• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
marti já mám ráda megafit čaje..hol.ten pro kojící je moc dobrej :wink:

Daši teda hl.to ted pořádně vylež..stejně je hnusně....
26. led 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, Ty teda dokážeš překvapit! Lež a lež, Martínka si ještě užiješ, i když věřím, že Ti teď bude hodně chybět.
S prsíškama jsem na tom zjevně stejně, jako všechny - před těhu troječky a teď... prázdné sáčky od mlíka. A to si s nima má táta hrát!?
Solnou s váma holky ráno nezvládáme, jdeme s kamarádkou do Cipíska, jsme domluvené už z minulého týdne, ale do solné jdeme odpoledne. Tak se těším.
Ale my jsme někde celé dny pořád. Nikdy nesedíme doma. Pořád jsme někde na návštěvách nebo návštěvy u nás. A to je super. Dnes jsme byly odpoledne, když svítilo sluníčko, venku asi hodinku. Ellinka byla po dlouhé době v kočárku. To bylo tak fajn. Snad si toho kočárkování s ní ještě trochu užiju. Bylo nádherně, poběhaly jsme město. Dokonce už i mlékomat rozmrznul :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Edith - kolik asi stojí ty podprdy Wonderbra?
26. led 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nenašla žádný katalog na netu...
a nejvíc mě štve že je tam u jiných podprsenek..napsané push up efekt...no a na modelce to vypadá užasně..protože to jsou prsatky většinou..ale jak to vypadá na malích to nide neukážou :frowning2: tak nevim
26. led 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, podprdku je asi nejlepší si vyzkoušet. Tak nám asi nezůstane nic jiného, než zajít do obchodu a vybírat... Ale to už až příští měsíc, zase po příspěvku od státu :grinning:
26. led 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já na netu našla jen pár stránek v angličtině, ale podle obrázků si představu uděláte. Já mám doma jednu soupravu a myslím že jsem se v pohodě vešla do tisícovky. Za Ty kouzla se to dá ustát :grinning:
26. led 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi a mužeš sem ty stránky dát prosím???já nic nenašla
26. led 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak to není zas tak hrozná cena. A za něco takového bych se nezlobila: http://www.spodnipradlo.myeshop.cz/cs/kategorie102180/detail89400.html
26. led 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.wonderbrausa.com/
http://www.wonderbra.co.uk/
Jo jo....to by byl dáreček na Valentýna :wink:
26. led 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. led 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsou užasný..hl teda ta bez těch ramínek....achjo..jen mám fakt obavy...ale vyzkouším ji mám pocit že je prodávají vedle floridy jak je ulička tak tam v prádle..tam musím zítra zajít na čumendu a podám info... :wink:
26. led 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, my dnes bohužel do solné jeskyně nemůžem. Editka začala kašlat a je tam -19 tak ji nechci raději tahat ven. Tímto se všem omlouvám, hlavně Zuzce!
Je mi to opravdu trapné a cítím se blbě, ale od té doby co máme malou mi málo která akce vyjde. :frowning2: Myslím si, že to znáte. Já jsem celý dosavadní život byla dochvilná (raději jsem přišla o 15minut dřív než později) a zakládála jsem si na tom, že co slíbím to platí, ale teď to prostě nejde. :frowning2:

Dáši - ty jsi teda dopadla. Hlavně aby ti tyhle atb pomohla.

Nevím jestli se pravá Wonderbra dá koupit i tady,já si je vozila z Anglie a tam stály tak do těch 1500kč záleželo na typu. Po kojení budu taky nějaké potřebovat tak zas budu muset vyrazit na nákup. Pokud bude Editka hodná tak mám slibeno, že na podzim poletíme do Londýna. Tak ji prosím, aby byla hodná a hlavně, aby pak neonemocněla!
27. led 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak my máme na zadradě 21 st pod nulou to je moc prima.To jsem zvedavá kde bude táta s malou tapat kdyz budu u dr.Doufám, že tam nebudu hodinu čekat.

Oli vítám tě v klubu těch které prsa měly a zase mají.Tak jsem si říkala, že po tom mém mini kojení bude líp, ale jsem na tom stejně.Klasická situace ti, které chtěly mít prsa větší nemají nic a my jsme ostrouhaly taky.
27. led 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, my máme ve 2.patře "jen" -18st. Tak asi chvilku potrvá,než budem moct jít ven. To je fakt moc. A to jsme měly takové plány s Cipískem....
27. led 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky my máme -16 ale to je dvorku v rohu..tam je to docela kryté no mazec
holky myslete na mě.....v 10 mám stání :unamused: :unamused:
27. led 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
teda fakt tam je taková kosa? My ještě nemáme venkovní teploměr, ležím v posteli a vidím z okna sluníčko, no vypadá to tam pozitivně....až na tu mega kosu. Si vůbec nedovedu představit, že třebas v Rusku je mínus 40 a lidi tam normálně fungují....
27. led 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jeskyně padla. Měli jsme místo Editky vyzvednout Zuzku s Ondráškem, ale bohužel autí nezvládlo ty mrazy a prostě jsem nenastartovala.
Zuzí ještě jednou se omlouvám :frowning2:
27. led 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda, parádička....ty podprdy jsou fakt úžasné...taky bych si dala říct. Koukala jsem i na ceny, a ty jsou v UK taky úžasné (třeba 14 liber, jestli jsem se dívala dobře), což je teda ve srovnání s cenama u nás bomba.
Edi, asi si z tebe uděláme nákupčího s jak pojedeš do Londýna tak zpátky povezeš zásobu podprsenek pro celýho koníka :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak solnou jsme zrušili. Volala jsem Dáše a prý zruší i to pondělí v 10 a kdyžtak se tady domluvíme. Po Editce odpadla i Olča, protože jí nenastartovalo v té zimě auto. Tak jsme si řekly, že samy dvě nepůjdeme. No jo, je fakt zima...taky se mi popravdě moc nechtělo tahat zpátky malýho přes celé město v tom mrazu. Tak až bude líp, určitě půjdeme.
27. led 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem ráda, že nejsem sama kdo má problém :slight_smile: Moje auto nastartovalo, to vím na 100%, protože jsem poslala manžela v 5 ráno přeparkovat. :wink:

Zuzi - já už se dívala kolik stojí extra kufr, protože doufám, že zpátky povezu hader na rok dopředu :grinning: Nějaká ta podprda se tam snad ještě taky vejde. :wink:

Já když porovnám ceny tady v ČR s UK tak se mi chce brečet. Já si potrpím na kvalitní kosmetiku, ale tady je to tak šíleně drahé, že to nekupuju :angry: Nechápu proč něco stojí v anglii 16liber a u nás je to za 1200kč, no je to normální? S oblečením je to stejný. Proč tady není Primark, River Island - oblečení po pár librách v obstojné kvalitě a hlavně moderní? Miluju Roxy, Animal a Bench jenomže u nás je to drahý a navíc se sem vůbec nevozí vel. XL :wink:
27. led 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já doufám, že nám to vyjde a další rok pojedu takhle nakupovat do Améru, tam je to taky trošku s cenama jinak než u nás...třebas Tommy Hilfinger, Levis, Oakley a spol. tam jsou za babku a u nás.....NO DĚS!
27. led 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Amerika to je můj nákupní sen, ale cena letenky už je zas trochu někde jinde+ubytování. Navíc se tam nevyznám tak bych potřebovala průvodce.Ale snad se tam taky jednou dostanu :slight_smile:
27. led 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tady marta s Klárinkou,jsme u Oli na návšteve..táta nás zavezl,at se zabavíme v tomto počasí.....

jo jo editko roxy má pěkný oblečení ale ty ceny i na deti..hruza.... :unamused:
27. led 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se dobře bavte. Já dnes budu mít sedací den u PC :grinning:
Ale po obědě přijde jedna kámoška a kolem 16hod. druhá. Zítra se taky nudit nebudu - příjdou na návštěvu tchánovci, už se ji po Eduš stýská (byla jsem u nich v neděli, ale co nadělám)
27. led 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám na čt 1 na slavíka r. 1981, to je síla :grinning: bývá to tam každou středu v 10h

teda edi, tobi, já čučím, ani jednu značku neznám, vůbec nevím o co go, jsem v tomhle barbar, já kupuju co mi padne do oka a je mi jedno jestli jsou to tamani,nebo luxusní obchod, ale nikdy značku nevím, já lezu do obchodů ale nikdy se nekoukám co to je zač :grinning: :grinning: :grinning:

tobi, ale na tom odkazu jsem našla úžasný plesový šaty.

už je mi o trošku líp, ještě že mám ten notásek, s ním to tady v posteli utíká :grinning: a babička volala,že Martinek úplně v poho, tak jsem klidná
27. led 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady opet Marta..dnes je den D pač se všecko ruší....táta volal že mu je nejak divne od žaludku, takže at zruším badbinton a to jsem kvůli tomu zrušila zumbu a dnes už budou mít plno ....tak je to naprd...tak jsem se těšila ach joooo.... :confused:
27. led 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Marti ty máš dnes fakt pech.
U nás opět vylezla na povrch otázka jestli na rodičák nakonec nenastoupí manžel. Už 3 dny nad tím špekuluju až se mi z hlavičky kouří. Snažím se vybrat nejlepší variantu pro všechny a moc se mi nedaří. :frowning2:

Dáši - já jsem naprostej nákupní maniak. Manžel tvrdí, že jsem závislá, ale to není pravda, protože závislost je až v okamžiku kdy člověk nakupuje každý den :grinning: A to teď u nás nehrozí, leda, že by se počital i nákup pečiva, protože proto chodím fakt furt :wink:
A kdo v roce 81 vyhrál? Zase Gott? :slight_smile:
27. led 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, ať jsi brzy ve formě.

Marti, to je fakt smůla. Jinak jsem zjistila info ohledně té školky. Prý máte na zápis v březnu určitě přijít. Možná by vám mohli do toho prosince držet i místo, ale to jen tehdy pokud budeš mít potvrzení, že nastupuješ zpátky do práce. Pokud bys neměla kam nastoupit, byla na pracáku nebo na další mateřské, atd., tak ti malou bohužel nevezmou. Přednost mají 4 leté děti a ty, které nemají hlídání (že by jsi chodila do práce) Prý je dětí moc tak se to nedá jinak dělat.

Oli, na vás jsem se taky ptala. Kvůli tomu, že je dětí hodně, tak musíte nejdřív do školky, do které spadáte. Pokud by to tam nevzali, tak zkusit ten Pv, ale zase s potvrzením, že mají u vás ve školce plno...je to blbý... :unamused:
27. led 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak ju mají tam wonderbry..kolem 60-700kč asi 6druhu..takže pujdu vybírat :wink:
jo koupila jsem malé krásnou chlupatku vestičku v sekáčku jsem z ní hotová :grinning:
27. led 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik holky tak kafčo s čerochem bylo fajn :grinning: ...jen čekátrochu víc než že budeme kámoši :angry:

Romi jak ti dopadlo to stání?
27. led 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni děkuji za optání...nijak manža se nedostavil.odročeno na 22.2..... :unamused:

ju a co černoušek a je hezkej??????? :grinning:
27. led 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je blbý, že se to tak zbytečně protahuje :angry:

jo celkem jo a je i fajn...jen já to beru jako kamrádskej vztah, ale on asi bohužel ne :frowning2:
27. led 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek