• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Ahoj,
tako konečně se venku trošku otepluje, že jo :slight_smile:. My toho hnedka využily a vyrazily k doktorovi, má ordinaci až na Ruďáku, takže jsme se z Krasic docela prošly :grinning:. Odpo jdu se ségrou vybírat svatební šaty, tak jsem zvědavá co si vybere :slight_smile:.
2. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi oteplue?????já nevím mě byla ráno pěkná zima :confounded: :confused:
taky chodíte ke Spurnýmu?to máte daleko
2. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráno bylo jen u nás bylo jen -3, to už je pohoda. Jo jo, chodíme ke Spurňákovi a podle dnešní procházky beru příště auto :grinning:
2. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen -3 :grinning:
ale jo jak svítí sluníčko je hnedka líp mě to tak nabije vždyc¨ky..a taky se nám krásně prodlužuje den paráda

já jdu za chvilenku do školky a pak ke kamošce na kafi :wink:
2. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, to sluníčko je příjemný, už aby bylo jaro, hned mám lepší náladu, když svítí sluníčko.
Taky jsem oživila svůj Skype účet, ráno jsem byla koupit webkameru a sluchátka, tak jsme s mým tátou komunikovali přes Skype a Val byla nadšená, mávala a ječela štěstím, že ho vidí a slyší :grinning: .
Já jdu ke kamošce do Krasic na kafe po 4, ale pojedu autem, nějak se na dlouhou procházku necítím :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

tak včera ve školičce dobrý, Jajdovi se tradičně nechtělo domů.

Dnes vstávačka v 5.30. Uáá, to je hrůza. Ještěže jsem šla spát už v deset.

Venku zas napadlo sakryš, takže mě čeká odhrabování :sweat_smile:
3. únor 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky,

tak u nás noci desný....příšerný...dnes jsem to psychicky nezvládla a flaštičku ji vrátila..... :confounded: .Jinak bych asi na tu Páalavu ani neodjela...ješte vubec uvidím zda pojedu.....vůbec nemám tušení jak to s tchýni zvládnou....

Snehu jako hrom a ten vichr v noci co byl....des a hruza :astonished:
3. únor 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

tak my noc krásná jako vždy...paráááda

Marti nesmíš povolit..my jsme taky ze začátku v noci řvali..cca týden..uplně hysterák..ale nedala jsem.
těžko se to říká..pokusu jsme měli snad 10 :confused:

a ten sníh.... :angry: nemám slov :angry:
3. únor 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak my dneska noc luxusní.malýho jsem nakojila kolem 19.35hod,usnul u toho a spal až do 5.hod do rána.No prostě super,pak se napapal a usnul kolem 5.40hod a vzbudil se kolem osmé ráno.Dneska jdu cvičit do Slendru zase na stoly,už se těším.Tchýně bude hlídat,ale ten sníh to je teda zase něco.Tak papa :slight_smile:
3. únor 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak to byla hrozna noc takovou sme ještě neměli malej zahleněnej ryma kašel teče mu z očí a večer teploty přes den ne jen večer tak jsem volala doktorovi a musím kapat do očí davat 3krat deně fenistil a oscilo a rano mukosolvan jen 3dny a na večer nurofen tak snad to zabere a jestli ne tak v patek za doktorem ale doktor řikal že je druha vlna chřipky ad nechodime moc mezi lidi
3. únor 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi moc dobrej je ten otrivin..je na čištění nosu pro děti já ho hodně používám am malá spí fakt líp..prostě nakapeš atak za cca 10mionut odsaješ vysavačem zkus :wink:
já ted dovařila maso na leču s rýží a polívku tak papkáme :wink:
malá měla maseno s bramborem rajčetem a mrkvou.. :slight_smile:
3. únor 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
my už jsme taky po jídle a VIkule spí :slight_smile:, takže mám chvíli oraz. Dneska nám byli konečně zaměřit vestavěnou skříň a šatnu, tak snad budem co nejdřív vegetit normálně a né v krabicích :grinning:. Včera jsem byla se ségrou vybírat svatební šaty, vybrala si krásné, takové princeznovské...úplně jsem měla nutkání si taky něco vyzkoušet :grinning: . Odpo jdu na squash, trošku se zničit, už se těším :grinning:.
3. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde jste byly tobi vybírat? my v marylin v atriu v pondelí s tou sestřenicí....já tam mela taky od nich....

my taky dojedly....
teším se jak malá zalehne a jdu sní...na to se těším vždy nejvíc z celého dne....jen ješte rychlo stáhnu zeme a jak se vzbudí tak pujdme ven s hafanem a pak dorazí Oli s Jájou...ségra ji bude stříhat....

malá si na flašku od rána nevzpomnela....uvidíme zda bez usne před tou 1....asi bude náročnejší u nás odbourat tu noc sní...ale pokrok je že přes den ji ted nemela a nehledá ji...a jak se vrátíme z pálavy tak musíme vypilovat tu noc.... :wink:
3. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme byly v Olmiku, salón Bella, maj tam parádní šaty Italských firem.
3. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, u nás noci nic moc. No nevím, jestli se to zlepší. Každopádně mám dobrou náladu, před chvílí porodila moje kamarádka Žaneta - bagristka (asi jediná v ČR :grinning: ) holčičku Vanesku.
3. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak u nás sněží no coment......... :angry:

jééééééé mimuško no když si vzpomenu tak bych hned chtěla ale na druhou stranu po Kájince už jsem vyléčená mimi už néééééééééé :wink: :wink:

Kájinka dneska už dvakrát kakala a má to takvý řidší né průjem ale hodně něký hovínko...tak doufám že jen nějakej zoubek nebo tak něco a nééé viroza :unamused: Jo a ještě npí poád volá mami miláčtu no není to hezkýýýýýýýýý :slight_smile: vždycky když tak volá tak vyměknu ale dneska spát bude........... chci umýt zeme a s ní je to nerealnýýýý :sweat_smile:
Co máte v plánu na víkend mi máte tátu celej vík.(6-19 h) v práci takže to bude nekonečný.........
Už je tam klid du to omrknout a umýt zeme ...... :wink:
Zase volá safra.......... :angry:
3. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak od té doby co mám Martinka doma tak vstává něco málo před 5h, to je hrůza, a ještě kolem cca 1h v noci, chce za náma, tak se tam hodku převaluje, já nespím, pak ho kolem 2h odnesu do postýlky, pak spím jen do 5h, taky jsem grogi. Ted jsem si byla s ním lehnout, ale nic, nejde mi to. Navíc jsem po těch 2 angínách unavená, takže celkem mazec
3. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já taky od včera odbourávám flašku, naštěstí on v noci nepije, takže odbouráváme přes den a učím na hrníček a pitka, on to umí, ale vypije za den jen půl litru, kdežto s flaškou vypile 2 litry, pač si s tím sedne k telce, nebo lehne a vyzunkne ji na ex.
Taky se vzteká celý den, že chce pití, a když mu podám něco jiného než flašku, tak nene a rozčiluje se a volá pití, tak taky bojujeme.
3. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši mama si cvičení mooc pochvaluje, tak jsem ráda, že ji vánoční poukaz udělal radost :grinning: , zítra jde cvičit a přítel na tu masáž, tak se tam potkají :grinning:
3. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
Dadli já si začínám zvykat na to ranní vstávání. Je to teda maso, ale vypadá to, že to u nás zůstane pravidlem.
Dnes po o spal jen hoďku, pr usnul v 11 a ve 12 byla zkouška sirén :angry: :angry: :angry: :angry:

Juu miminečko - no dala bych si říct, kdyby bylo tak hoďnoučké jako Jájoušek - ten pořád jen spinkal. Zato teď :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bonynko..tak miminečko...
kamarádce se taky narodila holčička už jsou doma z porodky.3kilová vypadá jako by ani nerodila :grinning:
3. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá mi taky usnula před 12 na balkoně a v tom ta blbá zkouška sirén. No a už jsem měla sirénu i na balkoně :grinning: :grinning:

Dáši - asi musíš být fakt zničená. 2 nemoci v tak krátké době to člověka odrovná.

O celonočním spánku si můžu nechat jen zdát. Editka se zase probouzí co 2 hodiny :frowning2:
3. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidím, že v posledních dnech je to noční nespaní asi nakažlivé a šíří se vzduchem. K nám už to dorazilo taky, včetně brzké ranní vstávačky.
Dneska jsme byly po dlouhé době v Cipísku, ale jste mě vystrašily s tou zprávou od doktora - že je tady druhá vlna chřipajzny. To teda dál máme raději sedět doma a nechodit cvičit, do centra atd? To mi z toho asi brzo slezou vlasy :slight_smile:. No, ale táta by to asi s ohledem na ceny kadeřnice uvítal, bo bychom mohli ušetřit :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
3. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
bonynko jak se jm.mamka, stačí přijmení,zítra ji budu obsluhovat já
3. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chřipka mě taky děsí, naštěstí je Editka ještě malá takže s ní nikam nechodím. Jen na procházky a nikoho nepustím ke kočárku :grinning:
Blani - já doma raději neřikam kolik platím u kadeřnice, mažela by z toho na tuty jeblo :wink:
3. únor 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši mamka se jmenuje Krchňavá
3. únor 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se taky bojím chřipka...sakriš snad nás to mine.... :confused:

my jsme vykoupaný...kluci mají ještě pohádku a jdou chrnět :wink: já tam mám ještě kopec šití na spravení tak jdu na to :slight_smile:
3. únor 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak pořad stejny ale už neměl tak vysokou teplotu jen kašle a ma rímu jak hrom tak dobrou a ad ste všichni zdraví
3. únor 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky nestrašte chřipkou.......... :confounded:
Dneska jsem zrušila postýlku a Kájinka bude hajat na postali........z Kristýnkou přirazili jsme dvě postele k sobě a jsem zvědavá jaká bude noc.............zítra poreferuji zatím jsou v pokojíčku a je klid ,ale myslím že tak snadný to nebude :confused: zatím pa du nachystat tátovi svačinu páč mu volali a jde zítra na přesčas............ :wink:
3. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
určite to Kájinka zvládne a zvlášt když tam má sestřičku..přinejhorším se dokoupou..

Klárka jak pije s toho pevného pitka tak sice vypije méne ale aspon se nenalívá a baští...tak se nalívala,no spíš prolívala a moc toho nesnedla...a dnes to do ni padá... :grinning: :grinning: ,uplne žaznu...

tak se mejte,žádný bacily nikomu..... :angry: :wink:
3. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek