• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
ahojky tak jsme dnes byli na roční s Johankou...má 10140g a 76cm :wink: :wink:
uplně na chlup samé míry měl Honzík v roce.Tomášek měl v roce o kilo víc
no :grinning: a tomášek má ve 3 let 98cm a 15,5kg

:grinning: tak mám děti pěkně jako přes kopírák

zrovna jsem se chtěla zeptat jestli někdo neví co babu.....tak to je dobře že už jste doma a zdravý... :wink:
to v pul roce a taková nemoc..to musí být hruza že..tak hlavně hodně zdravíčka.. :wink:

našemu Honzíkovi ten šulda jde stahovat až ted v 6letech..jinak jsme bojovili a mastili :unamused:
20. led 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj babu, super že už jste doma, my tam byli 2x. a to je ku.... něco na mě ten přístup. Když jsem měla 19let a měla jsem první dítě a byla jsem úplně blbá, tak mi nadávali, že nic nevím, a ted když se člověk zajímá, pač je to samozřejmý , je to jeho dítě, tak zas jsme přechytralé.... už mě serou, sorry, ale tohle mě fakt dokáže vytočit.

Zítra to je týden co mi miminko odjelo k babičce. a dnes večer mi ho tatínek doveze, já se táááák těším
Už je mi i líp, tak ho snad zvládnu.
20. led 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi máme vozík za kolo a jsem s ním moc spokojená.Malé se tam taky líbí letos chci jen na sržickou šlapku snad to ušlápnu :slight_smile: budeme se s tatou střídat.
Kdybys chtěla můžeš se na vozík mrknout (ted je rozložený) klidně si i malou povozit jak se na to bude tvářit
20. led 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli jo jo je to přístup na hov..

dáši týden bez broučka.....to ti věřím...me stačily 3 noci.....a on se určo tááák moc těší na maminku....,tak si užívejte....my si máme Klárinku vyzvednout zítra až odpo jak se vyhajá....a to si jdu stejne sednout s kamoškou z práce takže vyzvedne tatínek...tak budu mít léharo...ted jsem se nadlábla,skuknu ulici a pojedeme sportovat... :sweat_smile:

Jinak jsme jely busem k našim,malá spokojená..nechce ani vystupovat... a na zpátky jsme se s tatkou prošly z brnenské do Krasic..pekne jsme omrzli...,tak si jdu uvařit čokoládu na zahřátí...
20. led 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti kam sportovat????
malá mi ted usnula-...no jsem zvědavá kdy usne večer :confused:
holkyy sháním..takovou tu panenku na dort...klasickou..já tam nechci dávat barbinu.a nikde nemají..nemáte náhodou dopma něco?odkoupím..nejlíp takovou tu jak byla za nás..tu buclatou asi 10-15cm velkou s vláskama?třeba i pujčit???jinak nevím co tam dát :frowning2:
20. led 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško já ti pošlu foto dortu jakej mela malá v loni k 1 roku...teta pekla panenku....vlásky dodelala....mohla bych zjistit kde ji sehnala,nebo zda ji aspon pujčí....

pošli mi email a já bych ti fotečky poslala :wink:
20. led 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem se snažila trochu dočíst, ale moc se mě to nepodařilo.
Tak dodatečně přeju všem miminkám a maminkám narozeným v lednu všechno nej a hlavně hodně zdravíčka a papirové peníze. :wink:
S tou nemocnici se mi to jenom potvrdilo, koho znám tak tam byl nespokojenej. Jo a ještě mě pobavila jedna věc. Malou jsem tam vlastně jenom kojila, tak že tomu budu mít přispůsobenou stravu. Takže jeden den mi přinesli pikantní guláš s knedlíkem. Druhý den Vepřo knedlo zelo. Třetí den vepřový řízek a bramborový salát. Tak jíst tohle, tak má malá křeče ještě teď.
20. led 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babu, já jsem byla z nemocnice taky hrozně zklamaná. Malýmu nic nenašli, jen jsme tam leželi, udělali mu ultrazvuk břicha a to bylo vše. 4 dny tam jen prořval a všem to bylo jedno...no hrůza. A o tom jídle při kojení ani nemluvím. Taky jsem měla pěkný hnusy :angry:
Kdyby jsi chtěla tak ti napíšu jak jsme pochodili v Brně. Jsem ráda, že jsme tam jeli, ikdyž teda kortikoidy nám samozřejmě dali taky...ale to nebereme. Určitě tam ještě pojedeme na kontrolu tak kdybys chtěla tak se můžeme nějak domluvit.
20. led 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čeho díkec, to by bylo fajn :slight_smile:. Nějak se domluvíme, myslím, že snad bydlíš dokonce i kousek....Na Smržické šlapce jsme taky jednou byli, no a byl to docela záhul. Ale myslím, že tam těch tras je víc.
Babu, takové dobroty Ti vyvářeli a Tys to ani neocenila :grinning: . Já ještě teďlka vzpomínám na krupicovou kaši, co jsme dostali v nemocnici my.... :grinning:.
20. led 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonško posílala jsem ti na email fotky ale už v 19 hodin než jsme jely a ted se dívám že email nemohl být doručen...nespletla jsi písmenko v adrese nebo tak? :confused:
20. led 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, pár dní se sem nedostanu a u vás tolik novinek. U nás nic nového - každý den je podobný tomu předchozímu, jsem ráda za každou dobrou duši, kterou vidím nebo náhodně potkám. V poslední době se totiž kvůli spinkání míjíme a tak není moc času se s potkat. Jakýkoliv srazík bych taky uvítala!
Romi, ty´s byla na randeti? Super, snad jsi byla spokojená nejen s filmem :slight_smile:. Moc Ti přeju úúúúplně normálního "tátu".
Všem lednovým oslavenečkům a oslavenkyním přeju hodně štěstíčka (na Titaniku byli taky všichni zdraví), ale to zdravíčko samozřejmě taky.
Tobi, s kočárkem už nekrosím, vzdala jsem to. Alespoň u nás v Krasicích je málokterý chodník prohrnutý, takže fakt jezdíme na sáňkách nebo chodíme pěšky. V pátek a dnes jsem zkusila po dlooouuuhé době dál Elly do kočárku a ten vztekot vám teda nepřeju. Snad ještě někdy bude chtít jezdit v kočárku...
Dáši, s tou angínou je to naprd, jsem zvědavá, jak bude mimísek reagovat; pak písni. Ples je teda škoda. Pokud by Ti bylo aspoň trochu dobře, zkus zajít aspoň na stužkování. Aby vás to oba nemrzelo. Přece jen je to jen jednou za život. Člověk nemusí pokaždé pařit až do rána :sunglasses:
Dopila jsem punč, dokukala telku, ještě něco počtu a půjdu chrupkat. Paa holky, snad se brzo domluvíme na nějaký srazík a uvidíme se.
20. led 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
Marti máš vzkazík:slight_smile:
my měli krásnou noc..malá teda spala sice s emnou v posteli..ale spala od pul10 až do 5,pak se napila čaje a spala dál :grinning: paráda
holky venku mrzne a :unamused: ž hruza
21. led 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se jídla v naši nemocnici týče tak je to fakt síla. Já jsem měla po porodu diabetickou dietu (kvůli těhu cukrovce) a jejich představa dietního jídlam navíc pro kojicí matky mě fakt trošku šokovala. To, že jsem dostávála k snídani pašitky a tavené sýry (která nesnáším a navíc se při kojení ani raději moc nemají) vem čert, ale že k tomu byly 4 krajice chleba (diabetik může s bídou tak 1) už bylo nad moje chápání. O obědech ani nemluvím, hnusné tlusté maso s UHO omáčkou a kolínkama - prostě jako ze školní jídelny za komunistů :angry:

Venku mrzne? Tak to je dobře, že dnes nikam nejdem. Malá proplakala po očkování skoro celou noc tak s ni budu radši doma. Teď krásně spinká, ale noc byla fakt "skvělá".
21. led 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Editko..jo tak ty paštiky a taveňáky taky nee :unamused: fuj uplně jsi mi to připoměla hl.teda tu hnusnou tlustou šunku v papíru :confounded:
21. led 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem domluvila s kámoškou, která rodila v Podolí a prý tam to jídlo nebylo o moc lepší. Takže nemocniční strava je asi všude stejná - hnusná :slight_smile:

Abych si popravila chuť tak si dám dnes něco dobrého na oběd. Editka spinká a tak si jdu udělat salát a kolem 12 do něho v troubě opeču prá kalamárů. Mám na to chuť už asi týden, ale ještě jsem se k tomu nedostala.

Romi - co Johanka, prso už nehledá? Já mám z odstavování strach, ale u vás to asi byla docela pohoda, ne?
21. led 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
opžděně přejeme Johance vše nejlepší k prvnímu ročku života,hlavně zdravíčko a vše ostatní už tu bylo napsáno.A mamince hodného taťuldu.

Tak jsem nakonec objednala ty golfky chicco topazio co má kolča za 2780,- i s poštovným,zítra by měli přijít.Ještě prodat ten náš x-lander a je to,mám ho na mimiaukci,tak uvidíme.

Jinak zítra nás čeká zápis do školy s Natálkou a Áďa má rýmu a je zahleněnej,tak budeme muset asi k doktorce.

Holky,chtěla jsem se zeptat,vy co máte větší děti jako já Áďu,máte je jěště ve fusaku?Díky.
21. led 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co se týče stravy v nemocnici,no já nevím,ale mě tam chutnalo,a to jsem co se týče jídla vybíravá.Jen jsem teda nepila bílou kávu,neboť nesnáším mlíko a krupici vůbec nejím.
21. led 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY PROSIM nemáte některá po holčičce sandálky teda spíš balerýnky vel 22 nejlépe bílé nebo růžové?Martulka mi jedny našla ale jsou 21 a malá to neobuje.Potřebuji je na příští vikend.Děkuji moooc
21. led 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Editko...no ještě to kontroluje...já jí řekla že mlíčko má bebe..a ona bebe papuuuuu???? :grinning: :grinning: tak jsem se chlámala.
ale je dobrá..dnes jsme se vzbudili jen jednou :wink:
21. led 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je Johanka opravdu dobrá. Šikulka malinká je to :slight_smile:

Já jsem včera chodila po městě a narazila jsem na obchod s kočárkama o kterém jsem vůbec netušila, že tam je (vedle Besedy) a hned jsem si tam našla moje vysněné golfáče :slight_smile: No, našla jsem tam svůj nej,nej kočár po kterém jsem toužila, ale to už mám prý smůlu, manžel mi včera asi hodinu vysvětloval, že na další dítě se nebude kupovat jiný kočár, prý musím vydržet s tím jedním. :wink:
21. led 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, no co se týká stravy v naší nemocnici, tak je to fakt síla. Po porodu císařem mě doslova trápily hladem, byla jsem bez jídla už 48 hodin a oni, že jen tak brzo jídlo neuvidím, to už jsem šílela a doslova brečela hlady, tak jsem přítele poslala do kantýna a řekla mu že je mi jedno co donese, hlavně ať je to k jídlu :grinning: . No už jsem myslela, že se nerozkojím, taky nebylo z čeho, když mi nic nechtěli dát a ještě k tomu jsem měla těhucukrovku, takže pak mi přinesli večer suchej krajíc chleba a prej jeste ať máte mlíko....jsem nevěřila vlastním očím, ještěže jsem měla plnou skříňku jídla od přítele :grinning: .

Jinak holky dotaz: neznáte někdo nějakého obezitologa v Prostějově?

A ještě jeden: neznáte nějakého maséra? Dáši k tobě do slenderu asi chlapi nechodí že? Přítele pořád bolí za krkem, tak jsem ho chtěla objednat na masaž. díky
21. led 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edit..je šikula...a taky zkoumá výstřihy babičkám a návštěvám :grinning: :grinning: :grinning:
jo a ten obchod jj mě se tam děsně líbí mamas papas luna..ta trojkolka..bohužel nikdo neprodává použitej..a na novej nemám.tak máme quinnyho.ale luna je užasná... :wink:
to je vlastně mamas papas obchod.
já nemám ráda golfáče totiž ty ručky i vubec nepasují.mám jen jedny chicco na léto ještě po klucích.uplně ty lehounké do auta a na výlety a stačí :wink:
21. led 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ulitavám na kočárcích silver cross a tam je maj. V Mamas and papas jsem vždycky nakupovala oblečení a hračky, ale tady toho moc nemaj. Ale Lunu jsem tak omrkla a taky se mi moc líbí :slight_smile:
My ještě máme na golfky chvilku čas, ale ráda bych měla jasno předem, abych věděla jak moc musím manžu ukecávat, aby pustil chlup :grinning:

Moje neteř byla kojená až do 2,5 roku a ještě dnes (je ji 7) má tendence všem ženským v rodině chytat na prsa. :wink:

Bonynko - nejlepší je zeptat se tvého praktického doktora. Já jsem se o obezitologa taky zajimala a dokonce jsem s jednou doktorkou i mluvila, ale podle ni jsem byla málo tlustá a neměla jsem ji otravovat. Kdyby mě viděla teď asi by měla jiný názor :grinning:
21. led 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
bonynko, sem s chlapem na masáže, samozřejmě že bereme chlapy, máme víc chlapů, než bab :grinning: Nikoho jinýho nehledej :wink: díííky a obezitologa znám Mudr. Dokládal, mrkni na net. na kontakt.

Malej přijel, málej jsme se sežrali, ikdyž na něho raději moc nemůžu,nevím co v sobě ještě mám :wink: Je zlatíčko, pořád na něho koukám, je nějakej velkej, no je to zvláštní pocit. ted spinká, hurááá, po týdnu, ale uchovala jsem ho a zpívala mu, tak raději vytuhl než aby to poslouchal :grinning: :grinning: :grinning:

Když jsem synovi řekla že na maturit.ples nepůjdu, byl zklamanej, takže jdu za každou cenu, jen na stužkování a pak hned domů a pojedu autem, abych byla v teple :wink:
21. led 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši - ty máš hodnýho syna. To já jsem o naše na maturitním plese vůbec nestála :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli děkuju moc, a s tou angínou...myslím, že to malý nechytne, teda přítel měl hnisavou angínu v prosinci a byl snáma doma a malá nic, doktorka mu řekla, že hnisavá angína není přenosná...tak nevím...
Tak Dadli kdy můžu toho svýho chlapa objednat? :slight_smile:. A k tomu pánovi ať jde, ať nemusím žárlit :grinning:

Editah: obezitolog není pro mě, ale pro mou babičkou, má problémy se štítnou žlázou a přibírá i ze vzduchu..., no spíš já si myslím, že jí míň, než by měla a všechno si tělo ukládá...ale to jí musí říct profík :slight_smile:
21. led 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
bonynko ten obezitolog Mudr. Dokládal je v Medicoms , mám to asi špatně napsané , ve Vrahoviccíh, ale číslo na mobil nevím.

A žárlit nemusíš, neboj. Dála bych si ho k sobě, a pohlídala :grinning: ti ho :grinning: . ale já mám už plno, volno až od února, jestli chce počkat. jestli ne, tak mi pisni kdy , dopo, odpo ?? a pisni mi to do IP, at tady holky tím neotravujeme :wink:
21. led 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
edi, ted tady byl syn a říkal mi at vstanu z postele a dám se do kupy a ani nepřemýšlím o tom že bych nešla, že mě tam chce. Myslíš že to znamená že je hodnej :grinning: :grinning: :grinning: Maturitní ples je tak jediný co snad zvládne, což se o maturitě nedá říct, a jestli ho tam vůbec pustí. Má to dooost blbý a celkem na háku, tak tady do něho hučím , ale to nepomáhá.
21. led 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem měla střední školu naprosto na háku první 3 roky. Ve čtvrťáku jsem se trochu vzpamatovala a ze střední jsem odcházela s vyznamenáním na vysvědčení i na maturitu. Naši z toho byli naprosto vedle, protože tak pěkné známky jsem neměla ani na základce.
Já jsem dávala přednost klukům, diskotekam a zábavě vůbec, dost přednost před školou :slight_smile:
No a nakonec jsem si udělala i vysokou :wink:
21. led 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky dlouho jsem tu nebyla mam zdravotni problemi budu muset na operaci z konečníkem po porodu mě tam něco ruplo a od tedoby mazec skoušela jsem z doktorem vše co šlo protože mam do toho i hemeroidi taky po porodu a ta operace je ze 4dny ve špytale ale existuje nová metoda lejzrem a jen lokalní umrtvení ale to nehradí pojištovna a stojí 5000kč a na to ted nemám pojištovna hradí jen pod celkovou narkozu a je to i bolestivější i draší ale prostě proč by hradili něco lepší ho že? :grinning:
21. led 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek