• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Edith my šlypo8 s hafanem a pak do lidlu a je tam kosajako hrom...odpo nejdu....teče ji z nosa tak na to prdím...mám balit a nejradši bych nikam nejela...ach jooo a pak se na neco těšte :angry: :angry:
4. únor 2010 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
My taky uvažujem jestli jít nebo nee, ale vypadá to tam dost hnusně, navíc je jakási mlha či co... :confounded:
4. únor 2010 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
TAk já zůstanu sedět doma. Editka stejně zase usnula. :slight_smile:
Na nákupy pošlu manžela, ať si taky jednou užije.
4. únor 2010 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristy juju zkus si lehnout k ní, mě jinak taky odchází
4. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
tak už spapala polívečku a hajá zatím nepřišla ,ale zpívá pošťák pet :sweat_smile: tak uvidím počkám ještě 20 min a jdu za ní si lehnout........... :wink:
4. únor 2010 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my jsme taky po o..

kristy fakt zpívá jo??? :grinning:

my taky ven nepujdem..já musím na město oběhat drogerka atd...došli mi vatičky do oušek,ubrousky na prcinu tak musím :angry: a na ty šaty se chce někde podívat....

jj je děsná mlha a to sněžilo prý s ledem fakt hnus :unamused:
4. únor 2010 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
my dneska nejdeme radši,je tam jakási inverze nebo co.edi už jsem vám prořezávají zoubky nebo ještě ne,malej si pořád strká ručičky do pusy a hrozně slintá,tak si myslím že už to každou chvíli propukne.a co jinak ještě pořád kojíš,my pořád :wink:
4. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Romi - jo pořád kojim. :slight_smile: Malá taky slintá a furt má ruku v puse, ale prý to neznamená, že se blíží zoubky, protože to v tomhle věku dělá každé mimčo :grinning: Švagrová (dětská zubařka) se ji kouká do pusenky každý týden a tak vím, že zoubky zatím nikde.
4. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
tak u nás se hajá musela jsme přilehnout ,ale spí super............jsme z toho fakt vyřízená že to jde tak hladce.......... :wink: :slight_smile:
4. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Romi - mrkla jsem do tvého alba a musim říct, že Tomášek je moc hezkej kluk, s ním si v pubertě asi užiješ :wink: :slight_smile:
4. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
no to máš pravdu Edi,už teď s ním hází puberta a nějaký holky už měl.takový ty školní chvilkový lásky,ach jo.no jestli bude po tatínkovi,tak se mám na co těšit teda :slight_smile:
4. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
týjo ted jsem mrkla...Romi to bude fešáááááák.... :slight_smile:
4. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
děkuji moc,akorát teda nevím po kom je tak fešnej :grinning:
4. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak to tak čtu, tak s tím nespáním budu bojovat ještě dlouho. Mi malá usíná v osm a pak po dvou hodinách kojím až do rána. Ráno pak vstává v sedm. A to na oběd dávám maso-zeleninové příkrmy a večer kaši a stejně nic. Kde jsou ty časy, kdy jsem si stěžovala, že se budí dvakrát za noc. :frowning2: Ještě chvilku a budu úplně vyřízená... Fakt to nedávám. Zkoušela jsem ji dát Nutrilon, Bebu, všechno plive ven. Už jsem i koupila místo Avent lahvičky NUK, a bez úspěchu...Nevím co s ní mám dělat, ale evidentně ji moje mlíko nestačí.

Minulý týden, jsme byli s přítelem ve Slendru ve vířivce a infrasauně a bylo to super, akorát jsem tam málem usnula. :grinning: Ale jinak všem vřele doporučuju. Byl to fakt úžasný relax.

Někdo se tady ptal na ten atopák. Já jsem teď koupila v lékárně DEXERYL stojí cca kolem 180 Kč a fakt nám pomáhá. Má to teď nejlepší co to kdy měla. A pak jsem slyšela o tom Eucerinu co psala Zuzka, prý je výborný.
Zuzi , jestli ho máte tak pak písni jak jsi s ním spokojená.
4. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
AHojky holky, jen v rychlosti, nevím, která z vás se ptala ohledně autosedačky... Abyste si nemyslely, že jsem tak chytrá - je to teď v poslední, tj. únorové Mamince na str. 50. Podle studie Pensylvánské univerzity je zdaleka nejbezpečnější místo upřestřed zadního sedadla. Tam dětem při boční srážce hrozí nejmenší nebezpečí. Podle časáku tam lidi děti nedávají, protože umístění autosedačky na tomto místě je fyzicky namáhavější. Já jen nevím, jak bych doprostřed auta malou vecpala :slight_smile:.
Tzv. vajíčka se musí vozit jen proti směru jízdy. Pokud je na místě spolujezdce, musí být deaktivovaný airbag. Ostatní sedačky se umisťují už ve směru jízdy. Ta větší sedačka může být i vepředu. Víc má být na www.zenaaauto.cz.
4. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak malej pořad nemocmej kašle ryma zvíšená teplota no mazec šak to znate
4. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
já si teď se spaním nemůžu stěžovat. Od té doby co nekojím mi Laurinka spí celou noc. Jen ji nesmím přendat do postýlky :frowning2:

Nahlásila jsem se v Cipísku na Kurz první pomoci a příští pondělí to začíná. Jsem ráda že někdo dělá takové kurzy, je to k nezaplacení když to někomu zachrání život.
4. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak dnes ráno jsme dávali ribomunyl,no děs řvaní,nemohla jsem to do něho dostat,tak se řvaním z půl skleničky vypil jen půlku.Tak jsem volala mudře a můžeme to dát do čaje nebo přesnídávky,tak to zítra zkusím s přesnídávkou.
4. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už vím, kde jsem to četla o těch sedačkách, Bodinka mě nakopla, v té nové Mamince :slight_smile:. Byl tam článek o cestování s dětma. Pak jsem to probrala s kámoškou, co ročním prckem letěla do Améru no a realita je samo že trošku jinde....Máme možnost jet za známýma do Washingtonu, tak to pořád zvažujem, hlavně kvůli tomu dlouhému letu s malou...sice by to bylo až další rok, ale i tak....
4. únor 2010 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím všechny,

před chvílí jsme dorazili z poradny. Malej má 9300 g a 74 cm. Jen se mudr. nelíbilo, že ještě nesedí tak nás poslala na rehabilitace. Samozřejmě mu nic není, ale je prý, vzhledem k té hmotnosti, trošku línej. Ale cvičit budeme preventivně, prý mu to neublíží. Mikulášková tvrdí, že už v 8 měsících musí prostě sedět. V tomhle s ní teda nesouhlasím. A taky na rehabce mi to potvrdila, že nejdřív musí lézt a pak až si sednout...
Ale nejsem překvapená, vím totiž od kámošek, že když dítě na poradně v 8 měsící samo nesedí, tak že posílá všechny na rehabku. Tak jsem s tím počítala :wink:

Babu, teda to je mi líto, že malá takle vyvádí. A je to pořád nebo jen chvíli? Jako jestli jí třeba nejdou zuby. Pokud je to pořád tak asi fakt hlad...netuším. Vím, že kaše na noc někomu nepomáhají. Resp. dítě se může budit ještě dřív než po mléce. Myslím Marťa říkala, že mléko bylo pro ně na noc lepší než kaše. Tak zkus dát večer mlíčko. Nám se nejvíc osvědčil Hipp...má nějakou probiokulturu a chuťově je dobrej...ikdyž my máme HA. Ale sladký je prý sunar...ikdyž já myslím, že vy byste kvůli tomu atopáku měli taky HA. Dneska jsem zkusila koupit Bebu premium 2 HA tak jsem zvědavá jak bude chutnat. Večer mu ještě po kojení dávám totiž mlíčko.
Ten DEXERYL jsem nezkoušela, ani jsem o tom ještě neslyšela, ale asi teda taky vyzkouším.
My jsme teď najeli na ten eucerin a jsem teda maximálně spokojená. Tvářičky má fakt krásný, takhle hezký je už dlouho neměl. Kdyby jste chtěli taky vyzkoušet tak ti napíšu přesně jak se to jmenuje.
4. únor 2010 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé Zuzi,včera jsem se potkala se švagrovou u mudry a malá bude mít 14.2. 8měsíců a taky je poslala ne rehabku.Ale je fakt že Maruška se ještě ani nepřetočí na bříško a ani z bříška na záda.
A malej se jen plazil,pak začal lozit a sedat si až potom,takže tak asi.
4. únor 2010 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi, to je teda fakt divné, my na rehabku chodíme a tam nám pořád říkají, že základ je lezení a až pak sed....Chodíte do nemocnice asi že? A ke komu? My k té mladší, ale tedka si nevzpomenu jak se jmenuje.
4. únor 2010 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
kuk,

Zuzi no prosímtě, tak to mě překvapila, že kvůli sezení, respektivě nesezení vás tam poslala. Přece nejdřív by měl lézt...
Ale zas nadruhou stranu ona je v tomhle dost pečlivá, a radši pečlivá než aby to nechala být že jo...Však uvidíš na rehabce, akorát teda udržet ho asi bude náročný.
4. únor 2010 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
No to asi joo, já mám co dělat s Vikčou a to váží 7 kilo...
4. únor 2010 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
My chodili taky většinou k té mladší (a přísnější), ale jméno už nevím :sweat_smile:
4. únor 2010 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky se k ní hodí zmatenější :grinning:
4. únor 2010 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo zuzík nám se kaše vůbec neosvedčila,dávala jsem nutrilo do 2 let,večer před spaním a v noci se mi budila jen jednou na mlíko...
4. únor 2010 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Tobi jakto?
4. únor 2010 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Vždycky nám říká úplně jiným jménem, pořád se ptá na to samé, co cvičíme a tak.....ta druhá mě přijde víc připravenější.
4. únor 2010 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
fakt jo. No co cvičíme se ptala taky :grinning: Já měla tu druhou radši, pr uměla i pochválit :grinning:
4. únor 2010 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek