• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
dobré ránko,
bonynko čekám na info o malé...Doufám, že budou nějaké pozitivní zprávy. Moc na vás myslíme.

Romi já používám homeopatika Chamomillu Vulgaris CH15. Ale jsou i jiná, záleží jaké má příznaky - u nás poznám, že jsou to zuby - že je vzteklý a zároveň hodně tulivý a má červenou tvář. Na to je chamomilla.
Marťa má myslím nějakou knížečku, kde jsou popsané i ty další.
7. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli jj to má taky.takový malinký kuličky...
já to taky poznám..má je napul vylezlý,má ucpanej nosík..a je neklidná..tak asi je pořídím
7. únor 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc držíme Valince palečky, aby byla co nejdřív zdravá a aby se v nemocnici potkala jen s těma hodnýma sestřičkama!! Je mi ji strašně lito, neumim si představit kdybych tam musela nechat Editku. Pro matku je to vždycky moc těžký :frowning2:

Jonušmo - na růst zubů jsou různý homeopatika (všechny to jsou takové maličké kuličky-berou se po 5kuličkách a cucá se to, pokud dítko neumí cucat tak se rozpustí ve vodě). Chamomilla je na celkové zklidnění, je suprová.
Moje švagrová je homeopat takže mi máme homeo skoro na všchno, doma to mám jak lékárnů :grinning:
7. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ta bonynka nepíše tak jsme zvědavá,třeba je už za malou........ :wink:

Kája dneska nějak nechce spát pořád si opět zpívá tentokrát rumba rej (Dáda Pardasová)

Oli tak jak pokračuje hubnutí ? Já se držím na stejném :unamused: asi bych měla ještě ubrat jídla aby šla váha dolů nebo nevím....A ta brožurka o všech homeopatikách by se mi hodila nevíš kde ji Marťa koupila???

Chystám se žehlit nechce se mi ale musím jen čekám jestli Káaj teda usne - opička :sweat_smile:
Všem přeji krásnou neděli a obzvlášť bonynce :wink:
7. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
Romi jak píše Editka jsou právě různá homeopatika i na ten růst zubů - ty příznaky co má Jája pasujou na tu Chamomillu, chtělo by to někde načíst, jaké další možnosti jsou na ty zoubky, pr když nebudou pasovat příznaky, tak nejspíš tenhle druh homeo nepomůže.

Kristy to nevím kde ji koupila, asi by se to dalo dohledat i někde na netu...
Jo a hubnutí - no mám dole 8 kg, ale nějak to teďka flákám, nemám asi motivaci nebo co :grinning: . Ale chtěla bych tak ještě ty 3,5 kg ať mám 60 :grinning:. Začala jsem cvičit na záda a jsou tam i cviky na břicho, tak třeba se mi i zpevní. Ale jak říkám, flákám to trochu, občas hřeším...pořád se přemlouvám, ať jsem zase v tom režimu jako před vánoci, ale není to ono pořád.
7. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olinko - krásně hubneš. Jseš fakt dobrá. To já se teď hejbu jen s kočárem a dietu nedržím žádnou, takže podle toho i vypadám.

Já mám knížku - Začínáme s homeopatii, objednala jsem si v lékárně na Olomoucké a tak jsem ji měla bez poplatků za poštovné. Je to dobrá knížka, je tam všechno. Pak mám ještě Homeopatie v pediatrii, ale to je jen pro doktory, nevím jestli se to dá někde normálně dostat.
7. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi právěže teď už to jaksi flákám, ale ještě bych chtěla, ale asi chci málo :sweat_smile:
7. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli tak to jsi dobrá já mám ještě víc jaky kg no teď jsi mě nahlodala tak se cítím zase jako tlusťoch já jsem 60 kg neměla snad ani pří narozenííííí :sweat_smile:
7. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kolik měříš???
7. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy já jsem prcek, 163 cm. A 60 kg jsem měla tak před 10 lety možná :frowning2:
7. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, bohužel s Valinkou nejsem. Řekli nám, že ještě dneska určitě bude na JIP. Protože furt čekají na zítřek na rozbor té stolice a moči. Byli jsme se tam za ní podívat, tak spinkala, ale jakoby nás cítila tak se vzbudila a nechtěně přítele zahlédla, tak samozřejmě hroznej pláč. No mě začaly hned téct slzy :frowning2: . Noc byla nekonečná, furt jsem se budila a nemohla se dočkat rána a dnes mě čeká další. Najednou se ty hodiny hrozně vlečou. Valinka už nezvrací, jedla i trochu mrkvové polívky a rýžové kaše. Má zalepenou hlavičku od infúze. Tak snad už zítra mě tam pustí a budu s ní.
7. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
bonynko tak snad zítra když už nezvarací :wink: držte se

Oli tak já měřím 173 tak jsem o chloupek vyší ale taky těší........ :confounded:
7. únor 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bonynko drž se.Já vím taky jaký to je takže hlavně hodně sil za chvíli budeš už u Valinky a budeš ji pusinkovat :wink:
7. únor 2010 v 17:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauk,
nekoukaly jste na zprávy, byla tam reportáž o kurzu "Létání miminek" no masakr, to by mě teda fakt nenapadlo...dost jsme valili oči.
Nemáte někdo nějaký FAKT jednoduchý recept na takové ty nepečené tvarohové dorty?
7. únor 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny!!

Bonynko,drž se!!Brzy budeš zase s Valinkou,mě tenkrát říkali,že musí být Adámek na JIP 3 - 4 dny,byl 4.Taky měl kapačku v hlavičce.

To létání je podle mě hnus..Četla jsem,že i obyčejné "letadlo",které s dětmi s oblibou dělávají tatínkové,může způsobit dyslexii nebo podobnou poruchu - mikrokrvácení do mozku..Tak co potom toto..Probíhají o tom diskuze na emimino.cz a na baby-cafe.cz..Mrkněte tam,jestli si chcete počíst.V jedné diskuzi se dokonce ozvala maminka,která to provádí..

Mě nepřesvědčilo,že by na tom mohlo být něco prospěšného..
7. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Nějak nestihám psát ale čtu letmo.

Peti to je mi tě uplně moc nejvíc líto.Je to hnus nechat mamy doma bez děti.Měly by to nějak přehodnotit a maminky s dětma nechat u sebe.

Jinak u nás nic noveho teda vlastně je.Máme ošklivej ekzém pod levou rukou jakoby víc na zádech na jedné straně.Vůbec nevím z čeho a pořád marně přemýšlím.Na atopák se mi to moc nezdá i když nevím.Tukám tukám zatím ji to asi nesvědi ale barva červená na oko nevzhledné až mě to bolí za ni.Vy co máte miminka s atopákem začalo to u vás takto?Mám za to že atopak je takovej suchej a po koupání zrudne.
U kožního jsme byly v pa dala nám jakousi mast a mám ji dávat fenistil kapky ale nevidím zlepšení ani o trošinku tak nad tím pořád dumám.
7. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tak jsem teď volala do nemocnice a zase mi Valinku nechtějí dát, prý to mám zkusit odpoledne. Nechápu proč mi říkají každej den "zítra určitě už budete s ní", mají mi raději říct, počítejte tak 3-4 dny než aby mi slibovali vždycky zítra a já se těšila a pak byla o to víc zklamaná. :frowning2: Mám pocit, že se už zblázním. Nic mě nebaví.
8. únor 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo Petko to je na prd.Díl jak 3 dny jip snad být nemůže myslím na vás moc.

Marti čekám že nám napíšeš jak jse se měly o víkendu.Určitě super trochu smutno po Klárce, ale jinak to snad nemělo chybu.Chtěla jsem ti v pa napsat sms a pak jsem na to zapomněla ... co neudělám hned je pak pasé

Kde jste všichni?
8. únor 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
tak to je blbé že tě tam nechtějí pustit a to slibování znám (vypadá to nadějně tak snad zítr a a pak zese no zkuste se zeptat odpoledne ....) jj ale co andláme bude líp věř mi....až budete spolu.....

Marťa šla určitě koupit těhu testík :wink: po romant. víkendu.... :wink: :slight_smile: určo nám napíše jak se měli....

Mi spímě v pokojíčku celkem je to v poho akorát večer mám hroznou žízen :sweat_smile:(tak dvakrát příjde že chce pití...herečka) ale nad očekávání dobrý jsem spokojená :wink:
A teď tady dělá blbosti z tatínkem a říkám mu Luky :grinning: :grinning: (Lukáš) je to šašek fakt :grinning:
tak pa
8. únor 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsme přišly z kurzu první pomoci. Teda nevěřula bych jaké mám mezery třeba v tom co mám mít v lékárničce. Zítra hned naběhnu do lékárny. :frowning2:
8. únor 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

nemela jsem časík tu ješte napsat,jen jsem vás včera dočetla.Malá chtela jít ted hají nečekane...tak uvidíme zda usne,ale vnoci byla furt vzhuru..u nás spát nechtela tak jsem se sní mačkala v posteli...takže jsem se nevyspala....

Jinak pobyt dobrý,človek si užil klidu a nicnedelání..až jsme z toho byly myslím více unaveni jak doma :grinning: :grinning: :grinning:

Kristy mimi iurčo ne...to nemám zatím v plánu :wink:

Akorát bych si ten pobyt užila na 100% více kdyby me nic nebolelo...v pátek ráno me začlo bolet moc leve prso...a bolí furt,tak jsem bez břinku a furt se my honí myšlenky na to nejhorší..zítra jdu na gyndu tak uvidíme... :frowning2: ,máme to v rodině tak mám i strach..Už před rokem jsem byla stím samým prsem a mudr.nic nenahmatal a prý jsem mladá tak me zatím nikam posílat nebude...ale ted bolí moc....tak doufám že neco zítra podnikne,jinak se utrápím a nevím kdejinde se obrítit.Malá asi usla,je tam klid...

Jinak v pátek noc v pohodě u babi ale v sobotu plakala že chce domu hajat,za maminkou tatínkem..není tam zvyklá jak u našich ale jinak hodná,samostatná,bez vztekání,poslechne...bylo tam hodne dětí tak byla spokojená,horší ta noc...akorát ji dali flaštičku opet takže musím začít z odnaučováním znovu...
8. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak peti přejeme Valince at je brzo zdravá a s maminkou...já bych se utrápila stezkem...ale zase ji pomužou..doma by ji nikdo nepomohl...dělají tam všecko pro ni...i když mi to vidíme jinak...hodně síly..
8. únor 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
bonynko přeji ti ad už jste spolu a mala je zdravoučka.Mi jsme pořad nemocní je to mazec ja večer spala sam v děckem pokoji a manžel z malím v ložnici protože pořad kačlu a smrkam tak jsem malího nechtěla budit a malej ma pořad rymu a kašle ale vnoci staval jen 2krat tak snad už to bude lepší strašně to vněm chroptí
8. únor 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malá spinkala jen 48 minut...a zmeřila jsem ji a má 37,8...bože..to námten víkend stál za to....mela jsem to zrušit,když začla soplit....lítali sní po venku na chate...a ted to tak vypadá.... :frowning2:
8. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

bonynko..achjo to je trápení..držímě pěstičky at snad zítra ji už přeloží..a nevím nali ji jako něco???

jj ¨ty homeopatika jdu hnedka koupit.právě mui o nich psala kamoška..tak hned letím...
malá kadí 3krát denně má zvýš.teoplotku je neklidná a v noci křičíme hruza....má už dvě stoličky napul vylezlý a třetí se dere... :frowning2:

Oli tleskám..šikula... :wink: máš jako nějakou dietu jo????
8. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Marti kde jsi koupila knížečku o všech homeopatikách? hodila by se mi...

Dneska jsme Kájinku objednala na kožní řekla jsme že to potřebuji co nejdřív a kupodivu sestra že nás nacpna ve středu na 15,30 sem hleděla že tak brzo super......Až doktorka uvidí ten ekzém tak ji klepne má to hnusný rozmokvaný......

Bonynko jk sjet an tom?......

Marti taky soplíme hustý zelený sopel .... :frowning2:

Dělám dneska koblihy těsto tada vyrobí pekárna a já budu smažit,a táta si vymyslel langoše tak dneska se u nás teda bude zdravě věčeřet........... :sweat_smile:
8. únor 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co to zase řádí za rýmu...ona mela zelenej první den..ale ted má pruhlednej....pekne smrká..ale nevím proč má teplotu až ted,když rýmu má od čtvrtka....ale volal švagr že Kuba má horečky a ten byl na chalupe taky...tak toje furt kolotoč dokola... :frowning2:

Malá ve 4 usla..spala dopo jen 40minut,tak ji nechám chvíli...má teplotku tak at si odpočine.. :frowning2:
8. únor 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
my máme ten soplík žlutej :frowning2: ale teplotu už ťuk ťuk druhý den nemá.
8. únor 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem koupila ty kuličky homeo...tak jsem zvědavá..... :wink:
8. únor 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj no nám homeopatika vždycky pomohly.Doktor je předepisuje skoro na všechno a zabraly nám na zánět ucha i když Ela pořád zvracela.Ale těch peněz vždycky předepíše tak 3-4 a to je lata jak hrom :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Kristy to jsem zvědavá co vám na to dají.Já na netu vyčtla že pomáhá každýmu něco jinýho.Někomu i ovesné vločky,někomu škrob,a i jakási mast z konopí.Tak já budu zkoušet protože Anet to má horší a horší :cry:
Holky u nás je 20 maškarní ples.Nevím za co mám jít.Poradte :grinning:
8. únor 2010 v 16:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek