• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Holky tak ty botičky i 23 byly jsme si poměřit nožku
21. led 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak už jsem se konečně rozhodla - Lauru odstavím. Už od včerejška neměla "pto" (prso) a bere to docela sportovně. Jen já trpím. Ráno jsem si vyšla s Laurou do Cipísku a neodsála si mlíko a trpěla jsem jako pes. Ale měla jsem krásné pevné a velké prso :wink: :wink:

Jo, dodatečně všem oslavencům vše nej nej. :slight_smile:

Srazík bych taky uvítala. :wink:
21. led 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
V nemocnici jsem měla stejnou zkušenost jako Babu. Mé spolubydlící sestra nadala že kojí a má bublinkovou vodu a na to jí donesli tak ostré jídlo že jsme to ani nejedli. :frowning2: Ale s doktorkama jsem byla docela spokojená, hlavně doktorka Pytlíčková je super. :slight_smile:

Bubu jsem ráda že už jste v pořádku :slight_smile:

Jony, jak se t daří odstavování? Musíš ještě odstříkávat? Co dáváš za mlíčko, kravské nebo kupuješ pokračovací?
21. led 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Peti to má Neli docela velkou nožičku :confused: . My máme teprv 22ky :sweat_smile:
21. led 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, kojení mělo výhodu krásných velkých a pevných prs...no kdeže ty časy jsou.... :grinning:. Přijde mě že mám hrudník menší než před těhu....takže nula nula nic... :grinning:
21. led 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej o prsech mi nemluvte, mám depresi, kdykoli se na ně podívám. :frowning2:
21. led 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Napadlo mě že dobrej srazík by mohl být v té Solné krčmě, je to nekuřácké a navíc i zdravé :slight_smile:, ale ještě jsem tam nikdy nebyla, jen teďka jezdím docela často okolo.
21. led 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi: jj tam bychom se určitě všechny vešly :slight_smile:
21. led 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky ne ale prý je to jak hospoda a na stolech jsou ty solné svíčky...ale to vím jen podle řečí....

Přijely jsme z chalupy tak jdu chystat večeři...

Jo jo Neli má tlapu..my máme zimní snehulky 23 ted a to máme 2 roky.... :wink:
21. led 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já vevnitř byla, je tam bar a pár dřevěných stolů a lavic
21. led 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to tam moc pěkné dřevěné lavice ani moc lidi tam nechodí ale nevím jeslti by nebyl srazík jen jednou a naposled.Přece jen je to uzavřený prostor a nevím jak by se to obsluze líbilo.Co tak tobi když chodíš kolem že by ses optala at tam nevpadneem tak naráz

Jo holky Nellinek má ploutvičky nevím nevím jak s botkama.Mám strach koupit z mmb protože dnes jsem ji vzla do ccc a ze všech botiček co měly ji byly pouze jedny.Má baculatou nožičku a když je ten předek jakoby ,,dlouhej,, tak se ji to zařeže do nožky jen jedny boty měly předek kratší tak ty by šly.Tak se bojím že vezmu boty z mmb a nebudou ji a co pak s nima a navíc bych musela řešit znova boty.Nemám moc času potřebuju je za týden.Tak nevím nevím....pomoooc

Martulko a vel 23 doma nemáte?
21. led 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti 23 má KLárka ted...a to má jen zimní...vinové semišové a ružovíé snehulky :grinning: ..bohužel....já te zkusím kuknout na MMB jestli neco nenajdu...jak malá usne... :wink:
21. led 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
srazík by byl super, ale donesly se mi zprávy, že "solná krčma" už nefunguje. Chodívali jsme tam často, známý tam pracoval, ale prý už skončili. Ledaže by to tam teď provozoval jiný nájemce. Jestli Evi chodíš okolo, zkus se tam stavit. Já okolo jen projíždím v autě. Jinak tam ale není vůůůůbec nic pro děti. Vždycky o víkendu odpoledne se tam snažili "přilákat" maminy s dětma, tak pouštěli pohádkové písničky, obsluze tam děti rozhodně nevadily, ale jsou tam jen dřevěné lavice. Ani prostor na hraní tam není. Jen se tam prostě nekouří.
Edith - Mamas & Papas je super obchůdek s parádníma věcičkama, ale ty cenovky... Byla jsem tam, když jsem sháněla výbavičku, postýlku, kočárek. Tohle není moje cenová :frowning2:.
Ta zima je už dlouhá, ale i tak - včera jsme byly venku 2,5 hodinky. Sice bez kočárku, ale o to déle nám trvalo se kamkoliv dopravit.
Holky, co to lyžování v Alpách? Je něco nového? Kukal někdo na nějaké nabídky?
21. led 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
V solné to mají nový nájemníci
22. led 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...
Eviku...teda takový trable hl.at operace proběhne v pohodě a je vše ok:slight_smile:
laurito..musela jsem odstříkat první 2 dni..ale ted už jen večer aby měla na ráno.. :wink:
a prsa...co to je?????????????mě někam utekli zbyli mi jen megabradavky :unamused:
:frowning2:

no dnešním noc uplně super..zase spala od 9-5 cucla čaje a vstali jsme ted :grinning: supeeeeeeeeeeer
22. led 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak my už budeme mít v pondělí čtyři měsíce,poslední dobou mi přijde že mám nějak málo mlíka nebo co.malej se někdy vzbudí za noc jednou,někdy dvakrát i třikrát.pořád si strká prstíky a vlastně cokoli do pusinky,asi to budou zoubky si myslím,protože mě už nic jiného nenapadá.přes den jakštakš,ale pořád tak divně piští a má hlad skoro každý dvě hoďky,což je divný,protože vždycky vydržel tak ty 3-3,5hodiny.všem marodům brzké uzdravení,papa :slight_smile:
22. led 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi nemá spurtík??my to takhle taky měli....
pak jsem od 5 měsíce někdy dala i kaši na noc...
22. led 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
tak to je teda dost na prd s tou Solnou krčmou jestli tam jsou jen dřevěné stoly a nic pro děcka. Asi by tam nebyly ani kam dát kočáry. No skloubit to všechno bude asi trošku problém :unamused:.
V Mamas & Papas mám pro Vikču k roku vybranou houpačku Šneku, je super :slight_smile:. Jinak je fakt, že ty cenovky tam jsou někdy dost vysoké....
22. led 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tam tak mrzne že mám strach jít z malím na procházku JINAK MALEJ DVA DNY PO SOBĚ NEPAPAL VEČER JEN RANO PO PÁTE VEČER TŘEBA ZAČNA FNUKAT TAK HO POCHOVÁM A ON ZNOVA USNE TAK SNAD NAM TO VYDRŽÍ :wink: TUK TUK NA DŘEVO
22. led 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romča 14 - u nás je to úplně stejné! Kojim v noci jak o život :frowning2: Tento týden je to trošku lepší (kojim po 3-5 hodinách), ale minulých 14 dní bylo děsných - kojila jsem skoro co 2 hodiny. Prsty nebo plinku nebo prostě cokoliv si pořád cpe do pusenky a tak jsem myslela, že zoubky, ale švagrová (dětská zubařka) na ni mrkla a zoubky prý ještě nerostou :slight_smile:
Tak musím vydržet. Mlíka mám asi dost, ještě i trochu odstřikama, ale pro jistoto jsem začala brat homeopatika na zvýšení laktace.

Evi - my taky sedíme doma. Ale krásně tam svítí sluníčko, je mi to líta :frowning2:
22. led 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi ja ho nakonec pořadně oblíkla a dala v kočarku na dvúr tam skoro nefouka ale jen pul hodky byl umrčenej tak se chvylku vyspal :slight_smile:
22. led 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny..Můžu se k vám přidat?Mám 3 a půl letého kluka a 14měsíční holčičku.Jsme z Pv.
22. led 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny..Mohla bych se k vám přidat?Mám 3,5letého kluka a 14měsíční holčičku.Jsme z Pv.
22. led 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Sluničko :grinning:

Malá se naučila krásně spávat doma v postýlce - 2hodinky dopoledne a 2 hodinky odpoledne. Jsem z toho nadšená. Zitra bych ráda jela do Olomouce do Olympie na nákupy dětského oblečení, ta malá potvůrka už nám ze všeho vyrostla :grinning:

Já jsem dnes fakt zůstala zalezlá doma, jen jsem skočila naproti do potravin pro chleba. Jsem lenoch lina, zmrzlá :slight_smile:
22. led 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítáme Tě do klubu Sluníčko! Krásné jméno :slight_smile:
Tobi, to houpadlo šneka se dělá i ve variantě slona a stojí okolo 2tis.Kč (pokud teda myslím na to, co Ty). Dá se ale sehnat i na netu. U rodičů máme ještě po nás schovaného kohouta, pokud bude použitelný, tak zkusím ušetřit - škrt jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jestli má Solnou krčmu pronajatý jiný nájemník, je možné, že to tam uspořádali jinak. Loni tam nebylo pro děti fakt nic a jak tady někdo psal, ani místo pro víc kočárků tam není. Leda na dvoře pod pergolou; ale ten dvůr je otevřený do ulice. Takže naprdlačku.
Edith - zítra taky razíme do obch. center. Spíš pokukat po nějakém nábytku, ale věřím, že i na oblečky se dostane. Je pravda, že není nic, co bych potřebovala, ale určitě mě zase něco nadchne. Táta už to asi tuší :grinning: . Jinak pro Elly jsem teď v povánočních výprodejích pokoupila hodně, tak snad máme na jaro všechno.
Dnes jsme byly očkovat Prevenar, třetí a poslední. Hrozně jsem se bála, malá ale jen 3x zavzlykla, dostala obrázek a odcházela z ordinace. Šikulinka moje :wink: . Snad nebudou neblahé reakce.
22. led 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi - určitě mi písni jak jste v Brně pochodili. Nám teď kamarádka poradila, že na atopák ji pomáhal volně prodejný krém Dexeryl. Tak teď mažeme cca 3 dny a zdá se mi, že to má lepší. Pokud by se to ale nezlepšilo úplně, tak pojedu do toho Brna. Kamarádka tam byla a malému to krásně zmizlo a zatím se to nevrátilo.

Holky - myslíte, že můžu jít na rentgen zubů, když kojím? Šíleně mě rozbolely zuby, takže trpím jak pes. Nám ten rok začal fakt děsně. K tomu malou bolí v noci bříško, takže se budí pláčem cca co hodinu, šije sebou a pláče a pláče. Člověku to rve srdce. Fakt si myslím, že to má asi z těch příkrmu, ale dáváme jenom brambor a mrkev, ale dokud jsem jenom kojila, tak žádné problémy neměla.
Měl některý z vášich prcku při začínání s příkrmama bolesti bříška? A to jsem si malovala, jak začneme dávat příkrmy, a malá začne v noci spát déle.
23. led 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babu mi to měli taky těšky z příkrmama ale už je to lepší jak ji davaš zeleninku na oběd tak pak na svačinku jdej par žiček bud hruškové nebo jablečné přesnidávky nam to pomohlo jo a na večer davám malímu nutrilon gud neid nebo tak nějak se to jmenuje je to nutrilon na večer a malej se mě budí až k ranu kdyš jsem mlíko zahuštovala kaší tak se mě budil častěj
23. led 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo babu skus uvařit kousek kuřecího masa a mrkev a rajče ale rajče oloupej a nakrajej ho jen po stranach bez pecek a dužin a přidej trochu cukru teho co je pro děti a špetku soli povař to a rozmiksuj malej to miluje nema rad ty kupovany jen ty co mu uvařím a dej tam malou bramboru Jo dnas jsem mu dělala bezvaječne tědtoviny z rajčaty a kuřecím masem tak uvidím jak mu to bude chutnat :grinning:
23. led 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
ty jo Eviku ty už dáváš maso a rajče, tak to jsi odvážná teda. A sůl bych vůbec nedala ještě.

Babu zkusila bych zeleninku jeden dva dni vynechat, zda se to zlepší bez ní. Pokud jo, tak bych třeba týden dva počkala s příkrmy a jela jen mlíko a pak zkusila znova
Jajdu ta mrkev dost stavěla :frowning2:
23. led 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a vítám novou členku Sluníčko.
23. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek