• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
jééé megie děkujem :wink:
už je kus baby :frowning2: :frowning2: :wink:
19. led 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti no ráno mi manža řekl, že si můžu večer někam vyrazit jestli chci - vtipnej, v tomhle počasí... a unavená.. výtečnej nápad. Škoda, že nemáme barák, že bych si někam zalezla a četla si v klídku nebo tak něco.
19. led 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Někdo má narozeniny mi máme přání jediný štěstí ,zraví a lásečku Johance a pusinku k tomu ........

Oli tak to je jako bych to slyšela doma ona chce jen tebe (Kájinka)

mi teda kakáme do plínky zase asi nějakej blok páč o nočníku nechce ani slyšet že bobiš bude bolet ........ moje nervy :frowning2: :frowning2:
19. led 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Romi strašně to letí a rostou nám před očima závratnou rychlostí ani se mi nechce věřit, že na podzim půjde Domča do školky :slight_smile:
19. led 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je neuvěřitelný, že Johanka už má rok. Furt ji vidím jako maličké miminko, jak si ji pamatuju z Národa a ona už je to "velká" holka.
Gratuluju a přeju ji všechno nejlepší!!!!!!!!!!!
19. led 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo už rok? já mám furt za to že má kolem 10 mesícu :grinning: :grinning: :grinning:

Tak to se přidáváme ke gratulantum a přejeme s KLárinkou všecko nejlepší...hodne zdravíčka,lásky od celé rodiny,bratříčci at malou sestřičku poslouchají......a mamince přejeme nejakýho hodnýho mužíčka :wink:

Jedeme k segře a ke kamšoce to má malýho 2 letýho Jeníčka tak jsem zvedavá jak si pohrají,ješte se nikdy nevidely...tak večer pa pa
19. led 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
úplně stejně jsem to chtěla napsat, že mám Johanku zafixovanou jako miminko a ten rok mi k ní nejde, ale i tak, pokud je to teda pravda :wink: tak taky přejeme vše nej nej nej, at ji nic netrápí a má štastný dětství a at ji brzo maminka najde hodného "tatínka" :wink:

marti, nestraš s tím krkem, dnes to pořád ještě bolí jak s.... ale doufám že už zaberou a zítra bude dobře, chci si už dovést moje malinkatý miminko .... skoro dvouletý :wink:
19. led 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jonuško koukám jako hrom že má malá rok.Na ujezdě si seděla na klíně a ted rok.No jo ale kdy bylo léto....
V každém případě vše nej nej nejlepší zdravíčko a spokojenou maminku a príma tatínka.

Dáši tobě taky zpětně vše nej a všem kdo něco slaví a těm nemocným brzské uzdravení.Už je těch nemocí dost už by se to mohlo obrátit.

Ani nevím co vám napsat, nic nového není, nic důležitého se neděje což je někdy dobře.
Dnes jsem byla na kalanetice bylo to super.Já paní machýrek jsem si dala tyč na záda a pak jsem nemohla sejít pomalu ze schodů...zítra ráno se asi ze schodů zkutálím rovnou do kuchyně :grinning: Od nového roku nesladím kafe ani čajík...no moc mi to nejede ale nedá se nic dělat.Za chvíli odhodíme bundu a bude vše vidět :slight_smile:
19. led 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ještě dnes bylo něco neobvyklé než jindy malá spala od čtvrt na jedenáct do půl jedné odpoledne si dala deset min ale unavka ani otravka nebyla. tak že v poho.Mě to dopolední spaní moooc vyhovuje malinka jde spát a já vařím atd po obědě se jde ven.
No a to je asi vše....
19. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi Johance vše nejlepšíííí, hlavně zdraví, protože to je to nejdůležitější a taky spokojenou maminku a nějakého hodného tatínka :dizzy_face:
19. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
taky přejem Johance jen vše NEJ :slight_smile:. Moc všem závidím, co už nepotřebujete kočár, já se dneska nadřela do nemocnice jak kůň, trojkolka moc do tohodle terénu teda není....
V březnu jsme měli jít na dva plesy, už jsem se těšila, vybrala si šaty...včera se jeden posunul na termín toho druhého, no a dneska volal manža že jede první dva týdny v březnu do Belgie...takže smolík a nejdem nikam :angry:.
Ach jo ach jo.
19. led 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi nevěš hlavu jsme na tom stejně bez kočárku ani rána malá tape chvilku pak si čapne a hotovbo tak že to taky hrnu :slight_smile:
19. led 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pak víš o čem mluvím :grinning:, dneska se mě dokonce nějací puboši chechtali...
19. led 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: holky děkujeme za gratulace...no jo je to už kus baby... :frowning2:
mrkněte do albíčka už to není miminko...
lítá jako čert a vyleze mi všude..i na stul :confused:
holky tak jsme byli v tom 3D no užasý...a z avataru jsme nadšená.... :wink:
Tobi právě jsem trojkolku objednala tak nestraš že se s ní špatně jezdí :confused: teda mám ještě ted 4kolku a děs běs taky :unamused:
no oslavu budeme mít v sobotu i s Tomáškovýma narozkama pak přidám fotečky..
no léto je fakt tatam..ted si v klidu kafčo nedám a budu za malou lítat :confused: už mi to docela chybí to srazíkování :frowning2:
19. led 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vše krásné pro Johanku už tu bylo řečeno, my se s Adámkem taky přidáváme ke gratulaci a přejeme hlavně zdraví, lásku, štěstí, ať je její každý den krásný a ať je pořád na její tvářičce úsměv,bratříčci ať ji moc nezlobí a ať má maminka brzy opravdu štěstí na toho prince na bílém koni a jste všichni šťastni, moc vám to přejeme, pusenku :slight_smile:

u nás taky nic nového, dopo chodíme na boby nebo jen tak s lopatkou odhrnovat sníh :grinning: , odpo zase venku nebo někde na návštěvě a tak to jde den za dnem, moc nechodíme pod střechy, to je moje noční můra, když teď vidím ty rampouchy a vrstvu ledu se sněhem, brrrrr mám husinu, takže jsme většinou tady u nás za barákem a na zahradě s dětma ve školce :grinning: :grinning:

tak se mějte a dobrou, děti hezky spinkat a žádné zlobení a spát aspoň do půl 8, že oli :slight_smile: :slight_smile: pa
19. led 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Romi my byli na Avataru 3D v neděli a taky jsem z toho byla nadšená...jen mě nas...o že se jim asi půl hod. před koncem pokazila technika a my to neviděli do konce, naštěstí vrátili peníze tak třeba půjdeme znovu :slight_smile:
20. led 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, já už tady zase dlouho nebyla...nejdřív musím popřát všem oslavencům...v lednu vás teda je :wink: Johanaka už je veliká holka, to to letí. Všechno už bylo napsáno, ale i tak přejeme s Ondráškem hodně hodně štěstíčka a spokojenosti. A Romi, ať se brzy zadaří narazit na toho pravého. Taky mám pocit, že mám doma pořád miminko a ono to miminko má už 7 a půl měsíce :slight_smile:

Jaksi se mi zdá, že tady nějak začínám přibírat...ale zatím to není tak hrozný. Ale jak tady čtu jak všechny cvičíte tak mám špatný svědomí. Je pravda, že těch procházek není tolik jako v létě, pořád sedíme doma, protože brodit se kočárem se mi nějak nechce. Jo, pořídila jsem si novej kočár, golfky...Peg Perego Pliko (z druhé ruky teda)...jdou úplně do lehu, dá se na něj nasadit naše autosedačka...takže do auta a na cestování super. Nebudeme muset pořád tahat ten náš velkej.
Jinak byli jsme na kožním v tom Brně, dostali nějaké mazání, kapky fenistil (kapali jsme doteď jen večer a teď kapeme 3 x denně) pusenku má teď krásnou...tak uvidíme jak to bude pokračovat dál.

Teď jsem si vzpomněla na Babu, doufám, že bude malá v pořádku a že budou brzy doma...jestli už teda nejsou. Ach jo, to je pořád nějaké trápení. Je mi těch bobečků malých líto...

Ještě bych měla takovej hloupej dotaz...holky, malej mi nechce vůbec nic na pití kromě prsa. Žádné bylinkové čaje nesmí, vodu nechce...nevím co mu mám dávat, nebo jestli to mám nechat tak. Řekla bych, že tekutin má dost, plínek taky dost mokrých...ale zase bych ho ráda pomalu zvykala i na něco jiného než prso.

Jo a jak psala Romča...srazíky by vůbec nebyly špatný.
20. led 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, pokud kojíš tak on ani nic nechce a myslím že nepotřebuje. Martinek mi nechtěl čaj vůbec, dokud jsem kojila, do roku. Pak ale byl obrovský problém s pitím, nebyl zvyklý, tak mi nic nechtěl, tak už ho asi pomalinku zvykej. Já ted vařím šípkovej a lipovej, mám z léta nasbíráno. ale to asi ondrášek nemůže. pak dávám slabulinkej černej čaj s glukopurem, ten miluje.

tobi , s tím plesem náápodobně. Já mám jít tento pátek na synův maturitní, a ležím tady jako lata, všichni mě přemlouvají at jdu že to rozchodím, ale já se necítím a nechci to uspěchat, at se mi to nevrátí, to mi ten ples nestojí za to. ale líto mi to je.
šaty ale nemám, nechala jsem to na poslední chvíli, na tento týden a lehla jsem, tak to bývá
:wink:

v lednu jsem se šíleně těšila na 3 věci, romanti.víkend s manželem, oslavu narozenin a ples. a přes všechny tyhle 3 akce se mi přehnala tahle angína.... pak si plánuj a těš se :unamused:
20. led 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
já si vždycky vzpomenu, že už nemám malé miminko, když u žehlení vyřazuju malé věci...a že jich teda je :grinning:. Vikča je s pitím taky potvora, dávám ji dětský čaj, vždycky si jen tak cucne, ale má ještě hodně mlíka, tak jí to asi stačí.
S tím plesem mě to fakt prudí, už jsme měla i hlídání pro Vikču, no prostě vše klapalo....no co se dá dělat, leda že bych šla bez manžílka :grinning: (to by asi neprošlo).
20. led 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak nám pekne venku přimrzlo....ale zase svítí sluníčko...cestou do obchodu Klárka furt ležela...jak to tam klouzalo ale nasmáli jsme se hodně,jak se tomu Klárka řechtala... :grinning:

Ted jsem dovařila brambory a polívku a pujdeme se projít a pak udelám jen pangasia...snad neco Klárka sní....na to že toho moc nesní tak vypadáme dobře...(16 kg) :wink:

Táta dnes nastoupil na rehabilitace,tak je do konce ledna doma....má cvičení,plavání..každý den 2 hodiny ráno...

Malá v noci zase 4 krát vzhuru na čurání...no není na to když čurala do plínek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dnes odpo so berou malou naši na noc a my jdeme s tátou na badbinton.....to se určo chytnem...pač mi řekne že jsem kopyto...no jo chlapi :grinning: :grinning: :grinning: ,tak my pádíme ven..zatím papa
20. led 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi babu už jsou od včera doma tak snad už bude dobře doma je doma
Já mám navařenou porkovou polevku, mala od 10 spinka, neco jsem poklidila a pořád dokola.Už se těším až bude pěkně a slezeme se někde pohromadě.

Kolo s vozíkem už čekají jen to počasí...marti ,,bembajs,, je super časem ti to půjde.Začátky jsou nejhorší
20. led 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak včera nás konečně pustili. Malé klesla teplota a přestala kakat 7x denně vodu, tak nás pustili. Má ještě bolení bříška ale už vypadá mnohem líp. Jenom se teda nepřišlo na to co jí bylo. V pondělí začala mít rýmečku, ve středu začala mít bolesti bříška, nejdříve jsem si myslela že to má z příkrmů, protože jsme od soboty začali dávat mrkvičku a brambor a měla poprvé tužší hovínko. Odpoledne se mi nezdála, jenom plakala a plakala, tak jsem ji změřila a měla 39,5. Doktorka si myslela, že to je od rýmy, a tak nám brala stěry z nosu a odebrala moč ale výsledky byly v pořádku.Dávali jsme ji Panadol a Nurofen a teploty klesly vždycky tak na hodinu a byly zpátky, do toho pořád bolesti břicha, které nás budily i v noci, a začala kakat vodu, takže v pátek nás poslali do nemocnice.Tam nám odebrali krev, moč, výtěry z krku a nosu a odebrali stolici a nezjistili nic. Ani virová infekce ani bakteriální, jenom v krvi byly výsoké hladiny nějakého zanětlivého parametru. Takže verdikt byl, že má v těle někde zánět. No od pondělka jsme bez teplot, tak doufám, že to už bude v pořádku.Bříško nás ještě bolí, ale ty křeče byly strašné. Jenom nechápu, několikrát jsem je žádala jestli by ji neudělali ultrazvuk nebo rengen, bála jsem se jestli něco nespolkla, tak se tam na mě dívali jak na vola, že to přece musím vědět jestli něco spolkla nebo né. A stejně ji ho neudělali, že prý to není potřeba, že se její stav zlepšuje.
Hlavně ji tam strašně chtěli léčit ten atopák, protože už ho má i na prsíčkách a chtěli ji mazat kortikoidama, tak jsem s tím nesouhlasila, s tím, že na to bereme masti od kožní. Tak jsem si vyslechla, že to jsou ty přeinformované matky po třicítce a že vědomě nechávám svoji dceru trpět. Paní doktorka neměla asi svůj den, naštěstí tam byla taková jediná. Ale i tak celkem zážitek.
20. led 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babu tak dobře že jste doma....hned ji bude líp...to je moje noční mura ten dětský špitál.... :angry: :frowning2: ,ale co človek nadělá když fakt je potřeba...akorát ten přístup doktoru a sester by se mel všude sakra zlepšit.... :angry: .
I na pohotovosti na mě jednou hledeli jako na vola,že jsem si dovolila říct zda díte nemuže ublinknout i ze zubu.. :zipper_mouth: :wink: a podle zkušenostech maminek co mi řekli,tak že jooo...
20. led 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
badbinton jsem Peti kdysi chodívala hrávat ale je to pár let,ale znáš to...chlapi,aspon teda ten muj.... :grinning: ,ale už se těším...dnes na zumbu nejdeme tak aspon mám jiný sport...
20. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babu - taky furt poslouchám, že moc čtu a že jsem stará, proto pořád všechno řešim :slight_smile: Ale já si myslím, že většinou je lepší být informovaná než se později divit.
Hlavně, že už jste doma a malá je ok

Já jsem chtěla nechat naočkovat malou Prevenarem 13 a je Synflorixem, protože ten Prevenar prý ještě není dořešený s pojišťovnama :angry: Ale na druhou stranu lepší něco než nic.

Děti rostou hrozně rychle, až moc. To naše má už 62cm a 5,8kg, na to že porodní měla 2,7kg je docela dobré.

Taky už se těším na jaro a léto. Kolo i vozík trčí ve sklepě a já bych už ráda někam vyrazila. A taky se těším na koupání, letos si to snad opravdu užije.
20. led 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tak předně jsem moc ráda, že Babu s Klárinkou jsou doma a že je lépe. Jen teda ten přístup doktorů některých je děsnej. Tak hlavně aby přestalo bolet to bříško a bylo vše už v pohodě.

My byli dnes u dr. s pindíkem, jak nám to nešlo stáhnout vůbec, tak jsme mazali a máme pokrok. Už to není klasická fimoza a máma každý den stahovat,kdyžtak máznout Bepantenem aby se to promastilo, a mělo by to povolit časem. Akorát teda, že prý ve vodě při koupání - a já jsem zas četla, že v té vodě by se to dělat nemělo, že až pak - no tož co si má člověk vybrat pak...

Marti teda ty jsi se do toho dala s tím sportem - že ty sis dala nějaké novoroční předsevzetí :wink:

Já se těším, až vyrazím aspoň k Dadli do Slenderu.

Jo Daši s tím plesem je to naprd, ale asi se fakt radši pořádně vylež :confused:

Srazík bych potřebovala nějaký jak sůl a Jajda taky, už mi tu kapku hrabe :pensive:
20. led 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi jak píšeš, lepší být informovaná. No já si dnes zas připadala trapně, pr dr. říkala něco s tím pindíkem, že se to pak dělá na chirdě atd - a jaá že vím, že jsem to četla a ona na mě tak koukala tak divně, jako že jí nedám šanci to doříct :sweat_smile: ale snad je zvyklá na tyhle informovaný matky :grinning: Si dycky říkám, že si tu pusu musím nechat zalepit.

Zuzi super s tím ekzémkem, že se to lepší.
Taky bych postupně zkoušela ten čajík. Prostě jen aby si zvykal, že je i něco jiného než prso. On se naučí postupně.
20. led 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juuu a Ilče (Verdíkovi) vše nejlepší k svátečku, hlavně zdravíčko, pohodu a hodné a zdravé dětičky :slight_smile:
20. led 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teda koukám, že Prostějovská nemocnice je fakt moc príma...já už mám blbou zkušenost s gyndou. Tak hlavně že se to spravilo a holky jsou v pořádku doma!
Čeho máte takový ten vozík za kolo? A jakou s tím máš zkušenost? Taky o tom na léto uvažujem, bo jsme vášniví kolaři :grinning:.
Na bembajs jsme chodili z práce, ono se to nezdá, ale člověk se u toho dost zapotí....hnedka bych zase zašla, ale na to manžu teda nedostanu... :unamused:
20. led 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolči s tím pindíkem taky jsem slyšela, že stahovat ve vodě při koupání, ale pak pořádně opláchnout čistou vodou aby se mu tam nedostala nějaká infekce z tý špinavý vody...my stahujeme cca od 3 měsíců a žádnej problém nemáme :wink:
20. led 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek