• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
dobré ránko,
jsem k.o. Ve tři Jajda přišel k nám do postele a do sedmi do rána byl každou chvíli vzhůru, podezdřívám ty poslední stoličky nebo nevím (ale tak daleko do pusy mu nevidím :frowning2: ). Má chudák pytle pod očima, (já taky, ale já je mám běžně, ještěže je můžu trochu maskovat brýlema :grinning: ) tak po o to snad dospí.

Marti fotečky super, hezky si to děti užily viď. Jé a Klárka má novou bundu, já myslela, že mluvíš o té tmavě růžové od Wolfa, jak jsme si psaly. Tahle je super dlouhá. Jajda má tu svoji taky trochu delší, ale myslím, že to vůbec neva, i když je kluk. Chlapi taky nosej kabáty :grinning:

Jdem za chvilku ven, důchodci a manža odhrnujou sníh, tak se jim tam jdem motat. Do rána zas mrtě napadlo. A to to večer všichni odhrnuli. :confused: Marti jsem zvědavá jestli dojedete na tu chaloupku. Hlavně opatrně.
9. led 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak po celonočním balení, jsem snad konečně připravená na cestu. To je šílený, kolik je s mrnětem krámů....Ještěže máme tak velké auto a loďku, bo jinak teda nevím....
Volali jsme do Karlovic, jestli jsou cesty sjízdné, prej jo, tak snad nekecaj a v pohodě dorazíme. Těším se jak malá, je tam přes metr sněhu :slight_smile:.
Dáši v týdnu Ti písnu jak to tam vypadá a kde maj nejlepší svařák
:grinning: .
Mějte se a moc to nepřehánějte, ať to tady pak nedočítám měsíc :grinning: .
Hurá na YDYKSEB :grinning: !
9. led 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak dnes malej spal celou noc do pul sedmí už mu davám na večer hustější kaši kéž by tak spal každý večer ale to se asi nestane marti tak nakonec spíš byt než baraček?
9. led 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak to máme krásnou nadílku sněhu. Dobrovolně by mě na hory nikdo nedostal, stačí to bohatě tady.

U nás jsou noci noční můrou.Malá se budí skřikem a odemě se nehne ani na krok. Jsem úplně vyřízená :unamused:
9. led 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky odstavujem.....
zalepila jsem prsa náplastí a prostě není..i jsme lůíp spali..no přes den to chodí pořád kontrolovat..co kyby se to odlepilo že?? :grinning:
tak zatíííím dobrýýýýý
9. led 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak dneska jsem už odstrojila stromek, aby měl malej zase pořádný místo na válení a udělala generální úklid obýváku. Ještě toho mám hodně, ale nějak se mi už nechce. Jsem zase nějaká nakřáplá tak jsem jakási pomalá.
Hlásím, že už nám leze i ten druhý zoubek. Taky má malej rýmu...nevím jestli ji dostal ode mě nebo je to kvůli zoubkům...takže odsáváme. Snad to nebude vážný, protože vypadá normálně, hraje si krásně a není mrzutej.

Tobi, na hory bych jela teda hned...užijte si to tam...ikdyž to už asi píšu pozdě, protože jste už jeli :sweat_smile:

Romi, to je super s tím odstavením. Určitě se to povede. Musíš pak poreferovat. U nás to vypadá ještě na dlouho...baští sice krásně, ale prostě prso je prso :slight_smile: Jen tak se ho taky nevzdá...
A jak to vypadá s tím novým objevem? Možná jsi to tu psala, tak se kdyžtak omlouvám...Moc ti přeju, aby to bylo vše dobré.

Laurito, co se stalo, že máte noci tak hrozné? Je nemocná? nebo prostě jen chce maminku? Držím pěsti ať je to brzy za váma.

Marti, fotečky jsou moc pěkné. Malá se určo pořádně vyřádila.

Tak a teď už nevím co bylo na další stránce na koho mám reagovat :grinning: :grinning:
Mějte pěkný víkend
9. led 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jak se máte? :grinning:
9. led 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jdu si pro radu.Vy co máte golfky chicco multiway,chci je koupit Adámkovi ať můžu velkej kočár prodat.Já nevím jakou barvu vybrat,líbí se mi modrej a ten zelenej,ale mám strach že ta zelená vybledne.I ten tmavě modrej je pěknej,ale zase jestli mu tam nebude v létě horko?Moc,moc prosím poraďte mi?

Jinak já jsem po chřipce,teď to má mm.Adámek je taky nemocnej,ale jen trochu rýma a kašel.Natálka jen kašel.Nakouknu později,jak bude čas.Díky.Papa.
9. led 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
normo Oli má modrej na Jarouška a je spokojená...amyslím si že barva tak na horku vliv nemá,pokud to není černá....jakomyslím že je jedno zda zelená nebo modrá...a ted jsem si všimla že je novej ten chico multiway 2010,vepředu 2 krát jedno otočné kolečko....tak do toho bych šla...my máme2krát dve na tom ročníku 2009 a nekdy se mi sním blbe jede....takže bych jedno brala určo více....našla jsem ho na netu...a cena stejná..3300 kč...

jinak na chalupe snehu stejne jak u nás v PV...a říkali jsme že cesty mají lépe udržované než tady v PV.... :angry:
Jinak jsme oslavily,nadlábly se..s deckama vyblbli na saních a bobech.... :wink:

malá spinkala pekně...vzbudila se až ve čtvrt na 2..vyčurala se a vzala jsem si jik sobe a spinkali jsme do půl 7...Takže druhou noc jsem vstala jen jednou...což je uplne fajn....snad ji to aspon pár dní vydrží at neco naspím na desné noci :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Karoli jak píše Marťa máme modrej a spokojenost, ta barvička je nádherná a nepřipadne mi, že by vybledla zatím.

holkyyyyyyyyyyyyyyyy myčka je zapojená, juchuuuu, už maká holka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jé Marti to musím kouknout na tu novou verzi, i když teda by mě manža asi zabil, kdybych si ho chtěla koupit a tenhle prodat. :grinning:
9. led 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Oli,kdyby jsi chtěla ten novej a tenhle by jsi prodávala,tak bych si ho od tebe koupila,teda pokud bys ho prodávala a za kolik.
10. led 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karoli ty mě nahlodáváš...musím kuknout na tu novou kolekci :sweat_smile:
10. led 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem na to koukala:
Marti a nespletla sis to s Liteway? Já našla Multiway 2010 jen se čtyřma kolečkama vepředu.
Ten Liteway dělali už dřív, ale je užší, a to celkem o dost. Takže jsme ho nebrali. A s těma kolečkama se prý jezdí hůř než s těma na Multiway.
10. led 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt OLi je to možný.....takže naprd jo...tím lépe...

my jely od švagrové kolem našich domu a malá v aute že chce k babi....a nechtela domu,že bude spát s dedou...tak jsem bez malé :frowning2: ,když nejsem na to připravená dopředu,tak jsem z toho uplne rozhozená....nechtela jít domu.... :grinning: .Ale ráno pojede za bobečkem už..

tak jdu uklízet ten bugr a zapnout pračku...2 dny jsme tu nebyly a nevímkdo ten bordel tady dělá :grinning:

A venku nenapadne a nenapadne :grinning: :grinning:
10. led 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky..já byla zas bez netu..tak hurááá že už jde
no nekojíme...daří se nám a já odstříkávám..a dávám ji to tak..ted popíšu ty užasné změny...
:grinning: přes den jsem naprosto volná..a malá mi krásbně spí..od 8 až do 9 do rána.a vzbudila se dvakrát a jen si cucla čaje.. :grinning: a po o jsme spolem spali 2 hodky :wink: no paráda holky.konečně se vyspím
holky já bych dala v uter srazík..šel by někdoooo????
10. led 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuško to jsou super zprávy......jen to krásne ted všechno dospinkej....3 deti...zasloužíš si to :wink:
10. led 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Romi tak paráda. Super. Musím ten fígl poradit švagrové.

U nás dnes vstávačka v půl šesté, nechápu. Ale pustila jsem mu pohádku a do osmi jsem jedním okem spala a druhým ho hlídala na gauči. No akorát mě z toho bolí záda :sweat_smile: :sweat_smile:
11. led 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já v út nemůžu, jedu ráno na kontrolu s prstem.
11. led 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno..
já jdu za chvíli na soud..přidělili mi konečně ex offo..ta k hurá.snad se to už tak nepotahne jako doteď :unamused:
11. led 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi tak držím palečky, ať to dobře probíhá.
11. led 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Zuzi ani nevím čím to že malá se mi v noco budí. Ale kámoška mi řekla že u nich funguje, že když jí dává přes den více z prsa je v noci klidnější. A fakt to zabralo, ale je kravina abych jí dávala častěji z prsa když ji chci odstavit. :frowning2: Musím vyzkoušet odstavování podle Jonusky.

Dnes mi Laurinka v noci spala krásně, ale měla horečku, tak jsem ji dala Nurofen. A máme trošku rymenu, tak jsme ani nešli dnes cvičit.

Romi, na srazíkl bych šla, ale ještě nevím jak Lauře zítra bude.

Kolčo, mi vstáváme každý den už čtrnáct dní v 6 hodin, a pak ještě hodinu zíve. To nemůže ještě spát? :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Eviku, jen jsi včera odešla tak jsem malou začala chystat do kočáru. A než jsem se oblíkla já tak mi vytuhla, tak jsme ani ven nešli. :slight_smile:
11. led 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laurito kdyby jsi šla..asi pudem sami tak mi po o zítra pisni na tel já pujdu 100pro :wink:
jo a s tím aby jsi dávala víc..já nevím..já jsem malé dala kdy chtěla i přes den..ona cucala fakt mockrát i 5-6krát..denně..a už i rolovala triko i na návštěvě u dr.všude a toto toto..a to si jen cucla a zbytek si jen podundala.zatím se mi daří odstříkat 80tky..tak jí je dávám..večer si nadělám na ráno.pak po o odstříkám aby měla večer...
11. led 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
jééé romi 14, to jsi byla ty, v ten čtvrtek ve slenderu?? já to čtu až ted, tak jsem o tom nevěděla a nepoznám tě, měla jsi se přihlásit, v poho , na drzo. Tak příště do mě kopni , ju? dík

já hlásím, že máme kašel už 2dny ,hroznej, ale bez teplotky, a ve čtvrtek máme jet na ten romantický víkend, bez prcka, už ted jsem nervozní, jestli se mu to nezlepší, tak budu vyřízená, tak držte palečky. díky

normo, my máme multiway béžovej, a furt špinavej. mě se nejvíc líbí tmavě modrej. ted ale nejezdíme, nejede to, v tom sněhu, tak jsem vytáhla původní trojkombinaci, ale moc se tam nevleze. takže občas jsme byli na saních , ale zase někde je to odhrnuto, tak to taky nejede :grinning:

oli, s tím prstíkem, to je síla, no snad už to bude dobrý, držím palečky. a jaké to je s myčkou??? nenudíš se ted odpoledne po o??? já věřím že ne. Koupili jsme mamce minulý rok myčku a ještě v ní nemyla, pač prý co by dělala, tak se v ní pere, jen když přijedu já . to je kozena, že??? a taky jsme ji před 5lety koupili napař.žehličku a stále žehlí starou a kropí si prádlo, a letos jsme ji koupili nové rádio a po dvou dnech ho zpátky nahradila starým, tak já už nevím co ..... :wink:

jonusko, držím pěsti s odstavením, se spinkáním a s novým objevem. To jsou samé novinky, konečně se to otáčí k lepšímu , i ten soud se pohne, uvidíš, bude vše Ok, drž se

marti, krásné fotečky a držte se se spinkáním. Malej chce taky ke mě, ale nespí tam, pořád se vrtí a přelézá mě a ďobe mě atd. to se nedá. a po o máme taky problémy se spaním, nechce a nechce, řve v postýlce jak tur, pak po hodce až hodce a půl někdy vytuhne, někdy ne, hrůůza ... chovám ho na rukách, úplně na prd
11. led 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...malej je nějakej divnej, trápí ho ta rýma tak je protivnej, nespí, chce se chovat...snad to bude brzy dobrý, teploty nemá tak to nebude asi tak strašný.
Zítra nebo ve středu pojedeme do Brna na dětskou kožní kliniku kvůli tomu AE tak jsem zvědavá jak dopadneme. Ale žádný zázraky teda nečekám...
Kdyby jsme zítra nejeli a malej vypadal celkem dobře tak bych za váma ráda dorazila. Sákriš, už jsem vás tak dlouho neviděla a nepoklábosila :slight_smile:

Romi, gratuluji k odstavení
Ivi, ať je malá brzy zdravá
11. led 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

všem marůdkům a marodům přejeme brzké uzdravení.

Dadli myčka je super a nenudím se, dnes jsem si šla schrupnout :grinning: Se svojí novou kamarádkou jsem velmi spokojená a fakt nechápu, jak jsem kdysi mohla říct, že myčka je zbytečná :sweat_smile:

Mě jde jaksi pomalu PC, tak mě to točí a neba čekat až se to načte :angry:
Jdem s Jajduškou ven pohrabat se ve sněhu a počkáme pak na tatínka.
11. led 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tak já ráno šlak našim pro koblížka,a domu jsme jely busem...stím kočárem to nejde...aspon v PV přejít z chodníka na chodník....dnes mi to stačilo z autobusu od peny domu a teklo ze me jako z vola..Stejne mimusel jeden pán pomoc at se dostanu aspon k bile...Spinkala u babi pekne..usla po 20 hodine,a vzhuru jen v 1 a ve 3 na čurání a spinkala do 7..uvidíme dnes doma....

Dáši já když jsem hodne unavená tak aninevím žemalá spí snáma...vzbudí me až o půl 7 jak se vzbudí,ale je to jak kdy...musíme to překousnout...ale vyhlídky na druhé mimi teda asi dlouho mít nebudu...

Holky dnes jdu poprvé na zumbu....tak mám nervy už ted,pač vetší kopito ješte nevideli...Ivka kadeřnice se ze mě asi tam zblázní :grinning: :grinning: ,pak vám poreferuju....

taky my ten PC jde pomalu a hlavne koník...než se to načte vždy tak to vzdám a už nepíšu...pač kdybych čekala tak me rupnou nervy a notas letí z okna :grinning:

Jinak marodum velké pusenky......já zatím klepu..uvidíme....tuky tuky...

Nám se ten romantický víkend taky blíží,včera jsem si zkusila plavky a je to hruuza,jak jsem přibrala ted před vánoce...ale OLi jak se udzraví s prstíkem tak naletíme do slendru+snad ta zumba mi trošku pujde a pujdete do dolu...švagrová zumbou shodila 8 kg ...fakt nemá žádný břicho podle me....

Malá po obede dnes spala 45 minut,ted jsme byly venku,ale chce sefurt jen nosit a to jsem zatrhla,pač v kočáre to nejde...tak musí po svých tak ječela,pak chtela čurat..to musí domu na nočník,takže se vrátit...chvíli boby chce a nechce...no des...jestli nás nekdo sleduje tak musí mít kino...pujdeme ješte ven kolem 4-5 čekat na tátu a já pak poletím ty špeky rozhýbat :grinning:
11. led 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak tobi se snad na chaloupku prohrabali a už si užívají snížku a pohodičky na horách :slight_smile: :slight_smile:

tady je tady pěkně veselo, mně se tedy sníh líbí a já mám takovou zimu ráda, ještě by zítra mohlo vysvitnout sluníčko, ráno jsme byli venku s Adámkem už o půl osmé a bylo jako v pohádce, pak jsme šli znovu na boby , ale to ho baví jen chvilku , tak si vymyslel lopatu a odhrňoval sníh a pak je sto stejné jako u vás marti, volá nahoru a vzít, ale to dělám, že neslyším :slight_smile:

v pátek jsme oslavili Adámkovi 2.narozeniny, pořád chtěl zapalovat svíčky na dortu a sfoukávat , to to letí , ještě to budeme doslavovat tento týden a o víkendu, tak se těším, přál si plastelínu, co viděl u Martínka , tak teď se většinou dopoledne zabaví plastelínou a pak ošetřuje medvídky se svým novým lékařským kufříkem :grinning: :grinning: přidám fotečky

dadli doufám, že se romantický víkend povede , je na houby, že se Martinek rozkašlal, snad to poleví a bude dobrý než pojedete, musí :wink: :wink: myslíme na vás

zuzi vy se taky držte, Ondrášek může být protivný a uplakaný z té rýmečky, není nad to, když nám děti nemarodí a jsou zdraví

oli ať už tě ten prst netrápí a konečně ti ho pořádně vyléčí, co pindík u Jarouška, jak pokračujete, ptala si se dr na to pokračování v mazání, já se chystám jít k dr na poslední dávku prevenaru s Adámkem , tak se jí taky zeptám, malý má ,když mu to stáhnu takovou malou kuličku, jakoby se tam udělal maz a ucpaly se ty kanálky, nebo co já vím :frowning2: :frowning2:

marti já mám jít na ples mladé a tedy, když jsem si vyzkoušela šaty, tak bych nejraději šla v riflích a tričku,šaty se pěkně přilnuly k tělu a ty tvary to je děs :grinning: :grinning: tak pa holky a klidnou hezkou noc
11. led 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dadli,no tak teď už aspoň víš kdo jsem.já jsem si taky nebyla úplně jistá,chtěla jsem se tě zeptat,jestli ty stoly mi pomůžou zpevnit břicho a zadek a trošku zhubnout boky.docela mě to chytlo a baví mě to,je to super odreagování i od takových těch všedních starostí,povinností s prckem atd.dneska jdu na 11.10hod a paj ještě v pátek.tak zatím papa všem :slight_smile:
12. led 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jen v rychlosti....zumba super...myslela jsem že jsem kopyto ale nejsem...zacvičila jsem si,teklo ze me jako z vola a zítra jdu zase.... :wink:
12. led 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti vidíš zumba supr... :wink: to já jsme teda kopyto.fakt
tak na to že mi dali ex offo..nepochopila jsme na co..nic mi nesepsali..jen poradili jak to má vypadqt..za 3min.jsem byla venku..mazec.. :confounded:
Zuzi tak marodite?chudinka..na to je dobrý otrivin.. :wink:
12. led 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek