• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
ahojte
od 10h tam bývají školky, tak bud na 11h

edi, je to na budovcové ulici, když pojedeš po Olomoucké do Tesca , tak před kolejemi do prava a hned další do prava a je to tam hned na kraji po levé straně pod stromy

wc tam je
26. led 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě tobi....snad se na 11 domluvíme teda..je to jen na 45 minut,takže do obeda jsme doma holky... :wink:
26. led 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zuzík muže taky v 11 super..tak ješte OLInka s J8jou
26. led 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chjo, já v 11 nemůžu, to je moc pozdě. Potřebuju dát Jajdu ve dvanáct spát :frowning2: , jinak tu bude večer strašit a my jdem do kina a potřebujem aby spal večer normálně.
26. led 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže Olinka nemuže..už je to na ni pozde..Jájinek nevydrží...
26. led 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
super...škoda že tu není videt že nekdo píše...pač já píšu a druzí taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak ted Dáši? :unamused: :wink:
26. led 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nekoho třeba vzít bez dítete? kdo by šel?známej..at nezešíli s tech našich detiček :grinning:
26. led 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a v devět by to nešlo?
26. led 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
v 9 by to možná šlo, nevím, mám zjistit?? a není to brzno na vás spáče??
26. led 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na nás ne u nás se vstává v 6. :angry: Dnes výjimka v 7 :slight_smile: . Ale nevím jak ostatní :sweat_smile:
26. led 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes by to na nás bylo akorát, ale víte jak to je s miminama. Edit ještě nemá tak pevný režim a někdy do těch 9 chrní. Ach jo, nebude snadný se domluvit :wink:
26. led 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
My vstáváme taky kolem 7...takže v pohodě taky stíháme...
no to nebude... :grinning: :grinning: :grinning:
vezmem manžílky... :grinning:
můžu se pokusit ji vzbudit ale nestěžujete si jestli bude protivná :grinning: :grinning: :grinning:
Tak koukám, že to bude asi vždy dost obtížné vymyslet nějaký vhodný čas...
Nemáte některá zkušenost s japonskou stěnou? Chtěla bych ji do obýváku, tak nad tím pořád špekuluju...
26. led 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi - co je japonská stěna? Zas jsem asi za blba, ale tenhle termín jsem fakt nikdy neslyšela
26. led 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky netuším co to je :confused: :sweat_smile:
26. led 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
edi, já taky ne :wink:

nějak mi připadá , že mě snad začíná bolet v krku nebo co :angry: tak to by byla síla, v neděli jsem dobrala antibiotika
26. led 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
krás ráo
unás byla alenoc...iktoka u plau hadra

te jsem si uvařila kafčo a jdu navaení...pečený kuřátko a polívk :wink:

japonská těna taky se mi o moc líbí...třeba se ednou n svým vřáím :grinning: jestli se někdy dočkám :confounded:
26. led 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáší...já to tak mela...jedny ATb týden o vánocích,pak týden klid a druhý ATB od Silvestra...no nepřeju ti to....doporučili mi na krčním kloktat tantum verde-kloktadlo....kdyř cítím že me tam pobolívá tak si vykloktám a u angíny je dobré kloktat do 2 hodiny týden...já tak kloktala...a ted to mám furt v lekarničce...pro jistotu
26. led 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško po tobe to přelouskat... :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli a jak to je v té jeskyni odpo? Třebas by to bylo na domluvu lepší....
Japonská stěna je něco mezi závěsem a záclonou, jsou to takové pásy. Na netu je tisíc odkazů, ale naživo jsem to ještě neviděla a v Peršanu to šijou, ale nevím nevím...
26. led 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši tak koukám že máš tu jeskyni pěkně na papučích :grinning:
26. led 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jestli odpo tak zítra nemužu,malá pujde k našim,já jdu s kamoškou posedet k Ječmínkovi a pak máme s tátou badbinton......tak jedine čtvrtek odpo...tak kolem 16 hodiny jsme pro.....tak záleží na vás...

Dáška říkala že jei v pondelí ráno volno ale to nemužu taky....mám toho jaksi moc domluveného :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu se chystat,musím na kožní...tak jsem ted dovařila,do 12 snad budu doma,bereme aji malou...tak snad budem brzo doma kvůli obedu a spaní.
pak dočtu
26. led 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiši hruza mě blbne asi klávesnice...vynechává mi písmenka
mě se zas líbí ta pojízdná zasouvací stěna..čtvercová..mléčný sklo jakoby..s tmavým..krásný..... :wink:
26. led 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mně je to jedno v kolik hodin...klidně i těch 9 není problém
26. led 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nasadili jste mi brouka dohlavi stím masem a tak tak jsem volala doktorovy jestli něco nedělam špatně a bylo mi řečeno že děti od 6 měsíce by měli mít v jídelníčku maso opsahuje železo a že ad se nebojím i ostatní zeleniny jinak i na strankách hami je o tom povydaní musela jsem si to ještě jednou ověřit jestli nedělám nic špatnýho tak jsem rada že ne.Jo holky od kdy se přestavá převařovat kojenecka voda ja používam tu 5litrovou z BILLE ?
26. led 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zítra v těch 9? Nějak to zvládnu. :slight_smile:
26. led 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek