekám jeslti nepomůže ta mast opět. To by bylo super, ale já se bojím, že tam budu dlouho čekat, a to bys asi vyrostla z něho, on je divoch děsnej :frowning2:

Ju supéér s rande.
4. led 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti vše nej k narozeninám a samozřejmě i tvému dvojčeti Lucce :slight_smile:
4. led 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Marti..taky teda vše nej k narozeninám :wink:
Oli mě by to nevadilo..jak mám jen malou a Tomáše..ten je hodnej.to bysi kolikrát koukala co spolem dělají :grinning: :grinning: navíc mám doma i bráchu tak bych na ně nebyla sama :wink: a jedno dítě sem druhý tam :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Romi tak rande klaplo jupííííííííí

Kájinka už hajá vždycky nemůže vydržet do půl 7 než se koupou a pak už ji dám hajat a vytuhne jo kdyby si opička v poledne zdřímla nebude mít krizi.....
4. led 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jů Marťo, Ty máš dvojče? Jinak blahopřeji k narozkám a Jonusce k podařenému randeti, taky bych hnedka vyrazila :wink:
4. led 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti še nej i segře jak vůbec dopadla snad je vse v porádku

Oli prosím tě napiš mi polopaticky počítání těch kalorií už jsem ze sebe fakt zhnusená.Budu chodit s kamarádkou cvičit protože tak to už dál nejde připadám si jako klokan.Chtělo by to asi denně cvičit na to břicho ale nevím jestli mu to pomůže.prostě bčicho hnusný mám od mlada možná tomu nepomohlo ani mé prasklé slepé střevo a p té jizvě to tam mám propadlé.

Jše někdo kdo neřeší kila?Já jim táááák závidím.Asi se se sebou v životě nesmířím ach jooooooooo
4. led 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi, na rande???

marti vše nej nej k narozkám, a dobrou chut, dej si nějakou mnamku

já přišla ted ze zumby , jsem příjemně utancovaná, vykoupaná, natřená a mám hlad, tak co ted, nažrat se je škoda , když se tak fajn cítím, ale něco malinkého si zkusím najít :grinning:

romi, držím palečky s novým objevem
4. led 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...tak jsme byly navečer na kovárne...jsme se nadlábli....nejlepe vaří asi tam,nemužu si pomoc a i u ječmínka....,ale to máme z ruky pěšky...

jinak děkujeme za přáníčka i za Lucku...má to za sebou,když bude zítra dobrá,tak ji pustí domu...

zítra jedeme ráno na chalupu,Péta pak do konice k dr.nakontrolu s kyčlema...je dnes doma,zítra a vpátek...mají málo práce,takže i penízek je málo...ch joooooo :unamused:

Peti bež na liposukci....ted je to moderní.... :wink: švagrová jde za 14 dní.. :wink:
4. led 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, randění mě chybí, bylo to vždycky pěkné vzrůšo :grinning: , no ale co už, holt jsem vdaná....a spokojená :grinning: .
Kovárnu máme skoro vedle baráku, tak jsem zvědavá, kdy tam vyrazíme. No a nového Ječmínka prej staví kousek od velké Billy, tak to už pak tak moc z ruky nebude a třeba se tam nebude muset objednávat měsíc dopředu.....
Taky jsem domluvená, že budem chodit cvičit s kámoškou, víc se budem popohánět :grinning:. Teda doufám....
4. led 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No marti to si mě pobavila vidím že nezůstává pozadu jsem asi staromodní kde ji to budou dělat?Jde na břicho?Pak mi sděl info cenu atd
4. led 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky řešíte kila?po vánocích co...:((((
mě cukroví nebralo a ted bych se užrala..no když to na tom stole je..a že je ho hodně tak to tam nenech :confounded:
j a moderní liposukce..ta bez narkozy to je hodně zajímavý..Daši není to to co jsi měla v práci?dělají nějakou masáží baněk či o pak to zabalí..a prý je okamžitý výsledek :confused: :confused:
4. led 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek