• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
No mě štve, že když dělá cavyky s usínáním, a usne později až, tak jde večer spát pozdě. Kdyby teda už po o nespal a šel spát večer třeba v půl sedmý, sedm, tak by mi to nevadilo. Ale on do večera nevydrží. Pr jak usnul v ty tři, tak se naštěstí vzbudil ve čtyři, jsem se zrovna chystala, že ho vzbudím. A večer scény, že chce do obýváku.... ale nepustila jsem ho, tak běhal po ložnici a vztekal se, no usnul až po deváté :angry:
6. led 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, píšu to jak "Jaryn", vy to ale určo pochopíte :grinning:
6. led 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám to nedalo a vyrazily jsme s VIkulí ven, bloumaly jsme po Krasicích, no a pěkně jsem si mákla. Kočár se místy nedal vůbec ovládat, ale ještě že máme takový tankoidní, bo jinak bychom asi tím sněhem neprorazily :grinning:.
Kam se tady v Pv dá vůbec chodit bobovat, je tady někde nějaký "mamlas" plácek? Já objevila jeden kousek od baráku, ale fakt malej.
Už jste někdy byly v té Solné krčmě?
6. led 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé holky já si trochu zaprovokuju na téma spaní....malej mi spí od 19.30 do 6.30 - 7.00 a potom dopol. od 12.00 do 13.00 - 14.00 to se mám co? :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
megge :confused: :confused:
6. led 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dadlino,tak zítra po 13.hodině přijdu poprvé za Váma do Slendru,mám od tchýně vánoční poukázku a ještě jsem k tomu dostala poukázku na výřivku a infrasaunu v hodnotě 100kč.Mám to na 12 x O+S+R.Tak zatím ahoj,zítra se těším
6. led 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: ahoooojkde jste kdo???
7. led 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tady :grinning: :grinning:

Editka spí a já žehlím a sem tam kouknu na MMK :wink:

Odpoledne chci jít ven, musím do DMka na nákup. Tchýně měla narozky a tak ji chci udělat kosmetický balíček. Musím si vzít neteř, aby mi hlídala kočár, protože v těch obchodech je šílený vedro a když ji vysleču tak se probudí.
7. led 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Editko co je MMK??? :confused:
taky musím žehlit.
7. led 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
dočetla jsem, ale nechci moc písat, bo tlapka auwa -
tak jen info o tlapce - byla jsem na chirdě, rozřízl to, něco tam dělal a pak říkal: zrevidoval jsem to, měla jste tam kus zjizvené zánětlivé tkáně, tvrdé jako kost (ani mu to nešlo ustřihnout nůžkama ) a do té tkáně vám vrůstal kus nehtu, tak ten jsem kousek odřízl. Dal tam dva stehy, nějaký napuštěný tyl bo co, a chlorofil /nebo form), se v tom nevyznám. A v út. na kontrolu.
Přichází to k sobě a bolí jak sviň, řízení bylo zajímavé, dítko spí, tak jdu hají. Jára přijde až v pět a zítra až v šest, takže mě jebne asi. Kurňa dítko přišlo,, tak to je v háji. Jsem ho přenášela z auta a ten náš debilní vesnický rozhlas hrál dechovku, tak se probral, ale dala jsem ho do postele a vypadalo to že usne znova. No bohužel. Tak to bude dlouhé odpoledne...
Nakouknu večer snad. A doufám, že už je to poslední info o mém prstu :sweat_smile:
7. led 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,Oli auva auva :frowning2: ,ale snad to bude dobrý..........

dneska spaní nic moc páč si Kájinka o půl 2 v noci vzpoměla že chce papat hogunt (jogurt) ale dělala jsem mrtvého brouka a asi po 10 min usnula....

no já uklízím ,ale moc se mi teda nechce ale musím ať nás Romča nepomluví že tu máme bordel..........

jo a Kájinka zase spává po ob takže super jsme ve strých kolejích ,ale řeknu vám přes ty svátky to nebylo boha aby usnula v poledne ale teď jak je doma klid tak spí super :wink:

tak jdu pokračovat v úklidu a pak vzbudím Kájinku a půjdem do školky pro Kristýnku.........
7. led 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

malá spinká od 13:05..snad ješte chvíli bude....a jinak v noci spala nádherne,ale jen z toho duvodu že s náma....pít nemusela,tím pádem ani čurat,suchou plínku mela,ani se nevzbudila....take tak asi... :angry: :angry: :angry: .Do 23 hodiny spí u sebe a pak se vzbudí a ječí a ječíííí....

sousedka vedle si stežovala...že nemužou spát....aby se nepos....je to tu u nás všecko strašne slyšet a když ječí 3 hodky vkuse tak se nedivím...no dnes neječela....nekdo mi říká at to neřeším...že má období kdy schce být u nás...že večne to taky nebude.hlavne že prý spí...já z toho teda nadšená nejsem....Nemela jsem ji v posteli do 2 let,ani v šestinedelí, tak fakt nevím....

ted jsem dodelala chlebíčky a jak se malá vychrupe tak jedem k sestře oslavit ty naše narozky,když nemohla,jak byla vnemocnici...
JInak malá štastná ze snehu..prý má ješte napadnout...no me to neteší ale co už :grinning:

Oli au au...znám to z vlastních zkušeností..jinak jsem ti psala naICQ... :wink:

Byla jsem ráno na krčním nakontrole..tak v pořádku...snad se nic nevrátí...beru ten wobenzyn a brát budu delš dobu..i když penez to stojí..děsný a koupila jsem dnes ušní teplomer a paráda..hned zmeřeno voušku a Klárka pekne drží ,jen opet ta cena...taková lidová....
No nic jdu pouklízet kuchyn,at mužeme pak vyrazit... :wink:
7. led 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak opet já :grinning: :grinning:

dnes krásná noc.....spinkala ve své postýlce do půl4....bez probuzení a pak snáma do půl 7..paráda... :grinning: jdu chystat snídani...
8. led 2010 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

ten koník večer leze jak šnek, hrůza.
Kde jste kdo?
Holky Jajda spal včera jen 15 minut v autě a ak šel spát večer v půl sedmý už, ale vstával v půl šesté :confused: :confused: uááá jsem hotová.
8. led 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak u nás noc děs..no jak jinak :angry:
malá má ze mě dudyn...co mám dělat???nemáte nějaké fígle na to?
Oli tak hl.at je prst už v pořádku.. :wink:
Marti pekný..to bych potřebaovalůa takovou noc..
8. led 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo - fígl na to nemám. Vždycky když mě začne dudlat tak ji prso vytahnu, ona pak ještě 2x cucne naprázdno a je klid. Pak si ocucává peřinu nebo prsty, ale lepší než mě :grinning:

Marti - malá s nama spí skoro pořád, je to děsný, ale pro mě i někdy příjemný, protože nemusím vstávat na kojení.
8. led 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edith malá mi krásně spala do pul roku..nebyla jsemduyn.až pak jak nám začli zuby.noo... :confounded:
8. led 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted mi rolovala tričko a říká toto toto.....a už semoobsluhuje.musím něco vymyslet...
8. led 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak ja dnes vstavala k malímu v jednu dala mu mlíčko pak jsem si ho vzala ksobě do postele a spalisme do sedmi vždy kdyš spí semnou tak spí vpohodě já vým že by se to nemělo ale to bych se nevyspala ale kolik věcí se nesmí a děláse to :grinning: :grinning: :grinning: jinak musím zaklepat na dřevo celí tyden neměl teplotku tak snad to bude v poho i včera snědl par žiček špenatu a na svačinku přesnidavku skoro celou tak snad už to bude vpoho protože me za 2měsíce přibral jen necelé kilo ale klubou se nam zuby furt to drtí no mazec.Marti maš krasnou holčičku povedlase vám
8. led 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli okamžitě nepřestane padat to hnusný bílý tak mě asi vážně trefí :grinning: :grinning: Od rána nedělám nic jiného než zametám chodník!!! Aspoň kdyby už seděla a já s ni mohla na saních ven, takhle ji jen dám do kočárku a popojíždím s ní behem zametaní :frowning2:

Evik - malá se mnou taky spí :slight_smile:
8. led 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaelen,

ptala jsem se na ten kostým na karneval, Známé se líbí ten malej supermánek,velikost 2-3 roky,na kolik by vyšel Kč? Děkuji..... :wink:
8. led 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak z toho snehu me brzo trefííííí :confounded: :angry: :angry: :angry: :angry:
8. led 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti no tady teda děs ten sníh ,už mi to i vadí čeho je moc toho je příliš..........od rána padá a ještě nepřestalo........
Táta ani nepřijede z práce má strach že by ráno nevyjel bude spát u tchyně a ráno jede zase do práce a tak by se přijel jen vyspat .Stejně by nespal byl by nervozní jaká bude ráno cesta .....je to hrůza a silničáři nikde ano to neprohrnou no hrůza fakt..........
Teď jsem ti byla prohrnout a než jsem to prohrnula kolem baráku tak můžu znova .......... :confounded:
8. led 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
sníh je fakt masakr. Tady sněží taky od rána a vločky jsou větší teďka nějak a přibívá to rychle děsně. Se bojím, že nám taťka ani nedorazí domů dnes.
8. led 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten sníh fakt hnus už ad je léto :grinning: :grinning: :grinning: unas v ulici to ani neprotahli takže mazec silničaři zaspali opět vždy je ten sníh vzimě překvapí :grinning: :grinning: :grinning: čemu se divím že?
8. led 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
tak jako já sníh miluju, ale todle už je fakt mazec. Úplně se bojím zítra té cesty do Beskyd, už teďka tam je prej metr sněhu, nesjízdný cesty. Chalupa bude určo zapadaná, až k ní se nedostanem, budem muset 300m péšo, což by nebyl problém, ale s těma krámama....no už se těším. Máme na terase alespoň 30 čísel, musím to jít shrnout dokuď Vikula spí, pak žehlení a balení...to nesnáším.
8. led 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy tak to jsem sama zvedavá,zítra jedeme na chalupu...tam bude snehu i když tu byla na chvíli tchýne s klužínka a říkala že to je snehu více než bylo tam.... :confounded: ale uvidíme...budeme vozit koblížka na saních...ted jsme byly chvíli na bobech venku,malá v tom snehu nechce ani jít už jak se v tom brodí....aspon že chvíli vydržela na tech bobech,dopoledne se vyřádila s malým bratránkem..

Tobi chtela sem se zeptat,jak jste bydleli na té brnenské nebo tylovce,už jste ten byt prodali nebo prodáváte?

My se jdeme podívat vuterý na volný byt peknej...
8. led 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
Marti byt už prodaný je a penízky jsou už na účtu :slight_smile:. Ale stejně jestli ten byt měl být pro vás, tak bych Ti ho rozmlouvala. My vlastně odtama odešli kvůli Vikči, byl to mezonet, což s malým dítětem je dost nepraktické. Kam se jdete mrknout na byt? My sháněli celkem dlouho tady v Pv a byla to dost bída....
8. led 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
na Brnenské,kousek od našich...je po rekonstrukci....tak uvidíme,za shlídnutí nic nedáme....

decka to snežení je hrozný.....táta šel na badbinton,my se s klárkou vykoupali,ted ukldili bugr v pokojíku a po 8 ji pujdu dát hajat.....uvidíme jaká bude noc....ráno budu delat opet jednohubky a chlebíčky...budeme slavit s tchýni a švagrovou atd...narozky moje...je to furt chystání na etapy..ješte jsem udela buchtu hrk-hrk nani se těším... :wink:
8. led 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem fotečky do 3 alba...Klárinka,sníh,boby a její bratránek Maty...
8. led 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek