• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
holky des jo jo co nadělám...jen plus je,že celou noc nejde na nočník a čurá až ráno a žádná nehoda..tak nemužu mít všecko...

já ted našla flašku a ten cumel-pítko tam je tvrdé plastové tak ji dám jedine tohle na pití,tak uvidíme zda z toho bude pít.....jsem přemýšlela at si cunca palec radšíi :grinning: ,ale ona potřebuje aby z toho neco teklo...v noci se taky napila ale štve ji že nemuže nic tahat a usnout u toho.....

No dnes ji chce mamka na noc...pač brzo ráno neco mám tak si ji vyzvednu až zítra před obedem...tak jsem zvedavá jak to zvldáne...je připravená že se nevyspí....no uvidíme.....a zítra odpo ji tam vezem zase,pač mám neco domluveného už dlouho a táta hlídat nemuže,pač musí jed na chlaupu dovozit ješte kvas na pálení...Já kdybych ty naše nemala tak nemužu nic....

O víkendu jedem na ten welnwss víkend na tu pálavu a už ted mám nervy z tech noci u tchýne.....ch joooooo....nic nemuže být jednoduchý....třeba už do pátku to bude lepší..jen mám Oli obavy že jak uvidí Jáju tak ho převrátí že chce flaštičku :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu zapnout brambory,peču ražnici s králíka...mnam už se těším....a musím si obarvit hlavu..vypadám jako zmuda :grinning: :grinning:

Jonuška spinká krásne.....no mela jsem tu flaštičku odučovat asi dříve...ted už má moc rozumu...a v noci huláka že ji musí slyšet celý barák... :grinning:
31. led 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti chudák Jája, ho Klárka zbuší :grinning: . Ne jí řeknem,že vedle nás bydlí miminko, a že jsme mu ji dali, pr moc plakalo a je malinký. :wink:
31. led 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidíme... :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, no spíme tak nějak všelijak, vypadá to, že už to asi lepší nebude - jakože nebude spát celou noc, spí tak většinou tvrdě od 22:00-4.00-5.00 a pak už se budí po hodině. Většinou přijdu ji kolem 6:30 nakojit, dnes to bylo už v 6, protože řvala jak tur. Ale je to potvůrka tvrdohlavá, myslím, že když se vrátím do ložnice a vstanu k ní já, tak to mlíko stejně bude chtít :frowning2: , už nevím co dělat...přítele už to vstávání moc nebaví :confounded:
31. led 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi: jj jela jsem kolem, jela jsem k našim, máš na mě houknout :grinning:
31. led 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
bonynko...já zrovna vařila :wink: aLE ZAHLÍDLA JSEM KOČÁR

malá si vytahuje nočník..a že aa..ale nikdy na něj nic neudělá :unamused:
31. led 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi tak třeba to brzy bude, hlavně, že ví co se s ním dělá :grinning:
31. led 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu malou bez té flašky nemužu uspat...bože...nevím jak naní :angry: :angry: :angry: :angry:
31. led 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já se přiznám...já malou ještě občas ukojím...večer.protože taky nevím jak jinak ji uspat...
ale je dobrá přes den si někdy vzpomene ale nedám.a v noci je klidek :confused: snad ji to vydrží..
prostě ji ji tu flašku nedat ani přes den
31. led 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuško nedala jsem ji ji....má tu s tím tvrdým cumlem,jen se napila a sedla jsem si ní do křesla a hondala ji a usla mi v náruči tak jsem ji položila do postele a už chrní hodku a půl... :wink:
31. led 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem ji prso povolila..když měla tu děsnou rýmu.a včera večer si jen cucla a spala..ale my máme problém s usínáním neusne dřív jak v 10 :confounded:
prostě to nejde.uložím ji zhasnu a řve jak ďas...tak se musí prost ěutahat až padne.to musíme do budoucna taky nějak pořešit...už jen proto že chci mít večer klid.no nějkqa se nám nedaří.
je to mrška a to spí v kočáru fakt jen tak hodku odpoledne.
31. led 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no malou jsem šla pusinkovat...kukla na me a spí dál...už to bude 2 hodky....to není normální ale dospává tu noc....ale nikdy tak nespala..tak buhvi v kolik večer usne....babi s ní klepne dnes... :grinning: :grinning:
31. led 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky
já měla teda dneska kopr jak prase :grinning: :grinning: :grinning: včera jsme zapíjeli u švagrové Šimonka a šli spát tak kolem 2h ale naštěstí mě ráno nic nebylo a to se divím na to kvantum co jsem vypila :grinning: :grinning: dopo jsme byli s holkama bruslit ale strašně tam fučelo tak jsme tam vydrželi jenom hodinu.Anet měla půjčený takový ty dětský kačenky ale je to na prd akorát si v tom vyvracela nohu :frowning2:
Marto já bych tu flašku tak neřešila Anet ije na noc taky z flašky s dudlíkem a to bude mít v dubnu 3.Ted omezuju už i to mliko protože se jí po tom horší ten atopák.Má to strašný :cry: Holky čím mažete vy ten exzém???????už jsem vyzkoušela snad všechno a vůbec se jí to nelepší :cry:
31. led 2010 v 18:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mažu ted excipialem.....a mazala jsem modrou indulounou a 1 týdne tema mastema od kožařky ale spín ne...

jo kaelen tobe malá aspon spí celou noc..naše za tu noc vypila i 4 čaje a to je moc....a furt čurala..takže vůbec nespíme...tak snad to bude lepší...uvidíme...a mlíko naštestí v noci přestalo fungovat jak byla zahlenená.....

Teším se na leto to má atopák vždycky krásnejani pamatky....no má kuži jako hrošík..drsnou..jako kdybyb mela furt husí kuži
31. led 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to je moc já jí dávám jenom když jde lehnout tak asi 150 až 200 mlika no ted jsem přešla na čaj ale to chce pořád taky čůrat .Ale je fakt že se za noc nevzbudí vůbec má to jako takovej rituál musí si to prostě vysosat z flašky jak jí to dám do hrnku tak nechce.
Je fakt že v létě ho neměla vůbec zato ted se jí to rozjelo :cry: :cry:
to děcko prostě musí mít kde co už odmala :frowning2: :frowning2: šráky,rotaviry,uši,atopák tak doufám že už si to vybrala všechno a už nás nic nepotká :wink:
31. led 2010 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak včera večírek super přišla jsem rano v 1 a malej spal do 6 takže pohoda manža říkal že byl hodnej jo dnes ho dam spat poprve na zada od miminka spí na bříšku tak uvidím ale na tom bříšku už to nejde protože je cestovatel :grinning:
31. led 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéjej rotaviry,šráky...taky dobrý....ten atopák ted mají všeci..včera jsem četla brožuru od kožařky a po 10 roce veku dítete atopický ekzem ve vetšine případu mizí...tak uvidíme....tak ynevím čim ji to namazat....vzala jsem si letáky s přípravkama na atopák od kožařky ale ty ceny..človek aby kradl....

ale myslím zuzík nebo babu psali že koupili neco nového..třeba tu písnout znovu název a vyzkoušíme...
31. led 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím kostýmkem to byly kšefty cO? já jsem z zní vždycky na mrtvici.. :grinning:
31. led 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mARTI..TED JSEM VYČETLA V KNÍŽEČCE..VZÍT FLAŠKU NA PROCHÁZCE JI VYHODIT..ŽE JE FUJ..BAKANÁ..A KOUPIT V OBCHUDKU NĚJAKOU HRAČKU MÍSTO FLAŠTIČKY DO POSTÝLKY NA SPINKÁNÍ.... :wink: to zní dobře ne???
jsem to jen nepřepla nemělo to být velkýma :rolling_eyes: :grinning:

my to tak tenkrát udělali u Honzíka s dudynem.prostě ho venku vyhodil a dudyn nebyl.....v pohodě :wink:

ještě že Jonis a Tomik ho neměli..ani tu fĺašu...

jo Johanka má stoličku dole..jsem ji dne sobjevila...asi jak miminulej týden řvala v noci to bylo ono.... :confused:

já ted piju čajík a jdu se snažit usnout...dobrou :slight_smile:
31. led 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

tak mi psala mamka...malá delší dobu usínala ale usla ve 20:50 hodin a vzbudila se v 7 ráno...parááda....Tak jsem zvedavá jak to bude dnes doma,jinak bude spávat asi u babičky :grinning: :grinning: :grinning: ,
jdu posnídat a nachystat se...Jdu na nehtíky... :wink:
1. únor 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dobrá rada Jonuško....vyzkoušíme když Jája nezabere :grinning:
1. únor 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyy u nás super noc už druhá po sobě :wink: spala od 10-9...sice pozdějc usíná ale mě to tak vyhovuje aspon spí dýl :grinning: paráda
z takovýho nespavce...hurááá

Marti tak u babičky pohoda.že?oni vždycky dobře spí u babiček :wink:

mě když jí hlídají...tak je moc hodná i spí a jak dojdu domu konec :grinning:
1. únor 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, u nás noci docela dobrý, ikdyž dneska chtěl kojit dvakrát, ale zase spinkal krásně do sedmi...
Právě dělám hodolanskou máčku, už se na ni moc těším.
K těm krémům, my jsme vyzkoušeli už kde co a zdá se mi nejlepší Atoderm od BIODERMY, Altermed Leciderm a teď jsem objednala Eucerin omega 12%...ten je prý super, tak jsem zvědavá. Ale teda připravte si peněženky, protožě to není finančně žádná sranda. Např. ten Eucerin stojí 599 kč za 250 ml mléka :confounded: Zatím ale nic extra, ani mastičky od kožní. Kortikoidama ho totiž prostě patlat nebudu...a ty jediný zabírají.

Evi, super, že sis užila večírek...
1. únor 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak to jsi mě Zuzi moc nepotěšila s těma cenama :cry: :cry: :cry:
Marto tak hlavně že se to vyřešilo :wink: peníze mi vrátili takže o nic nešlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Anet spí tak musím jít napsat s Elou úlohy protože v 5 valí do sokola a psát to pak i s Anet je nemožný :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 14:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, u nás se v noci spí takže pohoda :wink:

Teď chodíme z Kristýnkou bruslit a jsem překvapená že v pátek se skoro nepustila zábradlí a dneska už se odráží no pokroky velký......

jinak u nás nic moc nového ..snad jen že Kája nechce jezdit ani na saních a ani v kočárku taktape po svejch ale to je nekonečná cesta.....V noci nepije už od roku jak večer usne tak se ráno probudí...a ke flaším na noc no zubařka říkala že kdo pije v noci tak se mu to usazuje na sklovině a pak se kazí zuby .U dětí mé švgrové se to potvrdilo malej pil v noci i dvě flaše čaje a tak neměl od 3,5 let přední zoubky jen takové černé skořápky .... ale každého věc jak už se tady psalo.....
1. únor 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a k ekzému no Kristýnka má jen suchou kůži takže mažu hydratačním mlékem nebo mlékém.Kája ta má jen 2 fleky atop. jeden na lýtku a ten má škaredej mažu jí to a musím dát proužek obvazu a přelepit má to rozmokvaný a škrábe si to takže fakt mzec.Musí spát v pončucháších ty si nevysleče :confused: :sweat_smile: Druhej flek má pod pažičkou tak na žebrech a to má jen suchý takže taky mažem hydr. krémem....
1. únor 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak další prospaná noc.... :wink: hurá

ahojky já ted letím do školky a pak na tesco..nikam se mě ale dneska nechce :unamused:
2. únor 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak malej je nemocinkanej ma rymu kašle a zvyšenou teplotku tak jsem mu nasadila medicínku a uvydíme kdyš se to nezlepší tak zítra zajdu k doktorovi
2. únor 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi jujda chudáček...třeba to bude jen virozky a nic hršího.
my jsm,e byli ted v tescu.a koupila jsem malé botečky za 117kč teploučký...to se hodí ze 400 :wink:
2. únor 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

tak mi ted teprve dojedly...byly jsme s Oli a jájou..dětičky jsme daly na 2 hod.do školičky po dlouhé dobe a byly oba spokojení...nechteli jít domu...a my s OLi v klídečku na kafíčko a já si dala punčík... :grinning: Příští týden si to zopakujeme... :wink:
2. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek