Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

Nazdárek Tak kromě snažilek a těhulek js Pv nenašla tak snad nám to nezruší 🙂
jonuska
14. led 2010
my ckodíme od roka..honzíkovi už vrtali..a tom má prý už větší kaz to už se nevrtá..u mléčných tak..doufám že nebude dělat problémy.. :-|
kristyan
14. led 2010
Ahojky,

tak u nás už se hajá v poledne to bylo trochz ukecáváním a podařilo se......Kája spal do 2 h 😉 no ale nechtělo se jí .........

jonuš Tomíkovi vše nej nej a pusinku od Kájinky ...... pekla jsi dort???
jonuska
14. led 2010
Ivi...nepekla..Johanka má 19.týho rok..takže to budfem slavit příští sobotu dohromady 😉
bonynka1981
14. led 2010
ahojte holky, všem oslavencům vše nej i zpětně, omlouvám se, nějak nestíhám, Val už stoupá k nábytku, tak ji musím pořád hlídat. Dnes bude velká premiéra, zůstávám spát v obyváku a přítel bude k Val vstávat, už je čas odbourat noční kojení, jsem dudel, hlad nemá, budí se se zvyku. Tak jsem zvědavá, jak to dopadne 🙂
bodinka
14. led 2010
ahoj holky, dlouho jsem tady za váma nebyla. Tak nějak v poslední době po večerech nestíhám a jsem ňáká únavka. Letos jsem s kočárkem byla venku jen jednou, včera, a úplně mi to stačilo. Zkusily jsme boby, ale vedou sáňky. Takže se dopravujem buď autem nebo sáňkama. Je to psina.
U nás už všechno spinká a mě se chce taky. takže všem DOBROU NOC 😎
kolca
15. led 2010
dobré ránko,
tak hlásím, že včerejší zkouška odebrání dudu zatím trvá:
Když odpo spinkal, tak jsem mu ho sebrala a jak se vzbudil už nedala. Řekla jsem, že jsme ho dali sousedovic miminku, že už je velkej a nepotřebuje ho a že Klárka taky nemá dudu. Nevím jestli tomu rozumněl, nicméně se s tím spokojil. Občas se zeptal, ale večer před spaním už se ani neptal.
večer šel spát s tatínkem (s ním usíná dycky líp, pr manža vytuhne dřív než on, tak J. nestihne protestovat) a prý se na dudu ani neptal. V noci se teda třikrát vzbudil a chtěl ho, tak jsem řekla jen, že dudu není a spokojil se s tím a za chvilku zas usnul. (Sice teda za delší, než kdybych mu šupla dudlík, ale doufám, že je to o zvyku.). Ráno bohužel vstávání v šest, jsem sice mrtvá, ale zas po o bude unavenej a nebude snad problém s usnutím bez dudu. Ráno se ni na něj zatím nevzpomněl.
Holky hurá. To jsem fakt nečekala. Počítala jsem spíš s tím,že večer bude řev a že vyměknem. :-N
Akorát teda večer měl méďa brutálně ožužlanou mokrou hlavu :-N
jonuska
15. led 2010
Oli... 😃 😃 tomu medvědovi 😃
to je jako s naším závislým kojení taky jsme čekala řevy a my spinkáme..
překvapujou že??
i když teda přiznám že dnešní noc byla děs..ale leze ji zub..to ji omlouvá 😃 :-p 😉
editah222
15. led 2010
Oli gratuluju k noci bez dudlíku. Editka dudlík nechce a tak máme pořád ožužlanou peřinu, že bych ji mohla ždímat 😃 😃

Romčo - s tebe se pokusím vzít si za pár měsíců příklad, doufám že Eduš to pochopí stejně jako Johanka.
bonynka1981
15. led 2010
ahojte holky, tááák premiérová noc bez nočního kojení měla úspěch. Val se vzbudila o půlnoci (to je už pravidlem) vypila trochu čaje a usnula, pak až ve 3.45 (to se mnou by byla vzhůru už minimálně ve 2), hledala mě v posteli a když nenašla tak pofňukávala, ale neplakala, čaj nechtěla a pak usnula teda za cca půl hoďky, pak se vzbudila v 6:30, tak to už jsem šla ji nakrmit, ale hned usnula, takže ani nevěděla, že jsem přišla, tak pak jsem ji teda nakojila až v 7:30 a spala do 9. No luxus 🙂. Snad to tak bude pokračovat i nadále 🙂
laurito
15. led 2010
Ahoj holky,

konečně doma. Tak jsme si pobyly pár dní v nemocnici. Laura byla v pátek na očkování priorixu a dostala horečky a z nich dostala febrilní křeče. Nikomu na světě nepřeju tu bezmoc, když byla v bezvědomí.

Potkala jsem tam i tuším bonynku :-| , malinká má horečky a neklesají. Tak jsme se tam vystřídali
kolca
15. led 2010
Bonynko super, že hned první noc, jste to takhle hezky zvládly. Jen tak dál.

Laurito jéje, tak hlavně že už je to za váma a Laurinka je už v pořádku. Uf. Mě úplně mrazí z toho. Hlavněže už je to ok.
editah222
15. led 2010
Taky mě úplně polil mráz. Chudáci děti a chudáci rodiče.
Hlavně, že už jste doma!!
alca22
15. led 2010
Ahoj holky, tak jsm se k vám přidala a ani za váma nepřišla. Nějak není čas. Se chci zeptat jestlui nevíte v PV o ějaké restauračce s děckým koutke. V pondělý jedu za kámaškou a vůbec nevím kam zajít. Tak jestly některá víte, pisněte mi nějaké info. Díky a mějte se 🙂
bonynka1981
15. led 2010
Laurito to mě moc mrzí 😞. Hlavně, že už je to ok. S námi jsi se tam nepotkala, možnou s Bodinkou. My jsme naštěstí ok.
Alčo: znám jen spíš kavárnu s dětským koutkem - kavárna na náměstí dřív se to jmenovalo Lerk, nevím, jak je to teď.
martinataylor
15. led 2010
ahojky holky,

laurito...ty jo z očkování? to je síla..nás čeká druhý priorix tak se budu asi desit..chudinka..hlavne že jste doma...a bonynka tu je,takže by tam ležela bodinka s Elinkou? to je síla fakt.....

Jinak bobynko super že táta noc zvládl a malá bez tebe taky...jak cití tu mamču tak vyvádejí lumpárny....broučci malincí.... 😉
jonuska
15. led 2010
MARTI...TY JSI DOBRÁ FAKT... 😃 bobynko 😃 🙂

laurito hl.že jste už ok...chudinka malinká..
a co bodinka...????nemáte na ni někdo tel.at víme zda jsou ok????? 😞
martinataylor
15. led 2010
vidíš já si ani nevšimla že jsem písla bobynko??? 😃 😃 😃
ceha
15. led 2010
Holky o Blanku se nejedná ti jsou v pořádku
Nás to očkování čeká co nevidět brrr nemám z toho dobrej pocit
jonuska
16. led 2010
=-) =-) 8-(
jonuska
16. led 2010
holky jemns...proč mi stopují inzeráty na bazárku??nechápu mám tam kočárek a stopli to..... :-S =-)
kolca
16. led 2010
Romi tak to nevím, zkus napsat adminovi a zeptat se
laurito
16. led 2010
Ahoj, tak to dávám špatné informace. Mrknu se na starší příspěvky jestli ji tu najdu a napíšu.
laurito
16. led 2010
Jsem nemožná, to byla BABU. Mám v těch jménách chaos
laurito
16. led 2010
Holky já vás nechtěla strašit. Laura už to měla jednou, prostě špatně snáší vysoké teploty 😞

Nemáte někdo zkušenosti z nosníma mandlema? :-| Hrozí mi že ty rymeny co mívá jsou těma mandlema. A prej to znamená operaci 😞
jonuska
16. led 2010
Oli už vím proč měla jsem tam vykřičníky 😃 😃 :-p 8-(
laurito....Honzík utekl operaci nosní mandlí...taky jsem se bála.ale prý je to rychlovka nic složitýho
a já na tom byla jako 6ti letá a nic si z toho nepamatuju..takže asi to nebylo nic hroznýho 😉
laurito
16. led 2010
já jen slyšela že to tak malým dětem jako Laura nedělají, že až po 2 letech
jonuska
16. led 2010
laurito..no Honzík už měl 3,5roku.to bylokdyž začal chodit do školky.takže fakt nevím... =-)
martinataylor
16. led 2010
ahojky,přijely jsme z chalupy..bylo tam jako v pohádce,sních..mrzlo až praštilo,všecko bílé zmrzlé a do toho sluníčko....odjíždeli jsme a bylo -10 celsia.Péta delal zabíječku u bratrance...,tak zítra si dám černou polívečku mnam..mnam...

Tak babu leží v nemocnici s Klárinkou? chudinka....že to tu nikdo nepísne....kdo ji zná....

Laurito taky jsem slyšela že mandle se delají od 2 let veku dítete...

pádím do vany ..zatím páááááá 😉
kolca
16. led 2010
ahojky,

tak Jajdovi asi rostou ty poslední stoličky. Nechce jíst, jen mlíko, kaši nebo jogurt a má 38. Do jabka si jednou kousl, rohlík nechtěl vůbec, polívky snědl asi 4 lžíce. Ani sušenku nechce =-) 😞
jonuska
17. led 2010
😃
ale vyvedli nějkqaý manžele.vypadali přiožrale.no policajti ,2 hasičský auta sanita..ale nic jim asi nebylo.vypadaalo to jakoby jim chytlo radio nebo co.no kouše se z bytu valilo docela dost..takže vzrušo na ulici =-) 8-( ahojky babulky..
my jdeme za chvili na prochajdu... 😉
tady byla na Dlolní akce...bydlíme hned naproti panelákum a hořel tu byt.tak měla Jonis světýlka...