• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Jsou různé typy, nemusí mít jen to stahování vepředu. Většina je vycpaná jen ve spodní části košíčku, takže to krásně vyplní a zvedne nahoru.
Nebo jde koupit podprsenka s gelem, ty si kupuje moje nejmladší ségra (je hubená) a to taky vypadá moc hezky. Jenomže tobě jde spíš než o velikost, ne?
Vlastně ani není nutné, aby to byla značková Wonderbra, dnes už jsou i podobné podprdy za mnohem lepší cenu, jenomže se blbě hledaj.
26. led 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě jak vybrat..já ted docela zhubla..a je mi vše velké
měla jsem 80B a ted to bude snad i 75A :confused: :unamused: možná i nulky :frowning2: mazec
no ted pujdu jen k tamanum a příští měsíc dokoupím nějaký pořádný kvalitní
26. led 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi nebreč ty máš podle mě obrovský prsa...já tam nemám nic :grinning:
26. led 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
S Wondebrou mám taky výbornou zkušenost :grinning:, dělá fakt pěkně větší prsa.
Zuzik tak koukám, že Tvůj prcek má narozky stejně jako já :slight_smile:. Do Cipísku bych šla taky, požadavky splňujem, ale je to teda dost blbá hodina, v době oběda a pak spaní....teda alespoň u nás.
Já už mám úplně depku z toho jak furt trčíme doma, ale jestli je "JEN" mínus dva, tak by to určo šlo, navíc tam pěkně svítí sluníčko.
26. led 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky dneska si tak jdu s Domčou z obchodu a zastavil mě jede černoch a pozval mě na kafe a prý Domču mám vzít s sebou :grinning:
26. led 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenííííííííí.... :grinning: :grinning:
ted je to jako když zobne slipka....fakt normálně ze dne na den utekly
to jen v těhu a kojení tam něco bylo...
no asi bych to tak neřešila..ale když mám novýho přítele..bože se před ním nesvlíknu za nic :confounded:
a až ude léto mazec...
a když pujdu do posilky..jakýma cvikama aspon posílím prsní svaly??stačí cvičit doma třeba s pet flašema???máte s tím některá zkušenost?já jsem nikdy neposilovala..tak nevím.. :confused:
26. led 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni teeeeda...to je pěkný..... :grinning: a co deš???? :grinning:

Tobi...já taky chytám depku..kor když jsme nachlazeni.a to má být prý i celý unor ještě nic moc...at už je aspon duben
26. led 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu ve čtvrtek na gyndu tak se dr.zeptám co s těma prsama..chodím k Homzové babě tak snad mi poradí..ještě mě napadla antikoncepce..když ted nekojím mám víc možností...ale nevim nevim moc dobře mi HA ned+lala... :confounded:
26. led 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi já si říkala, že půjdu..dal mi na sebe tel.... :grinning: no co jako kámoši ne :grinning: ...nemusím pořád sedět doma na zadku ne :grinning:
26. led 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
megee :confused: pak dej infoooooo
:grinning:

já jsem chtěla vždycky jako malá černouška...miminko... :grinning:

však jasně proč nejít na kafi ne? :wink:

mě začíná být pěkně blbě z tý rýmy.. :confounded:
no ted jsem obědvali jdu uklízet... :confounded:
26. led 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, malej má něco přes 9 kilo...Co mám Imse Vimse organic M (7-10 kg) tak jsou tak akorát...tak něco většího kdyby jsi měla. díky
26. led 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj dám pak vědět, asi mu napíšu a domluvím se na zítra...jsem zvědavá :grinning:
26. led 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuziku týjo malej má něco přes 9 kilo??
Jonuška má 10kilo :grinning:
26. led 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi, je pravda, že je to takovej blbej čas, ale co už...malaj mi usne klidně později nebo holt bude otravnej a půjdeme domů spinkat. Nám ale i stačí dát jen do kočáru a spinká taky...tak uvidíme, nějak to dopadne a kdyžtak příště nepůjdeme.
Koukala jsem do alba a máme úplně stejnej kočár :wink:

Jsem se nasmála teď s těma prsama...tak u mě je to taky tak aby člověk vzal pomalu lupu :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak to jsem ráda že s těma prsama na který je potřeba lupa jak píše zuzík nejem sama...komplexy mám už od střrední ale co človek nadělí :grinning: :grinning: :grinning: ..tátovi se líbí... :wink:
26. led 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi..prsa abys hledal ale mlíka dost viď.... :wink:
jen kdyby top tak zustalo na pořád i když se nekojí :confounded:
26. led 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak alespoň si nebudem závidět, když jsme tady všechny "bezprsařky" :grinning:. Ještěže existují ty zázračné podprdy :grinning:.
Zuzi máte i červený? Pak tedy povykládáš zážitky z Cipíska.
26. led 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já prsa měla dycky velký, v těhu a při kojení ještě větší...ale teď je to katastrofa - jakési povislé vaky bo co to je :frowning2: Kdybych se nebála, tak jdu na silikony :grinning: , teda ještě by mi to musel někdo zasponzorovat.
26. led 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi to jsi napsala krásně... :grinning:

Oli..já bych na to asi nikdy nešlě já se bojím narkozy a operací :confused:
26. led 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahoj, tak zítra prubněte tu solnou a pak poreferujete :slight_smile:Adámek si tady teď našel kámoše, prosím čtyřnohého a vždycky se těší ,jak půjdeme ven s ním na procházku, tak uděláme takové kolečko dopoledne , když je tedy hezky, jako třeba dnes a teploty jsou snesitelné a pak jdeme domů na oběd
zítra má být taky ještě relativně dobře a pak teploty sletí hooodně nízko a vítr

dadli , vůbec nestraš s nemocí , ty jsi to asi pořádně nevyležela, do toho ten ples, už včera po telefonu jsi měla hrozně divný hlas, do pr.....tak snad to rozběháš, dámská jízda se blíží, bez tebe by to na horách nebylo ono!!!!!!dej vědět co a jak , myslím na tebe , drž se

holky tak ty prsa, , bez kvalitní push- upky tam nemám taky pořádně nic, ještě že mám fotečky z doby kojení, to aspoń byly prsa pevná a krásná, ale kde jsou ty časy, taťulda si zvykl :grinning: :grinning:

tak jdu na kafíčko a umýt nádobí a jak se vyspí Aďula tak půjdeme k našim

holky co děláte těm našim starším batolatám kolem toho druhého roku na pití za čajíky, pytlíkový, rozpustný??
na tom pytlíkovém je napsáno jen jeden šálek denně ,marti, oli??díky a pa, mějte se
26. led 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilčo já dávám ty pytlíkový. Ale dělám ho slabší, bo Jajda to jinak nechce. On pije hlavně vodu.
26. led 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
verdiku...já taky dělám pytlíkovy těm rozpustným moc nevěřím ale občas hiokoupím..pro malou...někdy.
jinak kluci pijou syrup..dělám jim je ne moc sladký a Honzík má rád čistou vodu..
kluci nemají rádi bublinky my to doma nepijem tak třeba kamoška čučela že nechtěli ani colu :grinning:
jo a venku kupuju tu vodu aqua...žádný sladký jupíky nic... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi právě, taky bych se bála.
26. led 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu zase pěkně ztvrdla.... :rolling_eyes:
tak jdu stejně musím po 3 do školky..přemýšlím jestli vzít Jonis..je tam jen -4....a rýma ji neteče... :confused:
zato já vypadám :confounded: :grinning:
26. led 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já si schrupla...malá ješte chrupe od 13..to je zázrak...přetahujeme...Má přijed Oli...s takovu nebudem nachytaní..

jinak malá skoro do 2 let pila jen čistou vodu,ted pijde vodu se sirupem jupí..ten je bez baviv a kozervantu....a večer před spaním pije čajík pro klidný spánek....Ale i tu vodu s tím sirupem má teplou,vlaždnou pač je zimenka..

Máš pravdi Verdíku..na všech čajích je napsano 1 šálek čaje denně do 3 let...ale ted jak jsem koupila ten přes internet na dobrý spánek ten bylinkový pro deti od 1 roku...tak je to neomezený....doporučují to na pití v prubehu dne..je jich více druhu..jsou to čaje zn.Hana Maria tak zkus kuknout na netu...v lekarně jsem na ne nenarazila,nemely je..tak chci kuknuot ve zdravé vyžive...Mají i na denní pití....když tak to najdu a pošlu ti stránky....
26. led 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. led 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

my chodíme taky do Cipískana sídliště a jsme nesmírně spokojeni. Chodíme ce čtvrtek na půl 9, tak se ze Zuzikem vystřídáme a snad i potkáme.

Od té dyby co jsem přestala kojit tak se konečně vyspím. Malá se mi budí jen jednou. LUXUS :slight_smile:

Lauritka mi nejvíc pije co pijeme mya to je pomerančová matonka,nechávám jí ju vybublinkovat, ale stejně by to neměla. Holky řeknu vám ta moje je hroznej žrout, před ní nesmí být na stole nic. Teď udělala babička palačinky a to je furt -"papat, mňam" :unamused:
26. led 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi, máme i červený...ty ostatní barvy se mi zdály moc tmavé, mám ráda veselé. Ještě jsem přemýšlela nad tím zeleným cedro, ale nakonec červená vyhrála.

Ivi, tak to se možná fakt potkáme. Nevím teda přesně na kolik nám to vyjde (možná se trochu zdržíme) ale to je celkem jedno jestli přijdeme o chvíli později ne? Nebo musím přijít přesně na čas?
Ondra poslední dobou jí nějak podezřele málo. Mám pocit, že víc toho vykaká. Teď skoro za 5 týdnů přibral 150 g. Ještěže má z čeho čerpat :grinning: Ale už vidím jak bude na kontrole Mikulášková do něho chtít cpát další jídlo. Má totiž zatím jen ovocnou svačinku a zeleninový oběd.
26. led 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak já padla ku........vááááá. byla jsem u dr. v poledne, pač jsem měla skoro 39 a obrovskou bolest v krku, tak mám další antib. já, která jsem jejich odpůrce. Řekla mi, že ty co jsem papala min.týden nebyly vhodné na hnis.angínu, takže fakt super.

manža ted odvezl Martinak k babičce, já jsem neschopná, navíc jsem uklouzla u nemocnice na ledu a blokla si krk, tak se ani nepohnu. ted mi klesla teplota tak vám píšu.

Martinek naštěstí nevím jakým zázrakem spal dnes od 12 do 16 ,asi věděl že jsem KO.

Martinek mi vypije cca 2litry denně a čajíky, já mu dávám slabulinkej černej s trochou medu, ale on mi vypije vše, ted pil v poho i smectu . a občas mu udělám slabý granulovaný a nebo vodu s kapkou sirupu, nebo vařím i šípkový čaj, co jsme na podzim natrhali . Mám i bylinkový na průdušky,na klidný spánek atd. taky sáčkový
26. led 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY NO dÁŠI TO JSI DOPADLA...no hlavne at to zabere...ale já to mela taky tak...až po 2 ATB se mi ulevilo a zabraly...tuky tuky...je to na HOV....ale co nadeláž hlavne lež a lež...Martínek to u babičky zvládne...

Já ten čajík co ji dávám tak je sypanejv sáčcích ne ale jinak kupuju od megafytu ty ovocné a proti nachlazení a černej..všecko možný..kapnu ji tam trošku sirupu a vypije to..a taky vypije ten litr a pul ....glgá furt...

Dnes jsme tu mely na návštevu Jáju s OLi....to je takovej bobeček ten Jájinek..teším se na zítra na 9,snad bude KLárka hodná...a bude si hrát a já budu moc relaxovat i když s klárkou tomu moc neveřím....snad nebude chtít chovat.... :grinning:

Jdui si nachystat neco na véču a za chvíli pujdu s malou do vany..dnes máme ružovku tak uspávat bue táta..at to vidím... :wink:
26. led 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek