• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Evi, v Prostějově je velmi kvalitní kohoutková voda, takže já od půl roku používán normální vodu, ale převařuju...U kojenecké nevím
26. led 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak v 9 super...zavolám dášce
26. led 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eviku já dávám malé taky od 6m...no vlastně od 7..ona byla dlouho jen kojená..maso..i hovězí..a játra jsem už taky dala..dr.mi řekl kvuli železu..byla chudokrevná...takže jí je sem tam udělám..asi tak jednou za m+ěsíc ani to ne..ale hl.kuřecí,krutí...a hovězí.i vepřo dám..
no 2krát týdně puil žloutek ted už celý vejce...jednou týdně
jinak já hodně málo solím když vařím takže ted od roka jí s náma..kdo chce si to dosolí..ne... :wink:
a kojeneckou vodu taky používám z kohoutku..převařovala jsem asi do 9-10měsíce... :wink:
já ohledně jídla taky nejsem zrovna super matka...nedodržuju to určitě tak jak by se mělo podle knih atd.....myslím že nic se nemá přehánět

:wink: jinak malá je lepší už ji ta rýma neteče..tak mám strach aby ji to nesedlo zas na ouška.. :unamused:
26. led 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janusko díky jakže daváš i žloutky od kdy?ja mu chcu udělat špenát tak jestli tam ten žloutek mužu dat?
26. led 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dávám od toho 7m...prve jsem dala ani ne čtvrt..kvuli alergii a nevadil ji tak jsem dala jednou týdně pak dvakrát pulku a ted má celý vece

špenát mužeš..já jsem ho zahustila dětskou krupičkou :wink:
mouku pořádně používám až ted u malé..ale pečivo jí už od 8m... :wink: tak i piškotky
26. led 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky na 9 hodin je ot bloklé..takže smula....tak jsme se nedomluvili a Dáška neví zda by šla..není ji dobře...pujde znovu k mudr..říkala... :unamused: Takže snad se domluvíme na jindy...tešila jsem se... :unamused:

já davala do špenátku Evi žloutek..klido i masenko kuřeníc akrutí a králíčí mela od 6 mesíce... :wink:
26. led 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti nepadá, máte to bloklé pro vás, platí zítra v 9h, pro 4 lidi

jinak já se omlouvám, začalo mě bolet v krku a celkem dost, a mám zvýšenou teplotu, se na to vy.....
26. led 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je škoda. A já už se tak těšila :frowning2: :frowning2:
Nevadí, snad to klapne příští týden. Má být i teplejc, takže by to bylo možná lepší.
jj taky s masenkem..špenát.. :wink:
holky mě to tzaky dostalo ta rýma a i kašlu s Tomášem..mě už to tak nebaví ta zima fakt ne... :unamused:
holky kdo máte miminka nebudete některá chtít potom tak v březnu sedátko do vany??malá už mi z něj vylízá.. :grinning: bylo by za 350...je v albu taky:slight_smile:
Holky jak dlouho to dnes vidíte s dětma ven?Kolik je stupnu tak 7 pod nulou?
26. led 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt? tak super Dáši díky....čehu ty nemužeš na 9? :wink:
26. led 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže zítra v 9...Zuzík,OLi,Já, a Editka..... :wink:
26. led 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne venku je jen -2!!! Mám to potvrzenou ze 3 teploměrů :grinning:
26. led 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, takže asi nic...no nevadí...určitě to vyjde jindy
Já zrovna dělám zapečené brambory se šunkou a sýrem z toho sáčku jak se tam přidá smetana. Tak uvidím jaké to bude. Nechtělo se mi nic vymýšlet.
Na čtvrtek jsem objevila, že v Cipísku tady na sídlišti jsou "hopsánky a zpívánky pro děti do 1 roku, nechodící" Tak se tam půjdeme s malým mrknout...třeba se mu budou ostatní děti líbit. A sedět pořád doma taky není nic moc. Pak vám poreferuju.
26. led 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé a já už napsala Zuzce, že to zitra padá. Tak já ji zase napišu, že nepadá :grinning: :grinning:
Ach jo, to je blázinec.
Ale když jsme jen 4 to stejně musíme zaplatit celou čáastku 660kč?
26. led 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene na osobu 140
26. led 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se v tom jaksi ztrácím....takže zítra to teda platí...ok
26. led 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já zítra nemůžu jede do olomouce k doktorce :unamused:
26. led 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super konečně půjdeme ven.Včera jsem byla celej den doma pak jen u našich a malá znuděná ak pes :slight_smile:
Potřebuju do města tak se vydáme busem tam a pesky zpet
26. led 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi a kde to tam je mě taky nebavý z malím sedět doma a vkolik?
26. led 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi - to je nevýhoda toho, že to není online. Píšem si tu jedna přes druhou a je v tom chaos :slight_smile:

Takže zaplatíme 140kč na osobu a nebude tam nikdo jinej? Já jen, že kdyby tam náhodou někdo přišel tak nás 2 asi vyvedou :grinning:
26. led 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi . tak zítra v 8,30 u vás před barákem. Já tě prozvoním jak tam dojedu.
26. led 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
paní říkala že je tam jedna maminka s dítětem a že už k vám nikoho nedají. tak to je v poho
26. led 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tím psaním je to fakt chaos, človět se v tom ztrácí:slight_smile:

Edi, už jsem ti psala, zítra s tím teda počítám...už se těším. Ale jak píšeš, s těma maloškama to bude sranda...a vsadila bych se, že zrovna jak naschvál bude zítra malej protivnej a uřvanej, ikdyž je normálně hodnej :slight_smile:

Evi, je to mateřské centrum Cipísek a je to za základkou vzadu...od školního hřiště dozadu jakoby ke svaté Anně. Je to za rohem té masny...kousek dál je trafika. Myslím, že tam byla nějaká opravna obuvi. V podstatě kousek od toho parkoviště u svaté Anny, naproti sběrnému dvoru. Doufám, že jsem to popsala srozumitelně. Je to od 11:30 do 13:30...ale je to volný a asi tam můžeš přijít a odejít kdy chceš. Nevím přesně, ještě jsem tam nebyla.

Oli, mně by se hodily nějaký svrchňáče. Plínek mám dost, ale klidně bych se i mrkla...nevzala bys něco zítra? Pokud toho teda není nějak hodně :wink:
26. led 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobře Edi, jak mě prozvoníš tak hodím malýho do sedajdy a vylezeme...
26. led 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi a kolik má Ondrášek kilo? Kuknu na ty svrchňáky. A plínuše vezmu, je jich pár. Dnes jsme tři prodala na mimibazaru už.
26. led 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a nechcete vzít? Peťa bude mít ty rehabky ne? Nebo to stihne?
26. led 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi - Wonderbra udělá krásný prsa snad úplně ze všech :grinning: Já jsem před těhu měla skoro samé Wonderbry. Rozhodně to nejsou vyhozené peníze, protože krásný dekolt je za všechny prachy.
26. led 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
edit fakt???jj tak díky za tip...a jak vypadá?já se moc necítím v podprdfě když je moc vycpaná.....ony jsou na zavazování nějak vpředu ne??
26. led 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé super téma o podprdách, potřebuju nové a jsem dycky děsně zoufalá z vybírání.
26. led 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek