• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
ahojky,tak mi jsme zase na hromedě!! Kája má hoečky 38,7 /38,4 a kašleme a soplíme tak PV se nekoná :unamused: .
No antikoncepce : v pondělí jsdu k Bilíkovi domluvit tělísko, protože na prášky jsem bordelář a tělísko jsem měla před Kájinkou a spokojenost.Teď jsem brala od porodu cerezette při kojení a už ho asi měsíc neberu,tak v pondělí to nejak dořeším.

Jinak zdravíme Prahu :grinning:
5. únor 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megee naši bydlí na vesnici 30 km od Prahy, směr Benešov. V Pze bydlí brácha, babička, tety, bratranci a sestřenice :grinning:
5. únor 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy a je pravda ze je levnejsi telisko a drzsi obe sou na 5 let ale ze u toho drazsiho nemas menzes?? :confused:
5. únor 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jeste kdyz si ho mela.myslis to nitrodelozni?jakl se zavadi,spodkem?a je to bolestivy??jeste jsem nenarazila na nikoho kdo ho mel kdo by mi to mohl rict...
5. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
deny,já jsem měla to tělísko které v tu dobu stálo 500,-(teď 700,-) ale mám známou z rodiny dělá sestru na gindě v Táboře už asi 20 let a tak jsem se samozřejmě info u ní a poradila mi tělísko goldlilly nebo silverlilly jedno je z přímě sí stříbra a druhé je ze zlatem a cena je tak 1000-1500 jak kde tak právě na tohle se chci informovat,ale ne každej gin. ho zavádí tak doufám že Bilík nebude dělat caviky!!! kdybys chtěla pošlu ti odkaz a můžeš si přečíst víc je u toho i diskuse.
5. únor 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kristy to je zajímavý.Tak mi pak dej vědět jak dopadneš u Bilíka :wink: Jak to že jste zase na hromadě?????? :frowning2:
My zatím dobrý až na ten sopílek a s tím to už vypadá taky na dobré cestě.
Jestli budem zdravý tak půjdem v neděli na karneval teda Chosínek :sweat_smile: Jak chodíme do mateřinky Srdíčko v Konici tak to tam pořádají.
Jinak jsem přihodila zase nějaký fotečky.Tak dobrou.
5. únor 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee ja jsem slysela ze stoji 5 tis :confused: a ze je to na 5 let...a na jak dlouhoje tohle??a boli teda to zavadeni??jojo odkazek posli rada mrknu..

jeee abiii karneval...to je super...
5. únor 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abi no fotečky krásný je to nádhera.No nevím proč jsme zase na hromadě mám pocit co jsem přestala kojit tak se nás to drží.Dneska v noci horečka 39,2 hořela jako kamínka a kašle a kasle kašel ji budí takže tak pofňukává,snad to bude lepší a lepší . tedˇještě spí

Na to tělísko mrkněte www.metrimpex.cz jmenuje se goldlilly a nebo silverlilly je na 5-7 let a zavádění je nepříjemný ale mě to nebolelo jen jsem tehdy asi jeden den špinila.

No a s tím karnevalem mi chdíme asi 5let po sobě do Ludeřova mám tam kamošku a tak aspoň pokecáme loni jsme vyhráli lístky na floru .
6. únor 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak jsme byly na kožním,máme AE..dostali jsme mast a na koupání.....a na očním má počánající zánet,máme kapečky a mastičku...když to nepomuže tak přijít a dají ji silnejší....zmínili jsme se o AE a že to bohužel muže souviset,že ty očenka má i zarudlé atd.....

No hlavně že už jsme doma a není to nic horšího...

Jinak antiko neber...Péta si dává pozor a nebo používáme kondom...nechci nic brát..a zbytečně se nečím cpát....nemohla jsem otehotnet 2 roky po vysazení antiko....tak to necháme na přírodě a uvidí se....

jedeme dnes na chaloupku a přijedem zítra,tak jsem zvedavá,jaká tam bude noc....tento týden je to nic moc...ale všimla jsem si včera večer,že máme 4 zoubek jupíííííí
6. únor 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak my už se taky uzdravujeme, teda doufám, trošku to sedlo na průdušky, tak kašlem, ale jen v noci, snad už bude brzo konec

denoušku, možná jsi myslela tělísko Mirena,/je na 5 klet/ a zavádění trvá do 5minut a prý to nebolí, jen jako při menzes, takový pocit, to je prý to nejlepší, já zatím nic nemám, ale budu to muset řešit. a pokud něco tak zkusím tu mirenu, prášky určitě ne, ty jsem vysadila před 10 lety, ikdyž všechno je na hormonální bázi a tudíž naprd . ale všechny 3 děti mám z "dávání pozor" :grinning: :grinning: :grinning: takže tahle metoda je nespolehlivá :grinning: , a kondom nechceme ani jeden, já ho zkoušela jen jedinkrát v životě a pořád jsem ho přidržovala, pač jsem myslela , že mi tam zůstane :grinning:

marti, to mě mrzí s tím AE, ach jo, ty očenka určitě s tím souvisejí a taky AE souvisí se střevem a výživou
6. únor 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem!!

Jé Marti tak snad brzy vše odezní a dostane se do normállu.. Mám pocit že AE má skoro každý... jestli je to už civilizační nemoc nebo co...

Dadli tak to fakt asi není spolehlivá metoda :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Mně teda dr. po šestinedělí napsal antikoncepci, ale já si ji ani nevyzvedla a neberu nic. Kondomy nesnáším a přiznám se, že praktikujeme stejný druh ochrany jako ty. No abych třeba nebyla překvapená, že???? :wink: Začala jsem totiž i menstuovat, Sárinka zrovna měla 6měsíců, sakryš holky já na to úplně zapomněla a zase se s tím teď otravovat!!!! Měli by to zrušit!! :grinning: :sunglasses: :wink:

Kristy, Abi tak karneval? Jé já bych tak někam zašla. Vzpomínám si, když byl Samik malý, tak jsme byli v jeho 10-t měsících na karnevalu a vyhrál masku za nejmladšího účastníka :grinning: hmmmmmm a ve středu mu bylo 18!!!!!!!!!! ufffffffff.....

Mně pořád bolí v krku, kašlu jak tuberák, sice je to lepší, ale jde to straaašně pomalu. Sárinka naštěstí jen kuckala, už je to ok. Asi zatím tím, že kojím, tak se drží!!!
Dadli poraď čím se kurýruješ??
6. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti zrovna o tom AE byl kterýsi den příspěvek v televizních novinách a řekli to stejné co ty tu píšeš,v dnešní době to má skoro každý :frowning2: :frowning2:

abi koukala jsem na fotečky,jsou krásný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jsi šikulka

kristyan stejný pocit mám i já, co jsem přestala kojit, tak malý buď soplí, kašle, prská , ale doktoři na ORL nám řekli, že si to teď vše vybereme a pak budeme už jen a jen zdravoučcí :slight_smile: :slight_smile: , ale teď je právě to nejhorší období, když jsou ty naše batolátka nemocní,špatně se jim dýchá, v noci nespí......, no, jak říká dadli momentálně jsou ti naši svištíci :slight_smile: nejslabší články v rodině a tak toho bacila mají coby dup, ale zas si tím získávají imunitu :wink: hlavně ať je Karolínka už brzy zdravá

jinak já taky uvažuji o Miréně- ant. tělísko, je na 5let a cena 6.500Kč, tak mi to řekl Balák nyní ve čtvrtek, ale jak jsem psala nejraději bych byla bez všeho, ale dadli má skvělé zkušenosti s dáváním si pozor :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: t :-takže to budu muset nějak vyřešit :wink:

Adámek si celé odpoledne třel nos a teď jsem za ním byla a chrochtá, doufám, že zas ne ryma!!!!!! :frowning2: :frowning2:

renci tak už máš doma taky plnoletýho chlapa!!!! :slight_smile: :slight_smile: naše plnoleté dítě právě někde tančí na plese gymplu, jo a není to tak dávno , co jako 3letá holčička říkala básničku mikulášovi :slight_smile: :slight_smile:
reni mě když tak hodně bolelo v krku, vždycky se mi osvědčil bioparox, je to spray 4vstřiky do krku, nejdéle 10dní ,ale mě to přešlo vždy po 5dnech, jsem s ním spokojená, ale nevím, jestli se může když kojíš???a na to odkašlání a sopel jsem si kupovala ten sinupret, a jinak mám přípravky od dadli , ale o tom více ti napíše ona, jééé Adámek už zase brečí, tak to bude ucpaný nosánek, ach jo :frowning2: :frowning2: :frowning2:

tak se mějte hezky,hezký víkend a dobrou noc
6. únor 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak mi už dneska lepší ale jak lehne tak kašla a kašle teplotku už neměla ale rýma a kašel se nás drží.

Ilčo tak jsem se taky musela(pousmát) jak dadli napsala o antikoncepci daváme si pozor to je mazec ale já kdybych nebyla tak chytlavá (myslím to že jsem hned napoprvé otěhotněla)tak bych taky nic nechtěla, a to abych se nervovala jestli dostanu menz. nebo ne to není pro mě!!Kondom to taky nemusíme oba z manžou to nám teda hlavně mě nevoní :wink:
6. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky,

tak rýmečku máme pořád. Ale celkem to jde, odsávám mu to jen párkrát přes den. Akorát ten soplík má takový hustší, ale teplotku už nemá, tak to bude snad brzy dobrý.

Ke kondomu - možná to zní divně, ale mě vyhovuje, že je to takové "čisté", že nejsem nikde opatlaná a tak :grinning: :grinning:

Jo holky a hlásím první úspěchy s nočním spaním, v půlnoci jsem dala dudu, v půl čtvrtý taky, asi chtěl mlíko, ale zkusila jsem nedat, asi dvacet minut s přestávkama mručel ale neřval, jen si tam tak nadával, tak jsem ho nechala a usnul. Jen teda nevýhoda je, že vstával v půl sedmé. Ale kdyby se to takhle vylepšilo, tak to snad i přežiju.
7. únor 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,Kolčo tak to gratulujem ze spinkáním :slight_smile: :slight_smile: teď už to bude jenom tak :wink: .Mi vzhledem k tomu kašli a rýmě,ač kupodivu dobře spíme občas zakašle to ji sice vzbudí ale hned usne takže celkem to jde.

Jo a kondom no víš mě teda vadí kvůli tomu že cítím tu gumu :unamused: a to mi dělá zle,a na prášky zapomínám i dva za měsíc nevemu,takže pro mě je řešení tělísko je to bez starostí a i když někam jedeme tak nemusím myslet abych nezapoměla.Já jsem na tohle hrozně pohodlná :sweat_smile: .Ono kdyby jsme to měli rozebírat tak podle mě záleží jak často kdo sexuje že :wink:

A co vaříte zítra na oběd?? já kačenu ze zelím a knedlík to bude bašta :slight_smile:
7. únor 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy kristyan ti mi děláš chutě s kačenou a zelím,mňam , mňam

holky tak antikoncepci jsme probrali, asi vede zatím kondom a dávání si pozor :grinning: :grinning: :grinning: tak opatrně, vlastně vždyť vy ani opatrní být nemusíte, když o tom tak přemýšlím co máte to jedno miminko- batolátko, že :slight_smile: :slight_smile:
to já , dadli, renca a kristyan už si musíme dávat větší pozor :grinning: :grinning: :grinning:

Adámek je dnes jakýsi umrčený, asi je to k té rýmě, ale když jsem odsála , tak jsem nic moc nenatáhla, má zvýšenou teplotku, tak čekám co se z toho vyvrbí, snad nic
švagrová mi teď volala, malý zvrací,neudrží v žaludečku ani čaj, tak uvidí jak bude na tom ráno :frowning2:
můj táta-myslím Adámkův dědeček leží s chřipkou a tak to vše stojí za .........

kristy já zítra udělám jen pečené kuře a br. kaši a malému rizotko s kuřecím masíčkem

jé oli tak Jaroušek si tak pěkně chrupkal, paráda, jen tak dál, je to úžasný se v noci vyspat, já to tedy zatím v noci neznám-myslím tím celou noc, ale taky se dočkám

holky budete v 15měsíci očkovat děti tím priorixem- čtyři jednou ranou????nevím jestli jste o tom slyšeli či vám to říkala dr

dobrou noc a hezké sny , :sweat_smile:
7. únor 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,dneska tedy venku hnus že? u nás celej den buď prší nebo sníh z deštěm.Jestli bude i zítra takhle tak to teda bude ve městě mazec.Jedu k tomu dr kdybych nebyla objednaná tak se na to vykváknu.a co vy jste dělali celej vík. mi jsme doma jelikož jsou holky nemocné a Kristýnku to očividně nebaví no jo no .tak zatím pa pa
8. únor 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak já beru prášky,ale asi by mi víc vyhovovalo to tělísko,jak píše kristyan,taky občas zapomenu,ale ťukťuk po Adámkovi to beru poctivě.My jsme měli dnes na oběd br.kaši s řízkem a já měla smažená játra,protože jsem jediná kdo to jí.Kristy ta kačena zní lákavě,mňam.Dnes je teda opravdu venku hnus,už ať je jaro,nebo se doma unudíme.V pátek jsem byla s malým,kamarádkou a mamkou v Brně v Ikey,holky tam by se utrácelo,tak jsem se krotila a koupila děckám do pokojíčků plastové bedínky,ramínka,rámečky......No prostě super,v dubnu jedeme zase.Včera jsme odpočívali,a dnes jsme zavřeni celej den doma a mě čeká večer velká kopa žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Tak se všeci brzo uzdravte,je to hrozný,pořád něco,mi se zatím držíme,jen Ádík má rýmu a kašel,ale nic vážnýho,tak doufám že nelehne.Holky kdyby jste měli sraz,mohla bych se k vám přidat,kdyby mi to časově vyšlo?Potřebuju mezi lidi,doma je to pořád stejný stereotyp.Jenže vy už se všechny znáte.
8. únor 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

normo to že se všechny známe přece nevadí. Rádi Tě taky poznáme. Jinak pokud vím, tak se srazíkem se čeká, až přejde chřipkové období. Pořád nějakej mimoušek chrchlá :frowning2:
8. únor 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky..tak ještě že jsme byly od pátku do soboty na té chalupě.....to bych se zbláznila.Dnes jsme akorát vyjeli k našim na obed a do kaufu nakoupit a tod vše.....sedíme doma a už mi to leze na nervy a malé určo taky....ráda by se probehla venku...snad zítra nebude chvili nic padat,až mužeme na vzduch..je to šílený...

Jinak kapeme 5 denně do očenek a na noc ještě mastička...no je to horor berušku udržet....ted jsme na to dva,ale od rána nevím ,nevím.....

zatím rýma,ani kašel nemáme..tak snad to zvldáneme....tuky tuky...at už je jaro holky.....to bude paráda....

V pátek bude asi tatka opet doma..tak máme v plánu ikei..berušku dám k mým rodičům na hlídání....at si užijí taky a my taky :grinning: .
A na pondelí příští týden jdeme k zubaři a i s malou....naštestí chodím k bratrancovi,tak snad i malá to zvládne....nic ji delat nebudou,ale jen aby si začla zvykat...Doporučila nám to mudr.Mikulášková,že už je čas začít...

A jak jsme se tady bavily o tom nočníku,tak my malou zkoušíme večer před koupáním,jak se napouští vany,ale udržet ji tam...to je nemožné....tak netlačím na pilu..četla jsem že zase ji nedržet násilím at z toho nemá fobii chuderka.tchýně říkala,že to bud elepší v léte s eučit..když bude lítat na dvoře nahatá..že si čupne atd...tak uvidíme...
8. únor 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
normo, neboj neznáme se všechny, já se znám jen s verdikem a renčou, takže taky budu nová :grinning:

na jaro se taky těším, a strašně mooooc, to bude paráda

Renči , mě bolelo v krku jako .... a měla jsem i bílé povlaky a teplotu, nechtěla jsem jít k doktorovi, tak jsem kloktala šalvěj, vázala krk studen.obkladem, dávala oscillococcinum, a vitam.doplnky na zvýš.imunity a protizánětlivě od fy NUTRABONA, a večer, ač nerad jsem si lupla ibuprofen, a každou noc jsem propotila 2 pyžama- už jsem ok, a i povlaky a bolest v krku jsou naštěstí fuč

dnes večer před koupáním se prcek dávil, tak ho tatka vzal a vytáhl mu šroubek z krku, hroznej zážitek, ještě ted se oba klepeme. koupili jsme dnes novou komodu a pak jsme vysáli, ale on pod skříní něco hrabal a pak se to stalo, fakt najde vše a byla to rychlovka, protže já mu pořád stojím za prdelkou a přesto- brrr

verdiku držím pěsti švagrovce a Filípkovi at to ustojí a není to nic vážnýho. to je v .... pořád se s těma prdolkama něco děje, at už je konec a píšeme si jak nám je fajn a jak jsou prcci v pohodě a štastni a ne ty jejich trápeníčka

kolčo, taky gratulace ke spinkání, hlavně vydrž , já někdy vydržím a nedám kojo, ale někdy chci mít klid, tak mu dám hned kojo, pač vím, že si cucne a spinká dál /ted už jen kolem 3h a 6h/, ale už je to nebezpečný , pač to začíná být zlozvyk, hlad prdlka nemá, jen se chce přicucnout cicánek :grinning:

taky jsem víc jako týden doma a je to nekonečný, už se těším ven, asi v týdnu už vyrazím , teploty nemáme, ale soplík ještě jo, no jen jestli bude trochu slušný počasí
8. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky a mimča!!j

Holky já už mám děsnou depku, jsem zavřená týden doma a docela dost mi z toho hrabe!!!!

Dadli tak oscilococctinum jsem měla taky, Verdíku mám i bioparox a všechno možný co jen může kojící žena baštit..... a řeknu Vám,že teprve včera, tj. po 7-mi dnech se mi ulevilo, v krku přestává bolet a kašlu sice ještě dost, ale je to lepší. fuj, ten bacil musel být fakt asi agresivní. Ještě že nic nechytla maličká :grinning: :grinning:

Jo a abyste nezáviděly, tak maličká se v noci budí někdy 1x někdy 2x na kojo... ale jak píše Dadli, jen si cucne a hned zase spinká. Možná jí přes den to prseno chybí díky příkrmům a potřebuje to dohnat v noci, nevím....

Dadli tak šroubek?? To muselo být hrozný, asi bych se zbláznila :cry: mně stačilo, když maličká měla ve vláskách malinkatou klipsu nebo jak to napsat a najednou ji tam neměla, tak jak jsem šílela, už jsem chtěla jet na pohotovost, jestli ji nespolkla a nakonec jsem ji našla na zemi... no myslela jsem že mě klepne!!!

Holky ještě k těm příkrmům, maličká už mi sní celou tu skleničku na obídek a nevadí, když je tam třeba jen zelenina a maseno? Mám k tomu přidávat třeba brambor? Nebo to až později? A všude se píše, že 1x za týden přidat vařený žloutek do jídla, dělávali jste to??
9. únor 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek,

dadli no je mi z toho zle a to si jen čtu.Ještě že to dopadlo dobře.

normo co se ptáš to je jasnačka že můžeš :wink: Od toho ty srazíky jsou aby jsme se poznaly :dizzy_face:

marti tak jak zvládáš to kapání do očenek :unamused:

rencasarinka většinou když jsem se dívala na složení tak tam brambor byl :unamused: On mi to kupovaný moc nechtěl tak jsem mu vařila a žloutek jsem mu dávala jednou týdně když to šlo.často jsem mu dělala brambor špenát a ten žloutek a nebo do tý zeleniny.

Jinak malej mi začal v pátek soplit a pak kuckat.Hleny pěkně vykašlával.Ještě v sobotu večer když ulehal tak pěkně vykašlával a během třech hodin.Začal kašlat jako by u to sedělo na plicích.takový ten dráždivý suchý kašel a nemohl se dokašlat a při nádechu sýpal pak se to změnilo na kašel jako kdyby štěkal pes a sýpání tak jsem z toho byla hotová.teploty neměl a ani nemá.Dnes jsem se vydala k mudře a zapoměla jsem že je tu až odpo.Tak jsem jí doma volala.Říkala,že to je virové prý zánět nosohrtanu.Antibiotika na to prý nejsou.Jen zábal.Tak ho večer dáme.Naštěstí jak to rychle přišlo tak to rychle odchází v noci se ještě dávil a ráno už jen normální kašel se kterým už mu jde trošku vykašlat tak snad se to zlepšuje.Já měla takový strach že to bude černý kašel :frowning2:
Jinak já se zatím statečně držím jen táta se stím taky pere.Tak se brzy všichni uzdravte ať se můžem sejít :wink: No doufám,že se všichni neuzdravíte a já nelehnu :unamused:
9. únor 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Dadli jejda šroubek... tak hlavně, že to dobře dopadlo. Já malého už taky musím pořád hlídat. Hračky ho teď moc neberou a nejradši by montoval video a tak podobně...
Jinak u nás rýmečka snad trošku lepší a kupodivu si snad začíná zvykat na to odsávání už neřve jen zuří a říká abuuuabuuuabuuu :grinning:

Všem přejeme brzké uzdravení. Já doufám, že to od malého nechytnu zase, jako minule.
9. únor 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky na kašel je úplně skvělej sirup Hedelix, malej strašně kašlal a asi po 5 dnech podávání sirupu kašel úplně zmizel :grinning:
9. únor 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abinko jak o tom píšeš tak to jsme meli my...je to zánet hrtanu.laryngitida.....suchý sypavý kašel v noci..uplně záchvat....je to i nebezpečné,muže se začít dusit...měla jsem v pohotovsoti čípky v ledničce....kdy by dostala zachvat a nemohla se nadychnout......jsou na to prý i vyborné homeopatika..mám je napsané v jedné knížce o nemocech deti...

taky jsme na to nic neměli..ale musela jsem ji v noci hlídat.....a je to i tak že díte jde zdravé spát a v noci se probudí s tímto kašlem....ale to te nestraším...jen píši zkušenosti a co jsem četla.....ale bohužel dr.mi říkala že to věštšinou má průbeh takový že to sedne na průdušky z toho hrtanu,tak pak jsmme měli antibiotika,jelikož chrčela a sedělo ji to na pruduškách a na rtg mela i nález...Tak držím pěstičky at je co nejdřív chosínek v pohodě.... :wink:

dadli šroubek..ty brdo..mě by asi kleplo..se klepu za tebe jen si to čtu...tatka je šikovnej že to zvládl a vytáhl...ale veřím ti..mužeš to mimčo hlídat sebelíp a stejně se nekdy neco stane..jsou tak rychlý a vynalezavý že i dospelý človek si říká....co ty deti napadne....no důležitý že to dobře dopadlo :dizzy_face:

Kapání do očenek zvládám,je to šikovná holka,leží ani se nehne ale očenka mi zavře :angry: a drží a drží....ale otevřu trošku a kapnu rychle....akortá mastičku dává večer tatka..je na to strašně šikovnej..fakt....na takový veci....dá ji to krásně do očenka,když jsem byla na umelém,tak bych neřekla že mi muj miláček dokaže píchat injekce do břicha a pak do zadku do svalu....smekám před ním.je to můj miláček...já si to sama nepíchla a druhýmu bych to asi nedokazala,jsem měkkota a on to zvládl hravě.... :grinning: :grinning: Musím toho tatku pochválit :grinning:
Abinko my jsme zatí zdravý,ale jak píšeš..vy už budete všichni zdraví a my lehnem..to tak vetšinou bývá :grinning:
9. únor 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tý jo marti tak to si mě dostala.No aspoň že to vím.Mudra mi řekal že mu mám dávat ditustat.Tak snad to zabere a nesjede to na ty průdušky. :frowning2: Jé ať už je jaro to je fakt na prd.Jak se malému uleví tak začnem zase jezdit do solné.Ať se mu líp dýchá a zlepší se mu imunita.Jak píšeš o těch homeopatikach tak bych mu asi nějaký mohla nasadit :unamused: ,ale co???

Megee hedelix je dobrej nevím proč jsem ho už dávno nekoupila.Už nám došel.Jak se jinak máte???
Kolči vy už tak pěkně povídáte???To není ani možný.Nedávno hajal v kavárně a jen koukal ateď :dizzy_face: Toto letí :confused:
9. únor 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
abi máme se celkem fajn, zatim jsme zdraví...no až na to počasí i když dnes je tu fakt krásně, svítí sluníčko, modrá obloha....ale zima...uf ať už je konečně jaro
9. únor 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo ditustat jsme měli taky..vzpomínám si...ale pak ji to sedlo na prudušky tak jsme ho musely vysadit a nasadila nám antibiotika....tak držím pestičky at se to nestane.... na homeopatika kuknu a pak to sem písnu
9. únor 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Abi no on je ukecanej už dlouho, ale neříká takové to baba, mama atd, ale má svoje abuabu, brrr a ted nevím co ještě, abuu teďka vede :grinning:
Letí to příšerně, tedka na srazíku si snad už s ostatníma i pohraje trošku.
9. únor 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek