• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Ahoj holky jsem taky od Prostějova, můžu se kvám přidat. :slight_smile:
4. led 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
aho Alčo....no jasně :wink: :wink: :wink:
holky na ujezdě jsem byla to prozkoumat otevírají ve 3.ve vnitř jem ale nebyla.tak kdo muže?budu tam v pul4 :grinning:
Al lido taky dojdi :wink:
4. led 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuska: díky za přivítání. Zítra mi to nevyjde, ale určitě někdy příjdu :wink:
4. led 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko ,vítám alču a kukla jsme do alba neznám tě :wink: a zaujaklo mě že měl malej malej novorozeneckou sepsi ??? co to je??,

u nás se spalo celou noc non stop tak snad v sobotu to byla jen nějaká špatná konstalace hvězd..........
ještě teď hajinká......

a já už mám vyžehleno byla toho trocha tak mi to nedalo a těď ráno jsem to vyžehlila :sweat_smile: :confused:

táta přijel po noční a kouká na tv místo too aby šel spát no coment......... :angry:
5. led 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

Alči vítáme tě. :wink:

Holky tak dneska jsem ani jednou nemusela dávat duduška v noci. Ty jo a nezdá se to, ale jsem super vyspaná. A to jsem si říkala, že když mu v polospánku jdu dát dudu, že pohůdka. Ale tohle je paráda. No ale nepočítám s tím, že to bude pravidelné. Bych ho potřebovala odnaučit. Ale on řve jak šílenej, když ho nemá. Navíc mě točí, že si ho rychle prokousne, takže to je každou chvíli novej :angry:
V noci byl teda zlatej, ale zato teď už od rána mamí, tahá mě z kuchyně do obýváku, pořád chce chovat a tulinkat. Tak nevím, že by už rostly ty poslední stoličky...? musím se tam kouknout nějak jestli nemá nateklý.
5. led 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi díky, tak jestli se na to cítíš na toho našeho draka, tak bych to asi využila. Pr manža se z práce teď uvolnit nemůže, a jsem si říkala, že v pátek končí dřív, že bych tam šla, jenže on musí do školy a píšou písemky :frowning2:
Tak uvidím co prst a kdyžtak bychom se domluvily. Kuji.
5. led 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Alčo!Tak se nám to zase o jednu rozrostlo vítáme tě mezi námi.Bydlíš přímo v Prostějově?
marti i já se těším at už jsi zdravá je to nekonečné
Venku je jak si nevlídno ale po obědě určitě půjdeme ven.
Kolčo až budeš mít chviličku napiš mi odkaz nebo něco ohledně počítání kalorií kujikuji moc
5. led 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ju Peti promiň, já to četla, ale zapomněla na to :frowning2:
Kukni na www.flora.cz
http://www.flora.cz/edenicek/eden_kalk.php
5. led 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zaregistruj se do toho E-deniku a pak tě to pustí na tu kalkulačku. Tam si zadáváš jídlo v levé části zvolíš snídaně a druh jídla - maso, zelenina atd. V pravé části vybíráš konkrétní jídlo. Zadává se v gramech většinou.
Kdyžtak se ptej co budeš ještě potřebovat vědět.
5. led 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
no venku nic moc, ale i tak vyrazíme. Třebas potkáme Čehu a třebas se i poznáme :grinning:. Jinak novorozenecká sepse je vlastně infekce, která se nejčastěji přenese z matky na mimčo - Vikča to měla taky, tak vím.
5. led 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky děkuji za přivítání. Jinak s Prostějova přímo nejsem jsem ze Želče. Ta novorozenecká sepse je to co tu psala tobi1.
Tobi1: jak jse to měly dlouho a všechno bylo v pohodě.
5. led 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Alčo, samo že Tě taky vítám :slight_smile: . Vikula měla nasazené asi týden antibiotika, pak v pohodě.
5. led 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alčo já znám ze Želče sestry Nedbalovi teda Katka je už Kníchalová myslím........

Jj zase jsem o něco chytřejší ještě že to jsme neměli :angry:
5. led 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás se ráno spalo do 8 h tak jsem zvědavá jestli usne :sweat_smile: :sweat_smile: teď jak spapa polívečku a začali jsme soplit tak snad nelehnem čekáme o víkendu vzácnou návštěvu........... :wink:
5. led 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk :wink:

Vítám novou členku - Alču!!

Holky tak jsme si z hor přivezli rýmu a kašel, už 3 dny Sárinka nebyla venku, nasadila jsem cibulovou šťávu z medem a sinupred a vypadá to už lépe :wink:

Jinak zaběhla se nám naše fenka Džena, 3 dny nebyla doma, sice je zvyklá bývat venku, ale už je stará, je slepá a hluchá a bohužel i ztratila čich, takže domů netrefí. Byli jsme snad všude, v okolí kde byla zvyklá chodit na procházky.... bohužel nemá ani známku, pže když je na zahradě, tak obojek nemá.... bojím se nejhoršího a je mi jí strašně líto :frowning2: :frowning2: zrovna přes noc byly takový mrazy teď... chjo.. :cry:
5. led 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se týká nočního spaní, tak od té doby co jsem přestala kojit (2,5měsíce) tak Sárinka spinká celou noc. Většinou usíná kolem 8hod a vstává taky kolem 8hod.... někdy se stane, že se v noci vzbudí, tak jí dám čajík, ale většinou spinká nonstop.... takže jsem fakt super vyspaná... ale těch 14měsíců předtím to zase bylo hrůůůza.

Takže si to snad zasloužím to spaní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
oznamuji Vám všem že u nás se hajáááááááááááááá hurá ,ale teď nevím jestli je to tou rýmou nebo tím že zase na jíždíme na ten náš režim.Co jsme měli před vánocema. :sweat_smile: no uvidíme ale každopádně jsem šťastná jako blecha
5. led 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak srazk nestihnu:/
jedu ke kamošce oted sem vařila ted se napapkáe a vyržíme :wink:
5. led 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy tak koukám Kája si to s Jajdou vyměnila, u nás se nespí :angry: :angry: :angry:
5. led 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vás dočíst, uf, uf,Adámek usnul, tak mám na to klídeček, byli jsme venku dopoledne na městě, jen tak na procházce, koukala jsem, zda někoho nepotkám, ale nikdo nikde, trošku poletoval sníh, ale zas až taková velká zima nebyla

uvidíme kolik toho nasněží, má to přijít už zítra a o víkendě prý pořádná sněhová nadílka, takže tobi, dadli a všichni kdo vyrážíte na hory, bude určitě jako v pohádce :slight_smile: :slight_smile:

teda oli, to budeš mít někde nějaký zánět jak psala marťa, pořád se ti to vrací , zkus toho Musila, já tam taky šla bez objednání a nečekala jsem nijak dlouho, nemohla jsem se tehdy dotknout ani loktu, tak mi píchl injekce 2x a dobrý, tak na tebe myslíme, koukala jsem na fotečky JAROUŠKA, ten má těch vlasů a jaké kudrlinky, fešák :grinning: :grinning:
tobi vidím Vikinku občas v kočárku a teď na těch fotečkách už je tak veliká, to to letí

jonusko, ať ten chlap stojí za to a padnete si do oka, moc ti to přeji

marti tobě i sestře taky dodatečně vše nej, nej, hlavně zdraví a pohodičku, to nespinkání pak zapijeme spolu, ale u nás to není až tak dramatické jako s Klárinkou, malý tak 2xza noc, to jen na dudlík nebo spravit peřinku či zakrýt

renci tak z hor a přijedete nachlazení,no to je hned, ale to brzy přejde, tak se držte a pusenku Sárince

tak jelikož nemám myčku, tak se jdu vrhnout na nádobí a musím něco navařit na zítra, zatím ahoj :wink:
5. led 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už půjdu káju vzbudit ať v noci neklábosíme zase...... :confused:
5. led 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau
vítám Alču už jsem na tebe narazila v jiným tématu tak už tě jako znám podle fotek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já jsem dorazila dnes kol 12 z práce rychle jsme pojedly dala jsem Anet spat chuderka musí vstávat o čtvrt na 7 a to je pro ni dost brzo :frowning2: uklidila jsem dala prat prádlo a jěště chci na zítra něco uvařit,ale nevím co lednička jaksi zeje prázdnotou :grinning: :grinning: :grinning:

To spaní vám vůbec nezávidím já to fakt neznám mě spaly holky vždycky celou noc takže vás lituju :wink: já si to neumím představit že bych za noc pořád vstávala asi by mě kleplo :grinning:

Včera přijela komoška z Anglie má 6m chlapečka jmenuje se Mahdi tak doufám že se příjde pochlubit aspoň si pochovám malý mimi :grinning: už to neznám.

Tak pa Ela chce jít na pc :slight_smile:
5. led 2010 v 15:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky vítam Alču.Jinak holky co mám dělat malej mě nechce ani zeleninu ani přesnidávky ani banan ale dřív to papal ted chce jen mlíčko a čaj vypije pul litra čaja deně když muchci dat něco na lžičku ma histerak poradte
5. led 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak koukám že na sraziku bych byla asi sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
no přišla jsem pěkně zmrzlá..kluci jsou u tchýně mám chvilenku pro sebe.malá spinká
dnes v noci spala parádně od pul2 se nehla až do rána.za to Tomík suploval za ni.chtěl čurat a pak pití...asi 2krát.
no aspon že chtěl na záchod snaha se cení...
Renči takže jste nachlazený? :unamused:
eviku to ti vubec nevím..malá mi sní všecjko :wink: od začátku
možná zoubky že by..měl takový období..uvidíš to se spraví..mají takový období
5. led 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky zdravím a opožděně, ale přece přeji hodně štěstíčka zdravíčka a lásky do toho nového roku 2010 :grinning:

jinak jsem přidala nové fotečky tak můžete zkouknout :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ju Megee fotečky superTak já zas opožděně Dominičkovi vše nejlepší k narozkám. Dortík je nádhernej. A Domča je fešák, nějak mu ztmavly vlásky nebo se mi to zdá?
5. led 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolci díky já nevím mi se nezdá, že by mu ztmavly, ale moje mamka to říkala taky tak na tom asi něco bude :sweat_smile: no ale už je zase ostříhanej měl to už nějaký dlouhý :grinning:

Jinak dort jsem nedělala já..objednala jsem si ho v jedný cukrárně :sweat_smile: :grinning:
5. led 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dort krásnej a Dominiček ještě víc. Strašně vyrostl, už je to kus "chlapa" :slight_smile:
5. led 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojy holky

ted jsme přijeli z chalupy...jeli jsme 30...klouže to jako hrom....Péta byl u dr.s tema kyčlema,tak zítra nastupuje na rehabilitace a na neschopenku...má to hodne špatné i ramena...má t všecko z práce z té zimy a dřiny....a ješte mu volali z práce že budou snižovat stavy a práce není,takže na hovno.... :frowning2:

A Klárinka dnes poprvé nespala po obede,tak jsem zvedavá jaká bude noc....zítra poreferuju....jdu ji vykoupat..zive...bála jsem se že v aute usne..musela jsem s ní zpívata a tancovat...ale uspávala jsem ji po obede přes hodinu a marný..tak jsem to vzdala...

večer vás dočtu...ted to nejde....klárinka mě táhne čachty čachty...
5. led 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky u nás se hajá od 19.30 a pohodička

pozoooooooooor Kájinka je ostříhaná je z ní krásný chlapeček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ostříhali jsme první vlásky a teď necháme narůst pořádný háro........Jak má Kristýnka do pasu....
5. led 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek