• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
táta přijel dnes po 18 hodine od 4 od rána...to je taky síla ...zítra jde naposled a v pátek vezem berušku a vyjíždíme relaxovat...tuky tuky....víte jak to je s detma :wink: :wink: ,těším se jak malá zalehne a usnu snad na chvíli a nebude hned zase řvát..

bodinko jaktože ta nespavost došla i k vám? Elinka pekne hajinkávala celou noc? ty detičky aby se v nich nekdo vyznal...

Naše do 1 roku nespala.Od 1 zhruba do 2 spala pekne a od 2 děs...takže to vypadá že letos to bude síla a od 3 začne hajat :grinning: :grinning: ,odpovídalo by to... :wink:

tak se mejte pa pa
3. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
holky my už dneska spííííme :confused:
tak ťukám ťukám....ať to zas netooo...víte co :grinning: nejde mi to na jazyk :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás se už taky spalo - od 19hod. a teď se probouzí s řevem :frowning2: Manžel už vyrazil k postýlce
3. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
tak už jednou přišla že chce pít........... :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ztaím klid ani namám odvahu se tam jít podívat........ :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
slavíme u nás ses spí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás je taky klid, ale podivat se tam radši nejdu. Počkám pár minut a pak půjdu zalehnout za ni.
Dnes jsem ji vyhrožovala, že jestli bude spát tak blbě jak včera tak dostane k večeři kaši. :grinning:
3. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak u nás se naštěstí spí celou noc, ale moc se nespí přes den, to tak vždycky dvacet minut a je vymalováno. Ale ta noc je prostě božííí, tak doufám, že to tak vydrží!!!
3. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ta u nás se taky dneska v poledne nakonec nespalo no maminko miláčku zabralo...... vytáhla jsme ji....... ale myslím že tím že jsme zrušila postýlku tak u nás odpadne polední spaní no jo co se dá dělat.........myslím že na posteli ve dne neusne.zkusím to ale nevím nevím lehnu k ní a uvidíme.
Ježiš já jsme šťastná že to klaplo spí na posteli rozesílám smsky jak divá..........
3. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem dnes volala mudře na Adámkovi výsledky,a samo že to stojí za h....Nemá žádnou iminitu a alergeny má hrozně vysoký,tak se musíme objednat na alergologii.Na imunitu distal ribomunyl,tak jsem zvědavá jak to zabere.Po pravdě jsem z toho na prášky,vůbec nechápu jak se to mohlo stát a co to obnáší nemít imunitu.A můžete mi prosím poradit nějaký vitamíny nebo něco na posílení imunity?Díky moc.
3. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
normo...ten ribomunyl bere i kamoščina malá a řekla bych že je fakti mín nemocná takže to asi zabírá..
pomoct ti nevím jak..ale ona s ní chodí na imunologii knějaké dr.jesli chceš pisnu ti kam.... :wink:
3. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Normo, kamarádka byla na podzim na alergologii/imunologii v Olomouci. Byli s malým na vyšetření a na základě jejích výsledků dostali taky nějaké léky (nevím přesně co) na posílení imunity. Jejich malý býval pořád nemocný a teď (ťuky ťuk) už půl roku zdravý. Jestli by Ti to pomohlo, můžu zjistit přesný kontakt a zítra Ti ho písnout.

Marti, dnes v noci se Ellinka budila, cestovala v postýlce, těsně po jedné ráno mě volala a než jsem došla, už zase spinkala. Naštěstí. Ale i tak jsem nespala. Ráno se probudila v šest. Kde je ranní vstávání o půl deváté? Ještě týden před Vánoci jsem ji musela ráno (v rámci zájmu o odpolední spinkání) budit. Chjo...

Kristyan, když nejsem s malou přes den venku a nespinká v kočárku, do postýlky ji nedávám. Usínáme spolu na naší posteli, jak usne, tak odejdu. Zatím nám to funguje. Třeba to půjde i vám. Držím palečky.

Dělala jsem na véču pizzu, máme dojedeno, půjdu pro prádlo a žehlit. Mějte krásně prospanou noc....
3. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
jj ona taky jezdí někam do olmika ale kam to nevím
3. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky děkuji,já jdu k mudr.Jeřábkové,tak uvidím jak to dopadne.
Malej právě nebýval vůbec nemocný,ale teď měl 3 týdny v kuse kašel a rýmu,napřed jsme byli na tom ORL,že to bude asi ta mandle,to bylo ok,tak na odběr krve a to už je horší.Mudra říkala,že může být častěji nemocný jak začne chodit do školky,tak se mám na co těšit.
3. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
normo mij Honzik jak nastoupil do školy tak chodil týden pak 2-3týdny doma azas týden ve školce atd atd víc tam nebyl jak byl
oni si budují teprve imunitu....a ted je dobrej...ještě nebyl nemocnej..když nepočítám rýmu.a to míval vysoký horečky a záněty střed.ucha..ťukám....

holky prosím poradte kdy se muže v autě otočit autosedačka po směru jízd.y..díky
3. únor 2010 ve 23:51  • Odpověz  • To se mi líbí
a sháním šaty na ples..to bude mazec... :confused:
3. únor 2010 ve 23:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Romi a jakou máte sedačku? Vajíčko musí být vždy proti směru. Ty větší už se dávaj po směru.

Holky u nás vstávání v 5.30. A od půlpáté se co chvíli budil, lehla jsem si k němu, a už nespala, pr to se nedá, se roztahuje. No pak vstával Jára a bylo to víte kde....No aspoň půjde bez protestů po obědě. A já taky :grinning:

Kristy Jája spí ve velké posteli už celkem dlouho, nějak v listopadu myslím, jsme to předělali. Odpo mi tam většinou usne v poho. I když teď jak jsme odbourali dudlíka, tak to sabotoval a pár dní usínal v kočárku. Ale už se to zas vylepšilo a usne i v posteli. Ale musím si jít lehnout k němu a počkat až usne, to je nevýhoda. V postýlce usínal sám. Ale zas se děsně mlátil do těch šprušlí...
4. únor 2010 v 07:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,

tak vstávali jsme v 7 a to se vzbuidla jen v 1,plakala že ju to au bolí..tak se ptám co tak ukazovala do pusenky,tak asi zoubky...tak jsem ji dala nurofenek a vzala k nám a byla hned tuhá a vzbudila se až v 6 na štívičku a převalovala se do 7..nejhorší že já od té 1 zabrala až po 4..nemužu usnout jak se vzbudím v noci..jestli jsem přetažená a furt se mi hodní hlavou co malé všecko k babi pobalit atd...tak nevím...

jinak jonuškomy autosedačku kupovali v 8 mesících a hačala už obličejemk řidiči.A ted jsme museli koupit užod 15-36 kg-CYBEX,vyhrála v testech a tu jsemprodala přES MMB.

JInak píšete jakdetičky brzo vstávají..taknaše se tedavnoci budí ale budíček naštestí máme stále kolem 7hodiny.TUKY TUKY
4. únor 2010 v 07:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Romi - prý mají být děti až do roku (minimálně) proti směru jízdy, protože je to tak nejbezpečnější. Jenomže je problém, že spousta dětí se už do těch vajiček nevleze kolem 7-8 měsíců :unamused: Četla jsem, že existuje pár autosedaček kde dítě skoro sedí a jdou dát po i proti směru jízdy. Asi ty od 0-18kg. Ale všechno to co tady píšu jsem náhodou vyčetla v jedné příručce a jestli je to tak doopravdy to nevím. Moc jsem ti neporadila, já vím :slight_smile:

Oli - Edita je malá ale roztahuje se víc než můj muž. Sice se neotáčí na bříško, ale jinak cestuje jak blázen. Nikdy ji nenajdu tak jak jsem ji položila. Jenom když spolu spíme tak se skoro ani nehne, nemá kam. Z jedné strany mamka z druhé tatka a chudák dítko je jak sardinka :grinning:
4. únor 2010 v 07:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Edi Jája když někdy v noci přijde za náma, tak si místo vyboxuje a lehne si napříč, takže mi s manžou oba nakrajíčku :grinning: , když ho narovnám mezi nás, tak za chvilku zas leží napříč, potvora :grinning:
4. únor 2010 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsou ty dětičky všechny stejný :grinning:
Moje holčička dnes vstávala po 6 a teď už zase spí. Lehla bych si k ní, ale vůbec se mi nechce spát. :wink:
4. únor 2010 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauki,
tak to nespaní je asi fakt nakžlivé, u nás dneska v noci taky pořád něco...tak mám pod očima pěkné pytle....Co se týče sedaček, tak jen doplním (někdo jsem to zrovna nedávno četla) že nejbezpečnější místo pro sedačku je vzadu uprostřed, ale moc to tam lidi nedávaj, bo je to dost obtížené.
4. únor 2010 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Tobi - já zas četla, že nejvíc bezpečno je vzadu za řidičem :grinning: :grinning: Ale malou vozím za spolujezdcem, protože ji chci vytahovat a dávat ji tam ze strany kde je chodník (když parkujem).
4. únor 2010 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
naše sedí za splujezdcem ale prý má sedet za řidičem..taky jsem to tak slyšela Edith...

venku kosa brrrr.....uvidíme zda odpo vylezem malý začla pčikat a teče ji trošku z jedné dírky tak mám fakt radost ,ty detičky to delají snad naschvál...jdu ji šupout čajík a echinaceový sirupek
4. únor 2010 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám malou taky za spolujezdcem. Nejhorší mě to stejně přijde vepředu, tam bych asi měla strach, i když zase je výhoda že na dítě je vidět.
4. únor 2010 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte
holky dííík..no my máme tu od 0-18kilo...tak to vyzkoušíme .malá mi nechce jezdit pozpátku a strašně řve.a ted asi pojedem na delší trasu..tak to zkusíme obráceně...
já viděla mamču jak jela a měla miminko v sedajdě vedle sebe vedle řidiče..sice obráceně..ale nevim nevim :confused:

my dnes vstávali v 8,babi vedla Honzíka do školky...

ale noc nic moc.Jonis byla vzhuru asi 3krát..strašně řvala.sice jen chvilenku ...tak myslím jestli ji nepoleze další stolička :confounded:
4. únor 2010 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
jo malá v noci na mě křičela mamiiii mamiiii...to bylo tak sladký.... :slight_smile: :astonished:

ona je fakt šikula říká mimi,baba,pápá,halooo,no hodně toho nadudle..šikula :wink:
4. únor 2010 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
nejbezpečnější je to prý uprostřed jak píše Tobi, ale musí mít to auto i uprostřed ten tříbodový pás. Což my nemáme, takže smolík. Vajíčko jsem vozila za řidičem nebo někdy vepředu, když jsem jela sama.
V té 9-18 kg mám Jajdu za spolujezdcem, jednak na něj líp vidím a taky když vystupujem, tak směrem k chodníku a né do silnice. Vajíčko dám pak zas za řidiče.

U nás už se konečně říká maminko, nádhera, taju jak sníh :grinning:
4. únor 2010 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky ta u nás se spalo celou noc na posteli .....
Oli no v postýlce usínala taky sama ,ale na posteli mám strach že mi odejde no večer lehala páč tam byla z Kristýnkou tak v poledne půjdu s ní a uvidíme............ :wink:

Máme trochu rýmenu tak jsem zvědavá jestli to v něco propukne nebo zůstaneme u rýmky........ :confounded:
Venku hnus u nás - 13 tak jsem už na zítra odhlásila Kristýnku ze školky páč se mi fakt nechce v 7,30 do té zimy......... :frowning2:
4. únor 2010 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak naše malá neřiká níc, jen řve :grinning: :grinning: Dnes má zas den. Ještě, že jsem matka otrlá, jiná by se z toho asi zbláznila. Jediné co pomáhá je nosit a nosit, ona chce chodit, a protože ještě nemůže tak musím já :slight_smile:

Byl dnes někdo venku? Je tam "jen" -6, ale přijde mi, že je tam větší zima než když je -10. Nevim, nevim jestli mam jit s Eduš ven.
4. únor 2010 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek