Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

Nazdárek Tak kromě snažilek a těhulek js Pv nenašla tak snad nám to nezruší 🙂
dadlina
26. led 2010
ahojte
od 10h tam bývají školky, tak bud na 11h

edi, je to na budovcové ulici, když pojedeš po Olomoucké do Tesca , tak před kolejemi do prava a hned další do prava a je to tam hned na kraji po levé straně pod stromy

wc tam je
martinataylor
26. led 2010
určitě tobi....snad se na 11 domluvíme teda..je to jen na 45 minut,takže do obeda jsme doma holky... 😉
martinataylor
26. led 2010
tak zuzík muže taky v 11 super..tak ješte OLInka s J8jou
kolca
26. led 2010
Chjo, já v 11 nemůžu, to je moc pozdě. Potřebuju dát Jajdu ve dvanáct spát 😞 , jinak tu bude večer strašit a my jdem do kina a potřebujem aby spal večer normálně.
martinataylor
26. led 2010
Takže Olinka nemuže..už je to na ni pozde..Jájinek nevydrží...
martinataylor
26. led 2010
super...škoda že tu není videt že nekdo píše...pač já píšu a druzí taky 😃 😃 😃 😃
martinataylor
26. led 2010
Tak jak ted Dáši? :-| 😉
martinataylor
26. led 2010
tak nekoho třeba vzít bez dítete? kdo by šel?známej..at nezešíli s tech našich detiček 😃
kolca
26. led 2010
a v devět by to nešlo?
dadlina
26. led 2010
v 9 by to možná šlo, nevím, mám zjistit?? a není to brzno na vás spáče??
kolca
26. led 2010
Na nás ne u nás se vstává v 6. ]-( Dnes výjimka v 7 🙂 . Ale nevím jak ostatní :-N
editah222
26. led 2010
Dnes by to na nás bylo akorát, ale víte jak to je s miminama. Edit ještě nemá tak pevný režim a někdy do těch 9 chrní. Ach jo, nebude snadný se domluvit 😉
martinataylor
26. led 2010
My vstáváme taky kolem 7...takže v pohodě taky stíháme...
martinataylor
26. led 2010
no to nebude... 😃 😃 😃
martinataylor
26. led 2010
vezmem manžílky... 😃
editah222
26. led 2010
můžu se pokusit ji vzbudit ale nestěžujete si jestli bude protivná 😃 😃 😃
tobi1
26. led 2010
Tak koukám, že to bude asi vždy dost obtížné vymyslet nějaký vhodný čas...
Nemáte některá zkušenost s japonskou stěnou? Chtěla bych ji do obýváku, tak nad tím pořád špekuluju...
editah222
26. led 2010
Tobi - co je japonská stěna? Zas jsem asi za blba, ale tenhle termín jsem fakt nikdy neslyšela
kolca
26. led 2010
Taky netuším co to je =-) :-N
dadlina
26. led 2010
edi, já taky ne 😉

nějak mi připadá , že mě snad začíná bolet v krku nebo co ]-( tak to by byla síla, v neděli jsem dobrala antibiotika
jonuska
26. led 2010
ahojky
krás ráo
unás byla alenoc...iktoka u plau hadra

te jsem si uvařila kafčo a jdu navaení...pečený kuřátko a polívk 😉

japonská těna taky se mi o moc líbí...třeba se ednou n svým vřáím 😃 jestli se někdy dočkám :-S
martinataylor
26. led 2010
Dáší...já to tak mela...jedny ATb týden o vánocích,pak týden klid a druhý ATB od Silvestra...no nepřeju ti to....doporučili mi na krčním kloktat tantum verde-kloktadlo....kdyř cítím že me tam pobolívá tak si vykloktám a u angíny je dobré kloktat do 2 hodiny týden...já tak kloktala...a ted to mám furt v lekarničce...pro jistotu
martinataylor
26. led 2010
Jonuško po tobe to přelouskat... 😃 😃 😃
tobi1
26. led 2010
Dadli a jak to je v té jeskyni odpo? Třebas by to bylo na domluvu lepší....
Japonská stěna je něco mezi závěsem a záclonou, jsou to takové pásy. Na netu je tisíc odkazů, ale naživo jsem to ještě neviděla a v Peršanu to šijou, ale nevím nevím...
tobi1
26. led 2010
Dáši tak koukám že máš tu jeskyni pěkně na papučích 😃
martinataylor
26. led 2010
tak jestli odpo tak zítra nemužu,malá pujde k našim,já jdu s kamoškou posedet k Ječmínkovi a pak máme s tátou badbinton......tak jedine čtvrtek odpo...tak kolem 16 hodiny jsme pro.....tak záleží na vás...

Dáška říkala že jei v pondelí ráno volno ale to nemužu taky....mám toho jaksi moc domluveného 😃 😃 😃

Jdu se chystat,musím na kožní...tak jsem ted dovařila,do 12 snad budu doma,bereme aji malou...tak snad budem brzo doma kvůli obedu a spaní.
pak dočtu
jonuska
26. led 2010
ježiši hruza mě blbne asi klávesnice...vynechává mi písmenka
mě se zas líbí ta pojízdná zasouvací stěna..čtvercová..mléčný sklo jakoby..s tmavým..krásný..... 😉
zuzik28
26. led 2010
Holky, mně je to jedno v kolik hodin...klidně i těch 9 není problém
evik26
26. led 2010
Ahoj holky nasadili jste mi brouka dohlavi stím masem a tak tak jsem volala doktorovy jestli něco nedělam špatně a bylo mi řečeno že děti od 6 měsíce by měli mít v jídelníčku maso opsahuje železo a že ad se nebojím i ostatní zeleniny jinak i na strankách hami je o tom povydaní musela jsem si to ještě jednou ověřit jestli nedělám nic špatnýho tak jsem rada že ne.Jo holky od kdy se přestavá převařovat kojenecka voda ja používam tu 5litrovou z BILLE ?
editah222
26. led 2010
Tak zítra v těch 9? Nějak to zvládnu. 🙂