• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
my ckodíme od roka..honzíkovi už vrtali..a tom má prý už větší kaz to už se nevrtá..u mléčných tak..doufám že nebude dělat problémy.. :unamused:
14. led 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak u nás už se hajá v poledne to bylo trochz ukecáváním a podařilo se......Kája spal do 2 h :wink: no ale nechtělo se jí .........

jonuš Tomíkovi vše nej nej a pusinku od Kájinky ...... pekla jsi dort???
14. led 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi...nepekla..Johanka má 19.týho rok..takže to budfem slavit příští sobotu dohromady :wink:
14. led 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, všem oslavencům vše nej i zpětně, omlouvám se, nějak nestíhám, Val už stoupá k nábytku, tak ji musím pořád hlídat. Dnes bude velká premiéra, zůstávám spát v obyváku a přítel bude k Val vstávat, už je čas odbourat noční kojení, jsem dudel, hlad nemá, budí se se zvyku. Tak jsem zvědavá, jak to dopadne :slight_smile:
14. led 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dlouho jsem tady za váma nebyla. Tak nějak v poslední době po večerech nestíhám a jsem ňáká únavka. Letos jsem s kočárkem byla venku jen jednou, včera, a úplně mi to stačilo. Zkusily jsme boby, ale vedou sáňky. Takže se dopravujem buď autem nebo sáňkama. Je to psina.
U nás už všechno spinká a mě se chce taky. takže všem DOBROU NOC :sunglasses:
14. led 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
tak hlásím, že včerejší zkouška odebrání dudu zatím trvá:
Když odpo spinkal, tak jsem mu ho sebrala a jak se vzbudil už nedala. Řekla jsem, že jsme ho dali sousedovic miminku, že už je velkej a nepotřebuje ho a že Klárka taky nemá dudu. Nevím jestli tomu rozumněl, nicméně se s tím spokojil. Občas se zeptal, ale večer před spaním už se ani neptal.
večer šel spát s tatínkem (s ním usíná dycky líp, pr manža vytuhne dřív než on, tak J. nestihne protestovat) a prý se na dudu ani neptal. V noci se teda třikrát vzbudil a chtěl ho, tak jsem řekla jen, že dudu není a spokojil se s tím a za chvilku zas usnul. (Sice teda za delší, než kdybych mu šupla dudlík, ale doufám, že je to o zvyku.). Ráno bohužel vstávání v šest, jsem sice mrtvá, ale zas po o bude unavenej a nebude snad problém s usnutím bez dudu. Ráno se ni na něj zatím nevzpomněl.
Holky hurá. To jsem fakt nečekala. Počítala jsem spíš s tím,že večer bude řev a že vyměknem. :sweat_smile:
Akorát teda večer měl méďa brutálně ožužlanou mokrou hlavu :sweat_smile:
15. led 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli... :grinning: :grinning: tomu medvědovi :grinning:
to je jako s naším závislým kojení taky jsme čekala řevy a my spinkáme..
překvapujou že??
i když teda přiznám že dnešní noc byla děs..ale leze ji zub..to ji omlouvá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
15. led 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli gratuluju k noci bez dudlíku. Editka dudlík nechce a tak máme pořád ožužlanou peřinu, že bych ji mohla ždímat :grinning: :grinning:

Romčo - s tebe se pokusím vzít si za pár měsíců příklad, doufám že Eduš to pochopí stejně jako Johanka.
15. led 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tááák premiérová noc bez nočního kojení měla úspěch. Val se vzbudila o půlnoci (to je už pravidlem) vypila trochu čaje a usnula, pak až ve 3.45 (to se mnou by byla vzhůru už minimálně ve 2), hledala mě v posteli a když nenašla tak pofňukávala, ale neplakala, čaj nechtěla a pak usnula teda za cca půl hoďky, pak se vzbudila v 6:30, tak to už jsem šla ji nakrmit, ale hned usnula, takže ani nevěděla, že jsem přišla, tak pak jsem ji teda nakojila až v 7:30 a spala do 9. No luxus :slight_smile:. Snad to tak bude pokračovat i nadále :slight_smile:
15. led 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

konečně doma. Tak jsme si pobyly pár dní v nemocnici. Laura byla v pátek na očkování priorixu a dostala horečky a z nich dostala febrilní křeče. Nikomu na světě nepřeju tu bezmoc, když byla v bezvědomí.

Potkala jsem tam i tuším bonynku :unamused: , malinká má horečky a neklesají. Tak jsme se tam vystřídali
15. led 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bonynko super, že hned první noc, jste to takhle hezky zvládly. Jen tak dál.

Laurito jéje, tak hlavně že už je to za váma a Laurinka je už v pořádku. Uf. Mě úplně mrazí z toho. Hlavněže už je to ok.
15. led 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mě úplně polil mráz. Chudáci děti a chudáci rodiče.
Hlavně, že už jste doma!!
15. led 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsm se k vám přidala a ani za váma nepřišla. Nějak není čas. Se chci zeptat jestlui nevíte v PV o ějaké restauračce s děckým koutke. V pondělý jedu za kámaškou a vůbec nevím kam zajít. Tak jestly některá víte, pisněte mi nějaké info. Díky a mějte se :slight_smile:
15. led 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laurito to mě moc mrzí :frowning2:. Hlavně, že už je to ok. S námi jsi se tam nepotkala, možnou s Bodinkou. My jsme naštěstí ok.
Alčo: znám jen spíš kavárnu s dětským koutkem - kavárna na náměstí dřív se to jmenovalo Lerk, nevím, jak je to teď.
15. led 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

laurito...ty jo z očkování? to je síla..nás čeká druhý priorix tak se budu asi desit..chudinka..hlavne že jste doma...a bonynka tu je,takže by tam ležela bodinka s Elinkou? to je síla fakt.....

Jinak bobynko super že táta noc zvládl a malá bez tebe taky...jak cití tu mamču tak vyvádejí lumpárny....broučci malincí.... :wink:
15. led 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
MARTI...TY JSI DOBRÁ FAKT... :grinning: bobynko :grinning: :slight_smile:

laurito hl.že jste už ok...chudinka malinká..
a co bodinka...????nemáte na ni někdo tel.at víme zda jsou ok????? :frowning2:
15. led 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidíš já si ani nevšimla že jsem písla bobynko??? :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky o Blanku se nejedná ti jsou v pořádku
Nás to očkování čeká co nevidět brrr nemám z toho dobrej pocit
15. led 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. led 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jemns...proč mi stopují inzeráty na bazárku??nechápu mám tam kočárek a stopli to..... :confounded: :confused:
16. led 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi tak to nevím, zkus napsat adminovi a zeptat se
16. led 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak to dávám špatné informace. Mrknu se na starší příspěvky jestli ji tu najdu a napíšu.
16. led 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem nemožná, to byla BABU. Mám v těch jménách chaos
16. led 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já vás nechtěla strašit. Laura už to měla jednou, prostě špatně snáší vysoké teploty :frowning2:

Nemáte někdo zkušenosti z nosníma mandlema? :unamused: Hrozí mi že ty rymeny co mívá jsou těma mandlema. A prej to znamená operaci :frowning2:
16. led 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli už vím proč měla jsem tam vykřičníky :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
laurito....Honzík utekl operaci nosní mandlí...taky jsem se bála.ale prý je to rychlovka nic složitýho
a já na tom byla jako 6ti letá a nic si z toho nepamatuju..takže asi to nebylo nic hroznýho :wink:
16. led 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jen slyšela že to tak malým dětem jako Laura nedělají, že až po 2 letech
16. led 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurito..no Honzík už měl 3,5roku.to bylokdyž začal chodit do školky.takže fakt nevím... :confused:
16. led 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,přijely jsme z chalupy..bylo tam jako v pohádce,sních..mrzlo až praštilo,všecko bílé zmrzlé a do toho sluníčko....odjíždeli jsme a bylo -10 celsia.Péta delal zabíječku u bratrance...,tak zítra si dám černou polívečku mnam..mnam...

Tak babu leží v nemocnici s Klárinkou? chudinka....že to tu nikdo nepísne....kdo ji zná....

Laurito taky jsem slyšela že mandle se delají od 2 let veku dítete...

pádím do vany ..zatím páááááá :wink:
16. led 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tak Jajdovi asi rostou ty poslední stoličky. Nechce jíst, jen mlíko, kaši nebo jogurt a má 38. Do jabka si jednou kousl, rohlík nechtěl vůbec, polívky snědl asi 4 lžíce. Ani sušenku nechce :confused: :frowning2:
16. led 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:
ale vyvedli nějkqaý manžele.vypadali přiožrale.no policajti ,2 hasičský auta sanita..ale nic jim asi nebylo.vypadaalo to jakoby jim chytlo radio nebo co.no kouše se z bytu valilo docela dost..takže vzrušo na ulici :confused: :rolling_eyes: ahojky babulky..
my jdeme za chvili na prochajdu... :wink:
tady byla na Dlolní akce...bydlíme hned naproti panelákum a hořel tu byt.tak měla Jonis světýlka...
17. led 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek