• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
ahoj to jste radi,že už semka nechodim,že mezi vás
27. led 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
naty prosímtě..... :confounded:

Leni to je blbý...tak radši už ne kafe nechod at není pak třeba dotěrnej...víš jak

holky mě ráno uplně mrzly dýchací cesty a tY nervy k tomu , :confounded: jsem myslela že mě klepne než na soud dojdu
27. led 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk, tak Marťa s Klárkou už odjely, Jaroušek spinká a já si umyla hlavičku. Jdeme snad do toho kina, tak ať vypadám jako člověk. Doufám, že autí půjde nastartovat přes kabely, pr manžovo nemá dálniční známku. A těma "koťěhůlkama" se mi jet fakt nechce.
Ty značky taky vůbec neznám :sweat_smile: Jsem na tom jak Dadli.

Romi manža je ůl... to snad není možný, proč to ještě protahuje zbytečně...

Zuzi tak to jsi mě moc nepotěšila :frowning2: , ale moc děkuju za zeptání. Třeba příští rok bude dětí míň :sweat_smile:
Je to naprd, podle neteřinky vím, že ty tříleté děti už ten kolektiv potřebují, že je to doma s maminkama nebaví...No uvidíme za rok co bude.
27. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kukněte někdo na teploměr, kolik je venku prosím. Nám na to praží sluníčko, tak vím prd :frowning2:
27. led 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi však už nepůjdu...já mu to řekla na rovinu, že nehledám nějakej vztah, že to nemám ještě vyřešený sama v sobě a on to nějak nechtěl pochopit...tak jsem smazala jeho číslo a snad mu to dojde :grinning:
27. led 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megee snad to brzo pochopí. Já jsem s jedním kámošila, byla jsem ráda, že si pokecáme anglicky a potrénuju. Ale on taky nějak nechápal, že jen kámoši. Tak to bylo docela složitý se ho zbavit :grinning:
27. led 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolci no právě oni jsou prostě jiní, jiná kultura, jiný zvyky atd. :grinning:
27. led 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuska-je to pravda nikdo neotravuje
27. led 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ja davám od narození granulovaný čaje malej je ma moc rad a jinak nevyte kolik je stupnú nám se pokazila meteostanice :frowning2:
27. led 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi tady v Praze 4 nad nulou na sluníčku :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mi to počasí už leze na mozek....zase mám rýmu...doufám, že to nechytí Domča...já my snad nebyli pořádně zdraví už půl roku :angry:
27. led 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě počasí taky točí, už aby bylo jaro, tohle je hrůza
27. led 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme doma...Klárka je v posteli snad usne,jdu se natáhnout...táta lleží....pak odpo zaveze malou k našim i když nikam nejdeme večer...já jdu ve 15 hod.sednout s kamoškou z práce k ječmínkovi tak se těším....aspon neco...snad to taky nepadne... :grinning: :grinning:

počasí uplne na prd...ale hlásí že se má oteplit..že by melo být kolem -5 příští týden tak uvidíme..

zuzík no stou školknou to je uplne na prd...jak jsem předpovídala....zkusím si v práci ten papír vyřídit a uvidíme...ale jinak nevím co a kam ji dát....kalamita v CR...fakt!!!
27. led 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpátky z Olmiku, Vikča dostala očkování. Zas byly slzy jak hrachy a takový ten její vyčítavý pohled.
Odpo jdu asi tak po stech letech na squash, moc se těším, ale asi budu totálně KO, manža mě moc šetřit nebude :grinning:
27. led 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
snažila jsem se zabrat ale nic..vždy usnu...ale dnes jak leží táta tak to nejde..a ten je tuhej.. :grinning: ted mi psala kamoška...má chlapečka,má 2 roky a včera si zlomil klíční kost...tak že je to prý hruza.... :frowning2:
27. led 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak vidím, že solná nakonec padla, stejně jako dadli :frowning2: :frowning2: ještě , že jsi malého mohla zavézt zpět k babičce, ale psala jsi, že je taky nemocná???tak hlavně ať nic nechytí Martinek, tobě určitě druhé atb zaberou, ale je to na hov......budeš se vůbec cítit na ty hory????člověk si vždycky naplánuje akce, těší se a pak to tak dopadne, to známe.........

děkuji holky za tipy na čajíky, vyzkouším marti ty ,co jsi mi posílala na něj odkaz a napadl mě i ten sirup jupí s vodou

včera jsme byli na šaty v ol, kamoška mi chtěla půjčit , ale nějak mi nepadly na tělo a tak jsem vyrazila do ol, ale vše probrané a nic mě nezaujalo a to tělo v těch šatech :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nejraději bych šla na ten maturiťák v riflích a tričku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: odpo ještě vletím asi do města, ale nechce se mi kvůli jednomu plesu dávat takový peníze

venku teď -7, aspoň tady u nás, snad už ty teploty se umoudří, jen má přijít silný vítr

Adámek teprve teď usnul, tak to už pak asi ven ani nepůjdeme, neboť bude už zimena, ráno jsem byla jen u dr pro prášky na oddálení menstruace, ať se s tím neotravuji na plesu a horách a frčela jsem raději autem , vůbec se mi do toho mrazu nechtělo, tak pa
27. led 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naty....nedělej dusno jo?! :slight_smile:
27. led 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. led 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Naty, ta už tu dlouho nebyla...skoro nám bylo smutno :wink: :grinning: :grinning:
27. led 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my tu máme ve stínu -10 :confused:

kolči...no je vul..on má sdresu na radnici a nešel si vyzvedat poštu tak to ani nevěděl...takže až 22.unora :unamused:

včera jsem koupila podprdu u vjetnamu a pěkně sedí i je krásnej dekolt..tak letím ještě prto jednu :grinning:
než bude na wonderbru.. :wink:

natynaty....máme tě otravovat???

Tobi vy jezdíte až do olmika????
taky mi psal jeden řek...a já si cvičila anglinu až chtěl přijet tak jsme cukla :grinning: no za hřích by stál :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

řítel se mě ptal kolik tu stojí nájmy.... :confused: :slight_smile:
27. led 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. led 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuš a odkud je přítel?
27. led 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se ted vzbudila, spala jsem jak miminko skoro 3h. ale v krku bolí furt fest :angry:

Jonuško, co ten přítel, už je to přítel ??? tak to je super, držím palečky, pak nám povíš osobně, at ho tady nepropíráme :slight_smile: ikdyž zvědavé jsme , to je jasný :slight_smile:

verdíku babička je prý jen nachlazená, to víš že to není ideální, ale já jsem na tom hůř s hnis.angínou . a na ty hory pojedu každopádně, klidně nebudu lyžovat, pokud se nebudu cítit, ale dvoudenní dámskou jízdu si nenechám ujít, se těším , přece mi ta angína nevezme všechno. už i ted v sobotu jsem musela zrušit oslavu narozenin.
27. led 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolči..od Brna.. :wink:

jj jasně osobně taky to nechci tu moc psát..už to že jsem napsala todle :grinning:
ale co...ne.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
27. led 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
bonynka-já dusno nedělám já už semka nechodim tak mužete být radi
27. led 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik28-chyběla vám sranda co,když si nemáte z koho utahovat
27. led 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechození vypadá teda jinak :sweat_smile: :wink:
27. led 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. led 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolca- a jak
27. led 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahjky holky,tak na mě taky neco leze mám zalehlé uši a mám pocit že mi praskne hlava.......

Kájinka už je zase bez plínek i bobiša po asi 14 dních udělala na nočník,ale pořád se ptá jestli bude bolet...

Dáši to je mazec že jsi namocná a bez mimuša to je ti ten zdr. stav nějak rychle nezlepší když strádáš psychycky to je taky důležité při kulírování............ :wink:

U nás ráno - 19,4 no hnus v 8,30 když jsme měli jít do školky .Tak jsem tam zavolala že přijdem později že Káju do takové zimy nevytáhnu.. tak jsme šli až kolem 9 h .
27. led 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek