• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Zuzi, my to máme od té doby co jsme se vrátily z nemocnice. Taky mě napadlo jestli to nemůžou být zuby, ale byly jsme u doktorky a zatím po nich není ani památka. A ty kdyš prcka dokrmuješ, tak ti pije přes lahvičku normálně? Neplive to ven? Já jsem zkoušela Bebu a Nutrilon, tak ještě zkusím ten HIPP. Taky kupuju HA,ale už jsem si říkala, že zkusím koupit normální. Fakt už nevím. Ještě chvilku a bude ze mě chodící mrtvola. Ten Dexeryl zkus, vypadá, že fakt pomáhá. Já bych ještě zkusila ten Eucerin, tak mi pls psni jak se jmenuje přesně.
Fakt mě překvapuje, že tě poslala na rehabku. Tak to nás tam asi pošle taky. Klárka se teprve začala přetáčet z břicha na zádička. Na sezení to nevypadá vůbec. Tak uvidíme.
4. únor 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: :grinning: malá si sedla dřív než lezla...i kluci :confused: z bříka ščla jakoby do kleku a pak z boku.....
pak teprve lezli....
tomík se teda plazil předtím kldyž ted vzpomínám

babu hipp je hnusnej bez chuti malá ho nechtěla.. :unamused:

tak a máme druhou stoličku :grinning: to je ta dnešní noc asi

holky tak mám nakonec dlouhou sukni a korzet...co pod to??punčochy do páskových otevřených bot??? :confused: poradte já fakt nevim
4. únor 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá dneska po o spala hodinku ted už mrčí ale pořád tady straší...baba :angry:
4. únor 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
správne do otevřených bot by punčochy být nemely,leda že si je tam sundáš....a když už bdeš mít silonky tak ne ty leskly........ješte existuje sprej že si ho nastříkaáš na nohy a vypadá že máš silonky...Ale myslím že tady se na to tak nehledí jak nekde v nobl....jak píši furt v časákách :grinning: :grinning:

Malá má rýmu jako trám,nepdsávám,teče ji to samo,krásne smrká...nasadila jsem sinupret,tchýne dostane ukoly,volala jsem ji.....takže snad to zvládnou...ale líp by se mi odjíždelo kdyby byla malá zdravá...ale s detmi je to tak vždycky.

Táta je na pivku,za chvíli ji dám hajat...dnes bude určo noc na prd....,natřu ji ješte koalkou..

já ten eucerin chci taky zkusit.excipial nám došel a zlepšení stejne nevidím,tak vyzkoušíme..

a malá nejdřív sedela,pak začla chodit kolem nábytku a apk teprve lezla...takže je to individuální...pač jsem byla špatná z toho že nelozí...Tak přeju pevný nervy na rehabkách.....hold doktroky mají své tabulky a podle tech se jede.. :angry:
4. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babu, kdyby jsi chtěla tak já ti odsypu ten Hipp na zkoušku...mám rozdělaný Hipp HA 1, takže vůbec není problém. Ať nemusíš kupovat celou krabici (prodává se jen 500 g) Kdyby ti to malá nechtěla tak bys jen vyhodila penízky. Kdyžtak se ozvi.
Malýho dokrmuju flaštičkou, mám od MaMu, malýmu vyhojuje. Z Aventu mi vůbec pít nechce. Ven to neplive, je to jedlík :grinning:
Ten krém se jmenuje Eucerin 12 % omega, je to tělové mléko (250 ml) a pak mám ještě Eucerin 12 % omega krém na obličej (75 ml). Řekla bych, že je super. Ještě zkusím ten Dexeryl a porovnám to.

Romi, bezva, že jsi dobře nakoupila. Se máte, že jdete na ples...určitě si to užijete. S těma punčochama fakt nevím. Aby ti to neklouzalo...zase když půjdeš na boso tak si můžeš odřít nohy. A hlavně, silonky do otevřených botů je snad módní faux paux :grinning: :grinning: Ale já bych si je nejspíš vzala :wink: :slight_smile:
4. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, kdo uvažujete o tom Eucerinu tak tady je odkaz, kde jsem je našla nejlevněji. Např. to tělové mléko jsem koukala v lékárně za 599 kč a tady ho mají za 449 kč. Což je rozdíl...a když se třeba 2 domluvíte tak to bude i bez dopravy.
http://www.eucerin-kosmetika.cz/eucerin-urea-sucha-az-atopicka-pokozka
4. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je mazec ty ceny..ale co nadeláme...
4. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem si přečetla ve zprávě, že máme cvičit Vojtovku po 2 měsíce...bezva...no to jsem zvědavá jak to budeme dělat :grinning:
4. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky se dívám hodně z vás tu máte ty ekzémy co??? :confused:
no právě nemám ráda silonky..ale zase abych nezmrzla..a lodičky k dlouhé sukni?????já fakt nevíííím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
4. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško neboj, partner Tě zahřeje :wink: nebo tanec :grinning:. Do otevřených botek silonky fakt nee.
Zuziku neboj, to zmáknete, my cvičily od narození a trápit takové malé tělíčko, tak to je fakt mazec, no a nějak jsme to musely dát.
4. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky za radu...mě se ty punčocháče nezdály v sandošich :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a boty mě netlačí tak dobrý..
my konečně spíme.Tom je nějakej neklidnej
a zítra máme velký den...Honzík jde k zápisu do školy
4. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neteř jde taky, chtěj jí dát odklad, tak jsem moooc zvědavá jak to dopadne....
4. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chtěla odklad taky...ale zase Honzík by měl ..kdyby tedy šel s ročním odkladem..měl by v září už 7,5roku...
tak jen ať jde..on potřebuje trošku směrovat..chytrej je..tak t zkusíme..
ale bojííím bojíííím...fakt :confounded:
4. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Babu to jsem se ptala já.Díky za radu jak pojedu do PV hned koupím a vyzkouším protože už jsu bezradná. :cry: :cry: :cry: Já bych řekla že se jí to po těch krémech jěště zhoršuje vypadá strašně :frowning2:

Romi tak at to Honzík u zápisu zvládne a ty si užij ples :wink: A kam vlastně jdete nějak jsem to nepostřehla.
Zítra je pátek hurá :grinning: se mě nějak už do té práce nechce :frowning2:

Edit koukala jsem do albíčka na Editku a ta už je tak veliká to ani není možný nedávno se narodila :wink: strašně to letí.

Jdu umýt zeme holky už chrní R šel na noc takže se ráno jenom vystřídáme dáme pusu ve dveřích a povalím makat zase já :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. únor 2010 ve 21:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalean...my jdem do vrahovic....ale až příští pátek..kámoška mě vytáhla.moc se mi nechtělo...
kde vlastně pracuješ a jako coY???
4. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik holky,

Romi Honzíkovi držím palečky ať mu zápis vyjde dobře :grinning:
5. únor 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
tak u nás děsná noc, Jajduška má taky rýmu :frowning2: chudák nemohl pořádně dýchat, tak byl pořád vzhůru :frowning2:
5. únor 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli u nás napdobne asi to chytli ve školce nebo nevím...

máme sbaleno,takže odjíždíme...mejte se tu krásne,v nedeli vás dočtu papa

Oli písnu sms.... :wink:
5. únor 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj u nás noc ok..jen Tomáš se budil...jinak jsme v pohodě

tak rýma...at se z toho nervyklube něco horšího držím pěstičky

hoklky a zkoušeli jste jen obyč sádlo???známá si to hrozně chválí na ty suchá místa...
5. únor 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo - no jo roste jak z mlíka :grinning: :grinning: Já se občas divám na fotky z porodnice a už se mi skoro nechce věřit, že to je jedno a to samé dítě :slight_smile:

Co se týče odkladu tak někdy to je dobrá věc, ale někdy může později uškodit. Já jsem narozená koncem srpna a naši mi odklad nedali, šla jsem v 6letech a pár dnech do školy, ještě že tak, protože ve 12 jsem byla strašně vyspělá a kdybych byla o rok níž tak by to asi byl horor :slight_smile:

O sádle jsem taky slyšela, chci ho napatlat Editce na obličej, má ho děsně suchej.
5. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme doma...
Honzík je šikula..krásně to zvládl..písmenka počítání tvary atd atd
jen nakonec měl namalovat postavu..mamku,tatnka sestřičku nebo koho chce ..
no maloval maminku...ale udělal mi žlutý vlasy a nakonec z maminky udělal vodníka...
takže ten psychlolog se smál že s tímhle se jaksi nepočítalo :grinning: :grinning:
no verdikt si máme vyzvednout příští týden tak jsem zvědavá :grinning:
5. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi - kdyby nějakej psycholog viděl jak maluju postavy ta mě asi zavřou do blázince. To i 3 leté dítě je na tom líp než já :grinning: :grinning:
Takže ty jsi vodník jo? :slight_smile:
5. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj babu a skoušela jsi sunar kamošce mala nic nechtěla vyskoušela všechno co šlo a nakonec skusila sunar a mala jedla jak zběsila mi dnes byli u doktora malej je zahleněnej jak hrom dělal nam vytěr z nosu tak snad to bude ok
5. únor 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
edith :grinning:
byla sranda on tam namaloval dvě černý tečky..a ona že má malovat postavu a ne auto.a Honzík prý...to jsou boty a maloval od bot :grinning:
5. únor 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsem včera doapdla jako lazar skončiala jsme na pohotovosti ze zádama ...........dostala obstřiky z keždé starany páteře a píchanec do zadku a bylo.........Dneska u obvoďáka další pích. do zadku a prášky na bolest a povolení svalstva a je mi hej...........skoro.......... :unamused:

na ten atopák bych taky něco brala páč Kája má ty dva fleky fakt hrozný a v nestřeženém okamžiku rozškrábe do krve....tak spí v punčochách,aly se k tomu nedostala. :angry:

Romi tak ty deš plesat.............jj já byvh tak šla (teď né páč se nemůžu hejbat)jenže u nás když je ples tak táta zrovna celej vík. dělá........... :angry:
pa du si zase lehnout....

Marti užívejte a zasaďte semínko na té romantice...... :wink:
5. únor 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
Kristyan nápodobně, taky se už druhý den nemůžu hýbat kvůli bederce, včera mě tatka nemohl dostat ani do auta, byla jsem jak stařena. dnes jsem byla na obstřiku, asi z těch angín, nebo z ležení. a v neděli mám jet na dva dny na dámskou jízdu na lyže. Každopádně jedu,a s lyžováním se uvídí, budu kdyžtak holkám podávat svařáčky :grinning:

všem nemocným uzdravení , držte se, už aby bylo jaro, já se tak těším.
5. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :confused:
6. únor 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tak jsem na dně, Valinka je na JIPce. Od včerejška od 19.00 mi zvracela nonstop, jeli jsem o půlnoci na pohotovost, tak ji prohlídli a řekli že máme přijet ráno a dneska ráno si ji tam nechali a mě poslali domů :frowning2: . Jsem úplně vyřízená, jenom sedím a brečím a přemýšlím co ta moje beruška tam beze mě dělá.
6. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda bonynko, to znám, taky jsem to tak měla, byla jsem vyřízená, bylo to navíc v období kdy beze mě ani neusnul, tohle je to nejhorší. drž se, ona to tam prospinká a bude ji dobře. ale úplně vím jak ti je, mám slzy v očích když si na ten pocit vzpomenu
6. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek