• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
VALENTÝNSKÁ AKCE 10.2-17.2. ŠAMPUS ZDARMA K VÍŘIVCE A SAUNĚ PRO PÁRY, REZERVACE CO NEJDŘÍV, JE MOŽNO I VÍKENDY.
já jen kdyby jste se ptaly, tobi jsem to poslala mailem

tobi, můžu ti malou v poho pohlídat
28. led 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jak si tady tak ležím s notáskem tak furt něco nakupuji na mimibazaru , a ted mi to pěkně chodí, pošták za poštákem :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak před chvílí jsme dorazili z Cipíska, po cestě jsem koupila pečivo (zase za 400,- :grinning:) a teď si dávám obídek. Malej spinká v kočárku v pokojíku. Vytuhl hned jak jsem ho v Cipískovi dala do kočáru a vyjeli jsme ven. Bylo to celkem prima...kromě nás tam byly 3 holčičky. Různě se dětem říkaly básničky, zpívali jsme, chodili dokolečka a houpali s mimčama, dělali berany berany duc, paci paci a různý dětský blbůstky. Pak jsme chvíli cvičili na balonu a pak prostě jen tak volná zábava. No určitě lepší než sedět doma.

Edi, vůbec neřeš nějaký přetáčení. Náš malej taky postupuje velice polehoučku :wink:Točit se začal tuším nejdřív v 5. měsíci. Zatím ještě neleze, ale na to je myslím ještě dost času. Slyšela jsem, a jak čtu Dášu tak to tak možná i bude, že děti co moc brzy lezou, chodí, atd. zase pozdě mluví.

Dáši, tak co? Už je to lepší? Ať jsi brzy fit.

Jéé, akce bez dětí....super, ta poslední se náramně vyrařila. Teď už by to bylo i s nějakým tanečkem co? :wink:
28. led 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dusno nedělám ani nebudu
28. led 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mluvila jsem s doktorem, do půl roku má na přetáčení čas. Tak budu čekat :grinning: Sice se ještě nepřetáčí, ale jinak je živá až moc :wink:

Já jsem taky pro sraz bez děti!!!
Všema 20 + 20 od manžela :grinning:
28. led 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši a na jak dlouho to je, hoďka?
Zuzi, takže s Cipískem spokojenost? Možná bychm to s Vikulí taky někdy zkusily, bo já znám akorát vařila myšička kašičku a paci paci :grinning: , tak bych se alespoň něco přiučila -)
28. led 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodi nebo chodila některá z vás plavat do Chobotničky? Dá se tam nějak rozumně zaparkovat? Já tam jdu prvně zítra a budu muset autem a nerada bych parkovala až u kasáren :slight_smile:
28. led 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi, jak chceš dlouho, hodka, hodka a půl , 2hodky
28. led 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to bychom tam byly ty dvě hoďky jen já, manže a šáňo? No to zní fakt dobře, zkusím najít termín a pak bych Ti písla. Manže má na Valentýna i narozky, tak bych to sfoukla vše naráz :grinning:
28. led 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, sami + svičky a relax.hudba
28. led 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky malej je živola :grinning: pořad se přetáčí kope a už vydrží sedět sam a kdyš ho dam na chvýli do chodítka tak stoupa a dnes trochu popojel ale lezt nechce Edi kolik ted stojí ta chobotnička?Zuzi taky jsem dnes chtěla jít ale nějak jsem nestihala tak snad příště malej ma moc rad společnost je prostě po mamince :grinning: :wink: ale jestli bude i tak ukecany tak to bude mazec :grinning:
28. led 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi - myslím, že plavčo stoji 2200kč 10lekcí. Ale možná se o nějakou tu stovku pletu. My jdeme na první vanu, ta stojí myslím 220.kč, jednu už malá absolvovala doma a tak ji čeká ještě aspoň 1-2 tam a pak snad bazén, ale uvidím jak se ji to bude libit.
28. led 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Tobi, tak to jsme na tom s básničkama podobně :grinning: Připadala jsem si tam jak manták....všechny maminky to znaly a já jsem si jen tak domýšlela :slight_smile: :grinning: Budu muset chodit častěji, abych si něco zapamatovala. Je to od půl dvanácté do půl druhé, s tím, že ve dvanáct začíná ten společný program...to je ale tak jen půl hodinky a pak je ta volná zábava. Možná jindy je to jiné, dnes tam bylo asi míň maminek. Nebyla jsem do konce...to už je asi na každé mamince jak dlouho zůstane.
Tu vířivku můžu jen doporučit...bylo to fakt bezva.

Edi, já jsem tam jezdila pěšky s kočárkem, ale mám pocit, že přímo před tím je parkoviště. Když tam nebude volno tak budeš muset jet prostě dál ke kasárnám. Jinak to myslím nepůjde.
28. led 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,

Edi buď v klidu, Editka má čas. Jája se začal přetáčet v pěti měsících, od osmého se plazil, stál a seděl v 9,5 měsíci a lezl až v 10 měsících. Pak začal obcházet nábytek a chodil až ve 14 měsících a nic mu neuteklo. Cvičili jsme Vojtovku kvůli predilekci doprava a fyziot. říkala, že přetáčení je v pohodě na tom 6 měsíci. Takže Editka má fakt čas.
Zato ukecanej byl a je až až.
Edi já byla v Chobotničce dvakrát, a parkovala jsem u kasáren, ale hned na kraji na tom parkovišti :wink: Pak jsem teda z autosedačkou ten kousek funěla jak lokomotiva. Ale kočár jsem nebrala, pr se musej nechávat venku, sice pod stříškou...ale stejně... to je tak vzít si zámek jak na kolo a zamknout...
28. led 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi malej strašně miluje vodu kdyš ho dam do vany tak se směje piští pak brouka a kdyš ho vytahuju tak řve nechce ven a to ho koupu každý den je to prostě živola :grinning: jo holky od kdy mužou děti bíli jogurt?
28. led 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli jsi mě uklidnila, díky :slight_smile:

Tak já se tam asi nechám zítra hodit. Ségra má prázdniny tak ji hned zneužiju :grinning: Autosedačku máme těžkou jak hrom i bez dítěte tak bych se nerada zapotila ještě než tam dorazím.
28. led 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
edi malej se mě začal přetačet taky až 5měsících ale tet to stojí zato zvedase chce stat pořad sedět takžeho nemužu nikde jen tak nechat ležet jen v postylce a tu jsem pro jistotu snížila :slight_smile:
28. led 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Editka es sice ještě nepřetáčí, ale taky ji nemůžu nikde nechat, ona tak nějak odskakuje a posouváse jak o život :slight_smile:
28. led 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi teda to je živel.
Já dávala jogurt po osmém měsíci
28. led 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli taky bych si nechala líbit nějakou tu romantiku :slight_smile: ale muj je pořad v praci a buhví jestli byh se do vířivky vlezla no sama možná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
28. led 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolco to mě povídej ruce mam vytahany jak opica :slight_smile: pomalu doma nic neudělam pořad si chjavascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')ce hrad nemá rád samotu ani chovat se už nechce chce jen blbnout skakat sedět a držet se hrazdičky ale lízt ne a ne von snad začne dřív chodit než lízt :confused:
28. led 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolčo nějak mi blbne klavesnice
28. led 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eviku, malej už sedí? KOukala jsem že má jen 6 měsíců...
Kolčo a jak se Ti Vojtovka cvičila? My ji máme jako prevenci, ale abych řekla pravdu, tak to dost flákáme....
28. led 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi Jája byl celkem flegmouš, a hodně cviků mu nevadilo. Na rehabce dycky nechápali, že to má na háku a směje se u toho. Řval akorát u toho cviku, jak leží na břiše, hlavičku na stranu a držíš jednu ruku, jednu nohu - nebo tak nějak to bylo..., pr neměl rozhled. My to flákali ke konci, pr mi to už přišlo zbytečné a oni pořád viděli nějaké malé mouchy...na roce nás konečně vyřadili. Ale my cvičili myslím "relativně poctivě" od 4ho do 10 měsíce, jak se rozlezl, tak jsem s ním už necvičila. To se už ani nedalo ho udržet. A jak říkali cvičit 4x. Tak to jsme nezvládali ani náhodou. Cvičili jsme třikrát většinou.
28. led 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi on je fak živola v židličce sedi nadherně i kdyš ho posadim jen tak ale ještě jsu vždy u něho vžidličce vydrží dyl sedět a kdyš ho dam na zem a posadim ho tak se chitne hrazdy a držíse dnes se pustil a tak 5min seděl uplně sám dam vždy pod něho polštaře aby si neublížil je fakt živý dítě :slight_smile: :slight_smile: jo a tobi to vadí že sedí kdyš ma pul roku?ja nevym jen co jsem četla tak že už některý děti v pul roce hačají
28. led 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky co je to ta Vojtovka?a naco je?
28. led 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
EDITAH: zrovna jsem dorazila s malou z plavání. Já málokdy najdu před FTL místo a tak se s tím nepářu, vjedu před tu závoru, zazvoním na ten "zvonek" a ona se zvedne :grinning: , nikdo se z mluvítka nehlásí a funguje to tak už půl roku :slight_smile:. JInak se kočáry musí nechávat pod stříškou a zámek půjčují v chobotničce. Já dochodím do konce března a asi končíme, Val už to jaksi nebaví, vzteká se a mrčí. Už prostě nechce dělat co se po ní chce :grinning:
28. led 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eviku no měli by si sednout sami. Z kleku nebo když jsou na čtyřech, tak z toho si sednout. Protože jak si sami sednou, tak teprv maj správně posílené svalíky na zádech.
Ale nic neříkám, každého věc, jestli posazuje nebo ne. :zipper_mouth:
28. led 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše sedela taky od 6 mesíce a v 8 mesících chodila sama kolem nábytku a od 10 chodila sama...takže taky živel... :wink:
28. led 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtova metoda je cvičení - respektivě držení určitých bodů na těle mimča v určitých pozicích - stimuluje to svaly a tím posiluje a učí správnému použití - laicky řečeno mnou :sweat_smile:
28. led 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek