• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
holky tak malá mi dopo blinkala...ted usla...v noci se furt budila...doufám že to nic nebude...mám strach ach joo..

to je furt neco..
12. led 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: :confused: :confused: :confused:
to pěkně flákáte??
co pořád děláte??? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak od toho dopoledne neblinkala ani nekakala tak snad ji jen neco nesedlo....uvidíme....odpo řádila venku 2 hodky ,ani nechtela domu.Tchán nám dovezl sáne tak se ji to líbilo více jak na bobech....a ted je vykoupaná a pujde za chvíli hajat snad,pač je hotová od té čtvrt na 1...ale ona má vydrž tak jsemzvedavá.Akortá teda nechce papkat a jen pije černý čajík...no aspon že pije....

dnes konečně ružovka...hurááá
12. led 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti no vidíš třeba ji fakt něco nesedlo..tak bude dobře :wink:
á jsem celý odpol.žehlila...malá byla na procházce s Tomáškem a mím bratrancem..božýe on je supr..a já na to měla klid :wink:
ted udělám klukum večeři..a pujdiou chrnět
12. led 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Ilčo my tento týden končíme s mazáním po 6 týdnech a domluvila jsem se s dr., že se tam příští týden stavíme, ať se na to koukne. Říkala, že můžem kdyžtak na konzultaci i na chirdu, jestli chcem, ale že je ještě malej. To jsem říkala, že nechci, že chci jen aby se na to koukla ona. Tak se zeptám čím mazat dál atd. Jinak teď mi do tel řekla, že se kdyžtak řeší ve třech letech. Minule, že ve dvou...tož jsem z toho jelen.
Každopádně jsme ve fázi, kdy nám kouká řekla bych tak 1/3 žaludu. Jak mi manža říkal, že to dělám moc... tak jsem to dělala míň a prostě se to nehne. Asi to někde přirostlo zas :frowning2: No ale aspoń pokrok o kousek, předtím byla jen malá dírečka na čurání a žalud v nedohlednu.

Sníh se mi dnes přestal líbit. Vykládala jsem Martě svoji parkovací story na městě. Děs běs.
12. led 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

Editkám vše nejlepší k svátečku.

U nás vstávačka v půl šesté, do šesti jsem ho udržela v posteli, ale pak vstával Jára do práce a bylo to v prd....
13. led 2010 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tak krásně mi spinkával do sedmi až osmi :cry:
13. led 2010 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda kolčo to je teda ranní práče.Malá vstávála kolem čtvrn na osm tak jsem zvědavá jak bude spát asi pujde kolem pul 11 a pak chvíli odpoledne.Myslela jsem si že když bude spávat jedou za den že bude spávat díl ale většinou si dá svou hod a půl a je po spaní.Ale lepší něco než nic.Poslední dny jsem vyštavená nevím co s malou den mi přiijde nekonečný a ve sněhu se brodit není na dlouhé procházky.
mami Editko miimi editko vše nej k svátečku
13. led 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
tak tu mám Jájinka od Oli na hlídání...Klárinka štastná ..dlouho jsme je nevidely...a ješte mi doveze švagrová malého na hlídání...takže tu budu mít 3 detičky do obeda....to bude veselo... :grinning: :grinning: :grinning:

Malá usla včera tesne po 8..tak jsem videla celou ružovku a v 23 hod.se vzbudila na čurání,vzala jsem si ji k sobe a hajali jsme do čtvrt na 7...plinečku suchou a vyčurala se až ve čtvrt na 7...

Adámkovi opoždene vše nej..k narozeninkám.....uteklo to prdolky malinký... a Editkám také vše nej.... Odpo pujdeme určo zase na sane...

Jinak tuky tuky...žádné kakání a nic.... :grinning:
13. led 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ta mi dnes spali od osmi do pul šesty a ted taky spinká začala jsem mu davat nutrilon 2 zatim jen rano ad si zvika jo zítra mame výtaní občánku jen máme problémi z kakaNÍM MÁ STRAŠNĚ TVRDÝ BOBKY CHUDAK MA PO KAKANÍ VŽDY ČERVENOU PRCKU HOLKY CO SE DÁVA NA ZMĚKČENÍ STOLICE?
13. led 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak já teda nestíhám hlavně když máme tátu 2 dny doma v pondělí jsme si byli vzácní :grinning: :wink: a včera jsme byli na nákupu v OL takže celej den zabitej..........dneska už jede na noční tak večer budu mít čas.. :wink:

Kájinka má rýmu hustou zelenou takže nechodíme moc ven ať nechytnem ještě horečky nebo něco.Dneska nám volala sestra od dr. jestli můžem, na očkování a já že máme rýmu tak že ne ne z rýmou ji očkovat nemůžu.....

ten sníh teda už mi taky selze krkem je to děs jak to klouže dneska jak jsem vedla Krist. do školky tak jsem myslela že sebou mrsknu a nadřená jsme byla jak bulhar......

o víkendu to bude nabyté páč slavím nazozeniny takže budem slavit nikdo moc nechce přidet kvůli počasí tak uvidíme.....

tak se mějte du upíct tátovi makovník už ho slibuju asi 14 dní a nějak se mi nedaří.Mám štěstí že je to ten z ktrabice a je to rychlovka......

Pa Pa
13. led 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak u nás pořád rýmena...odsáváme, kapeme...ale snad to bude dobrý. Raději jsem volala mudr., ale že pokud má jen zvýšenou teplotu a nemá soplíky zelený, tak že to bude dobrý. Kdyby něco tak to máme kousek. Možná ty zoubky...

Romi, já myslela, že se něco pohne a ono nic, za 3 minuty venku...to je fakt mazec. Snad to bude rychle za tebou.

Edi, taky se připojuju s přáníčkem k svátku, Tobě i malé Editce :slight_smile:

Evi, my máme taky hustější kakání, většinou taky bobky...já mu dávám vždycky pár lžiček švestkové nebo hruškové šťávy. Měl by hodně pít, aby se to naředilo. Dobrý je heřmánkový čaj. Nedávat moc banán, ten sadí, spíš podušené jablíčko nebo hrušku (nevím teda co všechno už papáte) Ale možná holky poradí ještě něco jiného.
13. led 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já davala nutrilon comfort...místo klasického nutrilonu....kvůli stolici....akadila denně pěkne....je to na zaživání spešl ....

Tak dětičky jsou pryč....malá usla..ajá si užívám TICHA.. :grinning: :grinning: :grinning: ,ale jsou to miláčci... :wink:
13. led 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
On hodně pije tak skoro dvě flašky deně jo marti ten comfort je i od 6měsíce?mi ho skoušeli jak měl tak měsíc a docela mu chutnal ale moc po tom nekadil ale to bylo i s kojením tak ja to vyskouším za to nic nedam hlavně ad mu to pomúže a ty štavi taky vyskouším diky
13. led 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
malej kašle už 6 den, včera jsem místo hedelixu dala mucosolvan a konečně začal vykašlávat a rozjela se mu i rýma, takže to jde ven, ale je jakoby víc vyřízenej, pořád ho chovám, jsem grogi, a ráno máme jet na romant. víkend.... uf uf , jsem nervozní .

marti, taky chodím na zumbu k Ivce

holky , papa , musím balit, ted jsem spala s malým, nestíhám.

editce vše nej nej k svátečku
13. led 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem tu děti okoupané já taky a teď už mám pohodičku.......

Editkám vše nej k svátku já mám na editu narozeniny :confused: takže slavíme spolu :grinning:

Kája dneska spala do 3 h tak ji nechám do půl 8 a pošupe dohajan.....

Dáši vy teda máte pech no snad to vyjde a Marťa vám dopřeje tu romantiku :wink:
13. led 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Editko..oběma vše nej k svátku :wink:
my už spíme od 8 všeci :confused:
13. led 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky,opožděně přeji Editkám vše nej k svátečku,Kristyan vše nej k narozeninám.
Tomáškovi od Jonušky přeji vše nejlepší k dnešním třetím narozeninkám,hlavně zdravíčko.Teda s těma ledňákama se roztrhl pytel,zítra má moje Natálka 6let,jde nám to tady pěkně po sobě co :grinning: ?Kdopak bude další na řadě.
22.1. jdeme k zápisu do školy,to tak uteklo,nedávno to bylo miminko a už je z ní předškolák.
14. led 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik :slight_smile:

Romi Tomáškovi vše nej nej k jeho dnešním třetím narozeninám, hodně štěstíčka, zdravíčka a lásečky :grinning:
14. led 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Tomáškovi vše nejlepší k narozeninkám.
Natálce předškolačce také vše nejlepší k narozeninkám.

Daši vy si užijte romantiku. Martínek to u babičky zvládne a za pár dní bude ok. :wink:
14. led 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem oslavencum vše NEJ....je vás hodně :wink:

jinak ahojky...malá se tedvzbudila pohodinea 10miut a já sní..pekne jsem si schrupla,ted sedí na nočníku..a delá bobeček.

Holky nevíte co je dobré na koutky?malá má koutky ale muže to mít i z té zimy venku ne?

navečer vezememe malou k babi na noc,tak se těším jak se vyhajám,dnes noc desná....
14. led 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme za přání.
Tomáškovi taky přejem všehno nej!!

Nevím jestli jsem to tu už psala,ale od neděle nám blbne kotel a poslední 3 dny nefunguje vůbec takže bydlíme u ségry (která je naštěstí na horách). Dnes se měl stavit opravař s chybějící součástkou a konečně to opravit a nikde nikdo :angry: :angry: Jsem z toho neštěstná, protože Edis v nociděsně spí, spíš nespí než spí a tak jsem jak chodící mrtvola. Navíc dělám pořád nějaké tabulky k uzávěrce do práce a tak toho mám trošku všeho plné zuby. Ale zas na druhou stranu penízky se mi budou utráce pěkně :wink:

Omlouvám se, ale nestiham vás dočíst. U ségry je děsně pomalá wi-fi a tak tuu toho trpím.
14. led 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, musím se s váma podělit o radost...tak Domča od října nastupuje do školky :grinning: ...sice to nemám nikde říkat, ale vám můžu (máme to zařízené protekčně přes Tomovýho "šéfa" tak nemusíme ani k zápisu, jen doneseme vyplněnou přihlášku)
14. led 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juu Megee a ty půjdeš do práce?
14. led 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolci no nic jinýho mi nezbude....trvalý bydliště mám pořád ještě v PV takže pracák nehrozí další mateřská taky ne :angry: tak budu muset :unamused:
14. led 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahá, takže druhé mimi zatím nee? No aspoň v Pze budeš mít lepší možnosti na práci než tu
14. led 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé holky nevíte náhodou rodičák chodí vždy na ten danej měsíc nebo zpětně?...nevím totiž jestli mi poslední peníze přijdou v prosinci nebo až v lednu :sweat_smile:
14. led 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé Leni ty jsi si vzpoměla na Tomču díky.moc..
Editko raky děkujem..
chudáček má dnes narozky a byli jsme u zubejdy..ale naštěstí mají pěkný zoubky..
14. led 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zatím to na druhý nevypadá...chtělo by to vlastní byteček...jsme v podnájmu
14. led 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi to já se musím stydět, ale s Domčou jsem zatím u zubaře nebyla :sweat_smile: nějak na to nebyl čas :sweat_smile:
14. led 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek