• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
No však jasně...nic neříkám...jen se trošku divím.
30. led 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no...ono je fakt že se to dnes trošku přehání...to jen podle mě jako....
s těma Ečkama atd atd...,já na to taky tak moc nehledím :confused:
myslím že potom je hodně tech alergií ruzných protože dítě si na ně nezvyklo ..ted se mu vyvíjí imunita atd...je to is piškotama najednou se doporučují dávat od pul roku..kvuli tomu žýe si dítě v tomhle věku snadněji na lepek zvykne... :wink: řív to bylo od roka..ale to je jen muj názor..
30. led 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No s lepkem je to fakt sranda. Ještě nedávno se doporučovalo dávat ho co nejpozději a dnes naopak co nejdřív. A pak se v tom má člověk vyznat :grinning:

Vodu budu kupovat kojeneckou a i tu budu převařovat. Taky si totiž myslím, že nikdo neví jak a kde byla skladováná. Voda z vodovodu je v PV kvalitní a já sama ji piju takže kolem 10měsice začnu dávat tu.

Pribináčky nekupuju, když budu chtit dát Editce tvaroh s cukrem tak si ho udělám doma. :wink: Ale doufám, že to minimálně 2 let počká :grinning:
30. led 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edith a právě tvaroh je pro malý dítě strašně těžký..... :unamused:
30. led 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a právě tvaroh je v pribináčku :wink:
30. led 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi gratulace k suprové noci. :slight_smile:
30. led 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi možná je Ondrášek "protivka", právě proto,že se snaží a nejde mu to lezení. Kámoška to tak u malého taky měla. Pak se rozlezl a už nemrčel :slight_smile:
30. led 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi - právě, protože pribináček je jen našlehaný tvaroh s cukrem bych ho nechtěla až do 2 let dávat. Do roku se prý tvaroh nemá dávat vůbec - teď jsm to právě dočetla v Máma a já :grinning:

Oli - super teorie. Tak to budu muset tu naši mega protivku uřvanou naučit minimálně chodit :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale není ho tam moc jako v samotným...
jo díky k noci ..ale usnula až po 10 :confounded: to je mazec no.....

ona prostě než usne tak řve..hystericky...jak zhasnu konec.a když nezhasnu tak si leze a hraje si..nevím jak ji už uspat.a to včera spala přes den jen hodku.od 4-5
30. led 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi s tvarohem máš pravdu, i dr. nám říkala až po roce. A na cukr maj času dost a dost...
Edi jestli je Editka "uplakaná" permanentně, tak to na tuhle teorii sedět nebude :wink: - jsem to myslela tak, že Ondrášek mrčí, protože mu to nejde a chtěl by.
30. led 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jája měl pribinák asi dvakrát a to ještě u babičky. Je buclatej až až, tak mi přijde zbytečný to do něj cpát. Rodinné dispozice z mojí strany rodiny má...tak bych nerada aby se pak trápil jako já.
30. led 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
njn....teda je fakt že jí je dávám až tedkom...,a to občas moc to nekupuju...,ale jogurty baštímwe hodně..

asi je to věc názoru.myslím že se tím moc nepokazí... :wink:

malá mi pořád leze v obýváku na stul..se zblázním...
30. led 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeje, tak to Jáju ještě nenapadlo, ale tuhle stál na gauči a chtěl po něm chodit.. :angry:
30. led 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jogurty Jája taky miluje. Nejradši má ty bíle Hollandie. Dycky čučím, že sní ten celej 200 gramovej. :confused: :slight_smile:
30. led 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
týjo to sní hodně... :grinning: hl.že mu chutná

já mám ráda floriany..

já ji sundám a ona je zas honem na stole mě klepne.to my kluci taky nedělali...
ona je vubec jinačí...všechno sní.dnes jsem ji vyndávala vršet z pet flašky.ani neváím jak se mohl válet na zemi :angry:
a když vidí kapesníčky tak je roztrhá na pidi kousínky a jíje...hruuuza :grinning: a to je to baba :grinning:
30. led 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak já pořád poctivě ležím, babička mi zakázala si pro malého jezdit, že ještě víkend mám vyležet , jsou tam všechny moje a ségřiny děti, tak prý s malým sánkují atd a je zlatíčko
ale já se ustýskám :cry:

pribináček měl martinek tak 2x a to u babičky, já mu občas koupím lipánka, ale až od roku a půl
do roka by neměli tohle jíst, ani tvaroh

já dávám vodu z vodovodu od 8 měsiců. a převařovala jsem do roka a něco. Balená voda je téma samo o sobě. ale to mám zase z těch mých školení , taky jsem místama postižená

piškoty jsem do roka vůbec a ted dávám jen kukuřičné, bezlepkové, mají je v bille a jsou výborný
30. led 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janusko máš pravdu že se to dnešní době přehaní dřív se davalo všechno a děcka nebyli tak nemocní a netrpěli na alergiie mě hodně vtomto radí sestřenka ona je toho nazoru co ty ja se třeba bala davat ten jogurt a tak ale po debatě sní už ne taky holkam davala od pul roku skoro všechno normalně je i sem tam posadila a jsou zdraví jak řípi žadna aleriie a nic.A to mi říkala že ma kamošku a ta jede jen podle knížek a kdyš malej na něco chytne hned mu desinfikuje ruce a tak a ten je nemocnej 8krat do roku takže jsem došla k nazoru že každy by si to měl dělat podle sebe a svího svědomí ale je dobré slišet i jiné nazory první dítě je první dítě :wink:
30. led 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, samozřejmě že se nemá nic přehánět, ani tak, ani onak
Názor že my jsme jedly všechno a dřív atd, jenže dřív bylo mlíko mlíko, potraviny se nebarvily, krávy atd se nedopovaly antib. hormonama atd. atd. půda byla čistší, ted je vše chemické a spousta potravin je byznys, a pokud to můžeš a dá se to trochu ovlivnit, tak si myslím že je to dobré a zbytečně ty děti nezatěžovat, ony do 3 let nemají úplně vyvynutý zažívání a zatěžuje to ledviny, játra atd. a problémy se objeví až v dospělosti.

Je to složitý a je fakt že se přesně neví co je dobrý a co ne, a všude je něco. ale je důležité přemyšlet co do těla strčíš. každý tam samozřejmě dáváme vše možné, ale je dobré to občas něčím vyvážit, výživově

jééé, omlouvám se.... sem se rozjela
30. led 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi tak nemohli bysme jíst nic :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli to máš pravdu ale ja si myslím že mu nedavám špatný věci jogurt je dobrej na zažívaní a 1za tyden pribynaček taky není nic špatnýho tak se měj te holky ja vyražím do vyru velkoměsta :grinning: :slight_smile: hlída manža tak dobrou
30. led 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ty se máš :wink:

dnes bylo teploučko byli jsme se projít malá mi ted spinká v kočárku pěkně..a já mám chvíkli klid-
ted jsme se okoupali..kluci ještě dojí večeři a šup do hajan...konečně.-.
tentokrát si je tatínek nevzal... :angry: nebudu psát proč...bych se musela naštvat :angry:
30. led 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuško ona ti ted hajinká? no tak to je jasný že ti usne tak pozde.... :grinning: :grinning: :grinning:
no to bych chtela vedet duvod proč teda.....stejne nechápu jak se ten chlap muže tak otočit...3 deti a je mu to jedno....ti chlapi jsou stejne hrozný vemena a mozek mají jen mezi nohama :grinning:

pádím do vany... :wink:
30. led 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti nene nespinká...od 3-4..nebo od 4-5 jak kdy..ale v kočárku jenom :grinning:

on nemá mozek mezi nohama....on ho propije víš :confounded:
30. led 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha.....no je to jedna banda...ale chlast je svina...ach jooo..ten život není jednoduchej... :frowning2: ale bude líp....uvidíš..nejhorší tže to nejvíce všecko odnáší deti.. :wink:
30. led 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, mám DVD Zumby, tak kdybyste chtěla některá půjčit, tak mi napiště do IP :wink:
30. led 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
bonynko jak spíet???
jela jsi ráno kolem že???? :wink:
30. led 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

jsem K.O!!!

dnešní noc desný..malá usla až kolem 21:15 hod.plakala že chce flaštičku.a od 23-01 hod.hysteráky že chce flaštičku,že ji má Jája...no horzný..už jsem ji ji chtela vytáhnout,tak moc plakala...chtela chovat od tátu a ten že ji chovat nebude že chce spát atd...tak jsem ji chovala,pak se sklidnila a v posteli jsem ji vykládala pohádky a pak usla konenčě...a ve 2:30 vzhuru v noci že chce štávu,pak 4:30 a 6:30 vzhuru a poplakává furt že hcce štávu,že ji má jája doma....asi ji tu flaštičku vrátím...to se nedá vydržet....je uplne zoufala a já taky... :frowning2:
31. led 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Marti, to byla teda noc. No jsi dobrá, já bych to nevydržela a dala bych ji, ale pokud nechceš, tak to musíš vydržet. Martinkovi jsem taky dnes chtěla sebrat flašku na čajík, pač umí z hrníčku , ale nechtěl a řval tak jsem mu ji opět vytáhla, chodí po bytě, pije s flašky......

už ho mám od včera doma, to je paráda, jsme se pořád jen mazlili. u babičky se za ten skoro týden ani jednou v noci nevzbudil a u mě dnes asi tak 4x a chtěl jít za mnou do postele, tak jsem ho vždy vzala a jak usnul tak zanesla zpět a za chvíli zas. a vstávačka v 5.30. u babi spí do 7-8h .
31. led 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli to je potvůrka teda.

U nás ťukám - jak nemáme dudu, tak spí fakt celou noc. Dnes teda vstával v půl sedmé, ale mi to nevadilo, pr vstávací službu měl manža :grinning: - jeden den o víkendu můžu chrupat. Ale já to stejně dýl jak do devíti nevydržím a ještě se mi zdaj ptákoviny :grinning:

Jo z jakého pijete hrníčku - nějakého plastového - hodlám to naučit Jáju, pr včera rozhryzal brčko od té flašky, co z ní pije :angry:
31. led 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daši takže už jsi zdrvá??huráááá..zaklepat to :wink:

Marti hruza co....

já teda Jonis chválím..jednou s enapila čajíku a spala krááásně :wink: hurááá
31. led 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek