• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
oli doktorka z neurologie chtěla abychom s Adámkem ještě pokračovali, v té době totiž lozil , ale neuměl to tak hezky, myslím tím střídat pravá, levá ručenka , tak nám dali termíny na cvičení , Adámek však byl jednou nemocný, tak jsme to zrušili a podruhé se mi nějak nechtělo a navíc začal lozit pěkně si sám a tak jsem pak doktorce řekla, že už s cvičením končím a bylo to a stejně tak jsem to řekla na rehabce, že ať se nezlobí, ale že Adámek už je docela velký, tak některé cviky s ním sama nezvládnu a necvičím tedy tak poctivě, navíc u toho už vyváděl a plakal, jen co jsem vytáhla deku :frowning2:
tak jsme s cvičením skončili, já myslím, že pokud jim řekneš, že už cvičit nebudeš, že se na tebe nikdo zlobit nemůže a je to jen vaše rozhodnutí a když vidíš, jak je Jaroušek šikovný a navíc ho viděla i vaše známá fyzioterapeutka,normálně zavolej na rehabku nebo tam s Jarouškem ještě zajdi a po cvičení řekni, že jste se rozhodli , že s cvičením skončíte a je to :wink:
29. led 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den všem!!

Holky děkuju za rady ohledně toho ovoce, tak já ještě týden počkám a pak začnu dávat po troškách... no já se přiznám, mám nakoupený skleničky i na tu zeleninku a tak, protože teď přes zimu je to všelijaký s těma vitamínama v ovoci a zelenině, o dusičnanech nemluvě, tak jsem si řekla, že alespoň do toho začátku budu dávat skleničky, kde píšou - doufám že pravdivě - že je to bio a kontrolované... ikdyž člověk nikdy neví...

Verdíku vítám tě zpátky, taky když jsme přijeli z hor, tak se mi hned udělalo "zle" - žádný sníh, všude bláto a hnus doslova :confounded:

Poraďte ještě něco, zítra máme první plavání se Sárinkou, ale silně uvažuju o tom, že to teď v tomto období nebudu riskovat. Přece jen jsme byli zatím zdaví - ťuk ťuk ťuk - a s tou chřipkou teď... asi byste taky nešly, že? Asi to nechám na později, nic se nestane, když začne chodit od 7-ho nebo 8-ho měsíce.... teď v tom počasí je to hnus...

S tím srazíkem bych taky radši počkala, ta chřipka fakt nic moc. Ségru skolila a říkala, že je to tak silný bacil, že jí bylo fakt hooodně zle a poprve snad po 15-ti letech má antibiotika.. :confounded:
29. led 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni za skleničky se nestyď, já taky donedávna skleničkovala, teď už toho teda sní kopec, takže vařím. Kupuju ve Sparu bio mraženou, nebo baby mix zeleninku.

Ilčo díky moc. Já si taky právě říkám,že je to moje rozhodnutí, že ho musí respektovat. Kdyby aspoň ta rehabka nebyla každý týden, je to naprd se tam vláčet... cviky nám stejně nemění...tak nechápu smysl
29. led 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě k tomu cvičení, Jájouš se teda zatím pokouší lézt, posouvá se, ale taky ještě nepoužívá dobře ty ručičky u toho, nicméně si myslím,že to vypiluje, že to není nic špatného, že to ještě neumí, když bude mít v ne osm měsíců. Máme tři cviky, na zádech a boku v pohodě, ale ty jsou myslím už k ničemu a ten třetí na břiše na plazení s ním stejně neucvičím.
Tak jsem se vykecala :grinning:
29. led 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolči Klárinka začla lozit až v 8 měsících až si poprvé stoupla azačla chodit kolem nábytku tak začla lozit,do té doby nic a nikdo nás nikam neposílal....Když jsem Jajouška viděla u nás,tak se mi zdá uplně jak má být..nejsem mudr :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....tak záleží jak to cítíš ty.... a jak to cítíš tak udelej :grinning:
29. led 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolci jj až bude jíst větší porce, tak taky budu vařit, to je jasný, musím se taky poohlídnout po bio, ráda bych i maso, ale to nevím, jestli nebude problém. Uvidíme..

A s tím lezením, každý mimčo je jiný a nejde je posuzovat podle tabulek a přesně podle věku... kámoška má už teď rok a půl holčičku, do 8-mi měsíců ležela doslova jako placka, teprve v 1roku si začala stoupat a chodit až v 15-ti měsících!!!! A je zcela zdravá a lítá jako tajfun. Myslím, že to někdy dr. přehánějí... ale jasně, že sledovat se to musí :wink:

Marťo jojo zato teď si to Klárinka vynahrazuje co? Myslím to lezení a chození...Je to čertice a krásná :grinning:
29. led 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ,
no já jsem taky toho názoru že každé mimi je jiné.Kája i Kristýnka seděli v 9 měs. a chodili Kristýnka ve 14 měs to už jsem myslela že nebude chodit a Kája ve 13 měsících a od švagrové Pája chodil v 8 měs to byl taky mazec.takže v bych ty děti určitě nesrovnávala a hlavně bych to neviděla jako špatně že někdo leze a někdo chodí a jsou stejně staří.

s tím srázkem bych taky počkala mi už teda nesoplíme a nekašlam ,ale věřím tomu že kdybych ji ted vzala někam mezi bacili tak to máme spátky.
29. led 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mmám dotaz,jak vypadá atopický ekzem,malá má na stehýnku takový flek,má to větší a větší,je to tak suché jak struhadlo......měla to malinký flíček a ted to má už tak 2cm.... :unamused:
29. led 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdárek,Marti to ti neporadím.Synovec sice na to trpí,alemá většinou drsnou pokožku a občas zarudlou takový místa jako zadeček,kolem lokte. :unamused:
30. led 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,Marti tak mi trpímě AE a je to podobné jak píšeš je to suchý flíček a zvětšuje se mi ted momentálně mažeme měsíčkovou mastí jinak chodíme na kožní a tam nám buď dají kortikoidy nebo mastičku lenieska nebo tak nějak ale mám pocit že je to na předpis .
30. led 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy já mám taky pocit ž eje to AE..no zajdu sní v týdnu na kožní..ach joo
30. led 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti s AE ti neporadím, ale pokud je to suchý a zvětšuje se, mohlo by se jednat o AE, zkus zajít na kožní a uvidíš, třeba to bude jen nějaká vyrážka , Adámek zas měl kolem pusenky takovou vyrážku červenou a taky se mu to rozlízalo a dr mi řekla, že je to z dudlíku, tak nám na kožním pak napsala expancial, někdy to má úplně pryč a někdy se to zas objeví :frowning2:

holky chtěla jsem se zeptat, co dáváte dětem k večeřim já Adámkovi pořád kaši a to naše spaní, ne a ne se zlepšit, dávám mu obilno -mléčnou, někdy rýžovo mléčnou, střídám příchutě a mně připadá, že jestli nemůže mít bolení z těch kaší a proto tak škaredě spinká, jakoby se kroutil, zkoušela jsem ji vynechat a dát jen chleba s máslem a zapít mlíčkem k večeři a noc byla podobná, tak fakt nevím, čím to může být???
jo a na horách , myslela jsem, jak bude unavený tím čistým vzduchem, plaváním, je pravda, že sice zalehl v 19.00 a spal , ale ani tam se nám nepodařilo spát celou noc a budil se taky často, tak čím to je, to mi hlava nebere???? :frowning2: :frowning2:

venku trošku sněhu, ale to beztak nevydrží a hlavně mi chybí to sluníčko a co jsem tak slyšela tak se nám mají v únoru vrátit mrazy kolem minus 20, brrrrr, kde je jiji, už se tu dlouho neukázala???!!!

oli však někdy se můžeš zastavit s Jarouškem i u nás na kafíčko, Adámek bude rád :slight_smile: :slight_smile:
už se těším na dadli, jak přijede z hor a sejdeme se s dětma na kafčo a Martínek si pohrají s Aďou :slight_smile:

jé reni vy jste opět na horách, tak vidím, že jste si to taky skvěle užili, však musíš dorazit s malou, jak bude chvilička :wink:

tak jdu si udělat salát ledový s pomerančem a zálivkou a měla bych chvilku cvičit na orbitreku, ale nechce se mi už, tak si dám asi pohárek červeného vínka a lehnem s taťkou k telce, hezký večer a pa
31. led 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak excipial máme,koupila jsem si ho normálně pro ni...ale má ty flíčky malinký už všude na noženkách tak celkové suchou a hrubou kůži takže v týdnu sní jdeme na kožní a i na oční...pořád ji to očenko jaksi slzí,jakoby by tam měla slzičky,jakoby plakala a tře si ho pořád..ach joo to je taky furt neco..jinak soplík a nebo kašel u nás není..tuky tuky...bacily pryč :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
telefonek mám uložen...tak jak budu u našich tak se určo ozvu... :grinning:
holky a nestrašte mě že zase přijodu mrazy..už néééééééé,čekám na teploučko... :frowning2: :frowning2:

stím spaním Verdíku ti neporadím,naše usne po té 9...a vstáváme v 7-o půl 8,a vzbudí se mi jen 1x na mlíčko,to vyzunkne a chrní dál...musím to zaklepta...tuky tuky..spíme tak od toho 11 měsíce..jak začla chodit..jestli se unaví nebo nevím..ještě by se nemusela budit to 1x a bylo by to super :grinning: ,ale to chci asi moc co? :grinning:
Tam je snehu venku co? malá chrní ted na balkoně,tatka čučí na lyžování a já jdu delat na obídek pstruhy a pak půjdeme s Klárinkou na chvíli ven at se prolítá....furt chce být venku...at už je tepoučku..to bue super..na písek atd....nemužu se dočkat...
1. únor 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tak jsme byli o víkendu u tchýně ve Východních Čechách a stal se zázrak, buď zabraly kapky, nebo nevím, každopádně Jájoušek začal lépe spát.

Jéé Ilčo, to bychom se rádi někdy stavili. Jájoušek bude rád za dalšího kámoše.
Jinak k tomu nespaní, já myslím, že Adámka může bolet bříško, já totiž mám pocit, že to Jája po těch kaších má taky, ale jen po mlíce má hlad. Já nakonec ze zoufalství koupila ty probiotické kapky, pr to bylo už fakt neúnosné.

Marti nám na ten náznak exzému, suchou kůžičku napsala Mudra Lipobase. A má to dobrý teďka.
1. únor 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolči a jaké máš ty probiotické kapky..já o nejakých slyšela že jsou dobré ale stály 700 kč...malá když měla ty koliky jako miminku...ale zdálo se mi to moc....ale u druhýho bych už to dala..bylo to strašný :frowning2:
1. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to jsou oni,stály 660,-, já už nevěděla co na to bolení...
1. únor 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, dnes jsem přijela z hor a jsem tak unavený že jdu spát :frowning2:
bylo tam 9 dětí, z toho 3 nachrmlaný s teplotou takže první 2dny ležely, já chtěla jet s malým domů, ale byla jsem za blbce, že to moc řeším atd. takový ty chytrý řeči. první 4 dny bylo fajn, starší děti občas vozili malého v kočárku pod sjezdovkou /spal 2 hod. dopo a 2 odpo - paráda a rekord :grinning: / , takže jsem i lyžovala , počasí nic moc, mlha, mrholení , po sluníčku ani památky.
od pátku malej 38, zelená rýma, v noci vůbec nespal - hrůza - já zůstala sama na chalupě, ostatní se bavili, večer popíjeli, já vyřízená, unavená, nasraná, neštastná - navíc nasněžilo a sluníčko a my s prckem čučeli z okna :frowning2:
ted večer má 39,5 tak jdu zítra k dr. - ale leze mu 7 zoubek, tak to může být i z toho. ale asi ne ta zelená rýma, že?? určo chytl něco od těch marodů, kteří za 2 dny byli OK. a prcek to ted zchytal, a já jsem na sebe naštvaná, že jsem neodjela, jak jsem chtěla.

Reni, já dávala taky skleničky, ovoce taky tak za měsíc od zeleninky, ale bud ve skleničkách, nebo povařené jablíčko, syrové dávám až ted od 10 měsíců, ale já jsem trochu alergik na ovoce /jablka, hrušky atd. / tak proto .
Dávám i ted skleničky/ tak cca 2x týdně /uvařím třeba rýži , bramboru a smíchám se skleničkou, jinak vařím

Verdíku já dávám taky na noc kašičku, pak kojo a taky nespíme celou noc, je jakoby neklidný, ale nic ho nebolí, tak nevím. podle mě hlad nemá, myslím si že cítí moje mlíčko, pač pokud nejsem v ložnici tak se nevzbudí, jak přijdu, tak do 10 min. se vrtí a musím utěšovat. chci zkusit jednu noc spát v děts.pokoji a uvidíme. ale až bude ok
1. únor 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,no Dadlino vám se ty hory teda vyvedli!!!no ale hlavně že už jste doma sice je malej nemocnej,ale víš jak všude dobře doma nejlíp.

Holky no já jsme momentálně na hromadě pálí mě na průduškách,a kašu jak strhaná jako tuberák v pátek jsem si koupila stoptusin,a čaj na chřipku a nic mám pocit že je to ještě horší tak asi zítra k mudr.Naposlady mi řekl, že tam chodím jen když jsem těhotná (byla jsem tam fakt dvakrát za posledních 6 let pokaždé pro zazítko do těhu. prukazky :grinning: )jenže já bych tak antibiotika a to si myslím že mi nedá :frowning2: nejdřív to vydím na paralen a tusín a pak až když to nebude lepší tak mi dá snad antibiotika :confounded: no uvidíme.

Kájinka krásně chodí miluna má ručičky jako kdyby se vzdávala,a ťapká je to krásný celé odpoledne jsem ji pozorovala je to sladký.

Ilčo já mám známou a ta noc dávala taky kaše,a pak to musela změnit malej měl taky po kaších na noc bolení tak asi na tom něco bude!!

Mi na noc papáme activii bílou a těď poslední týden ji do toho dávám tak 3lžičky přesnídávky,aby toho bylo víc a vydržela,až do rána a hlavně aby měla změnu ten samotnej jogurt se jí zajedl a nechtěla to.Teď spinkáme krásně usíná v 19,30 a spinkáme nonstop do 7 ale taky do 8,15 jak kdy ťuk ťuk :grinning:

Tak pa a dobrou
1. únor 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky jak to tady ctu vseci ste zase vetsinou nemocni nebo mate trapenicko..
no jo zase je to blby chripkovy obdobi no...

abinko byli jste vcera plavat??my jo a uupplnnee super vojtas uz neplakal jako minule no....asi ze tam mel svou malou sestrenku no...

venku je trocha snehu nic moc....uz at je leto se tesim...
2. únor 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky za radu, zkusím vynechat kaše a dát třeba jen chleba s máslem a mlíčko, nebo co zůstane od obědu a uvidíme,zda si Adámek jen tak s námi nehraje :wink: :wink:

kristyan jogurtek mu dávám odpoledne, jen čistě bílou activii, slupne ji jak malinu, někdy tak taky mixnu přesnídávku či piškotek, myslím, že to by malému k večeři nestačilo, teda a Karolínka tak krásně spinká, tak to je tedy nádhera, tak zůstávám dál v klubu nespáčů s martinou a dadlinou :grinning: :grinning: , ach jo a to chození to je paráda, malý teď už jak se v tom chození trošku víc zdokonalil, tak teď přišel na to, že může i utíkat, tak taky sranda a nějak se mu rozvazuje jazyk, pořád něco prdolí, ten vývoj u těch dětí je úžasný :slight_smile: :slight_smile:

oli posílám ti taky mobil na nás, ať můžete s Jarouškem zavítat na návštěvu, jen to necháme asi až po těch chřipkách, však si zavoláme :wink:

byli jsme dopo venku, už to taje tak nic moc, krmili jsme kačenky na rybníku a teď chrupkáme a já odpočinu asi taky, noc byla náročná :slight_smile:

teda dadli to ty hory nestály fakt za nic moc a to jsem si říkala,jak se sejdeme tento týden a Martásek je marod, asi to chytil od těch nemocných dětí, jenže oni jsou starší a tak jsou z toho za pár dní venku , ale s těma batolatama je to horší, ach jo,a tak si se těšila :frowning2:
2. únor 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásný den!!

Marti co ten exémek? Určitě se to zlepší, my máme exipial už od narození a já ho taky používám, nic jiného nesneseme.... :frowning2:

Dadli tak to bych fakt poděkovala těm rodičům od těch nemocných dětí, protože to je docela nezodpovědnost!! My na ty hory měli jet na ten týden i se Zdendovým synem, ale protože byl nachlazený a kašlal, tak jsme ho s sebou nevzali, aby nás nenakazil. Sice se jeho bejvalka hrozně divila, ale bohužel!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No ovšem my přijeli z víkendu, sice to bylo úžasný, ale já zase bolení v krku, sedá mi to na průdušky a to jsem měla před 3-mi týdny antibiotika. Tak teď to zkouším rozehnat homeopatiky... Do háje, už mě to fakt štve!!! jak vyjdu mezi víc lidí, a tam že jich bylo... tak chytnu nějakej bacil :unamused: no je fakt, že jak jsem se seznamovala, tak byla vždy pusa na seznámení a protože tam byli skoro samý chlapy, tak těch pus bylo hoodně.. no a asi někdo měl bacila..
Já fakt už nic nevydržím :grinning: :confounded: :sunglasses: :confused:

Verdíku takže až se uzdravím tak se už konečně sejdeme!!

Holky musím se smát, dnes se maličká naučila obracet z bříška na záda. Zatím uměla jen ze zad na bříško a teď jak to umí i obráceně, tak se pořád otáčí dokola... už se mě z ní motá hlava. Ale je to slaďoučký!!!!!
2. únor 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky... dadli,to ti ovím..to byli fakt hory....se ti nedivím že jsi chtěla jed domu,já bych to tak chtela udelat taky ale už slším taky ty kecy že jsem citlivka atd..ale tady to vidíš jak to dopadá.... :angry: nachcipaný deti měli zustat doma a mela by jsi klid....taky bych byla tedamoc nasr.... :confounded:

Na kožní holky jdeme v pátek....na netu jsem našla telefon na kožní ambulanci pro děti....mudr.Salomová....hlavně že klem toho chodím denně s kočárkem a nenapadlo mě to....tak v pátek v 8 ráno nás veme,tak jsem ráda...Já osobně chodím k Pelikánové ale ta má místo až od 11 unora a nechci čekat a za druhý to mám přes celý PV od domu,tak to mám 5-10 minut.Tak snad to nebude tenAE...ale ted zrovna kterej si den to bylo večer ve zprávách,jak tim trpí vetšina populace....ach jooo...

Jé Renči a já si říkám že jsi nepsala,jestli jdeme cvičit,ani hlídaní jsem neměla...tak jsem si říkala,že mamka asi ještě není uplně zdravoučká,že nepíšeš.A zase to na tebe leze..já to musím zaklepat..tuky tuky....Excipialem malou mažu a nepomáhá na to nic...má to škaredý a vetší,tak uvidíme...
Ale jinak si se měla,tolik chlapu a tolik pusinek... :grinning: :grinning: .
a Sárinka je šikulka...už nám válí sudy :wink: :wink: ..ten čas letí.... :wink:

Verdíku já už si na to spaní ani neztěžuju..jsem zatím spokojená s tím jedním buzením na mlíčko....včera usla o půl 9,jelikož mi celej den skoro nespala..nechápu kde bere energii,a vstávali jsme teda už o půl 7....

Kristy ta activie by asi naší berušce nestačila....večer sní 180 ml kaše a po půl noci 180 ml mlíčka :grinning:
2. únor 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti k saloumove chodim taky ja i vojta :slight_smile: je fajn poradi ale zda se mi ze proste tak divne kouka no uvidis no....se mi zda ze klarinka ma to co jsem jeste pred 23 dny mela ja ..ja jsem u ni byla minuly tyden a dala mi mast-ta se musela namichat v lekarne-a uz to mam pryc....
2. únor 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky dadli mi psala, že maličký je tak na ATB, má zelenou rýmečku, kapky do nosa, červený krček a horečky, tak snad to ustojí bez antibiotik :frowning2: navíc prý má horečku už i dadli, mele ji zimnice a bolí klouby, to vypadá na chřipajsnu :frowning2: , ach jo a s těma dětma ???já si myslím, že když je braly ,tak byly ještě zdraví nebo těsně před vypuknutí té nemoci a víte , že nemoc přichází během chvilinky, je vám fajn a během chvilky je vše jinak :frowning2:
možná bylo lepší, kdyby dadli odjela domů tak, jak chtěla, ale přesně, jak psala martina i já bych byla za blázna , co dělám z komára velblouda, atd, už to slyším!!!!jenže pokud už měli prcci bacila, tak by tomu asi moc nezabránila, navíc byla s dětmi v jedné místnosti.....však zas bude dobře, Martínkovi se po těch kapičkách uleví a za 2-3dny bude fit, budeme na nich myslet :slight_smile: :slight_smile:

marti já si na to spaní taky neztěžuji, vždyť víš, ale včera to bylo každou chvilku , tak dnes jsem dala chlebík a mlíčko a v 7usnul a je 8 a už jsem za Adámkem jednou byla, tak pak písnu jaká byla noc bez kaše :wink:

renči tak ty se líbáš s 20chlapama a pak se divíš, že chytíš bacila, cha, cha, fakt už asi stárnem a nic nevydržíme!!!!!to ber jen jako srandu :grinning: :grinning: , tak se opatruj ať to taky zvládneš bez ATB, ať se vám Sárinka nezakutálí, už se na vás těšíme, psala mi JANIČKA, tak kluci oba leží se 4Ohorečkama taky a mají chřipku, tak se zase nesejdeme :frowning2:

holky tak pryč s bacilama, držte se a hezký večer a vám marodům hodně síly, energie a ať je vám už líp a líp :slight_smile: :slight_smile:
2. únor 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak co je???? tak verdíku písni jaká byla noc?
naše beruška spala dopo 30 minut a odpo taky..dnes to fláká..tak jsem zvedavá kdy usne a jaká bude noc holky..... :dizzy_face:
3. únor 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,mi jsme spinkali od včerejška od 19,30 do rána do 9,00 non stop tak už jsem byla nervozní a chodila jsem pořád poslouchat jestli už náhodou nespí :slight_smile: :slight_smile: a ted už hajinká miluna
3. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky, asi mě jebne, Jájouš je zase osypanej :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. únor 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolčo no vy máte teda pech a nevíš z čeho? nesnědla jsi něco nebo nezkoušeli jste nějakou novou dobrůtku?nebo prášek na praní nebo nevím co by to mohlo bejt :unamused:
3. únor 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jediný co mě napadá frutapura - ovocný koktejl, jinak nevím. A nebo šestá nemoc....
3. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ti asi neporadím to je pořád něco .Kájinka dneska zase pokašlávala tak uvidím co zítra a pak bych jí dala mukosolvan je to pořád dokola.

Holky od soboty do úterka budeme ve městě u babi tak kdyby jste některá měla čas tak by jsme mohli zajít na kafčo at nám to není dlouhý .ale piště na mob. babi nemá PC :wink:
3. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek