• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Edi, Zuzi jak jste na tom s látkováním? Budu prodávat nějaké plínky, kdybyste chtěly..
25. led 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli, jj, jsou to učúraánci, Martinek taky tak často čůra a hodně, ale on např. dnes do ted vypil už 1litr a čtvrt čaje a to chtěl ještě čajík ted do postýlky, tak jsem mu dala už je 50ml.
a my taky měli ze začátku 10tery tepláky denně počůrané, to jsou ty začátky. Dnes mi taky ucvrknul a až pak hulákal aaa a běžel na wc :wink:

byli jsem dopo venku, jen tady u baráku na rudáku, asi cca 30min. tvářičky měl červené jak karkulka :grinning:
ted se pokouší spát po O. Musím říct, že pokud ráno vstane kolem 6h, tak po o usne, sice je to dřina, ale usne. když vstává kolem 7 h, tak po o neusne. takže pro mě lepší když vstává dřív :wink:
25. led 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi druhý budem mít až za 5let chci se vratit do prace nemužu si dovolit je mět po sobě za prvé nevým jak bych to zvladla a pak financemateřskou mám na 3roky pak na 2roky do prace a pak znova mimi mi jsme ze segrou taky o5let a bylo to super docela jsmesi rozuměli a aji mamka říka že se to líp zvládá :grinning:
25. led 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli je to normální poplínce kdy to nemusí řešit si musí zvyknout na to že jinemá a intervaly mezi čůráním bude postupně prodlužovat...malej dne čůral kolem 8 ránoa pak až v 11 a to toho na jeho poměry vypil celkem hodně...chce to vydržet a vysvětloval, vysvětlovat, vysvětlovat

já ted řeším zrušení plíny před dopol. spaní...a taky zatím bezůspěšně, ale nevzdávám se...časem to prostě musí pochopit
25. led 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já druhý dítě zatím nevím...buďto tak za 2 -3 roky, nebo s jiným chlapem
25. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
my včera blbi s Vikulí na naší posteli, měla jen župan, tak jsem ji fotila a tak, no byla spokojená jak želva, pak koukám a pod ní mokré kolo jak blázen, pročůrala deku, peřinu i matraci - čůrá jak amina :grinning: .
My byli venku včera, krásně svítili, ale i tak jsme tam vydrželi jen dvacet minut a já měla omrzlý ksichtík. Dneska jsme strávily příjemné dopo s Bodinkou a Elčou, malá je zlatá :slight_smile:. Odpo dorazí ségra, v létě se vdává a dneska to byla zařizovat......tak jsem zvědavá co vymysleli :slight_smile:.
25. led 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tak noc suprová, teda aspoň pro přítele, k malé vstával jen jednou a už je to jen minutová záležitost, Val se podívá, jestli jsem v posteli a když mě nevidí, tak hned usne. No a přítel se roztahuje po celé manželské posteli, takže si užívá i prostoru. Prej, že můžu už zůstat v obyváku, že se mu to tak líbí :grinning: . Za to já jsem rozlámaná z gauče, tak doufám, že už to Val brzy pochopí a budit se přestane :slight_smile:
25. led 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolco od počátku ledna je Nellka doma bez plínky.První den byl kalamita pročůrané 3 tepláky občas cvrklé druhý den lepší snad jen 1 ale cvrknuté moc krát.Pak už to bylo lepší.Ted už tukám se jí daří nepočůrat se ani necvrknout.Říct si neumí ale když chce začne přitakávat hlavičkou nebo si jde sednout na nočník sama a to je pro mě znamení sundat kalhoty a tak.Uvidíme jak ji to půjde dál
25. led 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak to jsem ráda žemalá kdž vstane v 7 nebo v 8 tak zatím po obede vždy usne..je jak hodinky usíná přesne v 13 hodin....

Oli nám ten nočník nic neříkal do 22 mesíce Klárčinyho veku a pak to bylo ze dne na den a behem týdne pak i v noci neudelá nic.... a naše jinak taky čurá potoky...jenže hodne vypije..

venku desný,ráno jsme vyzvedly Klárinku u našich,pak jsme jely na nákup do kaufu a s malou na nosní,pač když se ji podívate do nosánku tak tam má zaschlou krev pořád a krvavý šušínek tak dostala mastičku a nesmí dáváat prstíčky do nosánka... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ted mi volala segra,že si opařila celou levou ruku vaříci polívku is prstama,tak asi ji vezou na pohotovost....fnukala mi do telefonu..to je furt neco...

jinak ty mrazy jsou šílený...me omrzají nosní dírky ze vnitř a to jsem leteta jen na autobus... :grinning:

taky jdeme v dubnu a v červnu na svatbu..mám jít i za svedka...tak to abych se začla dávat do kupy do té doby :grinning: :grinning: :grinning:

bonynko přeji at ti koblížek chrní celou noc....jsouty prdolky vyčuraný :grinning:
25. led 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti jak jsi naučila Klárku aby se ti budila na čůrání...malej spí asi moc tvrdě a nevzbudí ho to :angry:
25. led 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu ségře taky za svědka (na oplátku), už jsem ji zařídila fotografa a oznámení, tak jsem zvědává čím mě zaúkoluje dneska... :grinning:: Svatba je až v červenci, tak mám dost času, abych se dala do kupy :grinning:.
25. led 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
megee já nevím jak...dokud čurala do plínek jen tak spinkala krásne....a jak začla čurat na nočník tak se mi v noci budí..i třeba 4 krát za noc a chce kakat(to říká i čurání) tak ji dám na nočník a pak jde hajat dálll.Každý mi říká at jsem ráda že je šikovná....ale to spaní v noci je na prd....ale co nadelám.....

no já červnu,nechávám si narust vlasy at mijdou zase natočit jako na mojí....a snad v zumbe shodím to břicho :sweat_smile: ,Dáši a ty dnes už jdeš na zumbu?asi ne..po nemoci je moc brzo...
25. led 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti aha tak nic no...budu to muset nějak vykoumat, napadlo mě, že ho zkusím budit a třeba si zvykne a začne se budit sám...jinak my máme na čůrání i kakání výraz bobo :grinning:
25. led 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megee kamarádka má chlapečka 2,5 roku a v noci ho na čurání dvakrát budí.
25. led 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to zkusím taky, v noci to půjde to hned zase usne, horší to bude dopol. no uvidíme, nějak ho to ale naučit musím že :grinning:
25. led 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti chudák Lucka té ten rok taky nezačal zrovna růžově pozdravuj ji moc ode mě
25. led 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, dnes ještě raději nepůjdu na zumbu, ikdyž bych ráda, ale příští út. určo, v kolik chodíš??

Evi, no jo séégra, už 100x jsem se tě chtěla na ni zeptat a vždy zapomenu. pisni mi něco do IP, kde pracuje a td. a samozřejmě ji ode mě mooooc pozdravuj. ta musí být z vikulinky vykulenáá, že?? vím jak byla z martinka a moc chtěla mimi, zato ty jsi byla úplně opak :grinning: a vidíš ted máš vikulinku náádhernou.

oli, to jste měli teda dopoledne, když dítě nejvíč řve, tak se i daří, to je zákon. Já dnes taky , vařím hovězí vývar, všechna možná zeleninka, kapání z krupice, mražená petrželka ze zahrádky a on ee, no nechtěl, tak pak jedl suchý těstoviny, to mě tak sere, se snažím a on takhle, jsem fakt vytekla :angry:
25. led 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti, nelinka je teda borec, fakt šikulka, to jsou ty šikovný holky, kluci jsou zhniloňci a mají to na háku :grinning:
25. led 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsem prala golfáč, ve vaně a super.

jdu dnes v 17 do solné jeskyně, zeptám se jestli by jsme si to mohly rezervovat na hodinku jen pro koníka, co vy na to?? už jsme se několikrát domlouvaly. já to dnes zjistím, cenu atd. a kdy a pak vám večer pisnu. ju?? asi raději dopoledne?? kolem 10h ??
25. led 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daši - kdyby to byloj jen pro nás tak jdeme taky a moc ráda. Vy náš připadný jekot určitě vydržíte :slight_smile: Já jsem pro kdykoliv!!!
25. led 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daši super nápad. Jsem pro. :slight_smile:
25. led 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak dnes máme den blbec.Od rána lítám s děckama po doktorech,Natálka dostala léky a brali jí krev,zítra volám na výsledky.
Áďa je zahleněnej tak dostal troje léky,pak na ORL,kde jsem viděla Marťu s Klárinkou a manželem.Šli jsme tam s nosní mandlí,ale je vše ok.Adam měl hlad a žízeň,tak se tam vztekal a ještě se mu chtělo spát,a já blbec starej jsem nevzala ani ten čaj,jsem fakt blbá.Takže řvaní,stěkání,mě kudlil za vlasy,válel se po zemy no trapas,raději nás hned vzali.
Aby toho nebylo málo,tak v lékarně rozházel všechny letáčky,krabičky od čajů a nakonec se praštil do hlavy jak padal na zem,no bylo mi trapně že nemám vychovaný dítě :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
25. led 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se za romám a chybičku(zemi).
25. led 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karoli za román se neomlouvej, já mám na předchozí straně delší. Taky mi dítko kapku "vyšilovalo" :sweat_smile:
Válení se po zemi taky u nás probíhá, si připadám jak neschopná matka dycky. :frowning2:
25. led 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale doufám, že se dočkám a vyroste z toho
25. led 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky doufám že z toho vyroste,bylo to děsný,já byla vzteklá na něho,spocená až na prdeli pomalu,no fakt děs.No opravdu trapas.
25. led 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli - co se týče plinek tak moje touha po látkování mě přešla po tom co mi AIO protekly a normální čtvrecovky mi udělaly Everest na žehlení. Tak teď strídám BIO papírovky (jsou děsně drahé) a Pampersky. Ale jsem rohodnutá naučit Editku na nočník stůj co stůj co nejdřív. Protože máme šílenýho odpadu :frowning2:
25. led 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normo to jsi byla ty? a proč nehukneš? já te nevidela nikdy tak nevím :grinning: :grinning: :grinning: ,jen jsem si říkala..dve detičky to nezvládnu :grinning: :grinning:

a nic si z toho nedelej..pač kdo má díte tak to chápe a zná to....já jen lituju tu maminku....takže u me sis rapas uroč neudelala i když jsem nevedla že jsi to ty..jen jsem tátovi říkala že s detma sedet u dr.je nad hlavu nekdy....
Aspon te příšte poznám :grinning: :grinning: :grinning:

jdeme se oblíkat s koblížkem,jdeme ke kamošce,bydlí vedle v baráku a pak přijede táta a bude hlídat prdelku od 6,jdu na zumbu

Daši jinak v pondělí od 18:30 do 19:30 a středa od 17:30-18:30..ale ted ve středu nejdu,jdeme s tátou na badbinton zase...
25. led 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale normo líbíla se mi tvoje malá..jak jste byly s Adou ve vnitř tak si přisedla k Pétovi a říká..Víte co je Adamkovi? má nemocnou mandli nebo tak neco.... :wink: :wink: to je krásnýýýý
25. led 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Norma - naše Editka je ještě malá a vztek se umí už teď jak čert. A nejhorší je to u doktorů, když se chci na něco zeptat tak mi s ni musí někdo počkat v čekárně, protože nic neslyším :slight_smile: Každý doktor mi vždycky říká, že má super hlas a že nás lituje :grinning: :grinning:
Naštěstí tak řve jen přes den - je strašně vzteklé dítě. Ale co nadělám, má být pokom. Jenomže já jsem začala být vteklina až v pozdějším věkum
25. led 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek