• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
ahojte
taky máme jít na priorix, ale pořád kašle, takže odloženo. malej už byl 2x v nemocnici, on zase když má horečky tak nejí, nepije a dehydratuje se, takže na kapačky

hlásím návrat z romant. víkendu, byl to luxus a náááádhera, jen já cestou dostala zimnici, horečku, tak abych to nekazila, byla jsem na ibalginech a lyžovala, welnessovala, atd, trpěla jsem jako hrom, a včera jsme přijeli a večer horečka jako hrom, a dnes jsem skončila na pohotovosti... hnisavá angína. Malého jsem viděla mlhavě chviličku včera a dnes jsem ho tam ještě nechala, pač nejsem schopná a taky aby to nechytl. ale je mi hrozný smutno po něm.

kristyan, já měla narozky včera 16-týho, no a oslavila jsem je horečkou v posteli, nemám pech :frowning2:
17. led 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Daško všechno nejlepší.. :wink:
a teda to sis asi moc neužila..ani neoslavila co?: :frowning2:
já ted došla domu byli jsme u tchýně a chvíli na prochajdě a hruza tam mrzne ... :confused:
17. led 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Dáši tak to zase kruci ten romantický víkend nevyšel ...to je pech sakra...vylež se a malej to zvládne,hlavne at to nechytne...to by bylo daleko horší.. :unamused:

holky to je taková paráda že už nepoužíváme kočár,jak je ten sníh tak ho nevytahuju a malá si zvykla a chod po svých...takže dojdeme do obchodu na autobus a dojedeme všude....malá je spoojená v poluličce,všem mává a furt vykládá všem neco....ted jsme zrovna přijely busem od našich a pekne jsme cestou od nové nemocnice promrzly,pekne sakra přimrzlo zase.....

Jinak dáší vše Nej k narozeninám...jak se uzdravíš tak je pořádne oslavíš.... :wink:
17. led 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,

Dáši tak nedřív všechno nejlepší k narozeninkám a hlavně brzké uzdravení, jak píše Marťa vydrž to bez malého, ať to nechytne.
Marti Klárka je šikulka velká. My teď vytáhli kočár, pr to je na vsi všude namrzlé a nechci aby si zas namlel, a když vezmu kočár, tak chce po chvíli dělat hačí. Tak se těším, až ten led sleze a bude zas hezky ťapat.
17. led 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárka venku taky padá,ale zatím šikovne na zadek...jde za ručenku tak ji naštestí držím.... :wink: ,nebuj Jájinkovi to za chvíli taky pujde....jsme starší.... :wink:
17. led 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, v posledních dnech nebrouzdám po večerech po netu. Koupila jsem si po několika letech knížku, tak jsem se začetla. Taky jsem začala chodit dřív spávat, protože Elly vstává každý den jinak a budíček okolo šesté ráno není výjimkou.

Některá z vás se ptala, co Babu07 s Klárkou - jsou bohužel opravdu v nemocnici. Klárinka měla několik dní vysoké teplotky, tuším i průjem k tomu a tak tam jsou od pátku. Prý Klárce zjistili nějakou střevní infekci, ale celou dobu jim držím palce i pěstičky a tak věřím, že je brzo pustí domů.

Kolčo, s dudlíčkem jsme taky skoncovali. Po Vánocích jsem Ellince řekla, že Ježíšek jí donesl spoustu dárků a hraček a dudlíček vzal pro mimísky, kteří jsou malí a opravdu ho potřebují. Na to, jak na něm byla Elly závislá, to vzala úplně v pohodě, až mě to překvapilo. Musím přiznat, že v zájmu spaní po obědě jí ho při uspávání dám, hnedka po usnutí vytáhnu a jak se probudí, vůbec netuší, že ho vůbec měla. Tak snad i tohle časem odbouráme.

Marti, s kočárkem jsem přestala v současném terénu "bojovat". Stejně jako Ty s Klárkou, taky chodíme všude pěšky nebo jezdíme se sáňkama. V pátek jsem Elly vzala do kočárku na město a nervy mi tekly - pořád z něho lezla dolů, kolíbala se ze strany na stranu. No umrančená byla, až jsem se styděla...

Dadli, to je teda smůla. To sis toho romantického víkendu asi moc neužila (a já na Tebe i Tobi tak myslela). Každopádně se vylež a brzo uzdrav!

Tak dobrou noc všem.
17. led 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
Blani tak koukám, že Ellenka taky vstává teď brzo.
Jajda dnes zase v šest :confused: . Hrůza, to já mám ještě noc.
Rostou mu fakt asi ty zuby, pr je mega protivnej, venku sněží, takže se půjdem prohrabat ke garáži, vyndám boby (na kterých nechce sedět) a kyblíček s lopatkou a budem dělat bábovky asi. :unamused: Já chci jaro.
Tento týd. přijdou sáňky s ohrádkou, u Marti na nich seděl, tak doufám, že si to na svejch nerozmyslí.

Babu a Klárince přejeme ať je malá brzo v pořádku a jsou brzy doma.

Jo Blani gratulace k odbourání dudlíku, já jsem taky koukala, jak to Jája vzal v pohodě, vůbec jsem to nečekala...ale jsem ráda. Teď už se na něj ani neptá. Kéž by ještě pochopil nočník :slight_smile:
18. led 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :frowning2:

Omlouvám se, že to píšu sem, ale nějak se z toho musím vypsat...asi se brzy přidám mezi svobodné matky samoživitelky :slight_smile: ...nevím, ale nějak se mi to poslední dobou všechno hroutí a já už prostě nemám sílu to dál řešit...pořád se trápit, dávat další šance a nevidět žádnou snahu cokoliv změnit,,,jen prostě teď nevím co bude dál...kam s Domčou půjdu a jak to vůbec zvládnu...jen vím, že už dál takhle žít nemůžu a nechci... :cry: :cry: :cry:
18. led 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniiiiiiiiiiiiiii :confused: teda neceš jít na icq???co se děje? :frowning2:
18. led 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Marti, vy jste šikulky, s chozením, žvatláním, Martinek pořád nemluví, jen těch pár slov, co už zná několik měsíců, nic nového, vlastně jo, děda ho naučil A, E , I , O , U :wink:

megee, tak to je mi líto, že máš trápení tohodle typu, to ti nezávidím, úplně vím jak máš motýli v břiše a nevíš co bude, ale jestli takhle žít nechceš, tak udělej co cítíš. vždycky se najde řešení. já odešla ze dne na den se 2 dětmi do podnájmu a byla jsem na sebe pyšná, pač můj bývalý tvrdil, že kam bych šla, že se běz něho neobejdu atd atd. dokázala jsem mu že ano, a tohle ho nejvíc zlomilo. tak držím palečky at se dobře rozhodneš a zvládneš to. papa
18. led 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem přidala pár foteček ze sobotní oslavy narozenin,ale nějak málo jsem fotila.

My už jsme taky bez dudlíka tak 2měsíce,nočník nám vůbec nic neříká.A něco už i říká,ale není mu moc rozumět,ale občas pěkně opakuje.No a kočárek v tomhle počasí ani nevytahujeme,raději sáňky.
18. led 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
no co to tadyčtu teda megge tak to je mi líto ,ale jak píše Dáša udělaj co cítíš ............

Tak mi máme problém jak blázen Kájinka už od včera od večera chodí na nočníček a chvilku tak sedí a bobíš bolí tak nic a dneska zase asi dvakrát že bude dělat bobiš a pak že bolí.Tak jsme se ji zeptala jeslti udělá bobiš teda do plínky a ona že bobiš bolet bude a já že nééééééé a tak jsme dali plínku .Chudina tak tlačila a hekalaa (jak při porodu) a tak 5 min a se kroutila uplně mě jí bylo líto nakonac bobiš už tak jsme ji sundala plínkua co nevidím takovej tuhej bobiš a velkej že jsem se hned dívala jestli nemá natrhlou prdelku naštěstí nééééééééé ale zážitek i já hroznej.

Dáši já mám nerozeniny 13.1 a ty 16 to je mazec a kdo je tu ještě v lednu holky ....... :grinning: :grinning:

No mi jsme v sobotu byli u nás v hospodě a hráli jsme karty tak jsem perlila páč jsme měla něco popito......Hráli jsme ferbla a já měnila i klukem kulovím a chlapy mi to baštili nikdo si toho nevšiml no sranda dlouho jsem se tak nepobavila.......

A ke sněhu se rači vyjadřovat nebudu ale už mě to ser.. :angry:
18. led 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tak 4 noc beze mě a Val spala celooooou noc, až jsme se budili my a šli se dívat, jestli žije :slight_smile:. Tak snad už je nočnímu buzení konec, ikdyž něco mi říká, že to byla jen výjimka :confounded: .
Právě jsem si říkala, že tu Babu dlouho nebyla a jestli v té nemocnici není nakonec ona...a ono jo :frowning2:, tak přejeme brzké uzdravení.
Dáši vše nej k narozeninám a taky se brzy uzdrav.
Kolči gratulujeme k bezdudlíkování (to snad řešit nebudem, on narození dudlík nemá) a Marti gratulujeme k bezkočárkování, no někdy s tím kočárem v téhle břečce přicházím o nervy.
Megee - mrzí mě co prožíváš, přeji ať je brzy vše ok.
18. led 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
v prvé řadě držíme palečky všem marodům a potom přeji vše NEJ Kristyan a Dáši k narozkám, brzo se uzdrav, ať to můžeš oslavit. My se měli na horách parádně. Vikula má už za sebou bobování i pobyt na sjezdovce, vše se jí moc líbilo :slight_smile: . Klidně bych tam ještě týden vydržela. Sněhu bylo dost, jen škoda, že azuro bylo až v sobotu, kdy jsme odjížděli....ale to je klasika :grinning: .
18. led 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to je nás lednáčku hodne..já začínám 4 ledna....a pak je kristy a dáška....

malá mela kristy taky tuhýho bobíška...jeden den nekakala vubec furt jen au au...na nočníku ale na druhej den už ho vykadila naštestí...ale možná to mela po tom černén čaji co jsem ji davala....Jinak jsem ji koupila plínky takový kalhoty,jsou to pemprs ale nasazují se kalhotyk,že nemusím nic rozepínat,pač mi tu plínku máme JEN pro jistotukdyby náhodou neco v noci a nebo venku radši jo kdyby jsme nestihli dobehnout domu nebo nekam...pač do plínky neudelá nic ale venku v té zimě taky ne....Jsem ráda jak to zvládla v tu noc ale je to otravný,když čurá 3 krát na noc...nekdy jen 1 krát...záleží jak spí tvrdo...ale proste ji to vzbudí...radši bch byla kdyby cvrkla do plínky ale to ne...

ted malá usla tak se jdu taky natáhnout..

aspon nekdo si hory užil,že toby a bonynko gratuluju ke krásnému vyspinkání :wink:
18. led 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
všechno nejlepší Dášce k narozkám,hlavně zdravíčko pro tebe i pro prcka.Jájdu do Slendru středa,pátek a už se moc těším.Tak se mějte,jo jinak v kolikati měsících vašim miláčkům začly růst zoubky,my budeme mít příští týden čtyři měsíce a mám takovej pocit,že už každou chvíli bude venku.v noci se pořád budí a je takovej nevrlej,má trošku průjem.tak uvidíme :wink:
18. led 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megee - drž se. S chlapama je to někdy kříž a občas to prostě dál nejde :frowning2:

Jinak všem co měly a mají narozky gratuluju!!!!!!

Dáši - to jsi měla s tím víkendem fakt pech. Bude to muset zoopakovat, aby jsi si to užila líp :wink:

Z růstu zubů se děsím. Editka teď v posledních dnes spala i tak děsně a kdyby ji k tomu ještě rostly zuby tak budu asi víc vzhůru než spat. Ale dnešní noc byla úžasná, takových víc a budu nejspokojenější matka na světě :grinning:

Malá se naučila usínat sama v postýlce jen musí mít plinku přes obličej. :slight_smile:
18. led 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkky tak dnes mazec malej celou noc promrčel to mi ještě neudělal mazec jserm unavena jak hrom jinak dnes máme pul roku strašně to utíká
18. led 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky za podporu...nejhorší je vědomí, že to za mě nikdo nerozhodne, že to musím vyřešit sama, jen mám strach, že udělám chybu když odejdu a naopak a všechno to ještě ztěžuje fakt, že ho pořád miluju :frowning2:
18. led 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
dnes nějak nestíhám a nemám sílu reagovat. Malej je jak šílenej - brečí kvůli každý kravině, nechtěl spát po o usnul až ve tři, v pět jsem ho budila...rostou mu na 99 % ty poslední stoličky, pr tohle dělal dycky, když mu rostly zubany. Už ať je to za náma.
Megee rozhodování nezávidím, ale držím palečky, ať to vyřešíš co nejlíp pro Tebe i malého.
18. led 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
eni..o akou mě taky js h ml ra..asi už emilovl ale snažla jsemse.zkusila jsme odejít a když jsem iděla ž se druá strana nesnaží.fkt to nemá dál cnu.ted jsem ráda.... :wink:
no va víš...
eviku...to budou zoubky.Jons měa v 5,5 zoubeka než vlezl 3tejdn řvala :confounded:
18. led 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli, tak to máte pěkně našlápnuto na nespaní po o, což je hrůza

Martinek už týden nespí po O, vždy ho dáme, ted teda babička, pač je tam od čtvrtka, po obědě do postýlky, chvíli si hraje, pak se vzteká, vše vyhází, vydrží tam i 2 hodky ale neusne. ikdyž si s ním babička lehne, což dřív zabíralo, tak nic. uvidím jestli ho já dokážu uchovat.... v náruči, ale to je děs na záda. On je fakt nespavec, a to vstává v 6h, ach jo

táta už mi slíbil, že pojedeme ještě jednou, ale už vezmeme i Martinka. Je mi smutno, už pátý den jsem ho neviděla, jen slyšela v telefonu, jak knukááá mamííí, hrůza

od neděle mám antibiot. , myslíte že třeba třetí den už ho nenakazím???? chtěla bych ho zítra večer domů , pokud budu schopná

z
18. led 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daši a jak ti je?myslím pokud nemáš horečky už by si nakazit nemusela.ale i rýma že je infekt...já mám kluky vždy na sobotu do neděle pryč a stýská se mě..hl.večer po nich :grinning:
holky jedu zítra do kina..rtak se těším..zas vypadnu mezi lidi :wink:
18. led 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáší 3-4 den antibiotik by jsi nemela malýho nakazit...říká to Anul(zdrav.sestra) tak snad je to pravda.... :sweat_smile:

přišla jsem ze zumby,malá kadí na nočníku a já pádím do vany... :wink:
18. led 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ty jsi akční..paráda :wink:
já jswem zazimovaná nece se mě vubec nic..a večer jsem tak hotová...no hruza
18. led 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
holky u nás vstávačka v 5.40. Asi mě brzo odvezou do Kroměříže. Manža včera nehrábl pařátem - malej furt mě za prdelí - manža vegáč na gauči, už jsem byla fakt vytočená. Prý on chce Tebe - no to sice chce -ale tak se trochu snažím ho zabavit ne...Vrrrrrrrrrrrr.
19. led 2010 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi, teplotu mám už jen kolem 37,5, ale včera v noci jsem se 6x převlíkala a dnes 3x jak se potím, uplně durch, v krku mě ale bolí neskutečně,nemůžu ani pít, to je síla. Zítra už chci aby manža dovezl prdelku malou, tak snad už nebudu pro něho nebezpečná.
užij si kino

Marti , chodíš na zumbu v pondělí večer?? já jsem taky tak začala, chodím ve čtvrtek dopo a v pondělí večer, tak to se tam uvidíme, až se vykurýruju :wink:
anička zchudla 8kg??? si děláš srandu, to je super, to je borec.

oli, drž se , znám to, jsou si podobní, ti naši rarášci, a manžu zapoj, žádný vegáč na gauči :grinning:
19. led 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechno nej nej hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky přeji Johance k jejímu dnešnímu 1. ročku :grinning:
19. led 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Johance všechno nejlepší. :wink:
19. led 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško já nejsem akční,nikdy se mi nechce :grinning: :confounded: ,ale zaplatím si to dopředu a vím že musím jít...je to fakt dřina a příjdu vyřízená..dnes me všecko bolí a to nemluvím o noci....spala jsem dnes jen od půl do 7...katastrofa....at už je po obede a pujdu se s malou natáhnout....

věřím vám že je síla když nechejí hajat po obede...naše at vstane v 7 nebo v 8 tak do 1 spinká,jak je hotová....ale je prvada že jdu sní ven ráno a pak ješte před spaním at se unaví.....

dáši me bolelo v krku desne,ani polknout jsem nemohla..pomohli mi až druhý ATB.... :unamused:

Oli no coment.....však víš...u nás to taky není ružový... :zipper_mouth:
19. led 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek