• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
tak malá usla ve čtvrt na9 od rána...vstávala u babi v 7....no opravdu má vydrž a to ji ješte přemlouvám...jinak by snad nešla ani spát...byla živá...už brečí......jdu za ní.....

už jsem tu....tak to jsem zvedavá....

jinak vítám nové tváře
Reni to je mi líto hafana..takové mrazy já bych zešílela.A ja kvám utekla,má kudy? :frowning2:

Megee já bych Dominička vůbec nepoznala...je to tak velkej kluk...bože ty děti rostou....je krásnej i dortíkček... :wink:

Jonuško a co Rande....a na druhý den?doufám že všecko klaplo a bude už jen :wink: dobře...
5. led 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé kristy proč jste stříhaly?to se má? Klárinka má vlásky do půlky zad když ji je umyváme...pak se ji to stočí tak to má po ramena....nemohla bych ji ostříhat ty lokničky krásný....
5. led 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevíte kde sehnat kostým na karneval? pro malýho chlapečka? myslím že jste se o tom bavily tady nekdo...děkuji za radu...
5. led 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
megie...teda malej se změnil ...dodatečně vše nejlepší hl.zdravíčko malýmu :wink: :wink: pozdravuj iode mě Marsi vše nej do Novýho roku :slight_smile:

Marti myslím že je to na dobré cestě..je to zvláštní psali jsme si už delší dobu,ale já to vubec nebrala jako potenc.možný vztah.protožre m taky 3děti,už velký,a je mu 41....pak jsem si řekla a proč na to kafe nezajít..a hozně mě překvapil.nečekala jsem to :confused:
5. led 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem ráda...práve že mám 3 děti tak ví o co jde...a i v jeho letech ví o čem ten život trošku je...na veku nezáleží....přeju moc at to vyjde a jsi štastná.... :wink: držím palečky....
5. led 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: Marti děkuju...snad jo..ale pořád mám pocit jakobych podváděla nebo já nevím co....takovej v sobě jako..a to ještě vlastně o nic nejde :grinning: myslím jako kvuli lidem atd :confounded:
malá ted usnula,kluci jsou u tchýně...mám klid.snad bude malá chrupkat :angry:
5. led 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, delší dobu jsem "tady za váma" nebyla, ale podařilo se mi dočíst.... :slight_smile:
Romi, tak suuuper zpráva! Pokud jste si padli do oka, tak přeju zdárné pokračování. Zasloužíš si to.
Psaly jste toho všichni moc a ani nevím, na co reagovat. Takže všem marodům posíláme pusinky a přejeme brzké uzdravení a taky vítám další novou tvář :slight_smile:.
V neděli nám to s holkama vyšlo a celé odpoledne jsme strávili v brněnské Olympii. Pokud Dadli a Tobi jedete do Beskyd už tento víkend, tak to se tam určo nepotkáme. Tento víkend nebudem mít tátu doma, tak snad to vyjde příští víkend. Mooc se těším a snad nám tam necháte i trošku sněhu na lyžovačku. Jak já se na to těším!!!
Dnes jsem zvládla po dlouhé době aerobik, ale ten pocit vánoční přeplněnosti mi jaksi bránil v pohybu. Snad se to časem zlepší.
5. led 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

jen v rychlosti.Noc děsná...celý den nespí a stojí to stejne za prd v noci.....do pulnoci jsem kní vstávala co hodku,pak jsem si ji vzala k sobe a spala jak špalek do 6 a byla vyspaná...nikdy s náma nespala a ted nevím co sní....ach joooooo

a ten sníh venku...kalamita.....nesnáším zimuuuuuuuuuu
6. led 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

já dnes kojila snad 100x. Jsem hotová a ta naše potvora zase vytuhla a spí jak zabitá :grinning: Ale ona už spí jen s náma, postýlku naprosto bojkotuje, dokonce i když ji tam v opravdu hlubokém spánku přeneseme tak se za pár minut probere :frowning2:

Jo, co se kostýmů na karneval týče, jak půjčovala Agentura Kopretina tady z Prostějova, ale už to na jejich webovkách nevidím. Někdo mi říkal, že prý jdou půjčit kostýmy z divadla, ale to je nezaručené informace.

Romčo - ten pocit pěkně rychle zaplaš. Taky máš právo na svůj štastnej život a tohle může být třeba začátek. Držím palce ať se z něho nevyklube vůl.

Sníh je děsnej. Musím s sociálku, finančák a zdravotní pojišťovnu a tchýně mi měla vzit Editku, ale takhle si ji musím hodit do autosedajdy a přetrpět to s ní. Snad nebude plakat.
6. led 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky,

tak u nás celkem dobrý...ikdyž v noci to nebylo jednou jako vždycky, ale aspoň 4 x, ale to bude ten druhej zoubek. Takže se to dá omluvit :slight_smile:
Dneska je teda počasíčko...no fuj...a já mám zrovna chuť na guláš a nemám knedlík a protlak tak asi budu muset vyrazit do obchodu...Už se těším jak budu s kočárem brázdit ten sníh :confounded:

Edi, máte teda malou nezbednici, ale to se spraví...už slyším jak si říkáš "no jo, to říkají všichni" :grinning: U nás to ale byla pravda.

Marti, omlouvám se, že tak pozdě, ale dodatečně ti přeju všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstíčka a radosti s Klárkou.

Romi, to je super zprávička. Doufám, že se to vyvine dobrým směrem, a že budeš spokojená a šťastná. Všechny ti to moc přejeme.

Tak já valím...malej se z ložnice jaksi ozývá, místo, aby spal, tak vymýšlí blbiny :slight_smile:
6. led 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi byly s klárkou v obchode a venku..já nadřená,pač protlačit kočár děsný....nic není rozhrabané...klárka spokojená...skáče donejvetšího snehu...ai spadla a pusou do snehu...tak knourala a že to studí.... :wink:
6. led 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

My si od rána užívali venku snížku, asi zapadnem, pořád padá a padá... jsem odhrnula sníh od garáže a odpo můžu nanovo myslím. Jajda nadšenej, brodil se sněhem a chtěl ho lízat
Odpo hodím fotečky.

Romi na lidi se vyprdni, máš právo být šťastná. To hlídání zatím nebudu potřebovat asi, napadla mě ještě jedna kámoška co dělá na směny, takže má některé dni volno a navíc má známého chirurga, tak mi to domluví na určitou hodinu. Snad teda. Ale i tak moc dík.
6. led 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak sníh super Kája si to strašně užívá ,alr takhle měno být na vánoce teď se zase potáhne do března budem topit.........

Marti no první se mají stříhat mám několik kamošek že jim bylo líto ostříhat první vlísky a pak v pozdějším věku měli řídký a slabounký takže jak chceš .Kristýnku jsem ostříhala tak ve dvou letech a pak už nechala narůst dlouhý a má je teď po zadek,vždycky jsme jen zastřihli konečky.Krist. má teda hustý vlasy a to je měla od narození jemný jak chmáří.Kája z celé hlavy měla jen hrstku vlásků takže taky jemný ale teď je vidět jak je má hustý ,myslím že těch dlohých bylo málo jen ty v zadu ....

Jo a masku na karneval tak do si zadej karnevali masky a vyjede ti ta firma ze Steřechovic a Kaelan tam teď dělá tak se domluv s ní až si vybereš.....
6. led 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tohle je ono :wink:
6. led 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
skládáme si s kostek a Klárince jsem vysvetlovala že jevelká holka,která nezlobí a v noci spinká a ted furt chodí a říká Já jsem velká holka... :grinning:

Tak Klárka má hustý vlasy po mně....

kuknu na adresu :wink:
6. led 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ahojte
:confused: :confused: dnes nestíhám...sníh mám ráda ale ne tady :confused:
holky všem děkuji.dnes jsem zjistila že manža bydlí u nějaké mladé holčiny v kostelci..dobrý ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no byla jsem s Tomíkem u dr.s těma pupínkama co má.tak máme fenistil a mast.je to nejspíš alergi.e.skoro nic nesmí :frowning2: :frowning2:
ted je brácha muj...s Tomáškem u nás na dvoře staví sněhuláka a iglu :grinning:
malá tancuje u telky..to je naše modelka s.r.o.. :grinning:
OLI tak hl.že to máš vyřešené..kdby náhodou není problém :wink:
kristyan jak to u vás vypadá?jen abysme dojeli víš????? :confused: :confused:
já dnes stříhala Tomáškovi ofinku a plakal..že nemá vlasy... :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti :grinning: Tak třeba bude i spinkat, když ví, že je velká holka.

U nás proběhl opět boj, nechtěl spinkat. Ale vzhledem k tomu v kolik vstával atd. jsem ho z postele nepustila, četli jsme si pohádku a prohlíželi a po půl hodině si lehl a usnul pak hned.
6. led 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo u nás noc taky hruza dnes :cry:
6. led 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ju Romi vám z toho jde sněhulák, my tu máme prašan a nejde to :frowning2:
6. led 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás taky sněhulák nejde už jsme to z Kristýnkou zkoušeli......

vyhrnula jsem sníh a mám to jako posilovnu bolí mě ramena a břišní svaly :grinning: :grinning: :grinning:

je tady tak 20 cm a silničáři ještě nevyjeli asi je to překvapilo jako loni a předloni i předpředloni :grinning: :grinning: :grinning:

Marti takže jestli pojedete na chaloupku tak na lyžích jinak nemáte šanci....... :sweat_smile: :confused: :grinning:
6. led 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fakt jde...mají je malího..dám fotečky pak a velký iglu je :wink: :wink: :wink:
6. led 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to je nadílka co. Já teda sníh miluju, ale né ve městě, za oknem se ty vločky pozorují dobře, horší pak vyrazit ven. Chalupa, kam jedem, je docela na samotě, tak doufám, že se tam vůbec dostanem nebo tam nezapadnem :grinning: .
6. led 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky my byly ráno na bobech malá nadšená přišly jsme v 11 povozily jsme i Ellenku té se to ze začátku moc nelíbilo ale pak si zvykla.U nás se ted spí a já jdu žehlit.Fuj

Kealen:prosím tě jdeme s malou v unoru na karneval a nemám pro ni masku kolik to tak stojí na stránkách jsem to nenašla.Nepotřebuji nic velkého jen něco na hlavu třeba zbytek oblečení nějak půjčim nebo tak něco.Nechce se mi do toho investovat když v tom půjde jednou a příští rok ji to bude malé

Jonuško držím pěsti at je to ten pravej.Být sama s 3 dětma opravdu není bůh ví co.
6. led 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá spinkala přes 45 minut,já spala taky....a odpo pujdeme na boby a ven.....že se deckám ten sníh taky líbí...se vtom brodit atd....

taky tobi..snehu at mají na horách metry ale ve meste to nesnáším...neprojdeš nikde...kalhoty zasraný a mokrý a jak bude nad nulou,bude stejne brečka...

na chalupu jedem v sobotu,tak snad bude lepší cesta.... :wink:
6. led 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajdu to na bobech moc nebralo, radši chtěl chodit v hlubokém sněhu :grinning:
6. led 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
zdravím alču

romi, taky držím palečky

noci se nám zlepšily a vstává kolem 7, což je taky zázrak, ale tím pádem ho nemůžu uspat po o. ted tam už leží hodku a půl a nic, několikraát jsem ho byla uspat, ale nee, tak nevím, to je v pr...... včera tam ležel od 1h a usnul až po 3.

my jsme ráno s Martinkem udělali sněhuláka na terase a je nádhernej, hodím foto, až ho zmenším, ale jen malinkej, moc to nešlo. a ráno jak uviděl sníh, tak jsem ho musela nosit v kyblíčku a on si s ním hrál ve dřezu, pouštěl na něho vodu a volal nééénííí, mamíí na , jako přines , no sranda.
6. led 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj romi, děláme něco podobného, jmenuje se to anticel, banky, zábaly, lymfoven, máme celkem dobré výsledky, ted se chystám od příštího týdne i já, at nechodí kovářova kobyla bosa :grinning: :grinning: :grinning: ale chce to samozřejmě k tomu i změnu, trvalou změnu jídelníčku a pohyb, co si budeme povídat.
6. led 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daši koukám, že Martínek kopíroval včerejšího Jajdu. To taky zalomil až ve tři.Ale ty máš aspoň dobrý, že Ti leží v postýlce. Mě z té postele odchází, když nechce spát :angry:
6. led 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli, to je jediný štěstí, proto si nedovedu ho dát do postele, takhle tam alespon blbne a já něco udělám. ted už usnul, vzala jsem ho do náruče a 10min chovala a říkala pohádky, ku... moje záda. Nevím jestli když spí to těch 7 není na něho brzo jít spát ve 13h, zkusím hod dát ve 14 a večer až ve 20h.

ale přece dětí spí po o i ve školce a to mají 3,4 roky, má na to nespanií po o doost času, ale co nadělám, rarach jeden
6. led 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek